‘به زودی همه ما خواهد بود آلوده’: هند خدمه در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز پنجه نرم می کند برای کمک به کروناویروس موارد سنبله


الماس شاهزاده کشتی کروز Coronavirus قرنطینه یوکوهاما

Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ

  • تعداد coronavirus موارد در میان مسافران روی عرشه کشتی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز تقریبا دو برابر شده است, رفتن از یک در ابتدا گزارش 70 به 136 از دوشنبه.

  • هندی خدمه در حال ساخت درخواست های عمومی گدایی دولت خود به آنها را نجات.

  • در یک سری از Facebook مطالب Binay کومار سرکار گفت که کسانی که سالم هستند باید مجاز به پیاده قبل از آنها بیش از حد قرارداد coronavirus است که “خطر همه را [زندگی].”

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تایید coronavirus موارد در الماس شاهزاده کشتی کروز رسید بیش از آخر هفته. هند خدمه در هیئت مدیره در حال گدایی دولت خود را برای کمک به.

روز دوشنبه مقامات در چین و ژاپن تایید کرد که 136 مسافر در هیئت مدیره کشتی که وارد در یوکوهاما در فوریه 3 تشخیص داده شده اند با داشتن ویروس. آنها بوده ام در قرنطینه Daikoku اسکله و ترمینال کروز تا کنون پس از ورود خود را.

تعداد موارد شروع به پریدن کرد از حدود 70 تعدادی از موارد که در ابتدا تایید کرد. کشتی حمل 3,700 مسافران و خدمه به طور کلی.

یک گروه از اعضای خدمه بوده است به اشتراک گذاری ویدئو ها در Facebook از روز پنج شنبه گدایی دولت خود به آنها را نجات.

یکی از آنها Binay کومار سرکار گفت که او و اعضای تیم خود را در حال “می ترسم.” زبان هندی و flanked توسط پنج تن دیگر از اعضای خدمه به نام او نه تنها در کشور بلکه در سازمان ملل به اجرای یک “فوری تبعیض نژادی است.” کسانی که سالم هستند باید مجاز به پیاده قبل از آنها بیش از حد قرارداد coronavirus, او گفت:.

“روز به روز [آن را] پخش … به سرعت در حال,” او نوشت: و “و خطر همه را [زندگی].”

زبان به خودی کسب و کار, سرکار توصیف وضعیت در کشتی به عنوان “خارج از کنترل است.” او گفت که مقامات باید غربالگری هر کس در هیئت مدیره برای کوروناویروس. مردم در حال حاضر به صبر کنید تا نتایج به عقب می آیند اما اگر آنها نمی, تست مثبت آنها باید مجاز به ترک کشتی و رفتن به خانه به خانواده خود را.

مرتبط: این انیمیشن نشان می دهد تا چه حد عطسه خود را می توانید سفر

“وجود دارد بسیاری از مردم که اصلا coronavirus پس چرا ما همه محدود بودن اینجا ؟” او مورد سوال است.

خدمه آزمایش نشده برای coronavirus سرکار گفت و اشاره کرد که سرخپوستان را تا 160 خدمه و هشت مسافر. تنها مردم در حال نمایش هستند کسانی که افزایش درجه حرارت بالاتر از 99.5 درجه فارنهایت (37.5 درجه سانتیگراد).

“لطفا صرفه جویی حداقل کسانی از ما که سالم هستند,” او اضافه شده است. “چه نقطه ای از آینده پس از همه ما آلوده شده است یا بدتر؟”

سرکار گفت: واشنگتن پست که خدمه در خدمت سه وعده غذا در روز به مسافران ،

ثابت نگرانی است این است که “چه کسی خواهد بود.”

به دام افتاده در کشتی است فانینگ ترس است که “به زودی همه ما خواهد بود آلوده,” او گفت: پست.

در حالی که مقدار زیادی از جفت تیم خود را نگران از دست دادن شغل خود را اگر آنها صحبت سرکار گفت: کسب و کار خودی که تنها اولویت های سلامت خود و خانواده است. بیش از هر چیز, او تاکید کرد, او می خواهد برای زنده ماندن.

الماس شاهزاده خانم’ 14 روز در قرنطینه است به گذشته یک هفته دیگر.

کشتی است که لنگر انداخت خاموش یوکوهاما واقع شده است 14 روز در قرنطینه است که در گذشته تا هفته آینده. کسانی که تست مثبت برای coronavirus گرفته شده اند کشتی برای درمان.

الماس شاهزاده خانم میزبان بالاترین غلظت از coronavirus موارد خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد, نیویورک تایمز گزارش داد. افرادی که هنوز cooped در کشتی را تشریح رفتن “هم بزنید دیوانه است.”

ادامه مطلب:

  • آنچه در آن مانند پردازنده الماس شاهزاده در قرنطینه

  • همه چیز درباره کشنده ووهان ویروس فراگیر در سراسر چین

  • کارشناسان بهداشت و درمان صادر شوم هشدار در مورد یک بیماری همه گیر کوروناویروس 3 ماه پیش. این ویروس در این شبیه سازی می تواند کشتن 65 میلیون نفر است.

  • این ووهان coronavirus گسترش به حداقل 25 کشور جهان است. در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان در حالی که سفر.

  • 12 عکس نشان می دهد خنک کننده, مربوط به اینده, با تکنولوژی استفاده می شود برای پیدا کردن مردم با ووهان coronavirus

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>