برخی از ووهان Evacuees بپرسید که چرا آنها در حال آزمایش برای Coronavirus

لس آنجلس — هنگامی که 195 آمریکایی از جمله دیپلمات ها تخلیه شدند از ووهان چین در ماه گذشته آنها مورد آزمايش قرار coronavirus در بدو ورود در کالیفرنیا پایگاه نظامی. مقامات بهداشت swabbed به گلو و بینی هر کس در گروه اول به تخلیه از ووهان — و آنها رها شدند که از آزمون برگشتم منفی است.

اما به عنوان دولت-مرتب پروازهای تخلیه آمریکایی ها از چین در روز است که به دنبال آن مقامات بهداشتی فدرال به تصویب یک پروتکل جدید: تنها مردم نشان داد که علائم بیماری در طول 14 روز دوره قرنطینه خواهد بود تست شده است. برای برخی از میان بیش از 600 نفر که هنوز در حال انتظار برای پاک برای رفتن به خانه از پایگاه های نظامی در سه ایالت این قانون جدید را ترک کرده است و آنها را نگران و عصبانی است. برخی از آنها شفاعت با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تست آنها را برای coronavirus.

“ما در حال درخواست برای اسکیت و یا اسباب بازی گفت:” یعقوب Wilson, 33, یکی از بیش از 30 نفر در قرنطینه در یک پایگاه در سن دیگو که امضا طومار این هفته خواستار شد. “ما در حال درخواست برای دریافت تست شده و مطمئن شوید که ما در حال عبور از هر چیزی برای افراد دیگر است.”

نگرانی ها آمده است که سه نفر در قرنطینه در پایگاه های خود در سن دیگو و سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, آزمایش مثبت برای این ویروس است که به کشته شدن بیش از یک هزار نفر در چین اما تا کنون یافت شده است را آلوده تنها 15 نفر در ایالات متحده است.

در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو که در آن 232 مردم در انتظار یک دولت موظف است دو هفته قرنطینه برخی evacuees گفت: آنها نگران این است که آنها و فرزندان خود را در حال صرف روز mingling با مردم در یک منطقه در یک زمین بازی و در یک اتاق رختشویی — و می خواهم به می دانم برای مطمئن شوید که آیا یا نه آنها باید این ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • چگونه است که در ایالات متحده تحت تاثیر قرار?

  به روز شده در فوریه.13, 2020

  • پانزده موارد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده از جمله 35 سال در ایالت واشنگتن یک زن و شوهر در 60s در شیکاگو و هشت نفر در کالیفرنیا است.
  • یکی از افراد تخلیه شده از ووهان هفته گذشته به سن دیگو به حال coronavirus اما مرخص شد چرا که از یک شوی خطا.
  • برخی از تست کیت های ارسال شده به کشورهای در حال ناقص با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.
  • پیتسبورگ ووهان را “خواهر شهر” متزلزل شده است شیوع و ارسال کمک به بستگان و دوستان به دام افتاده در مرکز شیوع بیماری مرگبار.
  • صدها نفر از آمریکایی ها تخلیه از ووهان وارد پایگاه های نظامی, جایی که آنها انتظار می رود در قرنطینه برای روز.
  • وجود دارد یک مسابقه برای مهار این بیماری پس از یک مرد سرفه شد تایید آمریکا اولین مورد است.
  • بسیاری از کسانی که به تازگی از سفر به چین در حال منزوی خود را در “خود قرنطينه” برای 14 روز.
  • دبیرستان تبادل دانشجو ممکن است در میان گذشته آمریکایی ها برای رسیدن به خانه در زمان برای جلوگیری از لازم الاجرا شده است.
  • ماسک hoarders ممکن است با افزایش خطر شیوع در ایالات متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت اگر آنها نمی توانند این دنده محافظ.
  • اکثر کارشناسان معتقدند: برای محافظت از خودتان در شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • راهنمایی برای بیمار نمی کنید در حالی که سفر.
  • تحت تاثیر سفر ؟ و یا آیا شما می دانید کسی است ؟ لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] اگر شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار و یا نظرات و پیشنهادات خود را برای استفاده در آینده داستان.

“ما اعتقاد داریم تست هر کس در این مرکز کمک خواهد کرد که شناسایی بالقوه مظنون به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است بنابراین درمان مناسب می تواند در جای خود قرار داده و” آسمان نوشت: در این طومار که آنها به نام “پیشنهاد نامه” و مشترک با یکدیگر بیش از WeChat های فوری-نرم افزار پیام.

C. D. C., اما, کاهش یافته است را به آزمون هر مهاجر. مقامات گفت که این آزمون ها کمتر دقیق قبل از مردم نشان می دهد علائم بنابراین منفی زود نتیجه می تواند گمراه کننده است و نه مفید. آژانس تست شده هر کس در اولین تخلیه پرواز, مقامات گفت: به این دلیل که آنها آموزش در مورد ویروس و چون انجام این کار به آنها اجازه داد تا به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد آن. از آن پس آنها گفت: آنها مصمم اند که swabbing صدها نفر از به ظاهر افراد سالم مفید است.

“هر آزمون دارای حد تشخیص,” گفت: دکتر یوسف Bresee دستیار مدیر بهداشت جهانی در امور برای C. D. C. آنفلوانزا را بدست آورد. “در اوایل این تست ممکن است یا ممکن است قادر به آن را انتخاب کنید.”

تقریبا هر کسی که بیمار می شود از این ویروس را نشان می دهد علائم ظرف 14 روز از قرار گرفتن در معرض اغلب زود است که در آن پنجره, Dr. Bresee گفت. Evacuees در پایگاه های نظامی داشتن درجه حرارت خود را چک حداقل دو بار در روز و به خواسته هشدار مقامات بهداشت اگر آنها احساس بیمار و یا اگر دما افزایش می یابد.

دکتر Bresee گفت که او empathized با evacuees که می خواهند پاسخ قطعی در مورد اینکه آیا آنها سالم هستند.

“آنها نگران آنها عصبی و آنها می خواهم به اطمینان از ایمنی خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که هزینه آزمایش شد و نه یک عامل در تصمیم گیری برای تست نیست همه. “ما فکر نمی کنم تست مفید خواهد بود و اگر ما آنها را امتحان.”

حدود 1000 نفر از آمریکایی ها بر این باور هستند که برای زندگی در ووهان که در آن شیوع آغاز شد. تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و حمل و نقل تجاری به حالت تعلیق پروازهای خارج از شهر در ایالات متحده شروع اجاره هواپیما را به خانه شهروندان که رشته وجود دارد.

در سن دیگو پایه که در آن evacuees شده اند در انتظار از هفته گذشته همه را خواستار شد برای تست بیشتر. جان McGory است که در میان این گروه گفت: برخی از مردم در حمایت از این درخواست. برخی در این گروه گفت: ترس بوده است از نسبت دمیده شده است و C. D. C. رویکرد معقول به نظر می رسید.

C. D. C. روز پنج شنبه اعلام کرد آخرین تایید coronavirus در مورد ایالات متحده به عنوان شناخته شده در میان آسمان در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland. این فرد شده بود تحت قرنطینه بر پایه تا زمانی که علائم ظهور. فرد گرفته شده و به بیمارستان منتقل شد و پایدار با علائم خفیف C. D. C. گفت. در اعلام جدید مورد C. D. C. گفت وجود دارد که به احتمال زیاد بیشتر موارد تایید شده در روزهای آینده.

در سن دیگو پایه Marine Corps Air Station میرامار آقای ویلسون و دیگران گفت که مردم مجبور به ترک اتاق خود را به صبحانه و ناهار و شام را از یک اتاق کوچک است که در آن درجه حرارت گرفته شد. مردم rummaged از طریق جعبه های میوه و تنقلات با دست برهنه خود را, او گفت:, و آنها ایستاده بود و شانه به شانه در صف انتظار برای بررسی درجه حرارت با وجود اینکه گفته شده برای اقامت شش فوت دور از یکدیگر است.

پس از این درخواست منتشر شد, بهداشت مقامات توافق کردند که از روز شنبه به ارائه وعده های غذایی و درجه حرارت در اتاق درهای آسمان که آن را ترجیح داده است که در راه است.

“واقعیت این است که آن را غیر ممکن است برای ما برای حفظ هر فاصله از یکدیگر گفت:” آقای ویلسون یک تکنولوژی کارآفرین در ووهان. او و دیگران نیز گفته مقامات تا به حال مورد نیاز نمی evacuees به پوشیدن ماسک.

پیش از آن در هفته یک شوی خطا led مقامات برای بازگشت یک بیمار زن به پایه از یک سن دیگو بیمارستان در هر آزمون بعد نشان داد که او تا به حال coronavirus. اشتباه مطرح شده جدید نگرانی در میان برخی از evacuees. C. D. C. تا به حال اشتباه مطلع بیمارستان که آزمایش منفی برای این ویروس در زمانی که در واقع خود نمونه شده بود آزمایش کردند. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای آرام کردن نگرانی کرد و گفت: این زن شده بود جدا از دیگر evacuees قبل از بازگشت به بیمارستان.

دکتر Bresee گفت که مقامات بهداشتی بودند در یادگیری بیشتر در مورد این ویروس هر روز, اما که هیچ برنامه ای برای تغییر روش های تست برای صدها نفر در قرنطینه.

“همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما ممکن است محوری” او گفت:. “این به آن معنا نیست که ما در اشتباه بودند یک بار و در حال حاضر آن را فقط بدان معناست که ما در حال یادگیری است.”

میریام اردن گزارش از لس آنجلس و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است. امی شین کمک گزارش از سن دیگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>