برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات را سخت تر اقدامات در چین در طول همه گیر

واشنگتن — برخی از تهمت مقامات دولت در حال حرکت به یک مهاجم ایستادگی در برابر چین در اقتصادی دیپلماتیک و مسائل علمی در قلب بين دو ابرقدرت بیشتر چیز ساییده شده که روابط خود رسیده اند پایین ترین نقطه در دهه.

کاخ سفید و مشاوران این هفته باید بکند جمهور تهمت به صدور یک فرمان اجرایی که بلوک یک صندوق بازنشستگی و از سرمایه گذاری در شرکت های چینی در انتخابات گفت: — یک حرکت است که می تواند upend جریان سرمایه در سراسر اقیانوس آرام. آقای ترامپ روز جمعه اعلام کرد که او به محدود کردن استفاده از تجهیزات الکتریکی در بازار داخلی سیستم شبکه را با لینک به یک “دشمن خارجی” — ناگفته مرجع به چین است.

دولت با قطع کمک های مالی کمک خواهد کرد که حمایت از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان چین شهر که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و به دنبال همکاری های علمی انجام شده وجود دارد که توسط دانشگاه تگزاس است.

ارشد و مشاوران رهبری وزیر امور خارجه مایک Pompeo باید پرسید که سازمان های اطلاعاتی به ادامه به دنبال هر گونه شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که همه گیر ممکن است نتیجه یک اتفاقی آزمایشگاه نشت حتی اگر آژانس تحلیلگران گفته اند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن اثبات است.

باز رقابت بین این دو کشور گرفته شده است سخت تر و بسیار تیره تر سایه در این ماه از سال جدید کروناویروس گسترش از یک شهر بر روی رودخانه یانگ تسه در سراسر جهان سرعت بخشیدن به تلاش جناح های تندرو در واشنگتن و پکن برای اجرای یک اصطلاح جدا از عناصر مهم ارتباط است.

تلخ جنگ اطلاعات بیش از این ویروس تبدیل شده است و بخش اصلی این رقابت, اما مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای مقابله با چین را تیز کرده اند در سراسر هیئت مدیره. که تا حدودی در پاسخ به آنچه که مقامات دولت می گویند چین خود حرکت تهاجمی از جمله هل دادن از ضد امریکا دروغ در سراسر جهان افزایش عملیات نظامی در دریای چین جنوبی و clampdowns در آزادی در semiautonomous مالی جهانی شهر هنگ کنگ است.

آقای تهمت کمپین مشاوران و قانونگذاران جمهوری خواه همچنین با هدف تقویت انتقاد از چین تا حدودی منحرف از دولت رکورد خود را در این بیماری همه گیر به خصوص که انتخابات عمومی در ماه نوامبر روش.

کسانی که در واشنگتن به دفاع از یک ثبات بیشتر روابط با چین از جمله برخی از آقای تهمت مشاوران اقتصادی بالا هشدار می دهند که دولت باید مراقبت به نفس بیش از حد.

چین است که به احتمال زیاد به خروج از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر سریع تر از دیگر کشورها است. ایالات متحده — هنوز از وضعیتی وخیم از این ویروس با بیش از یک میلیون نفر آلوده و بیش از 64,000 مرده — احتمالا با تکیه بر فعالیت های اقتصادی در آسیا برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. بخشی از آن شامل گرفتن پکن را مطابق با موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده در ماه ژانویه است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی, افزایش تنش بیش ویروس پاسخ.
  • F. D. A. اجازه اضطراری استفاده از یک ویروس جدید درمان.
  • کاخ سفید بلوک Fauci از ظاهر شدن قبل از کنگره است.

چین کنترل یک منبع گسترده ای از ماسک و محافظ دنده مورد نیاز بیمارستانهای آمریکایی. و اگر چین یک واکسن برای اولین بار آن را خوب بکار بردن یک کارت قدرتمند یکی خواهد کرد که تقویت جهانی خود ایستاده و به آن نفوذ بر سلامت صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“ما وارد یک مرحله کاملا جدیدی از آمریکا و چین روابط به جای تشدید قبلی خود گفت:” جود Blanchette یک چین محقق در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “این الگوی جدید تعریف شده توسط گسترش فلش نقاط مارپیچ رو به پایین از خصومت افزایش zero-sum تفکر و تجزیه واسطه و کاهش نهاد.”

“افزایش تنش ها رو عمیقا ملی دولت در هر دو پکن و واشنگتن و داخلی جمعیت که در حال آمدن به مشاهده یک پارگی در روابط دو جانبه به عنوان اجتناب ناپذیر و یا حتی مطلوب,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ خود vacillated در اظهارات علنی خود را در چین. در هفته های اخیر, او گفت که او “خوشحال” با چین است. اما در مارس 27, روز پس از یک تماس با رئیس جمهور چین چین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت: “احترام بسیار!” در طول زمستان او در ستایش آقای یازدهم را از دست داده و وقوع.

دولت را سخت تر حرکت می کند در چین تا حدودی در نتیجه رشد خشم در میان برخی از دستیاران کاخ سفید.

آقای Pompeo; Matthew Pottinger معاون مشاور امنیت ملی و پیتر ناوارو, تجارت, مشاور باید طولانی حمایت سخت سیاست در چین است. استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی و جارد کوشنر یک مشاور ارشد و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون تحت فشار قرار دادند که برای بیشتر روش اندازه گیری شده. اما در اواخر ماه مارس آقای کوشنر تصمیم به حمایت از یک خط سخت تر از نا امیدی با چین بیش از همه گیر و جریان تجهیزات پزشکی با توجه به افراد آشنا با تفکر خود را.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال آوردن تولید خود را; ما نمی توانیم با تکیه بر دیگر کشورها” آقای کوشنر گفت: در فاکس نیوز در تاریخ 29 آوریل. “و من تصور کنید که پس از این خواهیم بود با قرار دادن در جای خود بسیار قوی استراتژی برای مطمئن شوید که امریکا ندارد به تکیه بر دیگر کشورها برای بحرانی منابع در آینده است.”

مشاوران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام گسترده ای از گزینه های جستجو را نگه چین پاسخگو برای این بیماری همه گیر. یکی از پتانسیل حرکت مورد بحث قرار گرفته است تحت پیگرد چین برای پرداخت غرامت هر چند دولت نیاز به پیدا کردن یک راه در اطراف یک قانون آمریکا که به پیروی قوانین بین المللی در اعطای کشورهای مستقل ایمنی. کارشناسان حقوقی می گویند که دشوار خواهد بود و چین در حال حاضر محکوم کرد این ایده.

رئیس جمهور گفت: دولت در حال انجام یک “بررسی” به چین است. مشاوران می گویند این تحقیق شامل سازمان های اطلاعاتی وظیفه به یاد بگیرند که چگونه به آن را حذف سرچشمه گرفته و وزارت دادگستری.

“همراه با فرصت های از دست رفته برای مبارزه با این بیماری همه گیر تغییر آب و هوا و دیگر تهدیدات فراملی ایالات متحده تلاش برای تنبیه چین می تواند نتیجه معکوس بد” جسیکا گفت: چن ویس استاد از دولت در دانشگاه کرنل. “تضعیف حق حاکمیت به سو چین می تواند بومرنگ است.”

آقای ترامپ شده است کمتر صوتی در مورد دیگر اقدامات اخیر در چین است. در اواخر ماه مارس او به قانون امضا تایپه عمل یک لایحه دو حزبی است که نیاز به وزارت امور خارجه برای حمایت از تایوان در روابط دیپلماتیک در سراسر جهان است. در سال 1979 ایالات متحده تغییر روابط دیپلماتیک رسمی به چین از تایوان, خود حاکم جزیره ادعا توسط پکن اما واشنگتن همچنان به حمایت از تایوان در راه است که خشم رهبران چینی از جمله با فروش اسلحه.

آقای تهمت اطلاعیه در تجهیزات الکتریکی در روز جمعه به نظر می رسد یکی دیگر از تلاش برای محدود چین است. او اعلام اضطراری ملی و دستور داد که وزیر انرژی به ممنوعیت واردات تجهیزات خارجی برای نیروگاه ها و سیستم های انتقال عرصه جایی که چین در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای فعال در سراسر جهان است.

در حالی که روسیه در نظر گرفته شده است یک تهدید عمده به شبکه برق — ایالات متحده به مدت طولانی در مورد شکایت روسیه ساخته شده در کد است که می تواند خرابکاری در سیستم و کاشته شده است کد خود را در روسیه به خود شبکه — خطر از چین می آید از آن رشد نقش مهمی در تامین قطعات.

در ماه گذشته چندین سازمان خواسته کمیسیون ارتباطات فدرال به بان چین مخابراتی آمریکا از شبکه های داخلی. که همپوشانی با یک کمپین جهانی توسط دولت به تضعیف تلاش های شرکت های چینی به ویژه Huawei برای توسعه نسل بعدی 5G شبکه های ارتباطات است.

گرفته شده با هم به حرکت در قدرت و مخابرات صنایع به مقدار بیشتر گسترده توسط هر دولت به نوار چینی تجهیزات و خدمات از مهم آمریکایی زیرساخت ها است.

یک فرمان اجرایی بودن وزن توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف خواهد کرد به صرفه جویی و پس انداز طرح پس انداز بازنشستگی خودرو برای دولت فدرال کارکنان از تعویض به ترکیب مختلف از سرمایه گذاری است که حرکت سرمایه بیشتر به چین و دیگر بازارهای نوظهور در سال جاری با توجه به افراد آشنا با این مذاکرات.

کاخ سفید نیز در حال حرکت به جلو با برنامه های به جای اعضای هیئت مدیره از صرفه جویی و پس انداز طرح و در حال نهایی آن در لیست نامزد های مردم گفت. شرایط از همه پنج نفر از اعضای هیئت مدیره فعلی شده اند و هر چند آنها می تواند همچنان به خدمت تا زمانی که آنها جایگزین شده است.

پیشنهاد سفارش و لوایح در کنگره که توسط برخی از مقامات کاخ سفید هستند که با هدف مهار آمریکا سرمایه گذاری در شرکت های چینی هستند که مات و یا اعتقاد به مشارکت در نقض حقوق بشر و محدود کردن دسترسی به کسانی که شرکت کرده اند به ایالات متحده بازار سرمایه.

Roger W. رابینسون جونیور رئیس جمهور RWR گروه مشورتی تحقیقات شرکت گفت: حرکت در صرفه جویی و پس انداز طرح “صرفا نوک ضرب المثلی کوه یخ که آن را به چینی, شرکت بد بازیگران در بازار سرمایه.”

برخی از مشاوران کاخ سفید از جمله آقای Mnuchin اند هشدار داد در برابر مراحل گفته آنها می تواند مختل آمریکا بازارهای مالی یا معامله تجاری است که ایالات متحده امضا شده با چین در ماه ژانویه است. بانکی مدیران نیز هشدار داد و از عواقب نامطلوب.

تحلیلگران می گویند چین به نظر می رسد به سقوط کوتاه از خرید ماهانه این امر نیاز به انجام تعهدات خود در قرارداد های تجاری به خرید اضافی $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا تا پایان سال آینده — تعجب آور نیست با توجه به تیز کاهش رشد اقتصادی در چین است که منجر به کاهش تقاضای مصرف کننده.

“هنگامی که آن را آشکار می شود توسط این سقوط است که چین نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن خرید تعهدات — صرف نظر از Covid — این مجموعه فاز 1 معامله برای نقد قوی در کمپین های نجومی گفت:” وندی کاتلر, معاون رئيس جمهور از انجمن آسیا موسسه سیاست. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است احساس کنید در گوشه ای به در نظر گرفتن اجرای اقدامات علیه چین حتی در مشکوک زمینه نشان می دهد که چگونه سخت آنها هستند.”

گزارش شد کمک توسط شریل گی استولبرگ, David E. سانگر, مایکل کراولی و christopher a. Barnes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>