برخی از کسب و کارهای کوچک است که کمک ترس قوانین بیش از حد به آن صرف

هنگامی که یک $192,000 وام از دولت فدرال کسب و کار کوچک کمک برنامه وارد حساب بانکی خود را در ماه گذشته جورج Evageliou بنیانگذار سفارشی نجاری شرکت احساس می کردم که یکی از آنهایی که خوش شانس.

تحت این برنامه قوانین, آقای Evageliou هشت هفته از روز او موفق به دریافت پول نقد برای آن صرف شده است. اما نزدیک به سه هفته پس از ساعت آغاز شده در مارس 14, او نشده با استفاده از یک پنی.

او سردرگمی? اگر آقای Evageliou می خواهد وام خود را به بخشیده شود او باید صرف سه چهارم از آن را پرداخت 16 کارگران او گذاشته شدن از شهری Homecraft خود بروکلین کسب و کار در اواخر ماه مارس است. اما آوردن کارگران خود را در حال حاضر زمانی که آنها نمی تواند کار خود را در ساخت مغازه و یا چوب نصب در مشتریان خانه نمی خواهد کمک به کسب و کار خود را. و اگر شهر نیویورک باقی مانده بسته هنگامی که او هشت هفته هستند تا در اواسط ماه ژوئن آقای Evageliou را مجبور به اخراج کارکنان خود را دوباره — چیزی که او می خواهد به آنها را یدکی.

دولت “این خیلی سخت به استفاده از” او گفت:. “از آن شروع به احساس می کنم مثل یک باخت وضعیت است.”

این $660 میلیارد چک حفاظت از برنامه به معنای گسترش تاسیسات به کسب و کارهای کوچک بروز بیماری همه گیر اجازه می دهد آنها را برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد. اما از آن شده است گل نشسته با مشکلات. بی شماری کسب و کارهای کوچک نمی تواند پول و صدها میلیون دلار به جای سرازیر شد به داد و ستد عمومی شرکت.

در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که آیا دریافت وام در حال نشستن روی پول مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا و چگونه آن را خرج کند. که به خطر انداختن اثربخشی یک برنامه به معنای کمک به ایجاد ثبات در این کشور وضعیتی وخیم اقتصاد است.

برخی از صاحبان نمی بینید نقطه از استخدام دوباره کارگران هنگامی که کسب و کار بسیار کند است. دیگران ساییدگی در نیاز به استفاده از پول در هشت هفته, زمانی که آنها می خواهم به نگه داشتن کوسن های مالی برای طولانی تر است. و بسیاری از صاحبان اشتباه در مورد اینکه آیا آنها هر گونه انعطاف پذیری. آنها به جای استفاده از پول نقد به retool عملیات خود را برای تغییر جهان و یا خرید تجهیزات حفاظتی برای کارگران و اما قوانین نیاز به آنها را به صرف آن در هزینه های خاص مانند حقوق و دستمزد.

صاحبان همچنین می گویند آنها می ترسند از در حال اجرا گرفتار از این برنامه قوانین, که پیچیده و مبهم و هنوز هم در حال تحول است. حسابداران و وکلا و وام دهندگان در حال تلاش برای درک تفاوت های ظریف و ارائه به مشتریان آزمایشی ارشاد.

“این هرج و مرج” گفت: Howard M. Berkower یک وکیل نیویورک که به توصیه مشتریان شرکت های بزرگ. “این غیر ممکن است برای کسب و کار به هر درجه ای از راحتی که آنها زیر قوانین که قوانین هنوز در حال نوشته شده است.”

به 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که ایجاد این برنامه مشخص می کند که کسب و کارهای کوچک — به طور کلی کسانی که با کمتر از 500 کارمند — می توانید با استفاده از پول وام به کارکنان پرداخت اما همچنین برای اجاره و آب و برق و یا پرداخت بهره. وام بخشوده خواهد شد اگر آنها در حال صرف هزینه های آن در عرض هشت هفته و کسب و کار نگه می دارد پرداخت به همان تعداد از کارکنان را در همان نرخ به عنوان آن را قبل از همه گیر.

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک است که در حال اجرا این برنامه اضافه شده یک محدودیت: برای یک وام به بخشایش کسب و کار باید به صرف حداقل 75 درصد از آن را در حقوق و دستمزد. این قوانین می گویند که وام گیرنده پرداخت خواهد شد و علاقه از 1 درصد در هر بخش از این وام که بخشیده است.

اما آنچه مشخص نیست این است که چه اتفاقی می افتد اگر وام گیرندگان نگه داشتن پول به عنوان وام به توان مورد استفاده قرار گیرد و یا اگر آنها باید صرف مبلغ کل در هشت هفته با یک چرخش اقتصادی هنوز ماه دور.

را Jodi سوختگی صاحب فروزان دونات تازه در Guilford, Conn. خانم می سوزد و می تواند با استفاده از وام او — یک مقدار کمتر از $50,000 — استخدام برگشت او هشت کارمند اما او خواهد پرداخت بسیاری از آنها را به ماندن در خانه پس از نانوایی باز است و تنها 12 ساعت در هفته این روز است. او ترجیح می دهند برای حفظ پول نقد فراتر از هشت هفته; امید او این است که آن را تبدیل به یک وام کم بهره او می تواند استفاده از حقوق و دستمزد و اجاره هنگامی که او فروشگاه باز است دیگر.

خانم می سوزد نمی دانم که آیا او می تواند انجام این کار است. او به نام او محلی S. B. A. دفتر کوچک-مشاوره کسب و کار سازمان های حقوقی و وام دهنده به درخواست برای راهنمایی اما هیچ کس به او داده هر برگردانند. علاوه بر این داشتن اسناد امضا شده و نیاز او به استفاده از وجوه برای مقاصد مجاز زیر چک برنامه قوانین, خانم سوختگی عصبی است در مورد سوء استفاده از آنها.

“من اصلا به طور تصادفی می خواهید برای ارتکاب تقلب در بانک,” او گفت:.

بسیاری از وکلا در حال گفتن کوچک-صاحبان کسب و کار است که آنها فکر می کنم این وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور گسترده اگر چه هیچ کس خاصی است. برخی از بانکداران استدلال که پس از کمک برنامه های موجود بر اساس S. B. A. برنامه هایی که بیشتر انعطاف پذیر و همه گیر وام خواهد بود ،

“تا زمانی که آنها با استفاده از بودجه برای هزینه های عملیاتی کسب و کار ما در تفسیر — و ما فکر می کنیم آن را روشن است که شما می توانید با استفاده از آن به طور موثر به عنوان یک سرمایه در گردش وام” گفت: جان Asbury مدیر اجرایی اتحادیه آتلانتیک Bankshares جامعه وام دهنده در Richmond, Va.

اما مقامات در وزارت خزانه داری و S. B. A. نمی تایید نمیکردن. بارها و بارها خواسته اگر شرکت ها به سادگی می توانید نگه دارید به پول در حال حاضر به دلیل پرداخت کارکنان معنا ندارد به آنها S. B. A. سخنگوی فقط می گویند که بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مطابق با چک Protection Program.”

Ryan Hurst یک شریک در RKL یک حسابداری و مشاوره شرکت گفت: این برنامه قرار داده شده است همراه با عجله و تیره باقی مانده در مسائل حیاتی است. “هر روز من از نشستن در کامپیوتر من زدن تازه چند بار در روز امید ما به راهنمایی بیشتر از خزانه و S. B. A.,” او گفت:.

پس S. B. A. ارائه نشده دهندگان با سفارشی فرم درخواست بسیاری از بانک ها با استفاده از generic سند با مفاد آن اعمال نمی شود به چک برنامه.

Dutchess Maye صاحب eduConsulting شرکت آموزشی ارائه دهنده خدمات در رالی, N. C., دریافت قرارداد از بانک ساخته شده است که هیچ اشاره ای داشتن او $20,000 وام ببخشند.

خانم Maye که برنامه ای برای استفاده از پول برای حقوق و دستمزد خودداری کردند در امضای یک سند قانونی است که به نظر نمی رسد به توصیف بخشایش وام او فکر او بود. کسب و کار بدون بدهی و این ایده از تحمیل هر گونه — به خصوص به عنوان اقتصاد و بینی-غواصی — spooked او.

“من احساس آن درنده,” او گفت:.

به نام او به قرض دهنده که به او اطمینان داد که وام خواهد بود واجد شرایط برای بخشش, اما نماینده او با صحبت به او گفت که این بانک تا به حال هیچ ایده چه این روند خواهد بود. در پایان تمایلی به ریسک از دست رفته بر شدت نیاز به کمک به او را امضا کردند. اما خانم Maye قصد دارد به مجموعه ای از 20 ، 000 دلار از پس انداز گذشته برای چند ماه به عنوان ذخیره.

“من تا به حال یک طرح پشتیبان به منظور گرفتن پول در مورد من باید به آن پرداخت,” او گفت:.

Coyote Ugly بین المللی و زنجیره ای از honky-ٹونک میله های معروف ساخته شده توسط 2000 فیلم به همین نام است که نشستن در آن پول وام. این شرکت آمریکایی میله بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس. Bartenders و امنیت کارکنان گذاشته اما میله مديران نگه داشته شدند ،

از طریق یک لوئیزیانا بانک نه از این شرکت بارها در ایالات متحده اعمال شده برای وام “از آنجا که آنها وجود دارد” گفت: Jeff وایزمن Coyote Ugly مشاور عمومی. در آن زمان مدیران که اقتصاد ممکن است بازگشایی قبل از وام آمد دلیل که در این صورت این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد و سربار مانند اجاره.

میله’ برنامه های کاربردی وام — اعم از $40,000 به $120,000 — تصویب شد در اواسط ماه آوریل است. سپس آن را به حال روشن شده است که کایوتی زشت خواهد بود و نه در خدمت مشتریان برای مدت زمان طولانی. برخی از نقاط ممکن است هرگز دوباره.

در مارس 18, لیلیانا Lovell, شرکت بنیانگذار و مدیر اجرایی گفت: مدیران است که بسیاری از آنها در حال furloughed. برخی از آنها خشمگین می شود اجازه دهید فقط به این شرکت اعطا شد وام های فدرال.

خانم Lovell و آقای وایزمن اذعان کسانی که نارضایتی اما گفت Coyote Ugly نداده مقدار انتخاب است. آنها نمی بینم این نکته توجه مدیران به نشستن در اطراف میله خالی و در هر صورت بودجه خواهد بود خسته ظرف یک زن و شوهر از چرخه پرداخت. خود درک بود که اگر Coyote Ugly با استفاده از بسیاری از پول برای مقاصد دیگر از حقوق و دستمزد مانند خرید محافظ شخصی دنده و یا تمیز کردن وسایل شرکت را مجبور به بازپرداخت وام با بهره بیشتر تضعیف آن مخاطره آمیز مالی.

و به این ترتیب صدها هزار نفر از دلار باقی می ماند سپرده در کایوتی زشت را به حساب های بانکی استفاده نشده.

“این برای ما مهم است برای نشستن و صبر کنید,” خانم Lovell نوشت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه به گذاشته شدن مدیران.

حتی وام گیرندگان که با کمک آنها آن را به عنوان یک رفع موقت.

اریک اندرسون یک شرکت مالک یک رشته از بالا پایان سالن مو برای مردان, قیچی و چسب نواری است که در مکان های مختلفی میانه شهرستانها. او و شرکای خود را همراه با franchisees همه رو تسکین پول و استفاده از آن را به کارکنان پرداخت اجاره و آب و برق در فروشگاه های خود را در حالی که آنها باقی مانده است توقیف.

در حال حاضر برخی از کشورهای که در آن قیچی و چسب نواری دارای مکان به آرامی در حال بازگشایی. اما کمتر سبک می تواند کار در سالن در یک بار و کمتر به مشتریان اجازه خواهد داشت در. هر کس به پوشیدن ماسک. سالن’ کمک پول کمک خواهد کرد که مکمل خود را سبک’ درآمد پس از چند اگر هر کدام از آنها قادر خواهد بود به 35 ساعت در هفته.

Mr. Anderson درک است که او مجاز به استفاده از پول را از کسب و کار کوچک برنامه برای کار مانند اینصورت خود فضاهای, او گفت:. او امیدوار است کمک های بیشتری خواهد بود که اگر او به آن نیاز دارد — و یا شرکت خود ممکن است زنده ماندن.

زمانی که وام های اجرا Mr. Anderson پرسید: “چه هستند که ما قرار است انجام دهد و سپس؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de