برخی از فرار N. Y. C. آورده اند ممکن ویروس: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • برخی از نیویورک, فرار از این شهر ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس همراه است.
  • رسمی تعداد مرگ مشرف کسانی که می میرند خارج از بیمارستان.
  • اختلافات مذهبی ممکن است محکوم طرح به نوبه خود یک منهتن کلیسای جامع به یک بیمارستان است.
  • یک شهر بدون ترافیک است و تمیز کننده هوا و بیشتر speeders.
  • آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

تایید مرگ و میر در ایالت نیویورک

0

5,000

10,000 موارد

Feb. 26
مارس 9

7 روز به طور متوسط
موارد جدید

مجموع موارد
159,937
مرگ و میر
7,067

دیدن نقشه از شیوع کروناویروس در نیویورک ”

اعتبار…جانی میلان برای نیویورک تایمز

برخی از نیویورک, فرار از این شهر ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس همراه است.

در عجیب و جالب تفریحگاه ساحلی از کیپ مارس در نیوجرسی نوک جنوبی, a 30-year-old man از شهر نیویورک شد, شهرستان, اولین مورد تایید شده از coronavirus.

در شهرستان گرین, n. y., صفحه اصلی به Catskill این ویروس تایید شدند همه مردم از شهر نیویورک است.

به عنوان coronavirus انفجار در شهر نیویورک رهبران و ساکنان مناطقی که در فصلی پناهگاه و خانه دوم برای ساکنان شهرستان به نام برای خارجی ها به دور ماندن. از ترس این که هجوم مردم می تواند فشار منابع از سوپر مارکت ها به پارک ها و پایمال کوچک بيمارستان.

“اگر من در شهر نیویورک و من تا به حال یک محل تا اینجا من می خواهم در اینجا” گفت: شان Groden این شهرستان گرین مدیر. “اما من قصد ندارم به اینجا می آیند با برخی از امنیت کاذب که هنگامی که شما در شمال ایالت شما مراقبت گرفته شود. آن را فقط مخالف است.”

در سراسر منطقه این ویروس به نظر می رسد بیشتر به دنبال یک الگوی منطقی از عفونت در حال رشد به بیرون از مرکز آن در شهر نیویورک است.

اما وجود دارد نیز انفجار flulike علائم در مناطقی که نیروهای جدید باید از خانه در تابستان مانند Adirondacks the Jersey Shore the Catskills و Hamptons.

و داده های اولیه و شواهد نشان می دهد که در حال فرار از نیویورک ممکن است عجله ویروس را گسترش.

رسمی تعداد مرگ مشرف کسانی که می میرند خارج از بیمارستان.

آتش نشانی داده ها نشان می دهد که 1,125 بيمار مرده در خانه های خود و یا در خیابان در پنج ماه آوریل به بیش از هشت برابر 131 مرگ و میر ثبت شده طی مدت مشابه سال گذشته است.

امدادگران در حال تست نکنید کسانی که آنها را تلفظ مرده برای این ویروس پس از آن است که تقریبا غیر ممکن است می گویند که چگونه بسیاری از مردم مبتلا به آن هستند. برخی ممکن است آزمایش قبل از آنها کشته و یا بستری شد به بیمارستان و یا مرخص شدهاند.

اما جهش بزرگ در اعداد نشان می دهد که این ویروس درگیر شد در چند سال اخیر مرگ و میر.

“راننده این چشم انداز مثبت در مرگ و میر در خانه است Covid-19” Mayor, بیل د Blasio گفت: در روز پنج شنبه. “و برخی از مردم در حال مرگ هستند به طور مستقیم از آن و برخی از مردم در حال مرگ هستند به طور غیر مستقیم از آن غم انگیز ‘X’ عامل در اینجا.”

نزدیک به 120 سردخانه کارگران و سربازان در حال کار در سراسر ساعت برای بازیابی بدن تا 280 نفر در روز که در حال مرگ هستند در خانه در شهر نیویورک بسیاری از آنها احتمالا تسلیم به coronavirus بدون اینکه شمارش رسمی مرگ و میر.

رئیس دفتر معاینات پزشکی نظارت بر وحشتناک کار با کمک بیش از 100 سرباز از ارتش ایالات متحده ، گارد ملی و گارد ملی هوایی, مقامات گفت. بسیاری از کسانی که درگیر در این عملیات باید آموزش های ویژه ای در پردازش بشر باقی مانده است.

پانزده چهار نفر تیم در حال کار در هر شیفت 12 ساعته رانندگی بیشتر اجاره ای, وانت, گفت آجا شایسته-دیویس سخنگوی دفتر معاینات پزشکی است.

اختلافات مذهبی ممکن است محکوم طرح به نوبه خود یک منهتن کلیسای جامع به یک بیمارستان است.

برنامه ای برای تبدیل کلیسای جامع سنت جان الهی به 200 تخت coronavirus بیمارستان صحرایی بودند ناگهان کنار گذاشته بود در روز پنج شنبه. دلیل رسمی داده شده توسط مقامات دولتی این بود که یک سیما در ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک ساخته شده بود آنها را ارزیابی مجدد نیاز برای این پروژه است.

اما پشت صحنه اسقفی رهبران گفت: آنها ناراحت نقش در پروژه انجیلی بشردوستانه سازمان که به روش L. G. B. T. مسائل خلاف به اسقفی اسقف نیویورک است که در خارج از کلیسای جامع.

گروه samaritan’s Purse — که اسقف نشین متوجه نشده بود درگیر — رهبری Rev. فرانکلین گراهام که مورد انتقاد قرار گرفته برای ضد اسلامی و ضد L. G. B. T. Q. شد. این سازمان در بیانیه ای از ایمان شامل اعتقاد به این که “ازدواج به طور انحصاری اتحادیه یکی ژنتیکی مرد و یکی ژنتیکی زن.”

نقش samaritan’s Purse در پاسخ به شیوع کروناویروس در نیویورک برای اولین بار جلب انتقاد در ماه گذشته زمانی که این گروه در همکاری با کوه سینا ساخته شده است یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی.

شهردار بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که این شهر دریافت کرده بود اطمینان از samaritan’s Purse که آن را دنبال محلی قوانین ضد تبعیض در ارائه درمان.

یک شهر بدون ترافیک است و تمیز کننده هوا و بیشتر speeders.

Coronavirus همه گیر است که ویران نیویورک است و اساسا پاک مقدار از ترافیک در بزرگترین شهر کشور با ترافیک در این شهر شلوغ ترین پل ها و تونل های غوطه وری نزدیک به 60 درصد است.

وجود دارد upsides به این: هوا پاک با سطح ذرات ماده است که منجر به مشکلات سلامتی از جمله سرطان ریه و حمله قلبی را به میزان 35 درصد در سراسر شهرستان.

و تعداد نسبتا کمی از رانندگان در جاده سمت چپ — که بسیاری از آنها در حال انجام کار ضروری — می توانید دریافت کنید که در آن آنها در حال رفتن خیلی سریع: راش-ساعت سرعت در بروکلین و کوئینز بزرگراه باید افزایش یافت و به 52 مایل در هر ساعت از 13 متر.p.h.

اما بسیاری از مردم به نظر می رسد سرعت: حتی با مردم به مراتب کمتر در جاده ها, خودکار, دوربین های سرعت صادر 24,765 سرعت بلیط سراسر شهر بود در مارس 27, نزدیک به دو برابر 12,672 بلیط صادر روزانه یک ماه پیش با توجه به شهر داده است.

فوق العاده تغییر ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه که یکی از جهان ترین قفل شهرستانها می تواند مانند نگاه و بدون ازدحام و فراهم می کند غیر منتظره مطالعه موردی حمل و نقل مقامات و کارشناسان با نحوه مدیریت محدود خیابان های فضایی برای همیشه بیشتر کاربران از جمله سوار-به اشتراک گذاری رانندگان و تحویل کامیون تخلیه آمازون جعبه.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط Matthew Haag, وینی هو اندی, نیومن, سارا mls australia نیر, William K. Rashbaum لیام پشته و تریسی Tully.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>