برخی از کارشناسان نگرانی به عنوان یک جوانه-هراسی مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یک بیماری همه گیر در حال رشد

واشنگتن — هنگامی که شیوع ویروس ابولا را لمس ایالات متحده’ سواحل در اواسط 2014, Donald J. Trump هنوز یک شهروند خصوصی. اما او تا به حال نظرات قوی در مورد چگونه امریکا باید عمل کند.

آقای ترامپ که آشکارا صحبت در مورد ترس از میکروب ها را از نزدیک دنبال اپیدمی و ارائه عصبانی تفسیر در مورد آنچه که او گفته بود دولت اوباما خطرناک پاسخ. او خواستار اقدامات سخت گیرانه مانند لغو پروازها مجبور قرنطينه و حتی انکار بازگشت از آمریکا پزشکی کارگران که قرارداد این بیماری در آفریقا است.

“بیمار ابولا خواهد بود به ارمغان آورد به آمریکا در چند روز — در حال حاضر من مطمئن هستم که ما رهبران بی کفایت. آنها را نگه دارید از اینجا!” آقای ترامپ توییتی که در تاریخ 31 ژوئیه پس از یادگیری است که یک آمریکایی پزشکی کارگر خواهد بود تخلیه به آتلانتا از کشور لیبریا. “آمریکا نمی تواند اجازه می دهد افراد مبتلا به ابولا بازگشت” آقای ترامپ نوشت: روز بعد اضافه کرد: “افرادی که به دور از مکان به کمک بزرگ هستند — اما باید عواقب رنج می برند!”

در نزدیک به 50 توییتهایی و همچنین حضور در رادیو فردا و شبکه های دیگر آقای ترامپ پشتیبانی پرواز ممنوع و سخت قرنطينه و مارک باراک اوباما اعزام نیروهای نظامی به غرب آفریقا برای مبارزه با این بیماری به عنوان “اخلاقی ناعادلانه است.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان به نام آقای تهمت پاسخ شدید اشاره کرد که سلامت کارگران را به احتمال زیاد با آن مواجه دردناک مرگ و میر آنها شده است تخلیه به بیمارستانهای آمریکایی. سابق دولت اوباما گفته مقامات تفسیر خود دامن زده alarmism در اخبار رسانه ها و گسترش ترس در میان مردم است.

در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یکی دیگر از بیماری همه گیر در قالب coronavirus این زمان و در این کشور مراقبت های بهداشتی و آژانس های امنیت ملی. این بیماری آلوده شده است چند نفر در ایالات متحده, اما مقامات بهداشت ترس آن را به زودی می تواند گسترش به طور گسترده تر. و در حالی که آقای ترامپ تا کنون نگه داشته و فاصله خود را از مسئله بهداشت عمومی کارشناسان نگران هستند که ترس شدید از میکروب اهانت علمی و اداری تخصص و ظن خارجی می تواند یک ترکیب خطرناک باید او باد تا نظارت بر شیوع شدید در خانه.

“داشتن یک رئیس دولت که مورد اعتماد است که معتبر پیام منجی سازگار در ارتباطات و سازگار با شواهد کاملا ضروری است,” گفت: دکتر جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “وجود دارد آنقدر اطلاعات غلط وجود دارد بنابراین یک نقش محوری است که برای یک رهبر به یک رفتن به منبع برای اطلاعات معتبر.”

برای اکثر آقای ترامپ شده است نحو نامشخصی محدود در تفسیر خود در مورد این ویروس تا حدودی به خاطر ترس از آسانسور موضوع و بیشتر تند بازارهای مالی, به گفته یک فرد مطلع در تفکر خود را. او تا حد زیادی واگذار پاسخ به ارشد بهداشت مقامات.

در پایان ژانویه آقای ترامپ ایجاد 12-عضو coronavirus نیروی کار خواهد بود که توسط شورای امنیت ملی. این شامل بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex M. آذر II; Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و دکتر Robert R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

از شیوع کروناویروس

 • چگونه است که در ایالات متحده تحت تاثیر قرار?

  به روز شده در فوریه.11, 2020

  • سیزده مورد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده از جمله 35 سال در ایالت واشنگتن یک زن و شوهر در 60s در شیکاگو و هفت نفر در کالیفرنیا است.
  • یکی از مردم تخلیه به ایالات متحده از ووهان هفته گذشته شما با coronavirus, U. C. سان دیگو بهداشت در بیانیه ای گفت.
  • پیتسبورگ ووهان را “خواهر شهر” متزلزل شده است شیوع و ارسال کمک به بستگان و دوستان به دام افتاده در مرکز شیوع بیماری مرگبار.
  • صدها نفر از آمریکایی ها تخلیه از ووهان وارد پایگاه های نظامی, جایی که آنها انتظار می رود در قرنطینه برای روز.
  • صدها نفر از آمریکایی ها که به تازگی از سفر به چین در حال منزوی خود را در “خود قرنطينه” برای 14 روز.
  • وجود دارد یک مسابقه برای مهار این بیماری پس از یک مرد سرفه شد تایید آمریکا اولین مورد است.
  • دبیرستان تبادل دانشجو ممکن است در میان گذشته آمریکایی ها برای رسیدن به خانه در زمان برای جلوگیری از لازم الاجرا شده است.
  • ماسک hoarders ممکن است با افزایش خطر شیوع در ایالات متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت اگر آنها نمی توانند این دنده محافظ.
  • اکثر کارشناسان معتقدند: برای محافظت از خودتان در شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • راهنمایی برای بیمار نمی کنید در حالی که سفر.
  • تحت تاثیر سفر ؟ و یا آیا شما می دانید کسی است ؟ لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] اگر شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار و یا نظرات و پیشنهادات خود را برای استفاده در آینده داستان.

هر سه را تجربه برخورد با بیماری های عفونی به خصوص آقای Fauci, که, کمک به مدیریت در پاسخ به شیوع بیماری های متعدد از جمله ایدز اپیدمی سارس ویروس و ابولا.

در بسیاری از سخنان خود او ساخته شده است که آقای ترامپ ستایش است رئیس جمهور شی جین پینگ از چین حتی اگر خود دولت شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از یک دست و پا چلفتی و در ابتدا مرموز پاسخ به کروناویروس و ساخته شده برخی از سوال اطلاعیه ها.

“آنها در حال کار واقعا سخت است و من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار حرفه ای,” آقای ترامپ گفت: در روز جمعه.

صحبت کردن به یک جلسه از ملت حکام در روز دوشنبه او پیش بینی کرد که این ویروس را اجرا کنید البته خود را با بهار و دوباره مراجعه کننده به رئیس جمهور چین.

“این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما گرما در می آید که به طور معمول دور خواهد شد در ماه آوریل” آقای ترامپ گفت. با اشاره به ایالات متحده او افزود: “ما در شکل بزرگ ، ما 12 نفر 11 نفر و بسیاری از آنها را در شکل خوب در حال حاضر.” (تعداد موارد تایید شده است 12 با توجه به دوشنبه روز رسانی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.)

“من تا به حال یک بحث طولانی با رئیس جمهور یازدهم دو شب پیش,” او اضافه شده است. “او احساس بسیار با اعتماد به نفس. او احساس می کند که دوباره همانطور که اشاره کردم با مارس یا در ماه مارس, گرما به طور کلی می کشد این نوع از ویروس. به طوری که می تواند یک چیز خوب است.”

کارشناسان بهداشت عمومی در مورد ماهیت نظری از نظرات خود. “من فکر می کنم بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم در مورد این ویروس و من مطمئن هستم که ما می توانیم می گویند قطعی است که آن را پراکنده با آب و هوای گرم تر,” دکتر گفت: ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون.

“با تکیه بر این واقعیت است که آن را برای گرم کردن در ماه آوریل را به عنوان اطمینان که این ویروس کنترل خواهد شد پس از آن من فکر می کنم قابل بحی” اضافه شده Dr. James M. Hughes یک استاد بازنشسته علوم پزشکی در دانشگاه اموری.

دیگر نظرات از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این بیماری شده اند نادرست و یا با انتقاد. در اواخر ماه ژانویه او در توییتر نوشت که پنج coronavirus موارد تاييد شده بود در ایالات متحده تنها چند ساعت پس از یک ششم شده بود تایید کرد. پرداختن به این ویروس در فوریه. 2 آقای ترامپ افتخار به فاکس نیوز “ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین است.”

کلمات “shut it down” ظاهرا اشاره به یک فرمان اجرایی رئیس جمهور صادر کرده است دو روز قبل از آن محرومیت از ورود به ایالات متحده توسط شهروندان خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته. برخی از کارشناسان بهداشت و نگرانی که آقای ترامپ overpromised خاطر نظم — که کاخ سفید اعلام کرد ناگهان با کمی خارج مشاوره — بعید است که برای جلوگیری از این بیماری از رسیدن به ایالات متحده و مقامات بهداشت فدرال می گویند که فرض کنیم تعداد موارد در ایالات متحده است به احتمال زیاد به افزایش است.

صحبت در جمعه اخبار جلسه آقای آذر در دفاع از رئيس جمهور در اقدامات و گفت: سفر جدید محدودیت بودند “بسیار سنجیده و افزایشی” در حالی که ستایش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “تهاجمی” پاسخ کلی.

ریاست جمهوری و کلمات نقش مهمی در سلامت گذشته بحران. رونالد ریگان بود به شدت انتقاد خود را آهسته در واکنش به گسترش H. I. V. و برای توصیه به پرهیز آدرس عفونت است. آقای اوباما در برابر فشار از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به موسسه فراگیر ممنوعیت سفر و قرنطينه آنها خواستار جنجال آفرینی و اصرار levelheaded تفکر است.

“این یک بیماری جدی است اما ما نمی توانیم به هیستری یا ترس چرا که تنها باعث می شود آن را سخت تر به مردم اطلاعات دقیق آنها نیاز به” آقای اوباما گفت که در اکتبر 2014 در آدرس های رادیویی. “ما باید برای هدایت شود علم. ما باید به یاد داشته باشید حقایق اساسی.”

آقای تهمت سابقه در ارائه حقایق شده است مداوم منبع نقد در جامعه علمی است. آخرین بار کاخ سفید شد که مدیریت اضطراری ملی در طول طوفان دوریان در ماه سپتامبر او misstated رسمی پیش بینی طوفان مسیر و سپس نمایش داده می شود ردیابی نقشه در دفتر بیضی است که او به نظر می رسد که تغییر در یکی از امضا Sharpie قلم.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به حق مردم اما اشتباه غرایز و ساختار اشتباه گفت:” رونالد Klain که به کارگردانی واکنش دولت اوباما به 2014 ابولا بحران است. “دولت ما است که کارکنان با بهترین کارشناسان و دانشمندان و رهبران پزشکی در جهان است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن غرایز — ضد علم و ضد متخصص isolationist و بیگانه در معرض خطر است که او خواهد چرخید که مشاوره در نقاط بحرانی.”

یکی دیگر از عوامل است که آقای تهمت مادام العمر وسواس با بهداشت شخصی. در حالی که او نشان داده علاقه کمی در سلامت یا, علم سیاست او اغلب از صحبت خود شدید نفرت به میکروب ها است.

او در سال 2004 کتاب “چگونه به غنی” رئیس جمهور اعلام کرد خود را “بسیار از germophobe” و نوشت که او “راه انداختن یک جنگ صلیبی شخصی به جای اجباری و غیر بهداشتی دست دادن با ژاپنی سفارشی از رکوع.”

به عنوان یک نتیجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی اجتناب سیاسی سنت تکان دادن ده ها تن از دست او پس از سخنرانی و تظاهرات و غالبا با استفاده از ضد عفونی کننده دست. او را سریع به طرد دستیاران که سرفه و عطسه خود را در حضور. در ژانویه 2017 مصاحبه رئیس جمهور پزشک شخصی دکتر هارولد N. Nbsp گفت: آقای ترامپ همیشه “تغییرات در مقاله خود” در این بررسی ،

در این راستا آقای ترامپ ممکن است به دست آورده اند حداقل به طور موقت متحد در آقای Xi. Mingling برای دوربین های با پکن ساکنان دوشنبه آقای یازدهم که sported یک ماسک جراحی توصیه می شود آنها جست و خیز عرفی شکل پستال. “بیایید نه لرزش دست در این زمان خاص” او گفت:.

لارنس K. آلتمن و مگی Haberman کمک گزارش. زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>