Solace آخرین تحولات در ابتکار Event Horizon، از جمله گسترش برنامه اجلاس سران EDA را اعلام کرد.

[ad_1]

پیشرفت‌های جدید در محصولات، شرکا، آموزش و ایجاد جامعه از این وعده حمایت می‌کنند که کسب‌وکارهای جهانی را آسان‌تر می‌کند تا معماری رویداد محور را بپذیرند و از آن بهره ببرند.
اتاوا، سازمان ملل، 18 ژانویه 2022 / PRNewswire / – Solace، ابزار پیشرو برای معماری رویدادهای سازمانی بلادرنگ، امروز با پرده‌برداری از مجموعه جدیدی از پیشرفت‌ها، مشارکت‌ها و بالاتر از همه، گسترش محبوبیت محبوب، تعهد مداوم خود را به Event Horizon تأیید کرد. برنامه اجلاس EDA در مدیریت رویدادهای تجاری (EDA).

ابتکار عمل Solace’s Event Horizon که برای اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد، با هدف کمک به کسب و کارها در پذیرش، مدیریت و استفاده از EDA در سراسر سازمان است تا بتوانند در عملیات و تعامل خود با مشتریان واقع بینانه تر شوند. همانطور که Forrester استدلال می کند، “یک انتقال کلیدی زمانی اتفاق می افتد که سرمایه گذاری در EDA از تاکتیک های پروژه به معماری استراتژیک شرکتی تغییر می کند. *

این ابتکار شامل اهداف و فعالیت هایی است که توسط Solace برای سرمایه گذاری در نوآوری محصول EDA تعیین شده است. ایجاد ائتلافی از شرکای فروشنده متحد در ارائه سیستم های رویداد محور در سطح سازمانی؛ بهبود وضعیت پروژه های منبع باز؛ و از طریق آموزش، شبکه سازی و رهبری ذهنی، ساختمان جهانی جامعه EDA را تقویت کنید.

دنیس کینگ، مدیر عامل شرکت Solace، گفت: “تعهد ما به Event Horizon با انگیزه دیدگاه ما برای EDA به عنوان یک جزء حیاتی و اساسی در شرکت مدرن است.” ما می‌خواهیم به کسب‌وکارها کمک کنیم تا این پایه را بسازند تا قدرت و پتانسیل کامل EDA را باز کنند، محصولات بهتری بسازند، تجربه مشتری را بهبود ببخشند، کارایی عملیاتی بیشتری را فراهم کنند و موارد دیگر.»

از نظر آموزش و رهبری فکری، Solace فاش کرده است که حامی بخش دوم اجلاس سران EDA در 4 می 2022 خواهد بود که بر اساس موفقیت کنفرانس افتتاحیه EDA Summit در می 2021 است. این شرکت همچنین حمایت مالی یک سری از اجلاس سران EDA را خواهد داشت. وبینارهای سری EDA Summit، با وبینار 25 ژانویه با عنوان “بهترین شیوه ها برای رویدادهایی که پلتفرم یکپارچه سازی شرکت شما را قادر می سازند” شروع می شود، از جمله بینش های Forrester Research و SAP.

“ما هیجان زده هستیم که می بینیم اجلاس EDA علاقه زیادی به بازار ایجاد می کند و مشتاقانه منتظر هستیم تا آن را به عنوان فرصتی برای بهترین ذهن ها در جامعه پزشکان، یک عرصه منبع باز و در میان ارائه دهندگان خدمات و راه حل هایی برای پیشبرد وضعیت جمعی ارتقا دهیم. کینگ گفت: هنر معماری رویداد محور.

علاوه بر سری EDA Summit، Solace در حال اجرای برنامه صدور گواهینامه EDA Practitioner است که تا به امروز بیش از 600 متخصص فناوری اطلاعات با موفقیت گواهینامه دریافت کرده اند و تجربه خود را در معماری رویداد محور نشان می دهد.

بهبود قابلیت‌های یکپارچه‌سازی Solace همچنین با راه‌اندازی یک رابط رویداد پیشرفته جدید برای پلتفرم Mulesoft Anypoint، که با کارگزاران Solace و پورتال رویداد PubSub + یکپارچه می‌شود، پیشرفت در تبدیل شدن به ستون فقرات فناوری یکپارچه‌سازی پیشرفته EDA را اعلام کرد. به راحتی از Anypoint Exchange قابل دسترسی است. با پشتیبانی از تقاضای مشتری، رابط رویداد جدید Mulesoft جدیدترین در یک سری سرمایه‌گذاری‌هایی است که Solace برای فعال کردن فناوری‌های یکپارچه‌سازی محبوب مانند Boomi، SAP Integration Suite و غیره از طریق پروتکل‌های استاندارد باز و API انجام داده است.

“Solace متعهد است که شریک مورد علاقه EDA برای ادغام رویداد محور باشد. کانکتور پیشرفته جدید ما برای پلتفرم Mulesoft Anypoint به مشتریان خود رویکردی حیاتی برای ادغام آسان برنامه‌ها، سرویس‌های ابری و دستگاه‌های خود ارائه می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا اطلاعات را در هر کجا که به آن نیاز دارند، در زمان واقعی پخش کنند.» CPO، آرامش.

به عنوان بخشی از هدف خود برای کمک به شرکت‌ها برای ادغام آسان سرویس‌های ابری در شبکه رویداد خود، Solace کانکتورهای اضافی را معرفی کرد که اتصال برنامه‌های قدیمی را به سرویس‌های ابری و ویژگی‌های بدون سرور آسان می‌کند، که از رابط‌های AWS، Azure و Google شروع می‌شود. Cloud Platform. برای کاربرانی که می‌خواهند برنامه‌های بدون سرور را در توابع Azure یا Google Run اجرا کنند، یا رویدادهای خام را در Google Storage ذخیره کنند، یا رویدادها را در SQS ارسال کنند، رابط‌های جدید به آنها اجازه می‌دهند این کار را از طریق پیکربندی، بدون رمزگذاری و بدون زمان‌های جداگانه انجام دهند. پیاده سازی و مدیریت کانکتور.

علاوه بر این، این شرکت API های جدیدی را برای کتابخانه مشتری برای زبان های برنامه نویسی محبوب Go و Python اعلام کرده است.

این پیشرفت‌های محصول بر اساس شتاب به‌روزرسانی اخیر محصول Solace برای زمستان 2021 است، که در آن شرکت جزئیات و ویژگی‌های جدیدی را ارائه می‌کند که استقرار، ادغام و مدیریت PubSub + Platform را آسان‌تر می‌کند.

ساده کردن دسترسی در تلاش برای در دسترس قرار دادن پلتفرم استریم و مدیریت رویداد خود در بازارهای همه سرویس های ابری پیشرو، Solace همچنین اعلام کرد که کارگزاران رویداد PubSub + اکنون در ابتدا در بازار Azure در دسترس هستند. پلتفرم PubSub + از اوایل سال جاری در بازار AWS در دسترس بوده است و در سال 2022 به GCP و سایر بازارهای پیشرو گسترش خواهد یافت.

تعهد مداوم به استانداردهای باز در نهایت، به عنوان بخشی از تعهد Event Horizon برای اختصاص زمان، منابع و کد به جوامع توسعه‌دهندگان منبع باز، Solace اعلام کرد که نسخه منبع باز ویژگی کشف رویداد را در PubSub + Event Portal خود به عنوان یک پروژه منتشر کرده است. به نام «ابزار کشف AsyncAPI».

این نرم افزار ترافیک رویدادی را که از میان کارگزاران رویداد عبور می کند تجزیه و تحلیل می کند و مشخصات AsyncAPI مربوطه را تولید می کند که می تواند برای تولید کد، مستندسازی، تجسم، استقرار زیرساخت و موارد دیگر استفاده شود. این بر اساس یک معماری پلاگین ساخته شده است که به آن اجازه می دهد به راحتی به هر واسطه رویدادی گسترش یابد و قبلاً برای ایجاد عواملی استفاده شده است که می توانند سیستم هایی متشکل از Apache Kafka، RabbitMQ، NATS، HiveMQ و کارگزاران خود Solace را تجزیه و تحلیل کنند. اینجا بیشتر بیاموزید

کینگ افزود: «یک مطالعه اخیر نشان داد که EDA همچنان یک اولویت کلیدی برای بهینه‌سازی کسب‌وکار است و به کسب‌وکارهای جهانی کمک می‌کند سریع‌تر به رویدادها و تغییرات زمان واقعی واکنش نشان دهند. «این پیشرفت‌های اخیر به‌عنوان اثبات تعهد مداوم ما به بازار، همانطور که توسط Event Horizon نشان داده شده است، برای کمک به تحقق وعده EDA برای همه سازمان‌ها در همه صنایع است.

وبلاگ ما را برای جزئیات بیشتر در مورد این پیام ها و موارد دیگر بخوانید.

  • منبع: Forrester “Embrace Event-Driven Flexibility Architecture, New Channels and New Partnerships”، 18 دسامبر 2020، David Mutter

درباره SolaceSolace به کسب‌وکارهای بزرگ کمک می‌کند تا با دادن همه چیزهایی که برای انجام عملیات تجاری و تعامل با مشتری متمرکز بر رویدادها نیاز دارند، مدرن و بی‌درنگ شوند. با PubSub +، اولین و تنها پلتفرم مدیریت رویداد در بازار، این شرکت راهی جامع برای ایجاد، مستندسازی، کشف و پخش رویدادها از جایی که تولید می‌شوند تا جایی که باید مصرف شوند ارائه می‌کند – ایمن، قابل اعتماد، سریع و تضمینی. فن آوری پشت سولاس، تیم پیشرو در جهان از کارشناسان ترافیک داده با نزدیک به 20 سال تجربه است که به کسب و کارهای جهانی کمک می کند تا برخی از چالش برانگیزترین چالش ها در صنایع مختلف، از بازارهای سرمایه، خرده فروشی و بازی گرفته تا فضا، هوانوردی و خودرو را برطرف کنند. شرکت‌های معتبری مانند SAP، Barclays و رویال بانک کانادا، خودروسازان چندملیتی مانند Groupe Renault و Groupe PSA و ناوشکن‌های صنعتی مانند Jio از فناوری‌های پیشرفته واسطه رویداد Solace برای ارتقای برنامه‌های قدیمی، استقرار میکروسرویس‌های مدرن و ساخت شبکه رویداد برای پشتیبانی استفاده می‌کنند. معماری های ابری ترکیبی، چند ابری و اینترنت اشیا. در solace.com بیشتر بیاموزید.

روی مخاطبین کلیک کنید

اروپا و آمریکا IBA InternationalJamie [email protected]+44 (0) 1572 757932

UKPositiveInes [email protected]+44 (0) 770 388 4664

APACRice CommunicationsNeil [email protected]5685 3157 65+

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1142738/Solace_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma