امنیت اجتماعی: کجا 2020 نامزد ایستاده ؟

C-SPAN تصویری از سال 1995 است که دانه دانه اما صدا روشن است: سناتور جو بایدن شنیده لاف زدن در مورد حمایت خود را برای انجماد هزینه های تامین اجتماعی به عنوان بخشی از گسترده تر کاهش کسری بودجه قانون.

“من برای انتخابات مجدد در این سال, و من قصد دارم به یاد همه آنچه من در خانه است که هزینه رفتن به سیاسی. زمانی که من استدلال می کنند که ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی نیز هست. من به معنای مدیکر و مدیکید. من به معنای مزایای جانبازان — من به معنای هر انفرادی تنها چیزی که در دولت آقای بایدن می گوید در این ویدئو. “و من نه تنها سعی کردند آن را یک بار من سعی کردم آن را دو بار من سعی کردم آن را به یک سوم زمان و من سعی کردم آن را به یک چهارم زمان است.”

این فیلم یک محور حمله به آقای بایدن راه اندازی شد در ماه گذشته در اجرا به آیووا قفقاز توسط رقیب خود را برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی سناتور برنی ساندرز. آقای بایدن به عقب رانده و نیویورک تایمز نقد و بررسی از رکورد خود در تامین اجتماعی بیش از دوره های طولانی خود را در مجلس سنا حرفه ای نشان می دهد رای در حمایت از حفاظت از منافع و همچنین برش آنها.

این بایدن-ساندرز گرد و غبار تا تأکید اخیر تحول سیاسی بحث امنیت اجتماعی است. به تازگی به عنوان 2013, سود کاهش به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط آقای بایدن و بسیاری دیگر از میانه دموکرات ها به عنوان بخشی از گسترده تر دو حزبی معاملات به تعمیر و تامین اجتماعی منابع مالی و یا برای کاهش کسری بودجه فدرال که هرگز به ثمر رسیده. ترقی خواهان مبارزه به نفع برش. و که در آن سال آنها شروع به هل دادن این ایده که منافع باید گسترش یافته است.

“این به اندازه کافی دشوار بود فقط برای مبارزه با کاهش سود در زمان” یاد می آورد نانسی آلتمن رئیس تامین اجتماعی کار می کند, یکی از گروه های حمایت از مبارزه برای گسترش. “اما این پایان ‘grand bargain” مذاکرات در را باز کرد برای تمرکز ما فکر لازم بود — درآمد بازنشستگی بحران و آنچه ما فکر صحیح سیاست پاسخ — گسترش امنیت اجتماعی است.”
مایکل بلومبرگ*

دموکراتیک نامزدهای پیشنهادی

تغییرات امنیت اجتماعی

برنامه بازنشستگی

الیزابت وارن†

یوسف رضا بایدن JR.

اندرو یانگ***

مایکل بنت

برنی ساندرز

پیت BUTTIGIEG†

CTQ

DEVAL پاتریک*

TULSI GABBARD

تام STEYER**

به عنوان Jan. در 17 سال 2020

درآمد را افزایش می دهد

تغییر حقوق و دستمزد مالیات کلاه

افزایش نرخ مالیات حقوق و دستمزد

گسترش پایه های مالیاتی

سود را افزایش می دهد

افزایش سود حداقل

افزایش مزایای بازماندگان

ایجاد مراقب اعتباری

استفاده از قیمت بالاتر شاخص کولا

دموکراتیک نامزدهای تغییرات پیشنهادی به

بازنشستگی تامین اجتماعی برنامه

به عنوان Jan. در 17 سال 2020

درآمد

را افزایش می دهد

سود

را افزایش می دهد

استفاده از قیمت بالاتر شاخص کولا

افزایش سود حداقل

افزایش مزایای بازماندگان

ایجاد مراقب اعتباری

تغییر حقوق و دستمزد مالیات کلاه

افزایش نرخ مالیات حقوق و دستمزد

گسترش پایه های مالیاتی

مایکل بنت

یوسف رضا بایدن JR.

مایکل بلومبرگ*

پیت BUTTIGIEG†

TULSI GABBARD

CTQ

DEVAL پاتریک*

برنی ساندرز

تام STEYER**

الیزابت وارن†

اندرو یانگ***


*بدون اعلام موقعیت. **آقای Steyer پیشنهاد به گسترش “بازنشستگی برنامه های امنیتی” اما معلوم نیست که برنامه های این طرح خواهد تحت تاثیر قرار دهد. ***آقای یانگ پیشنهاد ارائه $1,000 ماهانه اساسی جهانی درآمد که مکمل مزایای تامین اجتماعی. †آقای Buttigieg و خانم وارن پیشنهاد افزایش مالیات بر حقوق نرخ بالاتر بگیر فقط.

منبع: مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون | توسط نیویورک تایمز

از آن پس حزب دموکرات گرفته قاطع از سمت چپ به نوبه خود در تامین اجتماعی: در سال 2020 هیچ یک از 11 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مدافع کاهش و بیشترین نفع گسترش مزایای.

به عنوان یک 2020 نامزد آقای بایدن پشتیبانی از گسترش منافع و شما نمی خواهد پیدا کردن یک کلمه در مورد کاهش در وب سایت خود را. در واقع تقریبا تمام نامزدهای دموکرات’ طرح های ساخته شده بر تثبیت امنیت اجتماعی را پیش بینی کمبود درآمد.

Donald J. Trump مبارزات انتخاباتی در سال 2016 امیدوار کننده به مخالفت با کاهش مزایای بازنشستگی روشن شکستن را ارتدکسی — و او تاکید کرد که تعهد در این هفته دولت از آدرس اتحادیه. اما دموکرات ها معتقدند که یکی از بیانیه اخیر رئیس جمهور نشانه باز بودن به با توجه به کاهش است.

هیچ موضوع مهم تر از امنیت اجتماعی به رفاه امروز رای دهندگان مسن تر و جوان تر کارگران که خواهد آمد به تکیه بر برنامه است. تقریبا همه آمریکایی ها پرداخت و به این برنامه و می توانید انتظار برای دریافت سود. آن است که بزرگترین منبع درآمد بازنشستگی برای اکثریت از خانواده ها.

تنها 52 درصد از خانواده های متعلق به حساب های بازنشستگی در سال 2016 با توجه به فدرال رزرو داده است. و در زمانی که کمتر بازنشستگان می توانید بر روی تکیه سنتی, حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی خواهد بود که تنها منبع تضمین شده درآمد مادام العمر برای بسیاری از کارگران است. مزایای تنظیم سالانه تورم — یک ویژگی منحصر به فرد می افزاید که قابل ملاحظه ای به امنیت اجتماعی را ارزش.

همه دموکراتها طرح شامل یک ثابت برای این برنامه بلندی مالی کسری. ترکیب وجوه اعتماد برای امنیت اجتماعی و بازنشستگی و از کار افتادگی برنامه ها در دوره به تخلیه در 2035; بدون تغییرات بودجه از مالیات بر حقوق و دستمزد رسید کافی خواهد بود به پرداخت تنها 80 درصد از برنامه ریزی مزایای.

آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن شده اند در خط مقدم توسعه نیروهای آنجایی که آنها بسیج در سال 2013. آقای ساندرز رئیس اسپانسر فعلی سنا گسترش قانون و خانم وارن منتشر کرده است مفصل امنیت اجتماعی طرح های توسعه به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را.

یک بررسی اخیر از نامزدهای موقعیت در امنیت اجتماعی توسط مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون نشان داد هیچ نامزدها — از هر دو حزب — در سابقه حمایت از کاهش سود. در میان دموکرات ها چند (آقای ساندرز خانم وارن و Tulsi Gabbard) پشت یک در سراسر-هیئت مدیره افزایش در منافع. خانم وارن به عنوان مثال بلافاصله افزایش مزایا برای همه با 200 $در هر ماه.

و سه تن از دموکرات ها به نفع تغییر به یک فرمول به صورت سالانه هزینه زندگی, تنظیم تمام سود دریافت خواهید کرد که با دقت بیشتری نشان دهنده تورم تجربه شده توسط سالمندان است. این می تواند انجام شود با اتخاذ یک شاخص تورم شناخته شده به عنوان شاخص تورم مصرف کننده — E (“E” می ایستد برای افراد مسن). امنیت اجتماعی را actuary تخمین می زند که شاخص بهای مصرف کننده-E را افزایش می دهد بازنشسته منافع دو دهم درصد در سال است.

مشابه در سراسر-هیئت مدیره افزایش پیشنهاد شده در قانون در حال حاضر معرفی شده توسط دموکرات ها در مجلس نمایندگان. امنیت اجتماعی 2100 عمل co-اسپانسر شده از طرف تقریبا 90 درصد از خانه قانونگذاران دموکرات اما رای داده نشده است توسط مجلس.

تقریبا همه نامزدها حمایت هدفمند را افزایش می دهد با هدف کمک به آسیب پذیر ترین سالمندان رویکردی است که هم راستا با اخیر C. R. R. یافته های تحقیقاتی در بازنشستگی نابرابری. “نمونه اقلیت خانواده در حال آمدن است به بازنشستگی با هیچ چیز — هیچ حمایت کارفرما طرح بازنشستگی و یا حتی یک خانه می گوید:” جف Sanzenbacher دانشیار مدیر تحقیقات در C. R. R. و همکاری نویسنده از مطالعه. “هنگامی که شما اضافه کردن در اجتماعی, امنیت, همه چیز نگاه کنید خیلی بهتر است.”

همه از بالا به رای گیری نامزدهای پشتیبانی افزایش امنیت اجتماعی ویژه سود حداقل هدف آن است که به نگه داشتن بسیار کم-درآمد کارگران از فقر در دوران بازنشستگی. اما به نفع اتحاد فرسوده در ارزش در طول سال در رابطه با سود کلی فرمول. اکثر نامزدها پیشنهاد به روز رسانی فرمول برای حفظ ذینفع در و یا بالاتر از 125 درصد خط فقر فدرال در سن بازنشستگی.

چهار نفر از دموکرات ها حمایت از افزایش مزایای تامین اجتماعی برای مراقبان شناخت که مراقبت وظایف افسرده می تواند مزایای برش به ساعات کار و حقوق و دستمزد. این می تواند به دست آورد اجازه می دهد مراقبان به حذف برخی از غیر کار سال از محاسبه از مزایای دیگر است که به ارائه یک دستمزد اعتباری به مراقبان.

برخی از نامزدها حمایت از افزایش مزایا برای همسران بازمانده. هنگامی که یک مرد متاهل می میرد و مزایای جلوگیری از زنده ماندن همسر می تواند به اندازه از دست دادن 50 درصد از خانوار درآمد بازنشستگی. فعلی بازمانده سود برابر است با 100 درصد از مرحوم همسر سود اما که خیلی کمک نمی کند در مواردی که زن و شوهر هر دو تا به حال مشابه دستمزد تاریخ و مزایای.

خانم وارن برای مثال پیشنهاد می کند که بازماندگان دریافت می تواند 75 درصد از خانوار مزایای به دربسته در محیط مقدار در صورتی که مقدار بالاتر از بازماندگان خود بهره مند شوند و یا این که از همسر متوفی.

چگونه خواهد دموکرات پرداخت برای گسترش? بیشتر خواهد آسانسور کلاه در حقوق و دستمزد مشمول مالیات حقوق و دستمزد و تنظیم این سال در $137,700. سه حمایت از افزایش حقوق و دستمزد نرخ مالیات برای درآمد خانوار و دو (آقای ساندرز و خانم وارن) خواهد تقویت برنامه منابع مالی از طریق ایجاد جدید مالیات بر درآمد سرمایه گذاری برای بالا بگیر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت از آدرس اتحادیه در این هفته گفت که “ما همیشه خود را محافظت مدیکر و ما را همیشه محافظت از امنیت اجتماعی است. همیشه.”

اما دولت او گرفته و هیچ اقدامی برای رسیدگی به مشکلات پرداخت بدهی تامین اجتماعی وجوه سپرده. (مدیکر بیمارستان بیمه صندوق پیش بینی می شود ورشکسته در 2026 سه سال زودتر از دولت actuaries پیش بینی شده در سال 2017.) و آقای تهمت آخرین تعهد در تضاد با نظرات او در مصاحبه با CNBC در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ماه گذشته.

پرسید: اگر استحقاق خواهد “تا کنون در بشقاب شما” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که “در برخی از نقطه آنها خواهد بود.” انتخابات مقدماتی دموکرات و امنیت اجتماعی طرفداران با اشاره به ارز به عنوان مدرک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر در دوره دوم.

مقامات کاخ سفید راه می رفت به نظر روز بعد نشان می دهد که هیچ شدیدی به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر یا پزشکی انتظار می رود در دولت آینده بودجه که این ماه منتشر می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده آتش به صورت پیشنهاد به کاهش امنیت اجتماعی را ناتوانی برنامه. جدید ترین آن بودجه پیشنهادی 72 میلیارد دلار در کاهش بیش از 10 سال به مزایای. یکی دیگر از مجموعه های اداری و تغییرات آن را سخت تر برای آمریکایی ها به واجد شرایط و در ادامه برای دریافت مزایای.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره صحبت می کنند اغلب در مورد reining در حق صرف اما جزئیات شده اند وجود ندارد و در طول تهمت سال است.

“آنها در یک جا منطقه در سیاست می گوید:” اندرو Biggs, ساکن محقق در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه اتاق فکر و یک معاون سابق کمیسر اداره تامین اجتماعی در دولت جورج دبلیو بوش بود. “در پاسخ به دموکراتیک پیشنهادات برای گسترش امنیت اجتماعی و افزایش مالیات جمهوری خواهان می گویند ” ما نمی خواهید به جمع آوری مالیات و ما نمی خواهید به قطع مزایای هر دو’ — هر چند به عنوان گزینه های دیگر وجود دارد.”

عمومی در حال حاضر بدبینانه در مورد امنیت اجتماعی را در آینده. یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه منتشر شده در ماه مارس گذشته در بر داشت نگرانی گسترده در میان کارگران امروز در مورد برنامه های آینده — 83 درصد انتظار کاهش سود در آن زمان آنها بازنشسته و 42 درصد انتظار برای دریافت هر گونه مزایای بازنشستگی.

عمومی نگرانی قابل درک است اما از نسبت می گوید: Paul Van de آب یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست چپ متمایل فکر می کنم تانک. “شانس است که منافع در حال رفتن به ناپدید می شوند به عنوان نزدیک که ممکن است به صفر,” او گفت:. “اما مستمر بحث در مورد مشکلات مالی مردم منجر به نگرانی بیش از حد در مورد آن.”

با وجود احساسات عمومی و صندوق پیش بینی رئیس جمهور بعدی و کنگره ممکن است احساس فشار به عمل در طول چهار سال آینده. خیلی بستگی به تعادل و کنترل در کنگره و کاخ سفید است.

“قدرت بیشتری به دموکرات ها دارند بیشتر احتمال دارد آن است که وجود خواهد داشت اقدام گفت:” خانم آلتمن از تامین اجتماعی کار می کند. “اگر خواهان باقی ماندن در قدرت آنها سعی خواهد کرد برای یک روحانی راه حل اما دموکرات نمی خواهد” برای کاهش سود.

اگر مشکل حل نشده است قبل از 2035 تخلیه تاریخ نزدیک می شود کارشناسان توجه داشته باشید که شانس را به نفع بازگرداندن پرداخت بدهی به صندوق های با درآمد جدید — به جای سود کاهش است.

چرا که هر گونه سود کاهش تقریبا قطعا نمی تواند عطف به ماسبق به سود در حال حاضر آقای ون د آب گفت. “این بدان معناست که این کاهش می تواند تنها درخواست جدید ذینفع با استثنای احتمالی کمتر سخاوتمندانه C. O. L. A. که بر مردم دریافت مزایای در حال حاضر و در آینده,” او اضافه شده است.

با این محدودیت از آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از ورشکستگی با تکیه بر سود کاهش آقای ون د آب گفت. درآمد جدید می تواند از افزایش مالیات و یا کنگره می تواند تصمیم به تزریق درآمد عمومی به برنامه.

شاید بزرگترین خطر از تاخیر این است که این سوخت عمومی بدبینی و نگرانی در مورد امنیت اجتماعی آینده او گفت:. هنوز هم او می افزاید: “این کاملا امکان پذیر است که این فقط می شود punted برای چهار سال دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im