اجتماعی فاصله: پلیس نیویورک دستگیر سیاه مردم در مراتب بالاتر نرخآمریکایی های آفریقایی تبار در بخش هایی از شهر نیویورک در حال بازداشت برای نقض اجتماعی فاصله قوانین در حد نرخ بالاتر از مردم سفید, با توجه به داده ها از دادستان منطقه بروکلین.

داده ها نشان داد که بین 17 مارس و 4 ممکن است 40 نفر دستگیر شدند در بروکلین برای شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. یکی سفید بود چهار اسپانیایی بودند و 35 سیاه پوست بودند.

ارقام قرض دادن وزن به شواهد که نشان می دهد که سفیدتر و بیشتر در مناطق مرفه شهر هستند کمتر احتمال دارد به هدف توسط پلیس. بیش از یک سوم از دستگیری ساخته شد عمدتا سیاه و سفید محله از براونزویل در حالی که هیچ دستگیری ساخته شد در عمدتا سفید محله پارک شیب.

مردم شده اند به اشتراک گذاری تصاویر نشان میدهد که چگونه پلیس ظاهرا تغییر روش خود را برای اجرای اجتماعی فاصله بسته به محله.

یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جیر کنار ماموران توزیع ماسک به یک گروه از غیر اجتماعی فاصله سفید مردم در یک پارک با اقدامات یک افسر در شرق روستا در منهتن. فیلم نشان داد که افسر نزدیک شدن و مشت زدن یک فرد از رنگ پس اختلاف بر اجتماعی فاصله.

پس از گزارش نیویورک تایمز از اختلاف در دستگیری شماره روز پنج شنبه, شهردار, بیل د Blasio پاسخ در یک صدای جیر جیر.

“اختلاف در اعداد منعکس نمی کند ما ارزش” د Blasio گفت. “ما باید برای انجام بهتر و ما خواهد شد.”

Hakeem Jeffries که نشان دهنده نیویورک عمدتا آفریقایی آمریکایی هشتمین کنگره منطقه گفت: این بار تاکتیک های پلیس بودند شبیه به “توقف و frisk” – به طور گسترده محکوم تمرین که به طور نامتناسبی هدفمند سیاه پوست و لاتین در مردم است.

“ما نمی تواند از بند باز کردن یک دوره جدید بیش از حد تهاجمی پلیس جوامع رنگ به نام اجتماعی فاصله,” Jeffries گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>