افزایش قیمت دارو می تواند در نوار دسترسی به آینده coronavirus درمانExisting مواد مخدر ممکن است به ما کمک کنید از طریق coronavirus همه گیر در حالی که ما منتظر یک واکسن اما بالا و قیمت گذاری توسط شرکت های داروسازی احتمالا به این معنی است که حتی اگر این داروها موثر ثابت شده بسیاری از افراد بیمار هنوز هم مانع از درمان است.

یک مطالعه منتشر شده در این ماه در مجله ویروس ریشه کن کردن نگاه کرد نه از مواد مخدر است که شناسایی شده اند که ممکن است Covid-19 درمان و در مراحل مختلف آزمایش های بالینی در سطح جهان است. این تیم از محققان در نگاه چه مقدار هر یک از مواد مخدر است که برای به فروش می رسد در کشورهایی که در آن داده ها در دسترس بود. سپس آنها محاسبه چه نسخه عمومی از این داروها ممکن است هزینه.

برای مثال یک دوره sofosbuvir (یک دارو در حال حاضر استفاده می شود برای درمان هپاتیت C) در اطراف هزینه $5 به اما زمان لیست قیمت در آمریکا $18,610.
Sofosbuvir prices

Pirfenidone مواد مخدر مورد استفاده برای ریه و فیبروز در اطراف هزینه $31 برای 28 روز درمان ، در آمریکا یک دوره است که در قیمت $9,606 یا $6,513 اگر بيمار قادر به دسترسی به آن از طریق وزارت امور جانبازان. اگر ما در صدر لیست, لیست قیمت, این دارو هنوز گران در جای دیگر – در یک دوره هزینه $2,561 در انگلستان و $2,344 در فرانسه.
pirfenidone prices

شرکت های دارویی اغلب در دفاع از قیمت گذاری خود را با این ادعا که هزینه های خود را فوق العاده بالا. اما وقتی که محاسبه قیمت یک نسخه عمومی از مواد مخدر محققان در میان صادرات و هزینه های مالیات و حتی 10 درصد حاشیه سود.

در برخی موارد شرکت های دارویی را به حداقل هزینه های خود را با دریافت یارانه های دولتی. را remdesivir مواد مخدر است که تبلیغ توسط دولت ایالات متحده بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, ادعای بعد خو در مجله پزشکی بریتانیا که در آن محققان با بیان این که نیاز به احتیاط در مورد این دارو اثر بخشی.
Chloroquine prices

علوم جلعاد شرکت است که باعث می شود remdesivir بهره مند شده از حداقل $79m ما در بودجه دولت است. با وجود این واقعیت است که ما مالیات دهندگان باید کمک به توسعه مواد مخدر جلعاد اعلام کرد که دیگر نمی خواهد با ارائه دسترسی اضطراری به آن است. پس از انتقاد گسترده این شرکت اعلام کرد که این هفته به آن خواهد اهدای آن از کل ذخایر مواد مخدر به دولت است.

در اواخر ماه مارس غذا و دارو به جلعاد “یتیم” وضعیت دارو, معنی شرکت حق به سود منحصرا برای هفت سال از فروش remdesivir. به طور معمول این دارو وضعیت محفوظ است برای درمان بیماری های نادر و نه آنهایی که مانند به عنوان Covid-19 که بیش از 1 میلیون نفر در آمریکا از آزمایش مثبت (و بسیاری از آلوده شده اند اما تست نشده).
Hydroxychloroquine prices

جلعاد که ساخته شده $5bn در سود سال گذشته دارای روابط نزدیک به دولت آمریکا. بین سال 2011 و سال 2017, جو Grogan لابی برای جلعاد. او در حال حاضر در خدمت در کاخ سفید coronavirus گروه ضربت.

صحبت های در گوشی بعد از یک تغییر در لندن یک بیمارستان یکی از نویسندگان این مطالعه دکتر یعقوب لوی می گوید: “شده است وجود دارد یک سابقه طولانی از شرکت های دارویی شارژ غیر ضروری و بی دلیل قیمت های بالا برای داروها حتی اگر آنها در واقع صرف بسیار کمی در تحقیق و توسعه برای آن دارو است.”

لوی افزود: “که بسیار رایج با بیماری های عفونی داروها در گذشته مانند هپاتیت و HIV و ما نمی توانیم اجازه دهید آن اتفاق می افتد با داروها برای Covid-19. در غیر این صورت صدها هزار نفر از مرگ و میر قابل پیشگیری رخ می دهد و بهداشت و درمان نابرابری میان فقیر بدتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>