پس چگونه مرگبار است coronavirus? بیشتر برای افراد مسن و ناتوان آمار نشان می دهد


پس چگونه مرگبار است coronavirus? شما به احتمال زیاد به مرگ اگر شما یک مرد مسن و یک زمینه ای بیماری قلبی آمار نشان می دهد

  • 1.7 درصد از زنانی که در گرفتن virus خواهد مرد نسبت به 2.8 درصد از مردان
  • مردان نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر طول سارس و شیوع بیماری MERS
  • نرخ مرگ و میر در میان کسانی که مبتلا به دیابت هستند انتظار می رود به حدود 7.3 درصد
  • 6 درصد از افراد مبتلا به فشار خون بالا و coronavirus انتظار برای مرگ
  • می آید به عنوان تعداد موارد افزایش فوق 96,000 در سطح جهانی با بیش از 3300 مرگ و میر

مردان 65 درصد بیشتر از زنان می میرند از coronavirus با توجه به آمار.

آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی و دانشمندان چینی نشان داد که 1.7 درصد از زنانی که گرفتن ویروس خواهد مرد نسبت به 2.8 درصد از مردان حتی اگر نه که به احتمال زیاد به آن را گرفتن.

بیش از 98,000 مردم در سراسر جهان در حال حاضر تشخیص داده شده است با این ویروس است که باعث بروز یک بیماری به نام COVID-19 و حداقل 3,383 فوت کرده اند.

برخی از کارشناسان قرار داده اند در معرض خطر بالاتر در میان مردان به بالاتر سیگار کشیدن و نوشیدن نرخ – هر دو عادت تضعیف سیستم ایمنی افراد بیشتر احتمال دارد به بیمار است.

افراد مسن و ناتوان را نیز گرفته اند بیشتر در خطر ابتلا به کروناویروس با 10.5 درصد از بیماری های قلبی بیماران انتظار می رود به مرگ اگر آنها گرفتن این ویروس مرگبار است.

نرخ مرگ و میر در میان افراد مبتلا به دیابت – که وجود دارد چهار میلیون نفر در انگلستان و 34 در آمریکا انتظار می رود به حدود 7.3 درصد در حالی که شش درصد از بیمارانی که فشار خون بالا ممکن است مرگ اگر آلوده.

برخی از 5.6 درصد از افراد مبتلا به سرطان مبتلا coronavirus خواهد بود انتظار می رود به مرگ همراه با 6.3 درصد از مردم دراز مدت بیماری های ریوی.

در آمریکا حداقل 233 نفر را در حال حاضر تایید شده است به کروناویروس و 12 از آن فوت کرده اند در حالی که در انگلستان شده است وجود دارد یک مرگ و میر در میان 116 موارد است.

آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی و دانشمندان چینی نشان داد که 1.7 درصد از کاری که گرفتن ویروس خواهد مرد نسبت به 2.8 درصد از مردان (در تصویر یک گرافیک نشان دادن کسانی که به احتمال زیاد در معرض خطر از ویروس)

High containment ambulances in the emergency room of the Cotugno hospital in Naples where a patient is seen suffering from coronavirus

بالا مهار آمبولانس در اورژانس از Cotugno بیمارستان در ناپل که در آن یک بیمار دیده می شود مبتلا به کروناویروس

Tehran's municipality worker employee wearing protective gear sprays disinfectant to sanitize a taxi terminal on Thursday

تهران, شهرداری, کارگر, کارمند, پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده برای پاکسازی یک تاکسی ترمینال در روز پنج شنبه

The number of cases rose above 96,000 worldwide with over 3,300 deaths in some 85 countries

تعداد موارد افزایش فوق 96,000 در سراسر جهان با بیش از 3300 مرگ و میر در برخی از 85 کشور

مرد-زن و تحليل داده ها توسط آمار سایت Worldometer است که ردیابی شیوع بیماری در زمان واقعی است.

آن اضافه شده است که مردان نیز به طور نامتناسبی احتمال مرگ در طول سارس و شیوع بیماری MERS که باعث شد بسیار شبیه coronaviruses در چین و عربستان سعودی است.

پروفسور پل شکارچی از دانشگاه شرق آنجلیا گفت: زنان ممکن است به سادگی بهتر سیستم ایمنی بدن می شود و بیولوژیکی بهتر در مبارزه با ویروس.

‘برخی از تفاوت ها احتمالا با توجه به مردان سیگاری بیشتر و مزمن معتادان الکل, اما همچنین زنان ذاتا متفاوت از مردان در پاسخ ایمنی’ او گفت: دیلی تلگراف.

انگلستان اعلام کرد اولین coronavirus مرگ در خانه خاک دیروز پس از یک بیمار گفته می شود که یک زن در 70 سالگی درگذشت, در بیمارستانی در خواندن.

مرگ آمد به عنوان تعدادی از عفونت در کشور دو برابر شده است در طول دو روز گذشته از 51 به 116.

در همین حال در آمریکا اعلام کرد که اول آن صورت رسمی از عفونت در ژانویه 20, 12 نفر کشته شده اند – 12th ثبت شده در کینگز کانتی واشنگتن دیروز.

سن یک عامل عمده در چگونه به طور جدی بیمار coronavirus است به احتمال زیاد به کسی.

کسانی که در سن 80 سال یا مسن تر هستند بیشتر در معرض خطر با 14.8 درصد از مردم از ابتلا به این بیماری در رده سنی انتظار می رود به مرگ است.

هر کشور ‘به صورت ماه از اختلال” به دلیل شیوع

مردم در سراسر جهان آماده برای ماه از اختلالات از این ویروس جدید به عنوان آن گسترش بی امان آورده بالونی عفونت اقتصادی خرید اینترنتی و فراگیر مهار اقدامات است.

‘کشور باید آماده برای پایدار جامعه, انتقال,’ Tedros Adhanom Ghebreyesus رهبر سازمان بهداشت جهانی گفت: از 2-ماه-پیر شیوع ویروس.

‘پیام ما به تمام کشورها این است که: این است که یک خیابان یک طرفه است. ما می توانیم این ویروس به عقب. اقدامات خود را در حال حاضر تعیین خواهد شد این دوره از شیوع این بیماری در کشور است.’

در مکان هایی در سراسر جهان تقسیم شد و در حال توسعه است. چین شده است صدور گزارش روزانه از عفونت های جدید است که به شدت از خود اوج کارخانه وجود دارد به تدریج بازگشایی و در حال رشد است حس که در حالت عادی ممکن است که دور.

در همین حال کشورهای در جای دیگر شاهد افزایش caseloads و مناجات از لغو تعطیلی ممنوعیت سفر و کمبود عرضه.

وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان آن که گفت: با گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران مسئول اکثریت.

‘ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و عقیده و یا رنگ. آن است که حمله همه ما به همان اندازه’ گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا. ‘ما به دنبال در یک بیماری همه گیر در همه واقعیت عملی است.’

 

اما دولت بریتانیا افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin دیروز اطمینان عمومی است که نه پیر کسی است که جلب بیماری خواهد بود ‘كانادا’.

و جوان کسی است که کمتر شانس آنها را از مرگ.

بین 60 تا 69 سال و نرخ مرگ و میر در حدود 3.6 درصد در حالی که آن را بیشتر شبیه به 1.3 درصد برای کسانی که در سن 50 تا 59.

برای مردم در 40s خود را این قطره به 0.4 درصد و آن را فقط 0.2 درصد برای کسانی که در 30s خود را.

کودکان به نظر نمی رسد به گرفتن ویروس در اغلب موارد با توجه به داده ها از چین می باشد و هیچ مشخصات بالا گزارش از کودکان در حال مرگ است.

تقریبا 300 میلیون دانش آموز در سراسر جهان مواجه هفته در خانه با ایتالیا و هند آخرین به تعطیل مدارس به عنوان مقامات بهداشت در روز پنج شنبه هشدار داد در بسیاری از کشورها انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با شیوع.

تعداد موارد افزایش فوق 96,000 در سراسر جهان با بیش از 3300 مرگ و میر در برخی از 85 کشور جهان است.

پاریس ماراتن روسیه کسب و کار اصلی فروم و ایتالیا به مصاف برابر انگلستان در سازمان ملل شش قهرمانی در 14 مارس بودند در میان حوادث لغو و یا به تعویق افتاد.

در انگلستان چهل و پنج بيمار در حال حاضر گفته شده است به خود منزوی در خانه به جای گرفتن درمان در بیمارستان زیرا آنها جزئی علائم شبه آنفولانزا در میان نصب ترس غرق بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها نمی قادر خواهد بود برای مقابله با اجتناب ناپذیر شیوع.

هدایت است که در تقابل با دستورالعمل های تعیین شده توسط مرکز اروپایی برای کنترل بیماری است که می گوید: بیماران باید از هم جدا و ایزوله در بیمارستان در مرحله اول از یک بیماری همه گیر.

اکثریت قریب به اتفاق موارد عفونت و تاکنون در چین در آن هوبئی استان که در ووهان است و این شهر پایتخت اما این وضعیت وجود دارد که در آینده تحت کنترل دو ماه پس از آن آغاز شد.

در نقاط دیگر جهان تحت آماده کشورها روبرو هستند غیر قابل کنترل شیوع بیماری و افزایش تعداد مرگ و میر.

در کره جنوبی بیش از 6,500 مردم گرفتار عفونت و 40 فوت کرده اند.

ایتالیا بدترین ضربه غربی کشور ثبت کرده است 3,858 عفونت و 148 میان شیوع آغاز شد که در آن اسکی در آلپ شمالی.

و ایران که در آن یک بیماری همه گیر رخ داده در سرعت فوق العاده خطرناک و آلوده ارشد سیاستمداران وجود دارد 3,513 مورد تأیید و 107 مرگ و میر ثبت شده.

A woman is pictured wearing a face mask yesterday at Crufts, a dog show in Birmingham which is expected to attract thousands of visitors

یک زن که در تصویر با پوشیدن یک ماسک صورت دیروز در Crufts یک سگ نشان می دهد در بیرمنگام است که انتظار می رود برای جذب هزاران نفر از بازدید کنندگان

Waterbeach Surgery in Cambridge closed yesterday and was seen being scrubbed by medics in hazmat suits. The practice described the move as a 'routine precautionary measure'

Waterbeach را عمل جراحی در کمبریج روز گذشته بسته شد و در حال پاک توسط پزشکان در hazmat مناسب. این عمل در توصیف این حرکت به عنوان یک “روال پیشگیرانه اندازه گیری’

The disease has doubled in Britain in two days to 116 and health chiefs revealed patients with mild symptoms will be asked to stay at home instead of being treated in hospital

این بیماری دو برابر شده در بریتانیا در دو روز به 116 و روسای سلامت نشان داد بیماران با علائم خفیف خواسته خواهد شد به ماندن در خانه به جای درمان در بیمارستان

آیا کشورهای اروپایی انجام می دهند را امتحان کنید و جلوگیری از CORONAVIRUS كردن?

ایتالیااست که مبارزه خود را از بحران با بیش از 3000 نفر آلوده و 107 مرده خواست ساکنان برای جلوگیری از بوسیدن و بسته شده است تمام مدارس برای دو هفته.

دولت قرار است در 11 شهر به کل مستند است و همچنین با توجه به بسته شدن سینما و تئاتر و ممنوعیت رویدادهای بزرگ عمومی, گاردین گزارش شده است.

مردم بیش از سن 75 گفته شده است به ماندن در خانه برای جلوگیری از گرفتن بیمار است.

در فرانسهیک کشور با حدود 285 عفونت مردم توصیه شده است برای جلوگیری از استفاده از این گونه سنتی بوسه, تبریک لا bise و مقامات ترغیب شهروندان به شستن دست های خود را به طور منظم.

دولت به فرماندهی کل کشور تامین ماسک صورت پس از آن می توانید مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد برای پزشکی کارگران و coronavirus بیماران.

قفسه های سوپر مارکت در حال بازگردانده شدن موردنیاز در آلمانکه در آن دولت توصیه می کند که خانواده ها همیشه حداقل 10 روز ارزش منابع در مورد یک فاجعه است.

شیوع بیماری در آلمان بدتر شده در روز های اخیر و وجود دارد در حال حاضر حداقل 349 نفر تایید به عفونت – بیش از هر شهرستان در شرق دور به جز چین و یا کره جنوبی.

و در اسپانیاکه در آن وجود داشته 222 موارد مسئولان توصیه کرده اند که جمعیت ممنوع شود از برخی بین المللی مسابقات ورزشی و رویدادهای بزرگ است لغو شود.

در همین حال فرانسه (423 موارد 7 و میر) اذعان کرده است یک بیماری همه گیر — هنگامی که یک بیماری نگه می دارد برای یک دوره طولانی از زمان در یک کشور و یا منطقه اجتناب ناپذیر است.

و ویروس است و همچنین گسترش سریع در آلمان که در آن وجود دارد در حال حاضر حداقل 545 عفونت.

برخی از کشورها اجرا کرده اند اقدامات فوق العاده با یونسکو گفت: در روز دوشنبه که تعطیلی مدارس در بیش از ده کشور را تحت تاثیر 290.5 میلیون کودک.

اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که در روز پنج شنبه که در کشورهای مختلف نشان داده نمی شود ‘سطح تعهد سیاسی’ نیاز به مطابقت با سطح تهدید همه ما چهره’.

‘این است که یک مته’ که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:. “این بیماری همه گیر است که یک تهدید برای هر کشوری غنی و فقیر است.’

بریتانیا و سوئیس گزارش اول خود را در مرگ و میر ناشی از وقوع در روز پنج شنبه در حالی که بوسنی و آفریقای جنوبی را تایید کرد اولین موارد و الجزایر گفت: 16 نفر از اعضای همان خانواده بود آلوده شده است.

بریتانیا و سازمان ملل متحد کارمند یکی از چهار نفر برای تست مثبت برای این ویروس در سنگال در سازمان ملل اولین مورد در میان کارکنان.

هفته آینده جلسه پارلمان اروپا نیز خواهد شد نقل مکان کرد و از استراسبورگ به بروکسل با توجه به به طور قابل توجهی بالاتر خطرات بهداشتی’.

ویروس ترس نیز تحت تاثیر شاد هندی, جشن هولی در آن هندو گرفتم مناسبت ورود بهار با انفجار رنگ از جمله روشن پودر آغشته در چهره.

نارندرا نخست وزیر و دیگر رهبران گفت که آنها نمی خواهد حضور هولی حوادث و هولی Moo جشنواره در دهلی نو لغو شد.

مقامات فلسطینی بسته افسانه ای کلیسای میلاد مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم به طور نامحدود هفته پیش از شلوغ تعطیلات عید پاک است.

Members of the World Health Organisation arrive at an airport in Tehran earlier this week after arriving on a UAE military transport plane

اعضای سازمان جهانی بهداشت وارد فرودگاه در تهران در اوایل این هفته پس از ورود در امارات متحده عربی حمل و نقل نظامی هواپیما

Foreign tourists visit the Church of the Nativity, revered as the birthplace of Jesus, in Bethlehem yesterday just hours before the site is due to close

گردشگران خارجی بازدید از کلیسای احترام به زادگاه عیسی مسیح در بیت لحم روز گذشته تنها چند ساعت قبل از این سایت با توجه به نزدیک

مسیحی, مقدس, سایت بسته به طور نامحدود از 4 بعد از ظهر دیروز پس از مشکوک به ویروس موارد ظهور در این شهر است.

اخبار یک ضربه به ده ها هزار نفر از نمازگزاران که انتظار می رود به فرود در کلیسا برای عید پاک در ماه آینده.

Jeres Qumsiyeh یک سخنگوی فلسطینی گردشگری, وزارت, گفت, کلیسا خواهد بود بسته ‘تا اطلاع ثانوی’.

همه گردشگران منع شده اند از ورود به کرانه پس از چهار مظنون coronavirus موارد پیدا شد در بیت لحم, مقامات گفت.

بیشتر گردشگران به غرب بانک مراجعه بیت لحم و آن شخص مقدس شهر اریحا.

به عنوان بقیه جهان آماده anti-virus موانع تولید کنندگان چینی به تدریج بازگشایی کارخانه های خود را.

در همین حال اتحادیه اروپا هشدار داد ممکن است لازم باشد برای افزایش منابع از لباس های محافظ با چندین کشور رو کمبود آن را به عنوان تایید آن خانههای گلی خالی مصرف بر سلامت کارگران هنوز هم برای تحصیل در رشته مدارک تحصیلی خود را.

اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت با توجه به بحث در مورد شیوع کروناویروس در جلسه ای در بروکسل است.

People throw dry coloured powder which will be used in Holi celebrations in India - which PM Narendra Modi will no longer attend

مردم پرتاب خشک پودر رنگی که استفاده می شود در جشن هولی در هند – که ساعت نارندرا دیگر حضور

A crowd of people daubed in vibrant colours celebrate Holi in the town of Barsana, northern India, yesterday amid fears that the festival could help spread coronavirus

یک جمعیت از مردم daubed در رنگ پر جنب و جوش جشن هولی در شهر Barsana شمال هند دیروز در میان ترس است که این جشنواره می تواند کمک به گسترش coronavirus

People visit the Church of the Nativity in Bethlehem, West Bank, on Thursday. The Nativity Church in Bethlehem, where Christians believe Jesus was born, closed indefinitely from 4pm yesterday after suspected virus cases emerged in the town.

مردم بازدید از کلیسای مهد در بیت لحم کرانه در روز پنج شنبه. تولد عیسی مسیح کلیسا را در بیت لحم که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح متولد شد, بسته نامحدود از 4 بعد از ظهر دیروز پس از مشکوک به ویروس موارد ظهور در این شهر است.

ایران نیز بسته مدارس و دانشگاه ها. در حال حاضر آن را تا به معرفی پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ. ایرانیان بودند خواست خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی.

در میان رشته های بد, اخبار, حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست تلویزیون دولتی به ارائه ‘خوشحال’ برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده.

“من مصرانه از همه هنرمندان و دانشمندان و روانشناسان و همه کسانی که می تواند لبخند را به چهره مردم می آیند به رسانه های اجتماعی,” او گفت:.

برایان قلاب نماینده خاص ایالات متحده امریکا برای ایران گفت: ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه برای کمک به ایران در مقابله با شیوع اما رژیم این پیشنهاد را رد کرد.’ او گفت: ارائه خواهد ایستاد.

در ایالات متحده, که در آن 12 نفر از این ویروس صدها نفر از مردم قرار داده شد در قرنطینه با توجه به موارد در نیویورک و حومه.

و یک مدرسه در منطقه شمال سیاتل با 22,000 دانش آموزان اعلام کرد و آن را تا دو هفته به دلیل coronavirus نگرانی.

بازارهای مالی باقی می ماند فرار به عنوان لرزان سرمایه گذاران همچنان به وزن اندازه از این بیماری همه گیر را دندانه در اقتصاد جهانی است.

بازار سهام ایالات متحده بود که در اوایل معاملات روز شنبه. تحلیلگران می گویند بیشتر yo-yo حرکت در بازارهای جهانی به احتمال زیاد به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به.

نفت اوپک کارتل به نام برای کاهش تولید برای حفظ قیمت های نفت خام از سقوط بیشتر به عنوان اختلال در کسب و کار جهانی از coronavirus کاهش تقاضا از مسافرت هوایی و صنعت.

وزیران نفت از 14 کشور عضو اوپک تصمیم در جلسه روز شنبه به فشار برای کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از کل جهان عرضه.

در سراسر جهان مسافران مواجه شده تا کنون-بیشتر اختلالات به عنوان کشور به دنبال حفظ این ویروس است. اما آفریقای جنوبی تایید اولین مورد سهشنبه تبدیل شدن به هفتمین کشور آفریقایی به گزارش عفونت. بریتانیا و سوئیس گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر.

‘ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و عقیده و یا رنگ. آن است که حمله همه ما به همان اندازه’ گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

چشم انداز صنعت سفر شد به طور فزاینده ای تیره و تار. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. مبارزه انگلیسی, شرکت هواپیمایی Flybe سقوط پنج شنبه در میان غرق شدن تقاضا است.

Healthcare professionals wearing protective suits and healthcare masks at work inside the isolation area of the Amedeo di Savoia hospital in Turin, northern Italy on Thursday

متخصصان مراقبت های بهداشتی با پوشیدن لباس محافظ و بهداشت و درمان ماسک در محل کار در داخل و انزوای منطقه از Amedeo di Savoia بیمارستان در شهر تورین در شمال ایتالیا در روز پنج شنبه

Government officials make phone calls to members of the Shincheonji Church of Jesus to check if they have symptoms of COVID-19 at the Goyang City Hall in Goyang, South Korea

مقامات دولتی را به تماس های تلفنی به اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح برای بررسی در صورتی که علائم COVID-19 در Goyang شهرستان سالن در Goyang, کره جنوبی

World Health Organization (WHO) Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus attends a daily press briefing on the new coronavirus dubbed COVID-19, at the WHO headquarters on Monday

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در کروناویروس جدید دوبله COVID-19 در این که ستاد در روز دوشنبه

استرالیا ممنوع مسافران از کره جنوبی که شهروندان استرالیا و یا اقامت دائم پس از ممنوعیت های مشابه برای چین و ایران.

اندونزی اعلام کرد محدودیت های مسافران از نقاط ایران و ایتالیا و کره جنوبی پس قبلا ممنوعیت کسانی که در آینده از چین است. امارات متحده عربی هشدار داد مردم آن را به هر نقطه سفر خارج از کشور.

آفریقای جنوبی همچنین تایید کرد اولین ویروس مورد روز گذشته گفت: بيمار 38 سال بود که سفر به ایتالیا.

در مورد آفریقای جنوبی اولین بار است که در بخش جنوبی این قاره و آخرین مورد تایید شده در کشورهای جنوب صحرای آفریقا پس از نیجریه و سنگال.

‘صبح امروز… موسسه ملی بیماری های مسری تایید کرد که یک مورد مشکوک از COVID-19 دارای آزمایش مثبت’ وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت.

مورد شناسایی شد در این کشور شرقی Kwazulu Natal استان است.

بیمار بودند و بخشی از یک گروه از 10 نفر که وارد در آفریقای جنوبی از ایتالیا در تاریخ 1 مارس.

دو روز بعد در مارس 3, او مشورت یک پزشک عمومی خصوصی با تب و سردرد و گلو درد و سرفه.

آلمان لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس گفت: آنها را لغو تمام پروازها به مقصد و از اسرائیل برای سه هفته شروع یکشنبه پس از مقامات اسرائیل اعلام کرد محدودیت های سخت بر مسافران از کشورهای مختلف به دلیل این ویروس جدید است.

وزارت امور خارجه ژاپن با رئیس جمهور چین به تعویق افتاد. آن شده اند و برای اولین بار یک رهبر از سال 2008.

چگونه coronavirus گسترش در سراسر جهان: گرافیک متحرک نشان می دهد که چگونه به شدت هر کشور آمار بیش از دو ماه گذشته

یک گرافیک را نشان می دهد تکان دهنده گسترش مرگبار کرونا ويروسی است که آلوده بیش از 97,000 نفر کشته و بیش از 3000.

Coronavirus یافت شده است در بیش از 80 کشور در سراسر جهان و گرافیک ایجاد شده با داده ها از سازمان بهداشت جهانی – نشان می دهد که چگونه به سرعت آن گسترش یافته است.

آن را می آید به انگلستان دیروز تایید آن coronavirus مرگ در یک فرد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی’.

Coronavirus یافت شده است در بیش از 80 کشور در سراسر جهان و گرافیک ایجاد شده با داده ها از سازمان بهداشت جهانی – نشان می دهد که چگونه به سرعت آن گسترش یافته است

Coronavirus began when the WHO was alerted by Chinese authorities to a number of pneumonia-like cases in the city of Wuhan, the capital of China's Hubei Province

Coronavirus زمانی شروع شد که هشدار داده بود توسط مقامات چینی به تعدادی از ذات الریه-مانند موارد در شهر ووهان پایتخت چین هوبئی

The UK's first coronavirus death was an 'older patient who had underlying health conditions' who was being treated at the Royal Berkshire Hospital

انگلستان اولین coronavirus مرگ یک بیمار مسن تر که شرایط بهداشتی اساسی’ بود که در حال درمان در رویال برکشایر بیمارستان

این بیماری دو برابر شده در بریتانیا در دو روز به 116 و روسای سلامت نشان داد بیماران با علائم خفیف خواسته خواهد شد به ماندن در خانه به جای درمان در بیمارستان است.

NHS مقامات نشان داد که بیمار نبوده است شناسایی آزمایش مثبت برای قاتل عفونت شب گذشته در رویال برکشایر بیمارستان در خواندن قبل از تسلیم شدن به این بیماری روز گذشته است.

معلوم نیست اگر آنها گرفته شده است به یک بیمارستان تخصصی برای درمان.

جزئیات بیشتر در مورد بیمار منتشر شد اما در بیمارستان اعتماد اعتراف کردند که ‘قبلا در داخل و خارج از بیمارستان’.

Supermarket shelves have been seen stripped of home cleaning products – the chief medical officer yesterday said the virus can survive on hard surfaces for up to three days

قفسه های سوپر مارکت دیده شده است محروم از خانه تمیز کردن محصولات – افسر ارشد پزشکی در روز گذشته گفت: این ویروس می تواند زنده ماندن بر روی سطوح سخت به مدت سه روز

بهداشت و درمان ستاد ترس آنها گرفتار این ویروس در بریتانیا چرا که آنها تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور – هشت نفر از 29 مورد تایید دیروز بیمارانی که گرفتار این ویروس مرگبار در خاک بریتانیا.

سالمندان coronavirus بیماران در معرض خطر بالاتری از درد و رنج کشنده عوارض به دلیل سیستم ایمنی ضعیف تر.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: “من پیشنهاد من تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان خود را.’

Chopped tomatoes have flown off the shelves in a Tesco store. People have said they are setting up 'contingency plans' in case a disaster strikes in the UK

گوجه فرنگی خرد شده باید پرواز کردن قفسه ها در فروشگاه تسکو. مردم گفته اند که آنها در حال راه اندازی ‘طرح های احتمالی در صورت وقوع حادثه در انگلستان

A passenger wears a face mask while riding the London Underground yesterday as infections rapidly approached triple digits in the UK

یک مسافر می پوشد یک ماسک صورت در حالی که سوار مترو لندن روز گذشته به عنوان عفونت به سرعت در حال نزدیک سه رقمی در انگلستان

Pedestrians wear face masks as they walk through Piccadilly Circus - normally a bustling tourist hotspot - in  central London

پیاده پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن را از طریق Piccadilly سیرک – به طور معمول شلوغ کانون گردشگری در مرکز لندن

در ایتالیا – که شاهد بدترین شیوع در اروپا – تا به حال بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در یک روز با 41 جدید مرگ و میر.

آخرین آمار و ارقام – بالاترین در این کشور دیده می شود در یک روز – به ارمغان می آورد مرگ و میر به 148.

این می آید به عنوان ایتالیا اعلام کرد که سرکوب مردم در بازدید خود را بستگان سالمند در آخرین پیشنهاد برای مهار این بیماری کشنده که آلوده بیشتر 769 دیروز آوردن تعداد موارد تایید شده به 3,858.

Coronavirus زمانی شروع شد که هشدار داده بود توسط مقامات چینی به تعدادی از ذات الریه-مانند موارد در شهر ووهان پایتخت چین هوبئی.

داده ها برای آخرین گرافیک جمع آوری شده است از که همراه با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) چین ملی کمیسیون بهداشت (NHC) و جامعه پزشکی سایت DXY که ترکیبی از داده ها از چین NHC و CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>