پست الکترونیکی حلزون و مزاحمت تماس: جزئیات جدید در آیووا انجمن مشکلات

آیووا دموکراتیک افغانستان در یک کنفرانس خصوصی تماس بگیرید در شب چهارشنبه که تقریبا همه بسیار با تاخیر نتایج از روز دوشنبه قفقاز خواهد بود منتشر شده توسط دوشنبه, اگر چه چند حوزه ممکن است باقی می ماند و برجسته است.

به چه دلیل ؟ ورقه های شمارش شده بود کاهش یافته و به پست الکترونیکی حلزون.

رهبران حزب نشان داد جزئیات جدید از نحوه گزارش روند رفت و calamitously چپ چپ, marring کیکآف دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و تهدید آیووا آینده به عنوان اولین-در-این-ملت مسابقه.

علاوه بر این یک تست نشده حشره دار برنامه گوشی های هوشمند که برای اولین بار یک نسخه پشتیبان تهیه خط تلفن با شماره های پارلمانی سازمان به تماس در نتیجه آب گرفتگی با مزاحم تلفنی پس از شماره منتشر شد و در رسانه های اجتماعی رهبران حزب گفت.

“همه مغلوب ساختن پیشی جستن مردم از سراسر کشور خواستار آغاز شده و پاره شدن همه یک” کن Sager این آیووا حزب دموکرات خزانه دار گفت: اعضای حزب و کمیته مرکزی در 1 ساعت و 20 دقیقه تماس.

وجود 85 خطوط تلفن برای تماس در دفتر مرکزی حزب در Des Moines گفت: Kevin Geiken این مدیر اجرایی. اما حزبی صندلی رو بلند کنید زمان “به دلیل تماس بیش از حد ما شدن” و چون مشروع تماس برای گزارش نتایج در هر زمان حدود پنج دقیقه دو بار به عنوان طولانی به عنوان در خشک اجرا شود.

Troy, قیمت, حزب رئیس است که برگها در تهران در روزهای اخیر صدا و فروتنی و شرمندگی در تماس است. “من می خواهم بگویم متاسفم من عمیقا متاسفم برای چالش های ما تا به حال در پنج شنبه شب,” او گفت:.

اواخر چهارشنبه شب این حزب هنوز انتشار نتایج آوردن مجموع به 97 درصد از ایالت حوزه گزارش. نتایج نشان داد باریک مسابقه بین پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., که به 26.2 درصد از دولت نمایندگان و سناتور برنی ساندرز ورمونت که 26.1. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست بود که در سوم با 18.2 درصد و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در چهارم با 15.8 درصد است.

در یک ایمیل به حامیان آقای ساندرز ایالت آیووا مدیر مبهم Rebik اشاره کرد که سناتور ورمونت بود که در رای مردم و گره خورده بود با آقای Buttigieg در پیش بینی ملی متعهد نمایندگان. “آنچه ما نیست ما بود, پیروزی, حزب,” او نوشت. “که عمیقا خسته کننده و دلخراش است.”

به عنوان او در روز دوشنبه قبل از هر گونه نتایج اعلام شده بود آقای Buttigieg دوباره خود را اعلام آیووا برنده در طول یک تماس با حامیان شنبه شب.

“در حال حاضر به دلیل آنچه که ما قادر به انجام وجود دارد, ما در موقعیت می رسند در نیوهمپشایر به عنوان شتاب نامزد در این مسابقه,” او گفت:.

آقای Buttigieg که مبارزات زیادی را صرف آن پول در فینال, آیووا, فشار چندین درخواست برای هواداران به کمک پول بیشتر قبل از نیوهمپشایر شنبه اولیه.

“ما نیاز به افزایش حمایت های مالی در حال حاضر به منظور برای ما به ارمغان بیاورد که به خط پایان در نیوهمپشایر” او گفت:.

بعد از آن در تماس با آقای Buttigieg تلفظ خود را خوشحال و با چه آیووا رفته بود. “ما هیجان زده با موقعیت ما در” او گفت:. “وجود دارد هیچ کمپین من می خواهم مکان های تجاری.”

اگر چه گزارش های متعدد نتایج در آیووا — حمایت مردمی و نمایندگان — همیشه باز احتمال این که بیش از یک نامزد خواهد ادعای پیروزی از بحران در گزارش لکهدار آب بیشتر با آقای Buttigieg و آقای ساندرز ادعا گوشته از حرکت است که آیووا به طور سنتی ومى.

آقای قیمت فلفلی با تیز سوال از اعضای کمیته در مورد شکست برنامه های گوشی های هوشمند از جمله از دو نفر که ضمنی وجود دارد نامناسب ارتباط بین برنامه, توسعه, سایه, Inc., و Buttigieg مبارزات انتخاباتی.

“ما دیده ایم این تصاویر از شما, تروی با توسعه دهندگان نرم افزار و مردم با Buttigieg کمپین و این مورد گفت:” هالی قهوه ای, یک عضو کمیته.

آقای قیمت اصرار او باقی مانده بود صبورانه خنثی در دموکراتیک مسابقه. این Buttigieg مبارزات انتخاباتی پرداخت سایه, Inc. برای پیام های متنی نرم افزار بود اما نه درگیر در آیووا انجمن برنامه کمپین گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

وجود دارد دیگر تیز لحظات در تماس است. “به ما گفته شد این برنامه خواهد بود در دسترس ساخته شده توسط Jan. 14 یا Jan. 17 و در موارد متعدد ما را تست کنید مطمئن شوید که آن را مقاومت در برابر این حجم و این اتفاق نمی افتد” اموزش تامپسون گفت.

آقای Geiken مدیر اجرایی گفت: برنامه نورد شده به عنوان برنامه ریزی به حوزه رهبران.

“من متاسفم برای قطع — من یک حوزه و صندلی و برنامه نبود در دسترس ساخته شده به من گفت:” خانم تامپسون پاسخ داد.

به عنوان او علنا گفته آقای قیمت های مکرر که دوشنبه شب مشکلات زمانی شروع شد که یک برنامه نویسی خطا کشف شد در یک back-end کامپیوتر است که با دریافت این نتایج ارسال شده در توسط داوطلب رهبران هر حزبی از طریق نرم افزار.

“ما نقل مکان کرد به Plan B بود که به درخواست حوزه کاپیتان برای تماس با ما با نتایج خود را,” او گفت:.

پس از خطوط تلفن غرق شد با برخی از حوزه رهبران دادن و رفتن به رختخواب بدون گزارش نتایج این حزب منتقل اساسا به طرح C دستی, معاینه برگه از هر حزبی.

“ما در حال استفاده از انجمن ریاضی برگه گزارش نتايج و طول می کشد که زمان” آقای قیمت گفت.

چون چند حوزه صندلی خود را کاهش یافته است برگه های سنتی به صندوق پستی آنها را شمارش نمی شود تا زمانی که به آنها تحویل داده است. “ما در حال انتظار برای پست الکترونیکی می رسند” آقای قیمت گفت. “کسانی نهایی حوزه ممکن است کمی برای ما به کسانی که ورق.”

یکی پارلمانی رئیس نه در تماس با تام کورتنی گفت: او گرفته شده بود ناگهان چه اتفاقی افتاده است. پس از ساعت قادر به دریافت از طریق به دفتر مرکزی حزب در دوشنبه شب آقای کورتنی داد و به رختخواب رفت. “من نمی توانستم بخوابم,” او گفت:. “در 3 در صبح ایمیل کردم همه چیز را به پسر من در تلاش بود به تماس و سپس من پیامک آن است.”

روز بعد او گفت که او موفق به دریافت یک تماس از دولت مرکزی است که آن را تا به حال ندیده نتایج خود را. “من آنها را به او را از طریق تلفن دوباره” آقای کورتنی گفت.

سپس کسی که از دولت راند 2 ساعت و 40 دقیقه از Des Moines به برلینگتون که در آن آقای کورتنی زندگی را انتخاب کنید تا برگه کاغذ از شهرستان.

اعضای کمیته تاکید کرد که جلسه گردهمایی خود رفته بود هموار با وجود پیچیدگی اضافه شده در این سال برای دیدار با تقاضا برای شفافیت بیشتر و اطلاعات بیشتر. گفت: اعضای آنها غمگین شد برای دیدن باارزش خود را قفقاز گرفتن چشم های سیاه و سفید در اخبار رسانه ها و وجود چندین تماس به صحبت به طور مستقیم با خبرنگاران.

“من به عنوان دل شکسته به عنوان بقیه از ما گفت:” مری جین کاب یک عضو کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>