کسب و کارهای کوچک منتظر پول نقد به عنوان فاجعه برنامه وام Unravels

سیل درخواست ها برای کمک به مانند قبل از هرگز فدرال فاجعه وام برنامه که قرار بود برای ارائه کمک های اضطراری به کسب و کارهای کوچک در فقط سه روز اجرا پایین در بودجه و تقریبا منجمد به طور کامل. در حال حاضر صاحبان کسب و کار اعمال می شود که آنها از جان گذشته برای پول نقد و پاسخ در مورد, چه, کمک, اگر هر یک از آنها در حال رفتن به دریافت خواهید کرد.

ابتکار عمل شناخته شده به عنوان اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه گسترش اورژانس سیستم های اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک است که برای سال کمک کرد تا شرکت پس از بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و گردباد. به سرعت میلیاردها دلار کمک های دولت به طور مستقیم بودجه وام و مقدار کمی از متقاضیان این مرحله از پیدا کردن وام دهنده مایل به کار با آنها.

اما در مواجهه با این بیماری همه گیر وام برنامه در حال غرق شدن در درخواست. بسیاری از متقاضیان باید منتظر هفته برای تصویب با کمی به هیچ اطلاعات در مورد جایی که آنها ایستاده و دیگران گفته بودن آنها کسری از آنچه از آنها انتظار می رود.

این برنامه قرار است به ارائه وام تا 2 میلیون دلار است اما در بسیاری از های اخیر متقاضیان گفت: S. B. A. خط کمک به آنها گفته بود که وام خواهد بود و در پوش $15,000 در هر وام گیرنده. که حمایت یک پیام از آژانس که یک متقاضی مشترک با نیویورک تایمز.

مراقبت عمل 2 تریلیون دلار امداد لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت ماه گذشته نیز مجاز S. B. A. به دست اول $10,000 به عنوان یک کمک مالی است که نمی مجبور به پرداخت می شود. کسانی که بودجه قرار شد در دسترس متقاضیان ظرف مدت سه روز از برنامه خود را حتی اگر آنها نبودند تایید شده برای وام. که اتفاق افتاده است با توجه به بیش از 400 نفر از متقاضیان که تماس گرفت ،

S. B. A. مقامات در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

“من می ترسم من نمی بینم یک پنی” گفت: ویرجینیا Warnken Kelsey یک خواننده اپرا در برانفورد Conn., که اعمال شده در مارس 29 و نه تا به حال دریافت پاسخ از پنج شنبه.

خانم Kelsey مشغول بود فصل بهار برنامه ریزی شده با یک تور برنامه ریزی شده برای توقف در بلژیک و هلند و اجرای برنامه با ارکستر در اورگان و کارولینای شمالی است. همه چیز لغو شده است. این بخش از وب سایت خود را که در آن او به پست درگیری به سادگی می خواند: “هیچ رویدادی در آینده.” برای او وام می تواند یک راه نجات از پول نقد برای پوشش اجاره و لوایح دیگر.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • اوپک و روسیه گفت: برای رسیدن به یک معامله به طور موقت اصلاح روغن خروجی.
  • بانک مرکزی آمریکا معامله گران احساس فشار برای رفتن به دفتر.
  • کسب و کارهای کوچک منتظر پول نقد به عنوان یک فاجعه برنامه وام یخ کردن.

فاجعه وام برنامه اشتباه شده اند را تحت الشعاع قرار هرج و مرج شروع دولت فدرال دیگر بزرگ و کوچک-کسب و کار کمک, تلاش, چک, حفاظت از برنامه که شروع به گرفتن برنامه هفته گذشته است. متقاضیان که ابتکار عمل را در مواجهه تاخیر به عنوان بانک های مقابله با شتابزده استقرار $349 میلیارد برنامه.

فاجعه متقاضیان وام — بسیاری از صاحبان کسب و کار به دنبال کمک از طریق هر دو — هم صبر کنید حتی اگر برنامه predates بحران است. S. B. A. شروع به گرفتن برنامه های کاربردی در اواسط ماه مارس است اما اجرای آن بود تکه تکه. هر دولت تا به حال به ارسال خود را رسمی فاجعه اعلام و صاحبان کسب و کار نمی تواند اعمال می شود تا زمانی که دولت خود را اعلام تصویب شد. آن را در زمان حدود دو هفته برای تمام 50 ایالت به تبدیل شدن به واجد شرایط.

و حتی اگر کنگره اختصاص میلیاردها دلار به صندوق فاجعه برنامه وام برخی از متقاضیان گفت: S. B. A. نمایندگان به آنها گفته بود که بودجه در حال اجرا بود.

Deb چوب-Schade اجرا می شود که یک کایروپراکتیک سلامتی کسب و کار در آلیسو ویجو کالیفرنیا اعمال می شود در اواسط ماه مارس و گفته شد گوشی در روز شنبه که او تا به حال تایید شده برای وام نزدیک به $25,000 — به اندازه کافی برای پوشش شش ماه از هزینه های عملیاتی. اما اسناد وام او دریافت کرد و در روز چهارشنبه پیشنهاد کرد که مقدار قطع شده بود به $8,300 پوشش فقط دو ماه از هزینه های.

“این است که من می توانم پرسید:” خانم چوب-Schade که ایمیل فرستاده که سوال به او S. B. A. وام افسر اما تا به حال نه شنیده بازگشت. “من نگران هستم اگر من را از آن من نمی خواهد دریافت وجوه اضافی.”

سناتور بن کاردین عضو حزب دموکرات از مریلند تحت فشار قرار دادند که برای بودجه اضافی از طریق مراقبت در عمل گفت: این برنامه به سادگی به حال به پول بیشتر.

“واقعیت این است که S. B. A. محدود اقتصادی آسیب فاجعه وام اولیه پرداخت $15,000 نشان می دهد که وجود دارد نیاز به منابع بیشتری برای این برنامه,” او گفت:.

برنامه وام هرگز طراحی شده برای رسیدگی به یک فاجعه این قدر — که فرستاده است نرخ بیکاری سر به فلک کشیده و مجبور به کسب و کار نزدیک است.

برنامه قبلی اوج آمد و در سال 2006 پس از طوفان کاترینا. آن را پرداخت وام از 1.7 میلیارد دلاری که سال, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. در اوایل ماه مارس در کنگره بودجه اختصاص داده شده به حمایت از حدود 7 میلیارد دلار در اعطای وام در پاسخ به این بیماری همه گیر. آن اضافه شده است یکی دیگر 10 میلیارد دلار از طریق مراقبت در عمل به صندوق $10,000, نقدی, کمک های مالی و گفت: متقاضیان می تواند این پول حتی اگر برنامه های کاربردی خود محروم بودند.

اما تقاضا شده است فوق العاده است.

اگر هر متقاضی دریافت حداکثر 10 ، 000 دلار کمک مالی از بودجه را پوشش حدود یک میلیون و کسب و کار. اما بیش از سه میلیون کاربردی برای فاجعه وام در هفته گذشته به تنهایی یوسف اماتو مدیر S. B. A. نوادا دفتر گفت: شرکت کنندگان در وبینار در روز دوشنبه. نظرات خود شد گزارش واشنگتن پست.

در پاسخ به تقاضای S. B. A. به نظر می رسد همچنین اضافه شده یک محدودیت اضافی در کمک های مالی: ده ها تن از صاحبان کسب و کار گفت: آنها گفته شده بود که اعطای اگر آنها آن را می توان محدود به 1000 $در هر کارمند — معنی کوچکترین کسب و کار نمی تواند دریافت مبلغ کامل.

حتی در اوایل متقاضیانی که تایید شده برای وام های بزرگتر هنوز پرسش های بی پاسخ.

Abninder موندرا که صاحب حق رای دادن از فروشگاه یو پی اس در Portola Valley کالیفرنیا برای یک وام اعمال شود در 20 مارس و تصویب شد و چهار روز بعد برای 210.000 دلار است. او در نهایت دریافت و امضا خود را بسته اسناد و مدارک این هفته است. او هنوز هم منتظر نقد می رسند و برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه به 10 ، 000 دلار کمک مالی کار می کنند.

خرده فروشی و صاحب کسب و کار در کالیفرنیا صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل او می ترسید خطر انداختن وام او وعده داده شده بود رها به گرفتن پول مورد نیاز برای حمایت از کارکنان خود را, اما نا امید در مورد روند.

او به دنبال یک وام در 17 مارس راست پس از دولت شد واجد شرایط. در اواخر ماه مارس او موفق به دریافت یک تماس از یک S. B. A. رسمی که درخواست مدارک اضافی و سپس بطور شفاهی مورد تایید یک وام از $500,000. آن را در زمان بیش از یک هفته قبل از او یک نامه تایید وام همراه با توده ای از بسته شدن اسناد و مدارک به ثبت نام.

صاحبان کسب و کار اعمال می شود که بعد از آن می ترسند بودجه اجرا خواهد شد قبل از برنامه های کاربردی خود را پردازش می شوند.

وام در پوش $15,000 خواهد بود تقریبا بی فایده به کوین اسمیت بنیانگذار Wynexa یک شرکت نرم افزاری در هوستون. آقای اسمیت که برای یک وام اعمال شود در اواخر ماه مارس به دنبال حداقل 50000 دلار برای حفظ شرکت خود و سه نفر از کارکنان شناور.

او به نام S. B. A. برای به روز رسانی سه بار انتظار در انتظار نگه داشته و هر بار تا دو ساعت.

“هر بار که من آن را به نام شده است یک داستان متفاوت” آقای اسمیت گفت. او در ابتدا گفت: او را در پاسخ به درخواست خود را از آوریل 1. زمانی که این تاریخ گذشت و به نام او دوباره به او گفته شد آن را به مدت حداقل دو هفته. در حال حاضر S. B. A. نیست ارائه هر گونه تخمین می زند در همه, او گفت:.

چند صاحبان کسب و کار گفت: سرخوردگی خود را بزرگ شده بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مکرر اعلامیه که کسب و کار کوچک کمک به جریان آزادانه. “هر گونه قطعی ما کار کرده بود در عرض چند دقیقه در عرض چند ساعت” آقای ترامپ گفت: در مورد مشکلات با دولت هنوز-پر هرج و مرج چک برنامه وام.

دیو Vanslette که اعمال می شود برای آن برنامه و یک فاجعه وام گفت: نظر مانند که بدتر. او هنوز هم در انتظار پاسخ خود را در برنامه های کاربردی.

“این امر می تواند بزرگ اگر ما دولت ابلاغ واقعیت وضعیت به جای گفتن این روند کار کاملا” گفت: آقای Vanslette که اجرا می شود FairwayIQ یک شرکت نرم افزاری در خواست توده. “این تجربه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>