آهسته Coronavirus, چین, Inc. تلاش برای بازگشایی

ایرباس است به آرامی راه اندازی مجدد آن خط مونتاژ در چین است. جنرال موتورز شروع به تولید محدود در روز شنبه. تویوتا به دنبال در صبح روز دوشنبه.

Fitfully و دردناکی و با برخی نگران تلنگر از پکن — چین در تلاش برای بازگشایی برای کسب و کار.

جهان و دومین اقتصاد عملا تعطیل سه هفته پیش به عنوان یک ویروسی شیوع بیمار دهها هزار نفر از مردم به طور غیر منتظره طول یک تعطیلات. یخ تنظیم کردن هشدار که اقتصاد جهانی می تواند در معرض خطر اگر جهان را از پیش برجسته ساخت نیروگاه ماند بسته برای مدت طولانی.

در حال حاضر به عنوان برخی از کارخانه ها سر و صدا را به عمل کار به یاد ماندنی از راه اندازی مجدد چین در حال تبدیل شدن روشن است. چین در تلاش برای مهار این ویروس در حال برخورد با آن فشار به این کشور بازگشت به کار نیاز به رهبران این کشور به اعتصاب تعادل بین نگه داشتن مردم در امن و حیاتی صنایع در مسیر بازگشت.

رهبران چینی به نام این هفته برای تاکید بیشتری بر احیای اقتصاد است. اما بسیاری از کارخانه ها که بازگشایی عامل و زیر ظرفیت می گویند شرکت ها و کارشناسان. قرنطينه مسدود شدن جاده ها و پست های بازرسی در حال توقف میلیون ها نفر از کارگران از بازگشت به شغل خود. تامین خطوط قطع شده است.

حتی برای شروع دوباره مقامات چینی هستند و نیاز به کسب و کار برای ارائه ماسک برای کارگران خود را ضبط درجه حرارت و حرکات خود را به مطمئن شوید که آنها نمی آیند به تماس با coronavirus نام COVID-19.

“نوع ترس و یخ که شده نگه دارید و از نظر فعالیت های اقتصادی است به احتمال زیاد باقی بماند گفت:” جورج مگنوس یک دانشیار پژوهشی در دانشگاه آکسفورد چین مرکز. “من واقعا نمی دیدن یک نتیجه خوب.”

در روز دوشنبه بیش از 70 ، 000 نفر بوده است آلوده به کروناویروس و بیش از 1700 کشته شده بود در سراسر جهان سخن گفته است. عفونت های جدید همچنان به تایید در سراسر جهان از جمله آمریکا بود که با شناسایی این بیماری در مالزی روز یکشنبه میگویند که در یک کشتی کروز نگرانی در مورد یکی دیگر از پتانسیل های خوشه ای در خارج از سرزمین اصلی چین است.

همچنین در روز یکشنبه تایوان گفت که 61 ساله که سابقه سلامت فقیر اما نه شناخته شده برای سفر به چین مرده بود از coronavirus او پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی است.

هنوز هم با سرعت از موارد جدید رسما تایید در چین, مرکز شیوع کاهش پیدا کرده است و بیش از سه روز گذشته.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

این موج همچنان به گسترش در سراسر جهان است. نخست وزیر Lee Hsien Loong از سنگاپور روز جمعه هشدار داد که شهر-دولت می تواند به رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از وقوع. آلمان و اروپا را کسب و کار نیروگاه در روز جمعه گزارش کاهش رشد اقتصادی در پایان سال 2019 باعث ترس این ویروس می تواند تاخیر در بهبودی.

به عنوان هفته جدید آغاز می شود چین را توانا ساخت ماشین آلات — که حساب برای یک چهارم از جهان تولید — نشان داد glimmers از دور دوباره.

ایرباس اروپایی هواپیما ساز, گفت که آن را شروع به بازگشایی آن باریک-بدنه جت مجمع عملیات هفته گذشته در تیانجین, اما آن را تنها “به تدریج افزایش تولید در حالی که اجرای تمام نیاز های بهداشتی و اقدامات ایمنی.” ایرباس نیازهای تولید: آن اذعان روز پنج شنبه است که آن را از تقاضای جهانی برای باریک-بدنه جت, هواپیمایی که در حال تقاضاهای مصرانه برای بعد از پایه بوئینگ 737 Max جت. تیانجین گیاه تولید هدفمند نرخ شش جت در هر ماه.

فولکس واگن گفت که آن را تا حدی دوباره یکی از آن 15 مجمع گیاهان در چین در روز پنج شنبه است و آن برنامه ریزی برای بازگشایی بقیه به تدریج. G. M. گفت که آن را آغاز کرده بود در یک فرایند تدریجی و در روز شنبه برای بازگشایی مجدد آن بیش از یک دوجین مجمع گیاهان در چین است. هیوندای گفت: آن را دوباره راه اندازی ترین تولید چینی در روز دوشنبه.

دیگران هوشیار تر بودند. کاترپیلار تجهیزات سنگین شرکت گفت: این بازگشایی اکثر گیاهان در چین دوشنبه گذشته در درخواست از مقامات دولت را ارائه جزئیات آیا تا به حال تولید از سر گرفته شد. هوندا گفته شد تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در فوریه. 24.

به غیر از کارخانه تولید, پزشکی, تجهیزات حفاظتی که دولت چین خواسته است به اجرا در سراسر ساعت چند کسب و کار به نظر می رسد بازگشت و در عین حال قبلی خود را به سرعت.

تویوتا گفت که آن چهار مجمع گیاهان به حال عمل در دو نوبت کاری در روز قبل از این ویروس گسترش یافته است. اما این برنامه ریزی برای بازگشایی سه تن از آنها در روز دوشنبه و سه شنبه فقط با یک تغییر و ترک بسته در حال حاضر چهارمین و کوچکترین در غرب شهر چینی چنگدو.

Foxconn تایوان شرکت است که باعث می شود اپل و ابزارهای دیگر به نمایندگی از اپل و الکترونیک جهانی شرکت کاهش یافته است به جزئیات است که گیاهان را دوباره باز پس چینی تعطیلات به پایان رسید اما دریغ از یک گزارش که آن را با هدف رسیدن به 50 درصد سطح تولید تا پایان این ماه است. آن را پاسخ به درخواست های اضافی برای نظر. اپل نیز کاهش یافته است به نظر اما آن مدیر اجرایی, Timothy D. Cook گفت: در ماه گذشته بدون ارائه جزئیات است که برخی از تامین کنندگان خود را می تواند مختل شود.

چین مصرف کننده قطعات الکترونیک از کارخانه ها به آرامی بازگشایی در هفته ی گذشته و در روز دوشنبه عملا تمام شده بود بازگشایی شد به جز کسانی که در ووهان در مرکز اپیدمی گفت: آنا کاترینا Shedletsky مدیر اجرایی, ابزاری, از راه دور نظارت بر کیفیت سیستم استفاده شده توسط مارک های جهانی برای پیگیری و مدیریت الکترونیک ساخت. او افزود: هرچند که بسیاری از این کارخانه ها که تولید کامل.

اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای است که اعضای سراسر صنعتی افزوده در شرق و مرکزی چین گفت که اکثریت اعضای آن بود دوباره حداقل برخی از عملیات. اما بخش عمده ای از این اعضا هستند و نه در تولید و به طور عمده برای عدم کارگران گفت: Ker گیبس اتاق رئیس.

بازگشایی کسب و کار به معنای تلاش برای گرد هم آوردن دوباره مقدار از چین 700 میلیون-قوی نیروی کار پس از آنچه تا به حال تبدیل شدن به یک نزدیک به سه هفته تعطیلات ملی. چین را مهار تلاش های موثر حک شده تا این کشور است. حداقل 760 میلیون نفر — کمی بیش از نیمی از جمعیت کشور — تحت انواع مستند.

مقامات را آغاز کرده اند تلاش برای دوباره به هم متصل کشور است. چین وزارت کشاورزی خواستار بیش از آخر هفته حذف از جاده ها و بزرگراه انسداد در مناطق روستایی که مانع حرکت دام و خوراک دام. جنوب استان جیانگشی پنج شنبه گذشته اعلام کرد که این امر از بین بردن پست های بازرسی در بزرگراه های ورودی و خروجی.

اما بسیاری از موانع باقی می ماند.

“من می دانم که این ویروس جدی است. من می توانم درک کنند که این یک فاجعه برای کشور” گفت: Ma Hongkui یک راننده کامیون از شمال غربی چین بوده و در رشته به صورت هفته با ده ها تن از دیگر کامیونداران در یک شهر کوچک در جنوب غربی استان یوننان برای عدم محموله. “من نمی دانم به چه کسی کمک بخواهد.”

در شهر Yiwu یک مرکز برای تولید کنندگان کوچک در استان ژجیانگ و خانه وسیع عمده فروشی کالا در بازار کارگران مهاجر در بازگشت به شغل مجبور به ارسال به یک دو هفته ای قرنطینه. زمانی که آنها می رسند در یک ایستگاه قطار در Yiwu آنها در حال بررسی توسط ده ها تن از مقامات موقت hazmat مناسب با دوربین های حرارتی. دولت محلی چیده شده 40,000 تخت به جای آنها.

فقط کسانی که ثبت نام با لیست رسمی شرکت و واحد کار خواهد بود و مجاز به ورود به این شهرستان با توجه به بیانیه ای از دولت در هفته گذشته. دروغ بود با بازداشت.

شانگهای جمع آوری اطلاعات از کارفرمایان در هر کارگر تاریخ بازگشت و سفر, تاریخ, گفت زو Zongyao مدیر شهر بزرگ مرکز داده است. شهر رایانه به طور خودکار ارزیابی و میزان ریسک هر کارگر اخیر سفر در نظر ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس.

چین است که “حفظ تعادل ایمنی برای مردم در حالی که در همان زمان مردم به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Michael D. Crotty این شرکت مالک یک پرده کارخانه در استان جیانگ سو که در حال آماده سازی برای بازگشایی در روز دوشنبه.

مقامات محلی مورد نیاز آقای Crotty کارخانه برای به دست آوردن 10 روز عرضه از ماسک صورت برای هر کارگر. اما تامین کنندگان در چین شده اند و اولویت دادن به سلامت کارگران و دیگران با نیازهای فوری. آقای Crotty به سرعت مرتب به وارد کردن ماسک از سراسر جهان است.

نیاز به ماسک بیش از طاقت فرسا گفت: پیتر Piot مدیر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. آن را نیز می تواند تشدید کمبود جهانی از ماسک است.

“در زمانی که وجود دارد از جمله کمبود ماسک صورت شما رو به یک راه منطقی استفاده از آنها,” او گفت:.

آهسته و جزئی بازگشایی کارخانه می تواند یک اثر حذفی در کسب و کار در سراسر جهان. چین بافی مواد در استان جیانگشی گفت که آن نخ کارخانه نمی خواهد باز تا فوریه. 20. شرکت های دیگر در چین نیاز به نخ به پارچه است.

در کشور همسایه ویتنام, کیف دستی, کارخانه های در حال اجرا کوتاه روی پارچه زیپ و انواع قطعات فلزی است که عمدتا از کشور چین گفت: تاتیانا Olchanetzky یک کیف دستی ساخت مشاور در آن کشور است.

“برخی از فروشندگان ممکن است باید به کارگران را به مرخصی بدون حقوق در ماه مارس اگر مواد در حال ورود,” او گفت:.

راه اندازی مجدد چین کارخانه تنها بخشی از این چالش است. این کشور بزرگ خدمات و مصرف کنندگان بخش از جمله مغازه ها و رستوران ها لذت می برد به طور فزاینده ای مرفه طبقه متوسط است. کسانی که کسب و کار را نیز ویران شده است با شیوع بیماری که نگه داشته است بسیاری از خانواده های چینی محدود به خانه های خود.

امی لی صاحب یک شانگهای رستوران است که دارای تخصص در شمال شرقی غذاهای چینی گفت که او eatery بود امیدی به زودی بازگشایی مانند ده ها تن دیگر در این نزدیکی هست و ممکن است زنده ماندن نیست.

“ما نمی دانیم که ما می توانیم بازگشایی,” خانم لی گفت. “آینده یک موضوع سرنوشت است.”

پل Mozur و ریموند زونگ کمک گزارش. Hisako اوئنو و کائو لی کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im