شش Takeaways از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 ایالت متحده آمریکا

تقریبا دو هفته بعد از استیضاح آزمایشی شروع به رئیس جمهور تهمت ادعا کاپیتول هیل ویژه در شرایط خود را سه شنبه شب ارائه سوم خود دولت از آدرس اتحادیه در مقابل کنگره مجموعه به تبرئه او در روز چهارشنبه.

یک حزبی جو loomed بر کف خانه از همان آغاز بسیار از آقای تهمت سخنرانی هنگامی که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شعار “چهار سال دیگر” پس از رئیس جمهور پا به منبر. خصومت از طریق انجام پایان زمانی که مجلس نانسی پلوسی پاره پاره کردن یک کپی از آدرس پس از او به پایان رسید تحویل آن.

اما آقای ترامپ که صحبت می کرد در همان نقطه ای که در آن خانم پلوسی اعلام کرد این مقالات از استیضاح ساخته شده هیچ اشاره ای به اخبار روز. او اعلام کرد که اقتصاد تنظیم شد سوابق, است که آمریکا دشمنان شد و در دفاع و روح آمریکایی تمدید شده است.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و کوچک سازی در امریکا, سرنوشت,” او گفت:. “ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش است و ما هرگز قصد بازگشت.”

Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار مشخص شده بود با خوش بینی و ساخته شده برای تلویزیون لحظات — اما خود ارتباط تنش با بلندگو نانسی پلوسی نیز بر روی صفحه نمایش.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

در اینجا شش takeaways کلیدی از آقای تهمت گفتار.

آقای ترامپ کبوتر به دولت از اقتصاد در بالای سخنرانی, ساخت گسترده اعلامیه در مورد کاهش مالیات در مقررات زدایی و مذاکره دوباره از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی نسخه جدید که او به قانون امضا شده در هفته گذشته.

او به درستی اشاره کرد که نرخ بیکاری به پایین ترین سطح خود در نیم قرن. اما او به اشتباه ادعا کرد که او تا به حال تصویب “سابقه و رکورد کاهش مالیات” که اقتصاد بود “بهترین بوده است” و این که بازار سهام را “افزایش یافت 70 درصد” اغراق واقعی در صد. او همچنین در زمان بی اعتبار زمانی که او ادعا کرد که ایالات متحده در حال تبدیل شدن به برترین تولید کننده نفت و گاز در جهان با تشکر از “پررنگ نظارتی کاهش کمپین.”

آقای تهمت می بالد را در یک زمان از افزایش خوشبینی اقتصادی. چهل درصد از آمریکایی ها می گویند آنها در حال حاضر بهتر است از لحاظ مالی از آنها در همان زمان در سال گذشته با توجه به بررسی انجام شده در ماه گذشته به نیویورک تایمز.

در عین حال عمومی نگرش belies شدیدتر حقایق: بهبود اقتصادی کند شده است در یقه آبی “میانه-دستمزد” بخش. با معمولی ترین اقدامات از جمله رشد دستمزد برای نمونه کارگران و نرخ رشد اقتصاد اقتصاد است که به دور از بهترین تا کنون به عنوان آقای ترامپ استدلال در روز سه شنبه.

آقای ترامپ خطاب دو قطعه از پتانسیل قانون مراقبت های بهداشتی است که باقی می ماند یک اولویت برای هر دو طرف در ماه های آینده: تعجب صدور صورت حساب و داروهای تجویزی.

او گفت که او تا به حال صحبت با سناتور چاک Grassley جمهوری خواه از آیووا و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا به اصرار او به تصویب قانون است که باعث کاهش قیمت داروهای تجویزی.

“دریافت صورتحساب در روی میز کار من, و من آن را امضا و به قانون بلافاصله” آقای ترامپ اعلام کرد به عنوان Alex M. آذر II, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, نگاه در جهت دموکرات ها در اتاق.

آقای ترامپ نیز ذکر شده یک فرمان اجرایی او امضا شده در ماه ژوئن نیاز به “شفافیت قیمت” تلاش برای جلوگیری از این پدیده از تعجب حسابداری در بیمارستان زمانی که بیماران به طور غیر منتظره دریافت مراقبت از پزشکان خارج از بیمه خود را در شبکه های.

راش Limbaugh طرفدار تهمت مجری رادیویی محافظه کار بود که به تازگی مبتلا به سرطان ریه شنبه آینده به Melania Trump, برای اولین بار که عطا تعجب جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری. خانم تهمت آویزان مدال در اطراف آقای Limbaugh گردن به عنوان خواهان به او ایستاده اند. غرق آقای Limbaugh clasped دست و چشمان خود را بسته.

نشسته در نزدیکی مجموعه ای از مهمانان نماینده برخی از آقای تهمت پت مسائل: یک گشت مرزی عامل و برادر از یک مرد کشته شده توسط یک مهاجر مستند نشده.

او با استفاده از حضور خود را به راه آهن در برابر مواد مخدر-قاچاق کالا و ارز در ایالات متحده و مکزیک مرز و در برابر “پناهگاه شهرستانها” خواستار تصویب قانونی که اجازه می دهد آنها را به شکایت توسط قربانیان جنایات مهاجران مستند نشده.

آقای ترامپ نیز دعوت کارل و مارشا مولر پدر و مادر از Kayla مولر بود که زندانی شده و به قتل رسیده توسط دولت اسلامی است. چارلز مک گی یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی, اولین, سیاه, خلبانان جنگنده بود و تشویق های اتاق.

و پس از آن وجود دارد ساخته شده برای تلویزیون لحظه ها — همراه با شعارهای “U. S. A.” — زمانی که آقای ترامپ پیوست همسر و پسر و دختر از Sgt. کلاس اول تاونسند ویلیامز است که در چهارم خود را اعزام به خاورمیانه با تعجب ظاهر توسط گروهبان در اولین بانوی جعبه.

در این طبقه وجود دارد مضمون گروه های که ارائه یک نوع بصری رویارویی به رئیس جمهور. خانه دموکراتیک مدیران در استیضاح محاکمه که در نتیجه استدلال خود را روز دوشنبه در نشست هم پشت سر اعضای خانه رهبری است. که بلوک شامل نمایندگان Adam B. شیف کالیفرنیا و Jerrold Nadler نیویورک.

قانونگذاران که حضور نداشتند نیز جلب توجه از جمله مجموعه ای از آمریکا. نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از کسانی که قانونگذاران گفت که او با استفاده از Instagram زنده پلت فرم های ویدئویی را به گپ زدن با او در نیویورک ترکیبات مورد آقای تهمت گفتار.

پس از امضای قرارداد اولیه قرارداد های تجاری با چین در ماه گذشته آقای ترامپ اشاره کرد و در روز سه شنبه به تعرفه های او تحمیل شده بر کشور در جهت به آن “سرقت گسترده در امریکا شغل است.” او گفت که “استراتژی ما کار کرده است.” اقتصاددانان هر چند می گویند تعرفه ها باید وزن بخش تولید او مجموعه های خارج برای کمک و منجر به قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان است.

آقای تهمت توجه در سیاست خارجی بعد از چرخش به شرق میانه هنگامی که او برجسته دو تروریست های دولت او کشته شده در ماه های اخیر: ابوبکر البغدادی رهبر دولت اسلامی و مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی قدرتمند ایران.

بیشتر درگیری آقای ترامپ تصریح کرد: نمی خواهد به گسترش جنگ در افغانستان است که او گفت: او مشتاق بود به باد پایین آوردن سربازان آمریکایی وجود دارد خانه.

“من به دنبال کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در افغانستان بسیاری از آنها گناه,,,,,” او گفت:.

جذاب به “امریکا برای اولین بار” ایمان او افزوده است که “ما تابع برای خدمت به کشورهای دیگر به عنوان یک سازمان اجرای قانون.”

حمله به سوسیالیسم تبدیل شده اند به طور منظم صحبت امتیاز برای جمهوری خواهان پیش از سال 2020 انتخابات به ویژه در اشاره به سناتور برنی ساندرز ورمونت است که در نزدیکی بالای نظر سنجی در مقدماتی حزب دموکرات. آقای ترامپ تصرف در موضوع در سخنرانی خود.

او ادعا کرد که 132 نفر از نمایندگان مجلس “در این اتاق” باید تایید “سوسیالیستی تصاحب” از مراقبت های بهداشتی به احتمال زیاد اشاره به لایحه که ایجاد یک “مدیکر برای همه” سیستم.

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن امریکایی, مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

آقای ترامپ نیز رفت و پس از سیاست سوسیالیستی در خارج از کشور با کمک از یک مهمان قابل توجه: Juan Guaidó ونزوئلا را رهبر مخالفان که دریافت تشویق ایستاده به عنوان آقای ترامپ انتقاد سوسیالیستی در این کشور رئیس جمهور نیکولاس مادورو. “سوسیالیسم از بین می برد سازمان ملل” آقای ترامپ گفت. “اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.”

آقای ترامپ هرگز به طور مستقیم خطاب استیضاح داستان که هنوز هم احساس غیر قابل اجتناب در خانه اتاق جمعه با خانم پلوسی آن آمر, نشستن به طور مستقیم در پشت او. اما تنش بین سخنران و او رئیس جمهور بود و قابل لمس در طول شب. به عنوان رئیس جمهور وارد اتاق او حاضر به لرزش بلندگو را به دست او و پس از او تمدید اوست. در پایان او کپی از سخنرانی او را در قطعه.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>