از اعدام مرد به فرماندار: ‘شما کشته برادر من’

MONTGOMERY, علا. (AP) — خواهر از اعدام یک زندانی که مورد جلب ملی موشکافی زیرا او نه دزد مسلح مواجه آلاباما فرماندار روز پنج شنبه برای توقف تزریق کشنده.

خواهر ناتانیل جنگل نزدیک آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به عنوان او در صحبت با خبرنگاران در مورد سرشماری جمعیت WSFA گزارش شده است. جنگل قرار داده بود به مرگ 5 مارس توسط تزریق کشنده پس از دیوان عالی ایالات متحده و فرماندار هر دو کاهش یافته است به دخالت.

“شما کشته برادر من. فرماندار Ivey شما کشته برادر من” پاملا جنگل گفت Ivey پس از نزدیک شدن به او در یک کنفرانس خبری در آلاباما کاپیتول.

فرماندار شد و سپس به سرعت به همراهی دور او افسر امنیتی.

جنگل به اعدام محکوم شد قتل پایتخت در سال 2004 slayings از سه بیرمنگام افسران پلیس. مقامات اذعان کرد او نه ماشه کش در slayings اما دادستان نگهداری او مقصر همدست.

آلاباما اولین اجرای سال پس از آخرین لحظه پیشنهاد به آن را متوقف کند. که شامل پشتیبانی از پسر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگران که استدلال آن را ناعادلانه به اجرای یک مرد که نمی ماشه در قتل و که محاکمه شد سرند با مشکلات.

دیوان عالی ایالات متحده تبدیل کردن یک 11th-ساعت درخواست برای اقامت اعدام. آلاباما دادستان کل استیو مارشال نیز علنا خواست به اجازه اجرای ادامه دهید.

کری اسپنسر که اعتراف به کشیدن ماشه نیز جلب حکم اعدام و باقی می ماند در آلاباما اعدام.

جنگل پنجشنبه به خبرنگاران گفت که برادرش دریافت کرده بود بد و مشاور حقوقی.

شهادت نشان داد ماموران با نزدیک شدن به یک خانه کوچک که در آن جنگل و اسپنسر معتقد بودند به خرید و فروش مواد مخدر; حداقل دو نفر دیگر نیز در داخل. وکلای دولت نوشت: در دادگاه براده که جنگل گفت: او تسلیم شدن به افسران و به زودی پس از اسپنسر آتش باز با یک تفنگ قوی. در جنگل’ 2005 محاکمه دادستان گفت: هیئت منصفه که جنگل شد “طعمه” و اغوا ماموران به آپارتمان.

Ivey رد بخشش در این مورد پیش از اعدام. Ivey مشاور عمومی فرستاده جنگل’ وکیل یک نامه قبل از اعدام گفت: فرماندار نقد و بررسی این پرونده تعیین عفو شد “بی دلیل است.”

در بیانیه ای پس از اعدام Ivey گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد و هیچ استدلال شده است که ناتانیل جنگل در تلاش برای جلوگیری از مسلح از ارتکاب این جنایات شنیع.”

“در واقع او بعد از bragged در مورد مشارکت خود در این قتل وحشتناک. به این ترتیب داوران را مشاهده وودز’ به عنوان کسانی که از یک گناه اطرافیان آنها بر این باور بودند که او به طور کامل درگیر کنندگان” بیانیه ای گفت:.

هواداران تا به حال برپا آخرین لحظه درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از اعدام به عنوان مورد جلب توجه ملی.

“او است که در واقع گناه” پاملا جنگل به خبرنگاران گفت: در خارج از زندان و قبل از آن اعدام است. “کری اسپنسر واقعی تیرانداز اعلام کرده چند بار که او آن را در خود را بدون کمک از کسی.”

اسپنسر گفت: تجدید نظر در یک مقاله در مورد این مورد که جنگل شد “100% بی گناه است.”

هیچ تاریخ اعدام تعیین شده است برای اسپنسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im