Sinn Féin به تلاش برای تشکیل ائتلاف حاکم پس از ایرلندی انتخابات موفقیتSinn Féin سعی خواهد کرد برای تشکیل دولت در جمهوری ایرلند پس از ظاهرا برنده رای بیشتر از هر حزب دیگر در روز انتخابات عمومی – تاریخی نتیجه که طرح میتوانست به نظام سیاسی.

رهبر حزب مری لو مک دونالد گفت: تشویق هواداران در روز یکشنبه که یک “انقلاب” رخ داده بود و او را به تلاش برای تشکیل یک ائتلاف حاکم با احزاب دیگر. “این است که دیگر یک سیستم دو حزبی” او گفت:.

Sinn Féin یک بار pariah برای آن ایرا, لینک, برنده تقریبا یک چهارم از اولین اولویت آرا احتمالا pipping خوب Gael و Fianna Fáil دو میانه رقبا گرفته اند که تبدیل حکم ایرلند برای یک قرن.

آن سوار موجی از خشم بیش از بی خانمانی افزایش اجاره و بیمارستان لیست انتظار و همچنین سرخوردگی سنتی سیاسی duopoly.

مک دونالد, صحبت بیش از قرمز پر سر و صدا در شعارهای در دوبلین تعداد مرکز گفت: او گفته بود به سبزها و چپ احزاب به امید تشکیل یک ائتلاف بدون جریمه Gael یا Fianna Fáil – یک سناریو بعید است. او را رد نکرد یک معامله با هم خوب Gael یا Fianna Fáil.

مجلس حسابی محروم ممکن است Sinn Féin از قدرت ، Fianna Fáil و خوب Gael زد بیشتر نامزدها و انتظار می رود به هر برنده کرسی بیش از Sinn Féin در 160 صندلی زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann ایرلندی پارلمان پایین مجلسی ترک معلوم نیست که احزاب – اگر هر – قادر خواهد بود به شکل قابل دوام ائتلاف. بن بست می تواند منجر به یکی دیگر از انتخابات.

در طول مبارزات لئو Varadkar این taoiseach و خوب Gael رهبر و Micheál مارتین رهبر Fianna Fáil هر دو رد ورود دولت با Sinn Féin با استناد به اخلاق و سیاست ،

در یکشنبه شب Varadkar خبرنگاران گفت: در دوبلین: “برای ما ائتلاف با Sinn Fein یک گزینه نیست اما ما در حال حاضر به صحبت کردن با دیگر احزاب است.”
Fine Gael leader and taoiseach Leo Varadkar arrives at the vote count centre in Dublin.

Varadkar, ایرلند, اولین بار, گی, taoiseach حال امیدوار یک اقتصاد سالم و رکورد خود را در مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد ارائه یک سوم مدت برای خوب Gael اما او مواجه رای دهندگان خستگی و خشم بیش از هزینه زندگی و دولت از خدمات عمومی است.

Varadkar حزب همکار ریچارد بروتون خروجی وزیر محیط زیست گفت: خوب Gael فقیر اما نتایج فاجعه آمیز آن فرصت داد از تشکیل دولت دیگر.

پرسید: اگر Fianna Fáil خواهد در حال حاضر در نظر های قدرت با Gael یا Sinn Féin مارتین به نظر می رسد به ترک درب نیمه بسته نگهداشته شده با استناد به یک نیاز برای ثبات سیاسی میان تکه تکه شدن. “در این کشور می آید اولین … وجود دارد یک تعهد و وظیفه همه است که چنین عملکرد دولت تشکیل شده است پس از این.”

بسیاری در Fianna Fáil, گزیدگی توسط واکنش بیش از اعتماد به نفس خود را-و-عرضه مقابله با Varadkar خروجی دولت ترجیح می دهند مقابله با Sinn Féin از دیگری میانه رو داد.

ایرلند تنها انتقال میباشد رای سیستم نمایندگی تناسبی به معنی آن می تواند دوشنبه, سه شنبه و یا حتی بعد از آن قبل از همه زراعت ومالداری ولایت بادغیس صندلی اختصاص داده است.

با 96% از اولین اولویت شمارش آرا در روز یکشنبه Sinn Féin بود 24.1% با Fianna Fáil در 22.1% خوب Gael در 22.1% سبزی در 7.4% و احزاب چپ و مستقل متشکل از بقیه است.

این یک نتیجه خیره کننده برای Sinn Féin بود که ایرا جناح سیاسی در طی مشکلات و باقی مانده حاشیه حزب جمهوری تا زمانی که به خوبی پس از سال 1998 جمعه خوب توافق.

از آن پیشی گرفته و آن 2016 نتیجه انتخابات از 13.8% با توسل به رای دهندگان – به خصوص جوانان – که احساس سمت چپ توسط یک اقتصاد پررونق و chafed در افزایش اجاره خانه بدوشی هزینه های بیمه و بیمارستان لیست انتظار.

اولیه رای گیری برگه پیشنهاد Sinn Féin می تواند برنده شدن حدود 36 کرسی از 22 در خروجی زراعت ومالداری ولایت بادغیس به مراتب بیش از خود انتظارات.

بسیاری از نامزدها ratcheted تا بزرگ مازاد در شهری سرزمین در حالی که دیگران به نظر می رسد در دوره به صورت غیر منتظره پیروزی در Galway, کیلارنی, Roscommon, مایو و وکسفورد.

جری آدامز که در پایین پا به عنوان رهبر حزب در سال 2018 و به عنوان یک زراعت ومالداری ولایت بادغیس عضو در این انتخابات اعتبار مک دونالد رهبری و گفت که او تا به حال نه پیش بینی میزان سود. او گفت: Sinn Féin خواهد با استفاده از دستور خود را به برنامه ریزی برای ایالات ایرلند – تعریف یک شعار برای حزب.

یکشنبه شب او در توئیتر خود نوشت: “من نا امید که [معاون نخست وزیر] سیمون Coveney می گوید خوب Gael نمی خواهد بحث را به Sinn Féin. بدیهی است که تلاش غلط به اشتباه پا Fianna شکست. اما من فکر کردم که او بهتر از آن است. ناسازگار سیاست های عادلانه است. اما او آموختم هیچ چیز از DUP? Sinn Fein رای دهندگان کمتر رای دهندگان؟”

این موضوع از ایالات متحده, ایرلند, به سختی به ویژه در مبارزات اما خروج نظرسنجی از رای دهندگان در بر داشت بیشترین حمایت از یک مرز نظرسنجی در پنج سال آینده. منتقدان می گویند که می تواند به بی ثباتی هر دو طرف از این جزیره است. رهبران اتحادیه در ایرلند شمالی به هیچ پاسخ فوری به نتایج جنوب مرز.

مردم در سراسر طیف سیاسی گفت: انتخابات شد لرزه ای حتی اگر عواقب آن همچنان نامشخص است. سابق کار رهبر پت Rabbitte گفت: تکتونیکی تغییر کرده بود کشته سیستم قدیمی از Fianna Fáil و خوب Gael متناوب در قدرت با کار و یا کوچک دیگر ایجاد احزاب است.

مفسر Fintan اوتول نوشت: در ایرلندی بار است که رای دهندگان جوان را در هم کوبید تابو از پشتوانه یک حزب در ارتباط با تروریسم است. “آنها رفته اند که در آن آنها هشدار داده بودند برای رفتن نیست و در انجام این کار آنها را دوباره ترسیم نقشه ایرلندی سیاست شامل قلمرو قبلا مشخص شده ‘here be dragons’.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>