Sinn Féin اعلام پیروزی در ایرلندی انتخاباتSinn Féin اعلام پیروزی در ایرلند انتخابات و به نام برای مذاکره با دیگر احزاب برای تشکیل دولت ائتلافی.

رهبر آن مریم لو مک دونالد خواست خوب Gael و Fianna Fáil برای شروع مذاکرات با حزب جمهوری خواه به عنوان مقیاس از آن دستیابی به موفقیت تایید تجدید ایرلندی سیاست است.

“Sinn Féin برنده انتخابات است. ما موفق به کسب رای محبوب” مک دونالد گفت: به عنوان شمارش آرا برای پر کردن کرسی در زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann مجلس را مجلس ادامه داد: در حوزه در سراسر کشور است.

با نتایج کامل انتظار می رود در اواخر روز دوشنبه و یا سهشنبه, لئو Varadkar این taoiseach و خوب Gael رهبر در مواجهه با یک تماس از Paudie Coffey سابق خوب Gael TD و تاریخ و وزیر به ترک به عنوان رهبر حزب.

سیمون Coveney به نام رای دهندگان حکم “سخت” اما حمایت Varadkar را ادامه داده و رهبری است. یکی دیگر از مقامات ارشد حزب شکل ششم Donohoe گفت: خوب Gael می تواند در نهایت تشکیل دولت دیگر.

Sinn Féin برنده 24.5 درصد از اولین اولویت رای در روز انتخابات تقریبا دو برابر سهم خود را از سال 2016 انتخابات پس از مهار خشم رای دهندگان در بی خانمانی افزایش اجاره و چیز ساییده شده خدمات عمومی است.


خوب Gael تضعیف به 20.9 درصد و حزب مخالف اصلی Fianna Fáil تضعیف به 2/22 درصد به طور گسترده ای به عنوان مجازات برای داشتن لبه پنجره رساند تا Varadkar اقلیت دولت در اعتماد به نفس و عرضه کرد.

سبزی مستقل و چپ احزاب اختصاص بقیه. مشارکت مردم 62.9% از 65.2 درصد در سال 2016 انتخابات.


تکه تکه نتایج را تولید کند آویزان مجلس با هیچ حزب نزدیک به 80 کرسی – شماره برای اکثریت و دولت با ثبات در 160 صندلی اتاق که شامل یک بلندگو.

Sinn Féin داشتن سابقه بیش از حد چند نامزد را به طور کامل ترجمه پشتیبانی به کرسی بود و انتظار می رود برای پایان دادن به حدود 36 کرسی شبیه به خوب Gael. Fianna Fáil بود و انتظار می رود را به نفع خود 40 ساخت آن رهبر Micheál مارتین مورد علاقه به ظهور به عنوان taoiseach پس از مذاکرات است که می تواند هفته ها یا حتی ماه.

مک دونالد گفت: RTE او اولویت بود برای تشکیل یک دولت بدون هر کدام از این دو که قبلا بزرگترین احزاب اما که او را به صحبت می کنند به Varadkar و مارتین چرا که “این چیزی است که grownups انجام دهد”.

او خواستار پایان دادن به دوران حزب او که قبلا به رهبری جری آدامز که یخ زده از ائتلاف. “دموکراتیک چیزی است که برای آنها به صحبت می کنند به من و متوقف کردن این کسب و کار گفت: Sinn Féin قرار داده می شود در حاشیه … بنابراین بسیاری از مردم در حال حاضر را انتخاب کرده اند و ما به نمایندگی از آنها.”

Varadkar بدل شده خوب Gael پیمان با Sinn Féin با استناد به آن چپ و سیاست های گذشته ایرا لینک کلیک کنید و شناور مانده به اتحاد با Fianna Fáil.

Q&A

چه اصلی احزاب سیاسی در ایرلند است ؟

خوب Gael

نام آن را می توان ترجمه به خانواده یا قبیله ایرلندی. یک مرکز حزب راست با یک جامعه مترقی شیب. در دفتر از سال 2011 برای اولین بار به رهبری Enda Kenny سپس لئو Varadkar با پشتیبانی از کوچکتر ائتلاف. آثار ریشه به مایکل کالینز و طرف برنده در ایرلند 1922-23 جنگ داخلی. این حزب به طور سنتی طرفدار اقتصاد بازار و انضباط مالی. تجدید نظر به طبقه ی متوسط شهری و خوبی برای کشاورزان است.

Fianna Fáil

نام آن به معنی سربازان سرنوشت. یک میانه, ایدئولوژیک نرم و قابل انعطاف که تحت سلطه سیاست ایرلند تا زمانی که آن را هدایت سلتیک ببر اقتصاد بیش از یک صخره باعث دهه تبعید به مخالفت نیمکت. تحت Micheál مارتین زیرک سیاسی کهنه آن چیتی پشتیبانی و ممکن است پیشی خوب Gael به عنوان بزرگترین حزب و رهبری آینده دولت ائتلافی. تاسیس شده توسط Éamon د Valera که حمایت از جنگ های داخلی از دست دادن طرف اما تبدیل Fianna Fáil به یک انتخابات برنده ماشین.

Sinn Féin

نام خود را بدان معنی است که ما خودمان نشان ایرلندی حاکمیت. یک چپ حزب جمهوری خواه است که رقابت در ایرلند شمالی و همچنین جمهوری. آثار ریشه به سال 1905. ظهور در شکل فعلی در طول این مشکلات هنگامی که آن را مرتبط به ایرا. صلح در ایرلند شمالی کمک کرد Sinn Féin نام تجاری جدید تعریف به عنوان یک طبقه کارگر مدافع مخالف ریاضت. تحت مری لو مک دونالد Dubliner بدون شبه نظامی چمدان Sinn Féin تبدیل شده است سوم-بزرگترین و رای خود را به اشتراک بگذارید رسید در سال 2020 انتخابات.

دیگران

با همکاری خوب Gael در پست-سلتیک ببر ریاضت آلوده چپ میانه کارگر ، بازوی سیاسی از جنبش کارگری آن است که رهبری برندان Howlin یک معلم سابق و وزیر دولت.

این سوسیال دموکرات و همبستگی-مردم قبل از سود بخشی از یک سوپ الفبا کوچکتر بیشتر احزاب چپ. از سبزیپاک کردن در سال 2011 پس از یک ویرانگر ائتلاف با Fianna Fáil باید مبارزه کرد و در بازگشت از بحران آب و اضطراب و جوانان-رهبری تظاهرات. مستقل TDs را شکوفا در انتخابات اخیر تبدیل برخی به outsized بازیکنان در ائتلاف حاکم. روری کارول

در طول مبارزات مارتین گفت: Fianna Fáil را وارد دولت با Gael یا Sinn Féin اما از روز یکشنبه به صدا درآورده است انعطاف بیشتری نشان می دهد هر دو سناریو می تواند اتفاق می افتد.

دارا Calleary, Fianna Fáil مدیر از انتخابات گفت RTE خود را صحبت با Sinn Féin در مورد یک برنامه برای دولت است. “ما را به دیدن آنچه که برنامه های آنها با هم قرار داده. ما قطعا تعامل با آنها ما در حال حاضر به صحبت کردن با آنها.”

برندان Howlin رهبر حزب کارگر که به نظر می رسد در دوره برای حدود نیمی از کرسی ها گفت: هر عملی دولت خواهد نیاز به دو تا از سه طرف.

“در نهایت ما یا باید به Fianna Fáil و خوب Gael با هم و یا Sinn Féin با یکی از این احزاب است. که اتفاق می افتد در قضاوت من … من فکر می کنم که تنها ثبات است که می تواند ارائه شده است.” یکی دیگر از انتخابات خواهد صدمه دیده ایرلند, او گفت:.

نان و کره مسائل تحت سلطه کمپین که عملا نادیده گرفته ایرلند شمالی و Brexit اما Sinn Féin گفت: این آرزو برای ترویج آن تعریف مسئله – ایالات متحده ایرلند – در هر دولت آینده است.

یک نظرسنجی خروج متوجه شد که 57 درصد از مردم پشتیبانی Sinn Féin تمایل به برگزاری همه پرسی در وحدت در هر دو طرف مرز در پنج سال آینده.

در جشن پیروزی در دوبلین تعداد مرکز دسی الیس دوباره انتخاب Sinn Féin TD سابق ایرا عضو پیوست, حامیان در آواز شورشی آهنگ بیا یه سیاه و عناصر. انتخابات تعداد افسر در گلوی خواسته خیلی خوشحال Sinn Féin حامیان به کاهش tricolour و گفت آن نه زمان و نه مکان برای کاراکتر.

رهبران اتحادیه در ایرلند شمالی تا کنون تا حد زیادی خودداری از اظهار نظر در Sinn Féin دستیابی به موفقیت.

یک استثنا است استیو ایکن های Ulster اتحادیه رهبر حزب که به نام Sinn Féin یک حزب چپ “با کمتر از ارتباط شفاف با آن گذشته خشونت”.

ایرلند مواجه قطعیت گفت. “همسایگان ما در حال زندگی در جالب, اگر نگران کننده بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de