خواننده بانی اشاره گر به اشاره گر خواهر شهرت درگذشت 69خواننده بانی گر بهترین و شناخته شده به عنوان یک عضو از گرمی برنده گروه خواهران اشاره گر درگذشت در سن 69 یک نماینده گفته است.

او روز دوشنبه با توجه به خواهر و همکار خواننده, آنیتا. هیچ علت مرگ نازل شد.

در بیانیه ای به بهبهان نیوز, آنیتا گفت: “آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید برای اعلام به طرفداران گر که خواهر من, خواهر, بانی درگذشت.

“ما خانواده را ویران کرد از طرف من و برادر من و من و کل خانواده اشاره گر ما درخواست نماز خود را در این زمان.”

در طول بانی را هم به عنوان بخشی از خواهران اشاره گر آنها به ثمر رساند و یک ضربه با بله ما می توانیم در سال 1973 و پری در سال 1974 که همچنین co-نوشت. دومی آهنگ رفت و برنده جایزه گرمی.

پس از او سمت چپ این گروه در سال 1977 بانی امضا شده با Motown و اقدام به یک موفقیت حرفه ای انفرادی با سه آلبوم و ضربه بهشت باید به شما ارسال می شود. در سال های پس از او بازگشت و به انجام با باقی مانده اعضای گروه و بازگشت با یک آلبوم انفرادی خود را در سال 2011. او همچنین خودش را در سال 2010 فیلم جاده به هیچ جا.

“بانی بهترین دوست من بود و ما صحبت کردیم و هر روز” آنیتا در بیانیه ای گفت. “ما هرگز تا به حال مبارزه در زندگی ما است. من در حال حاضر در دست او و من دوباره او را ببینم و یک روز.”

Gloria Gaynor همچنین ادای احترام به این خواننده در توییتر. “بنابراین با عرض پوزش به شنیدن از عبور از بانی اشاره گر به اشاره گر خواهر,” او نوشت. “نماز من & صمیمانه تسلیت با رفتن به او و خانواده و دوستان و طرفداران. من دعا می کنم آرامش برای خانواده اش است که به زودی خاطرات شیرین او را به ارمغان خواهد آورد لبخند به چهره خود را قبل از آوردن اشک به چشم خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>