سنگاپور ممنوع معلمان با استفاده از زوم و پس از هکرها ارسال زشت و ناپسند و تصاویر بر روی صفحه نمایشسنگاپور به حالت تعلیق در استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار زوم توسط معلمان پس از “بسیار جدی حوادث” در اولین هفته از coronavirus مستند است که دیده می شود و مدارس و حرکت به صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری است.

یک حادثه درگیر زشت و ناپسند تصاویر ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش و مرد غریبه ساخت هرزه نظرات در جریان درس جغرافیا با دختران نوجوان, گزارش های رسانه ها گفت.

مرگ و میر در سراسر جهان از coronavirus اتحاد رسید گذشته 100,000 و وجود حدود 1,700,000 موارد است.

بدترین آمار کشور ایالات متحده است که در آن وجود دارد در حال حاضر 500,000 موارد و مرگ و میر تقریبا 19,000.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت که او می تواند نصب و راه اندازی یک شورای ویژه به در نظر گرفتن زمانی که آن را ممکن است امن برای شروع به بلند کردن اجسام گسترده محدودیت هایی در زندگی روزانه در سراسر ایالات متحده به منظور رسیدن به اقتصاد در حال حرکت دوباره.

رئیس جمهور با توصیف آن به عنوان “بزرگترین تصمیم” او تا کنون با آن روبرو در زندگی خود خواهد بود و نقشه کشی در کسب و کار و تخصص پزشکی برای کمک به او در رسیدن به حکم خود را

این مستند اعمال شده در بسیاری از کشورها در سراسر جهان – آرژانتین و ترکیه هر دو گسترش اقدامات خود در شب جمعه برای مثال دیده می شود میلیون ها نفر از کسب و کار توقیف و پایدار نهفته.

زوم تصویری تکنولوژی ثابت شده است بسیار محبوب در طول shutdown اما آن مواجه ایمنی و نگرانی های حریم خصوصی بیش از آن کنفرانس برنامه با مدارس سنگاپور تصمیم پس از نگرانی امنیتی که در برنامه استفاده شده توسط کابینه وزیران.

“این بسیار جدی حوادث” هارون لوح از سنگاپور وزارت آموزش و پرورش بخش تکنولوژی روز جمعه گفت بدون دادن جزئیات.

“وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر بررسی هر دو نقض و را تسلیم پلیس گزارش اگر موجه باشد.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما معلمان را به حالت تعلیق در استفاده از زوم تا زمانی که این مسائل امنیتی اتو.”

لوح گفت: آنها وزارت خواهد بیشتر توصیه معلمان در پروتکل های امنیتی مانند نیاز به امن ورود به سیستم-فهم و نمی های این نشست لینک فراتر از دانش آموزان در کلاس.

زوم بود عمیقا ناراحت به شنیدن در مورد حوادث و “متعهد به ارائه به مربیان با ابزارها و منابع آنها نیاز به یک پلت فرم امن و مطمئن” شرکت رئیس بازاریابی افسر جنین پلوسی گفت: در یک ایمیل.

آن نیز به تازگی تغییر تنظیمات برای آموزش به کاربران فعال مجازی اتاق انتظار و اطمینان حاصل شود که تنها میزبان می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را به طور پیش فرض او اضافه شده است.

سنگاپور تصمیم را به اپل و گوگل اعلام کردند که همکاری برای استفاده از تکنولوژی گوشی های هوشمند برای کمک به ردیابی و شامل گسترش ویروس. آنها باز خواهد شد تا خود را از سیستم عامل تلفن همراه اجازه می دهد تا برای ایجاد پیشرفته “تماس با ما-ردیابی” برنامه های.

نوع دیگری از فن آوری است که برنامه ریزی شده در کره جنوبی که در آن دولت را ” بند ردیابی مچبند در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات.

مقامات گفت: کنترل سختگیرانه تر ملزم به دلیل برخی از 57,000 افرادی که تحت دستور به ماندن در خانه را تضعیف و با پشت سر گذاشتن گوشی های هوشمند با برنامه های ردیابی. برنامه ریزی برای استفاده گسترده تر از مچبند شد مدرج پس از مخالفت با حقوق بشر و فعالان حقوقی.

دیگر تحولات مهم در سراسر جهان شامل:

  • ووهان که در آن شیوع کروناویروس آغاز ثبت موارد جدید در این هفته است که این درهای خود را دوباره پس از 76 روز مهر و موم شده از جهان است. به طور کلی چین گزارش 46 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه که 42 وارد شد از خارج از کشور.

  • دیوید Malpass رئیس بانک جهانی گفت: او با اعتماد به نفس از پیشرفت در مشترک خود را در تماس با صندوق بین المللی پول برای یک وقفه موقتی در رسمی دو جانبه پرداخت بدهی توسط فقیرترین کشورهای جهان است. Malpass گفت: این پیشنهاد می تواند مورد بحث در هفته آینده توسط امور مالی مقامات هر دو G7 و G20 گروه پیشرو در اقتصاد.

  • G20 را با وزیران انرژی به نظر می رسد شکست خورده اند به واسطه یک توافق در تولید نفت در یک نشست مجازی به میزبانی عربستان سعودی در روز جمعه. آنها با انتشار بیانیه ای گفت: G20 خواهد آن را انجام دهد همه از آن می تواند به ایجاد ثبات در بازار جهانی انرژی است اما نمی گویند اگر تولید کننده نفت مانند عربستان و روسیه و مکزیک تا به حال شده است قادر به توافق بر سر کاهش تولید به منظور آسانسور قیمت.

  • انگلیسی ها شده اند خواست به ماندن در خانه بیش از آخر هفته عید پاک و مقاومت در برابر وسوسه به رفتن در daytrips به عنوان درجه حرارت در حال انتظار برای صعود به 26C در بعضی از نقاط. وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این امر می تواند یک “تست از حل و فصل”.

  • بیش از 100 استرالیا و نیوزیلند مسافر از قطب جنوب کشتی کروز گرگ مورتیمر شروع پیاده در بندر مونته ویدئو در اروگوئه به هیئت مدیره پزشکی-مجهز ایرباس به ملبورن در اوایل صبح روز شنبه.

تایوان و آلمان در حال حاضر به بیعت با استفاده از زوم در حالی که گوگل ممنوع نسخه دسکتاپ از شرکت لپ تاپ های این هفته است. این شرکت همچنین چهره یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

نگرانی از رشد بیش از عدم وجود خود را از پایان به پایان رمزگذاری, جلسه, جلسات, مسیریابی ترافیک از طریق چین و “zoombombing”, وقتی مهمان ناخوانده تصادف نشست.

مقامات در برکلی در کالیفرنیا گفت: آنها به حالت تعلیق در استفاده از این برنامه پس از یک “برهنه نر بالغ با استفاده از نژادی تهمت” جاسازی شده در چه مدرسه گفت: یک رمز عبور محافظت جلسه زوم در نامه ای به پدر و مادر دیده می شود خبر داد.

برای پرداختن به نگرانی های امنیتی زوم راه اندازی کرده است 90 روز برنامه ریزی برای تقویت حریم خصوصی و مسائل امنیتی و همچنین شنود گذاشته سابق Facebook security رئیس Alex Stamos به عنوان مشاور. دولت سنگاپور نیز با استفاده از این ابزار به میزبان رسانه های همایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>