Simon Cowell سابق Sinitta ادعا می کند که او را “هرگز پیشنهاد’ به شریک لورن سیلورمن


Simon Cowell سابق Sinitta ادعا می کند که او را “هرگز پیشنهاد’ به شریک لورن سیلورمن زیر تقسیم سردرگمی

Simon Cowell سابق Sinitta ادعا کرده است که موسیقی مغول هرگز ازدواج شریک زندگی خود را لورن سیلورمن.

Sinitta, 56, که بخشی از سیمون نزدیک گروهی از دوستان گفته است که سرگرمی مغول هرگز پیشنهاد لورن, 42, که او سهام, پسر اریک شش ،

می آید پس از سیمون britain’s Got Talent شرکت-قاضی آماندا هولدن دختر Hollie, هشت موجب سردرگمی در اوایل این ماه و پس از او گفت: این زن و شوهر تا به حال تقسیم در طول یک Instagram زندگی می کنند.

Proposal? Simon Cowell's ex Sinitta has claimed that the music mogul will never marry his partner Lauren Silverman (Simon and Lauren pictured in November)

پیشنهاد ؟ Simon Cowell سابق Sinitta ادعا کرده است که موسیقی مغول هرگز ازدواج شریک زندگی خود را لورن سیلورمن (سیمون و لورن تصویر در ماه نوامبر)

در حالی که در اوایل این هفته سیمون و لورن آمار در پشت ادعا می کند که او متهم او را از داشتن رابطه با مل ب

در مصاحبه با آفتاب Sinitta گفت: “شما هرگز نمی دانید چه خبر است در پشت درهای بسته, بنابراین من نمی خواهد به خرید یک کلاه برای عروسی خود را.’

Sinitta مورخ سیمون 40 سال پیش و اصرار دارد که لورن نیاز به استراحت وقتی که می آید به دوست پسر دوستی با همکاران زن.

او گفت: “هیچ Mel B امر است. آنها دوستان خوبی هستند و لورن باید شده اند بسیار نگران و ناراحت در مورد آن.

Friends: Sinitta (pictured in 2019), 56, who is part of Simon's close group of friends, has said that the entertainment mogul will never propose to Lauren, 42, who he shares son Eric, six, with

دوستان: Sinitta (تصویر در 2019), 56, که بخشی از سیمون نزدیک گروهی از دوستان گفته است که سرگرمی مغول هرگز پیشنهاد لورن, 42, که او سهام, پسر اریک, شش, با

“او تا به چیزی برای ناراحت.’

یک منبع نزدیک به این زوج rubbished گزارش می دهد که لورن با عصبانیت ادعا سیمون بود و داشتن رابطه با مل که هر دو آنها را رد کرده است و اصرار آنها “بسیار خوشحال” و در ادامه به جدا با هم در لس آنجلس.

منبع منحصرا به MailOnline گفت: ‘به وضوح این داستان کاملا مسخره و بی فایده – چون هیچ امر است.

‘سیمون و لورن بسیار خوشحال هستند با هم به عنوان یک زن و شوهر. آنها شده اند در مستند هم در لا برای بیش از شش هفته در حال حاضر.

آن آمد تنها چند ساعت پس از سیمون britain’s Got Talent شرکت-قاضی آماندا هولدن دختر Hollie نیز موجب سردرگمی در مورد اینکه آیا زن و شوهر تا به حال تقسیم در طول یک Instagram زندگی می کنند.

Drama: Earlier this week, Simon and Lauren hit back at claims that she accused him of having an affair with Mel B (Mel and Simon pictured August 2016)

درام: در اوایل این هفته سیمون و لورن آمار در پشت ادعا می کند که او متهم او را از داشتن رابطه با Mel B (مل و سیمون تصویر اوت 2016)

آماندا 49 شده بود reminiscing در مورد لحظه ای که او با بازی او صدقه تنها به سیمون قبل از رفتن بر روی ذکر لورن که او را فرستاده بود تصاویری از پخت و پز خانواده.

صحبت کردن به او 1.4 میلیون پیروان آماندا گفت: “من بازی این آلبوم به سیمون چون سیمون بود بسیار مهربان و او از من دعوت کردند که بیا و بخوان در استعدادهای درخشان بریتانیا زندگی می کنند نشان می دهد که من هنوز هم انجام خواهد شد هر زمان که که است.

“اما من فکر کردم من آن را گرد کرده و یک فنجان چای و دیدن آنچه که او فکر می کند من نمی دانم چرا من که – آن را یکی از مهمترین nerve-wracking چیزهایی که من تا کنون انجام داده در کل من از زندگی من است. مثل این بود که شب باز از پایان غرب نشان می دهد.

‘من نشسته در سالن خود را; من تا به حال برخی از دوست داشتنی در خانه بیسکویت از جف آشپز. من فکر نمی کنم آنها یک آشپز در مستند.

در واقع دوست داشتنی, لورن, سیمون دختر من ارسال برخی از تصاویر دوست داشتنی از آنها در پخت و پز روز دیگر. سیمون بسیار خوب در پخت و پز, من فکر می کنم.’

Oops! It comes after Simon's Britain's Got Talent co-judge Amanda Holden's daughter Hollie, eight, sparked confusion earlier this month after she said the couple had split during an Instagram Live

اوه! می آید پس از سیمون britain’s Got Talent شرکت-قاضی آماندا هولدن دختر Hollie, هشت موجب سردرگمی در اوایل این ماه و پس از او گفت: این زن و شوهر تا به حال تقسیم در طول یک Instagram Live

Hollie گفت: “من فکر می کردم آنها را شکست ؛

آماندا پاسخ داد: ‘سیمون و لورن?’ قبل از Hollie گفت: “آره.’

در وحشت آماندا پاسخ داد: “نمی شود احمق است.’

در طول پخش آماندا پس از آن به نظر می رسد اشاره او در تلاش برای سکوت او از افشای هر گونه اطلاعات بیشتر با Hollie کردن و اجازه دادن به سر و صدا نشان می دهد او در درد.

A spokesman for Simon told MailOnline: 'Simon and Lauren are very much still together and are in lockdown together in California.' (pictured in November)

یک سخنگوی سیمون به MailOnline گفت: ‘سیمون و لورن بسیار هنوز هم با هم هستند و در مستند هم در کالیفرنیا است.’ (تصویر در ماه نوامبر)

زنده در محل آماندا را در سالن و او تطبیق گل ابریشم لباس خواب به Hollie.

یک سخنگوی سیمون به MailOnline گفت: ‘سیمون و لورن بسیار هنوز هم با هم هستند و در مستند هم در کالیفرنیا است.’

Simon شده است جدا در ایالات متحده همراه با شریک دراز مدت لورن, پسر اریک, شش, و, آدم, 14 که لورن یک مادر از یک رابطه قبلی.

خانواده شده است و تصویر با هم در طول مستند – پوشیدن ماسک محافظ و رفتن و دوچرخه سواری برای حفظ تناسب.

سیمون و نیویورکر لورن آغاز شده قدمت در سال 2013 اما این جفت ارز هنوز هم اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها قصد ازدواج.

Co-stars: Simon and Amanda are currently starring on Britain's Got Talent together, alongside judges David Walliams and Alesha Dixon ¿ and Simon's son Eric is often on set (pictured before lockdown)

Co-stars: Simon و آماندا در حال حاضر بازیگران در britain’s Got Talent با هم در کنار قضات David Walliams و Alesha Dixon – و سیمون پسر اریک است که اغلب در مجموعه (در تصویر قبل از مستند)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de