باشگاه سیرا معذرت خواهی برای نژادپرستانه نمایش ‘پدر پارک ملی’ John Muir

سیرا باشگاه عذرخواهی کرد برای اظهارات نژادپرستانه موسس آن طبیعت John Muir ساخته بیش از یک قرن پیش به عنوان با نفوذ گروه زیست محیطی هایش با یک مضر تاریخ است که تداوم سفید برتری.

مایکل برون گروه, مدیر اجرایی این باره گفت: “آن “زمان را به برخی از خود ما بناهای تاریخی” را به عنوان مجسمه مؤتلفه افسران و استعمارگران سرنگون سراسر ایالات متحده در میان یک حساب با ملت نژادپرست تاریخچه پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

Muir – که تاسیس این باشگاه در سال 1892 کمک تخم ریزی جنبش زیست محیطی است و به نام “پدر ما پارک ملی” – چهره های برجسته در چه Brune به نام “حقیقت گویی” در مورد این گروه در اوایل تاریخ است.

“او ساخته شده نظرات موهن در مورد مردم سیاه و مردمان بومی به خود جلب کرد که در شدت مضر کلیشه های نژادپرستانه هر چند دیدگاه های خود را تکامل یافته بعد از آن در زندگی خود” Brune نوشت: در گروه وب سایت. “به شکل نمادین ترین در باشگاه سیرا تاریخ Muir از سخنان و اقدامات حمل به خصوص سنگین وزن است. آنها همچنان به آزار و بیگانه مردم بومی و مردم از رنگ است.”

Muir که متولد اسکاتلند آمد به ما به عنوان یک مرد جوان و سفر کرد و نوشت گسترده با خیالبافی طبیعت در نفس معابر. وی با تاکید بر نیاز به حفظ زمین بلکه خوار و سرخپوستان آمریکایی به عنوان کثیف وحشی و سیاه مردم را به عنوان تنبل “Sambos” یک به خصوص تهاجمی لکه دار کردن.

او همچنین نگهداری شرکت با سایر اولیه اعضای باشگاه و رهبران مانند جوزف LeConte و دیوید استار اردن که حمایت برای سفید برتری و ترویج این مسابقه را از طریق بهسازی نژادی که به نام برای عقیم سازی اجباری از مردم سیاه و سفید و دیگر گروههای اقلیت Brune گفت.

Visitors walk through the Muir Woods National Monument, named after John Muir, in Marin county, California.

تا سال های اخیر Muir میراث شده است تا حد زیادی untarnished و با تمرکز بر تلاش های حفاظت از قبیل صرفه جویی در دره یوسمیتی قبل از آن را تبدیل به یک پارک ملی و حفظ بزرگترین درختان در چه شد سکویا پارک ملی.

اما ریچارد سفید یک استاد تاریخ در دانشگاه استنفورد گفت: Muir ترویجی برای بیابان است ذاتی تعصب نژادی.

Muir تصویر بیابان بکر شکل نگرفته انسان تنها وجود اگر مردم بومی نیست بخشی از آن است. حتی اگر آنها به حال شده است وجود دارد برای هزاران سال Muir نوشت که آنها “به نظر می رسید که هیچ جای مناسب در چشم انداز”. سرخپوستان آمریکایی نیاز به برداشته شود به منظور اختراع دوباره آن مکان به عنوان دست نخورده.

“وجود دارد یک تیره زیرین در اینجا است که نه پاک شود و تنها با گفتن Muir یک نژادپرست” سفید گفت. “من می خواهم ترک Muir نام در همه چیز اما توضیح است که به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است به قبول آن است و نه فقط Muir بود که نژادپرست است. راه ما ایجاد مناطق بیابانی ما در حال حاضر به درستی جایزه شد نژادپرست است.”

Then-California Governor Arnold Schwarzenegger displays the final choice for the California commemorative quarter, featuring an image of naturalist John Muir.

Muir است بنابراین به طور گسترده ای مورد احترام است که نام خود را به نظر می رسد در سراسر کالیفرنیا در همه چیز از مدارس ملی بناهای تاریخی, یکی از دولت بالاترین قله های غول پیکر, نوار منظره سیرا نوادا بیابان است که به دو نیم تقسیم توسط یک دنباله به نام او و یک سایت تاریخی ملی. این قابل تشخیص مشخصات Muir – با ریش کلاه حصيري و راه رفتن چوب زل زده بود Yosemite نیم گنبد – مهر شد در سال 2005 کالیفرنیا چهارم زمانی که ما نعناع تولید شد یک سکه یادبود برای هر دولت است.

بازبینی Muir سخنان را توهین آمیز می آید به عنوان گروه های زیست محیطی و عمومی صنعت هدف باید فراگیر باشد. قتل فلوید در مارس برانگیخته هفته از تظاهرات و منجر به تماس به تغییر نام اماکن به نام مؤتلفه افسران و حذف مجسمه از چهره های تاریخی برگزار شد که بردگان یا استعمار یا استثمار بومیان آمریکایی است.

Brune گفت: باشگاه سیرا پس از حذف افراد از رنگ به عنوان آن را catered به وسط و بالا-کلاس سفیده. او گفت: تمرکز بر حفظ تفریحی سرزمین هنگامی که ساکنان توسط مردم بومی که رانده شده بودند با مهاجران سفید پوست عمدا نادیده گرفته اسفبار اقلیت بودند که مبارزه با محیط زیست بی عدالتی در جوامع خود.

“برای همه مضرات باشگاه سیرا باعث شده و در ادامه به علت, به, مردم, مردم بومی و افراد دیگر از رنگ من عمیقا متاسف” Brune نوشت.

او متعهد به استخدام متنوع تر کارکنان و سرمایه گذاری در محیط زیست و نژادی عدالت کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im