من باید یک ماسک زمانی که من ورزش خارج است ؟To ماسک و یا به ماسک در حالی که گرفتن هوای تازه است سوال بسیاری از ما درخواست خودمان را. با توجه به CDC ما باید پوشیدن ماسک در “مناطق قابل توجهی از جامعه مبتنی بر انتقال” مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. در حالی که CDC نیست لیست در خارج از منزل به عنوان یک چگالی فضایی که لزوما به این معنا نیست آن را OK به ورزش در خارج از منزل ماسک-رایگان.

از آنجا که تنفس سخت تر ممکن است انتشار بیشتر ویروس به هوا بن لوین پزشک و مدیر موسسه ورزش و محیط زیست پزشکی در بیمارستان تگزاس بهداشت پروتستان NPR گفت ما باید دو برابر ما فاصله در حالی که ورزش خارج است.

شما در حال ریختن زیادی flume از ویروس بر روی دوچرخه خود را ؟

الکس مک دونالد در کوتاه مدت بله. مصرف عمیق تر و سخت تر تنفس هنگام ورزش به احتمال زیاد باعث بیشتر ویروسی ریختن به خصوص اگر ورزش خارج از جایی که باد می تواند ضربه و دفع ویروس. که به در نظر گرفتن این احتمال وجود دارد که با توجه به افزایش ویروسی ریختن افرادی که در حال ورزش احتمالا باید بیش از 6 فوت از هم جدا.

Jessalyn آدم نداریم ، توصیه اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا تحت شرایط عادی است که در واقع بر اساس آنچه ما می دانیم در مورد آنفولانزا. در حالی که coronavirus رفتار متفاوت, ما در حال انجام بهترین های ما به استنتاجات.

که گفت: کارشناسان در حال معرفی است که در حالی که در حال اجرا به شما اقامت حداقل 13 فوت دور از دیگران است. برای به حداقل رساندن خطر تا آنجا که شما می توانید قرار داده و به فضای زیادی بین خود و دیگران که ممکن است در حالی که دوچرخه سواری.

آیا شما نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر شما دوباره ‘ در یک دنباله کوه?

آدم اگر شما کاملا به تنهایی و یا فقط با مردم از خود و خانواده خود پس از آن که خوب بدون. اگر وجود افراد دیگر در دنباله پوشیدن ماسک خود را به شما به عنوان رویکرد و در حالی که در حال عبور و انجام بهترین خود را سعی کنید برای قرار دادن به عنوان فضای زیادی به عنوان شما می توانید بین شما و شخص دیگر. اگر زمین اجازه نمی دهد که شما برای قرار دادن فاصله زیادی بین خود و شخص دیگر به نوبه خود به دور در حالی که عبور را به شما تنفس در جهت مخالف است.

اگر شما فقط عبور یک نفر دیگر و به خصوص اگر شما فقط در حال راه رفتن و تنفس به شدت پس از آن من فکر می کنم آن را بسیار کم خطر است.

کلی Vargo هدف از این ماسک بیشتر برای جلوگیری از گسترش این ویروس به عنوان مخالف به نگه داشتن شما را از گرفتن آن است. اگر شما احساس بیمار و یا “خاموش” شما باید چشم پوشی از رفتن بر روی یک دنباله. در نظر گرفتن ورزش در خانه تا زمانی که شما احساس خوب دلیل این فقط در مورد حفاظت از خود را از ویروس – ما همچنین نمی خواهید افراد دیگر را آلوده.

آیا ورزش با یک ماسک ارائه عملکرد سود ؟

Vargo آموزش با یک ماسک به خصوص در خانه ماسک یا یک N95 ماسک نمی خواهد تکرار اثرات ارتفاع آموزش. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت یک لبه در عملکرد قلبی و عروقی خود را به عنوان آن مربوط به ارتفاع شما باید قطار در ارتفاع بالا.

  • Jessalynn آدم دو هیئت مدیره گواهی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و مراقبت های اولیه پزشکی ورزشی

  • الکس مک دونالد است که یک پزشک خانواده و سابق pro triathlete

  • کلی Vargo است, ورزش و علوم تغذيه دانشکده در hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن و بنیانگذار عرق و اجتماعی فاصله

پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>