ویدئو تکان دهنده نشان می دهد افسر NYPD پرتاب زن جورج فلوید معترض 20 ساله به زمین


ویدئو تکان دهنده نشان می دهد افسر NYPD پرتاب زن معترض 20 ساله به زمین به عنوان جورج فلوید تظاهرات رشد خشونت در بروکلین

  • یک زن جوان بود به شدت پرت به زمین توسط یک پلیس در بروکلین در شب جمعه به او اعتراض کردند
  • او را شناسایی خودش را به عنوان 20 ساله Dounya Zayer
  • این معترضان ادعا کرد او دچار یک حمله گسترده پس از حمله
  • او شروع به ارسال آنلاین از بیمارستان و به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از اتهام تصویری از پلیس درگیر
  • مقامات شهرستان را به نام او برای او به اتهام حمله
  • خشونت پلیس دیده می شد در دیگر نقاط شهر نیویورک و بالتیمور به عنوان تظاهرات برای جورج فلوید در سراسر کشور

A 20-year-old woman گفته دچار تشنج و خشونت آمیز بود و با عجله به بیمارستان در بروکلین پس از هل به زور به زمین توسط یک افسر NYPD او به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید.

زن شناخته شده است توسط دیگران در صحنه به عنوان Dounya Zayer که در ادامه به ارسال به روز رسانی وضعیت او از بیمارستان و ادعا می کند او در راه بود و من مهاجم به این افسر پلیس’.

حادثه اتفاق افتاده در شب جمعه نزدیک به بارکلی مرکز در بروکلین که در آن پلیس بازداشت ده ها تن از معترضان.

این برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده توسط خبرنگار نیوزویک Jason لیمو که ادعا کرد که این افسر به نام او یک احمق f*****g b***ثانیه قبل از پرتاب معترض به زمین.

پلیس تایید کرد به NBC که افسر بررسی شده بود به عنوان مسئولان شهرستان به نام برای او به اتهام حمله به.

The woman shown been violently flung to the ground by an NYPD officer was identified by those at the scene as Dounya Zayer, who has begun posting about the attack from hospital

زن نشان داده شده است با خشونت پرت به زمین توسط یک افسر NYPD شناسایی شد توسط کسانی که در صحنه به عنوان Dounya Zayer که آغاز شده است ارسال و مورد حمله از بیمارستان

Zayer در زمان به توییتر از بیمارستان به پست چند فیلم به توضیح آنچه اتفاق افتاده بود به او.

“این به من بود و من می خواهم به یک چیز روشن به تمام مردم است که اظهار نظر نهفته در زیر این ویدئو. من نمی تف در این افسر ، من با پوشیدن یک ماسک صورت. او به من گفت که از خیابان و سپس بلافاصله به من انداخت از راه ” او نوشت.

او همچنین نوشته شده یک ویدیو از او دیدگاه خود نشان داد که افسران نزدیک شدن به او را به عنوان او در نقل مکان کرد, عقب, پایین خیابان با یکی از آنها گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در تلفن خود را.

ویتنی هو یک فعال سیاسی همچنین در نظر گرفتن بخشی در اعتراض و که برای اولین بار ارسال شده تصویری از Zayer گفت: در توییتر که او در راه به بیمارستان پس از حمله اما مجبور شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘پلیس تحت فشار قرار دادند و او خیلی سخت در بارکلیز & او پرت بازگشت. او کوچک است. در حال حاضر او در ER پس از تشنج جدی. من به انتظار برای به روز رسانی اما به دلیل COVID-19. لطفا به من اعتراض در افکار خود را’ هو نوشت.

او بعد نشان داد که زن جوان تا به حال از خواب بیدار شده بود و قادر به صحبت می کنند به او.

در این ویدئو تکان دهنده نشان می دهد Zayer بودن پرت به زمین توسط افسر پلیس و دروغ هنوز هم برای چند ثانیه قبل از اینکه در نهایت نگه داشتن سر خود را به عنوان دیگر معترضان با عجله برای کمک به او تماس گرفته و برای مردم و خود را به نشان تعداد.

از بیمارستان تجمع اعتراضی نشان داد که او پرتاب شد چرا که او تا به حال نقل مکان کرد و از این افسر را در زمان پس از او خواست تا او را به حرکت به پایین خیابان.

The young woman hit the ground where she lay knocked out for a few seconds before beginning to move and hold her head.

She says the fall caused a massive seizure

زن جوان آمار زمین که در آن او غیر روحانی زدم برای چند ثانیه قبل از شروع به حرکت و نگه داشتن سر خود را. او می گوید که این سقوط باعث یک حمله گسترده

“من نمی شورش من اعتراض,’ او می گوید: در این ویدئو.

“من حتی در فضای فیزیکی او در حال حرکت بود در مسیر به من گفت به حرکت می کند و از آنجا که من نمی حرکت در خارج از راه خود را در زمان او انداخت من از راه.

‘او در راه رفتن به من ایستاده بود و در محل” او اضافه شده است.

“و من هرگز از دست من بر او.’

Zayer می گوید این گروه شده بود اعتراض مسالمت آمیز در مقابل ماموران وقتی کسی از معترضان پرتاب یک شی مانند یک بطری در پلیس.

او می گوید: این باعث شده که پلیس به ‘رم’ و او در حال اجرا بود عقب که افسر او تحت فشار قرار دادند.

‘اگر شما واقعا می خواهید به مقایسه من ایستاده در وسط خیابان به افسر که به کشته شدن جورج فلوید … این قابل مقایسه نیست’ او گفت.

“من در اعتراض به یک دلیل و افسران بودند که در این اعتراض باید به پایین.’

The video was shared widely on social media on Friday night and showed the cop flinging the woman across the street and then continuing to walk on other protesters

The NYPD confirmed the incident is being investigated

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی در شب جمعه و نشان پلیس پرتاب زن در سراسر خیابان و سپس در ادامه به راه رفتن بر روی دیگر معترضان

Zayer identified herself on Twitter and said she did not touch the officer

Zayer شناسایی خودش را در توییتر و گفت: او را لمس افسر

She posted a video of her own from a little before the attack which shows the cop approaching

او در وبسایت خود او را از کمی قبل از این حمله نشان می دهد که پلیس نزدیک

تصویری از این حمله انتقاد قرار گرفته بود توسط مسئولان شهرستان که به نام برای اقدام علیه این افسر پلیس است.

شورای شهر نیویورک سخنران Corey Johnson گفت: “این افسر نیاز به شارژ با حمله. سخت به تماشای. وحشیانه و غیر قابل قبول است.’

او همچنین محکوم گسترده پلیس در واکنش به اعتراض در بروکلین در شب جمعه.

“ما موفق به د-تشدید می شود. NYPD باید کاهش تنش نمی فلفل اسپری قانونگذاران ایالتی و تنه زدن مسالمت آمیز معترضان’ او گفت: با اشاره به Assemblywoman دیانا ریچاردسون که می گوید: او اسپری فلفل در حالی که اعتراض مسالمت آمیز در بارکلیز پلازا.

ده ها تن دستگیر شدند جمعه در دومین شب تظاهرات خشونت آمیز در شهر نیویورک است.

اگر چه شب آغاز مسالمت آمیز تظاهرات به طور چشمگیری افزایش یافت. دو دولت قانون گذاران می گویند شدند اسپری فلفل و یک دستبند.

روز جمعه خشونت ویدئو می آید پس از افسران پلیس گرفتار شدند سرفه در یک گروه از مردم در برانکس در پنج شنبه شب.

The officer in the Bronx was shown coughing on a group of people in a video shared Thursday

افسر در برانکس نشان داده شد سرفه در یک گروه از مردم در یک ویدیو به اشتراک گذاشته دوشنبه

The group called from his badge number but he walked away and got back into his car

این گروه به نام از خود نشان شماره اما او راه می رفت دور و پشت کردم به ماشین خود

این ویدیو نشان می دهد یک پلیس باز کردن دهان خود را و تیز سرفه در یک گروه از مردم بدون پوشیدن یک ماسک و سپس به آرامی راه رفتن به دور.

گروه دیده می شود درخواست خود را نشان شماره قبل از پلیس صعود و بازگشت به ماشین خود را.

خشونت پلیس نیز دیده می شود در بالتیمور در شب جمعه که در آن یک زن بود زدم به زمین پس از تنه زدن یک افسر پلیس است.

این ویدئو نشان می دهد که زن و افسر استدلال در حالی که دیگران روش.

به عنوان او شروع به جلو و دور او پیاده به سمت او و او نوسانات به صورت سر خود را قبل از هل دادن او دوباره.

دوم سیاه افسر پلیس اجرا می شود طول می کشد و او را به زمین.

A video was also shared in Baltimore on Friday night of a black woman being knocked out by a police officer after she is shown arguing and taking a swipe at another

یک ویدیو نیز به اشتراک گذاشته شده در بالتیمور در شب جمعه از یک زن سیاه و سفید بودن زدم بیرون توسط یک افسر پلیس پس از او نشان داده شده است استدلال و گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در یکی دیگر از

 

خشونت آمیز تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید در سراسر آمریکا جمعه شب با سی ان ان دفتر مرکزی تحت محاصره در آتلانتا NYPD ماموران مجبور به دفع کردن تظاهر کنندگان در حوزه پلیس در بروکلین و کاخ سفید مجبور به رفتن به مستند به عنوان تظاهر کنندگان سعی در مقیاس دیوار.

غارت و آتش سوزی دوباره شکست در مینیاپولیس به عنوان معترضان به مبارزه طلبیده دولت حکومت نظامی و گارد ملی موفق به نگه داشتن شهر تحت کنترل پنتاگون قرار دادن نیروهای پلیس در حالت آماده باش برای ارسال به ویران شهر.

این آمد و پس از سه شب از قتل عام در شهر است که دیده می شود یکی مشکوک غارتگر به ضرب گلوله کشته, پلیس, مجبور به فرار از پلیس حوزه به آن یورش برده و شعله ور مجموعه توسط تظاهر کنندگان و شهرستان چپ در ژنده پوش.

این تظاهرات در حال حاضر رسیده تمام گوشه و امریکا با استراحت کردن تظاهرات springing تا در بازداشت پلیس سفید پوست که به زانو در Floyd گردن انجام داده است کمی به سرکوب خشم بیش از این مرد سیاه پوست را کشته و سه تن دیگر از افسران درگیر در ادامه به پیاده روی رایگان.

هرج و مرج منفجر شد در آتلانتا به عنوان تظاهرکنندگان تخریب و تلاش برای طوفان سی ان ان ساختمان با حداقل یک پلیس مجروح در حالی که آتش سوزی در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک.

در شهر نیویورک ماموران پلیس مجبور شدند برای دفاع از یک حوزه پلیس در بروکلین در میان ترس آن خواهد بود یورش بردند و به آتش کشیدند در حالی که فیلم تکان دهنده نشان داد یک افسر NYPD پرتاب یک زن معترض به زمین.

کاخ سفید مجبور شد برای رفتن به طور موقت مستند به عنوان معترضان به مقیاس دیوار, مبارزه با عوامل سرویس مخفی و سوخته پرچم آمریکا.

می آید فلوید پس از مرگ در روز یادبود در حالی که در بازداشت پلیس.

او پس از دستگیر شدن توسط چهار افسر پلیس به اتهام تلاش برای خرید سیگار با تقلبی $20 bill.

او دیده می شد در یک ویدیو شفاعت است که او نمی تواند نفس به عنوان افسر سفید پوستی درک چوین فشرده زانو خود را در برابر او گردن.

چوین دستگیر شد و به اتهام فلوید را قتل است.

فلوید خانواده به نام جدی تر شارژ می شود علیه چوین و برای دستگیری سه تن دیگر از افسران که از کار اخراج شدند در کنار چوین بیش فلوید مرگ – J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>