ویدئو تکان دهنده نشان می دهد شهر نیویورک مترو سوار پاشش آسیایی و فریاد او را به حرکت

فیلم از برخورد ویروسی رفت در این هفته.

دوریس Au/Facebook

  • دو فیلم ارسال شده در Facebook در روز چهارشنبه نشان داد که شهر نیویورک مترو سوار فریاد در یک, مرد, گفتن او را به حرکت در خارج از راه خود را و در نهایت اسپری می تواند از آنچه به نظر می رسد Febreze در او.
  • NYPD در حال بررسی این حادثه با توجه به New York Post.
  • آسیایی, آمریکایی گفته اند که آنها بوده ام از قربانیان حملات نژادپرستانه به دلیل شیوع کروناویروس که در چین نشات گرفته.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به آمریکایی ها می گویند که آنها در حال تجربه بیشتر حوادث نژادپرستی در میان coronavirus شیوع نگران کننده ظاهر در روز چهارشنبه نشان دادن, آسیایی, مرد مورد آزار و اذیت در مترو شهر نیویورک و با اسپری می تواند از آنچه به نظر می رسد Febreze.

دو فیلم نشان دادن این حادثه شد ارسال شده در Facebook در روز چهارشنبه. برای اولین بار نشان داد که سوار فریاد در مرد و بارها و بارها سفارش او را به حرکت می کند. هنگامی که مردم در قطار پرسید: این مرد چرا او درخواست غریبه به خارج از راه خود را به مرد فریاد زد: “از آنجا که او ایستاده حق f—ing بعدی به من!”

ناراحت انسان و سپس یک کاغذ برداشته اسپری می توانید شروع می شود و پاشش آن در انسان که همچنان ایستاده در نزدیکی درب مترو ،

این ویدئو دوم نشان داد آسیایی, مرد مقابله با مرد دیگر پرسیدن: “چرا ؟ چرا نمی توانم نشستن در کنار شما؟”

اداره پلیس نیویورک را تایید کرد به نیویورک پست در روز پنج شنبه که جنایات نفرت نیروی کار بررسی شد. یک نماینده گفت که کسی به نام 911 به گزارش این حادثه اما که در آن زمان ماموران وارد ایستگاه قطار در حال حاضر رفتگان بنابراین گزارش در نظر گرفته شد.

حمل و نقل شهری اقتدار را بازتوییت کرد این ویدئو در روز پنج شنبه و توصیف آن به عنوان نژادپرست است.

“آنچه با این نسخهها کار در توقف گسترش Coronavirus: 1. دستهای خود را حداقل به مدت 20 ثانیه. 2. سرفه و عطسه به آرنج خود را. 3. ماندن در خانه اگر شما بیمار” توییت گفت. “چه کار نمی کند: 1. نژاد پرستی.”

  • ادامه مطلب:
  • ‘آنها بسیار گرسنه مردم’: رادیو فردا میزبان سوخت نژادپرستانه استعارههای مورد چینی بیش از شیوع کروناویروس
  • رپ کاش عروسک است زیر آتش پس از به اشتراک گذاری یک نژادپرست coronavirus الگوی رفتاری است که در نقش پرنسس های دیزنی
  • Michelle Phan می گوید او شده است هدفمند با نژادپرستی در میان ووهان coronavirus را بترساند: “چرا برخی از شما ها به من گفتن برای رفتن به خوردن خفاش ها? من در آمریکا شما نادان f—s’

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>