Sheldon Adelson برای اهدای $100m برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان جمع آوری اعانه می گویندمیلیاردر صاحب کازینو Sheldon Adelson یک طرفدار سرسخت اسرائیل و محافظه کار است که انتظار می رود حداقل اهدا $100m برای افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد تلاش و جمهوری خواه کنگره نامزد سقوط می گویند سه جمهوری خواه جمع آوری اعانه آشنا با Adelson اولیه برنامه.

Adelson را چک های سنگین به شمار می رود نوشته شده به چندین سوپر پکس – گروه های سیاسی که به افشای اهدا کنندگان خود را – به عنوان به خوبی به عنوان “تاریک پول” نه برای سود سازمان است که می تواند خود را حفظ اهداکنندگان راز می گویند که جمع آوری اعانه.

یک منبع پیش بینی کرد که می دانند که در پشت سر هم با اسرائیل متولد, همسر, میریام, اهدا بیش از $100 به سوپر پکس و تاریک پول گروه در هر یک از دو انتخابات ریاست جمهوری چرخه باد می تواند کمک به $200 متر در سال 2020 با توجه اخیر خود را صرف الگوها و قدردانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست.

Adelson و همسر او شده اند باز کردن کیف پول خود را گسترده تر در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

این Adelsons که به طور معمول به برخی از آنها بزرگتر چک نسبت به پایان مبارزات انتخاباتی در سال 2018 صرف یک رکورد شخصی از $124متر – فقط در عموم فاش کمک های مالی به سوپر پکس, مبارزات انتخاباتی, کمیته ها و نامزدها با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

همیشه از 2016, کمپین Adelson و تهمت باید به استقبال یک دیگر پیوند نزدیک تر به عنوان تهمت به کج سیاستهای آمریکا در اسرائیل به نفع اهداف همگام با Adelson و دیگر محافظه کار اهدا کنندگان و فعالان یهودی و پروتستان جهان است.

با ارزش خالص که فوربس گیره در $39bn, Adelson طولانی دفاع و پشتیبانی چندین تندرو طرفدار اسرائیل حرکت می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که از جمله جابجایی سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس و فرار از ایران امضا شده توسط اوباما.

ماه گذشته Adelsons بودند در کاخ سفید برای پرده برداری از مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح است که فلسطینی ها و اکثر کشورهای عربی را رد کرد و به عنوان بیش از حد مطلوب به اسرائیل اما تهمت لقب “معامله قرن”.

قبل از مراسم رسمی Adelson ملاقات به طور خلاصه با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به یک منبع. در طول ریاست جمهوری خود می دانند تا به حال جلسات دیگر با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن و لاس وگاس و به صورت دوره ای آنها صحبت با تلفن می گویند منابع.

حداقل یک تعداد انگشت شماری از سوپر پکس و نه برای سود گروه در حال انتظار برای دریافت هفت شکل Adelson چک در سال 2020 از جمله چند او حمایت کرده است به شدت در سال های اخیر چرخه است که با هدف کمک به تهمت و کنگره نامزدها.

مثلا Adelson شده است عمده منابع و مدارک و عضو هیئت مدیره جمهوری آمریکا طرفدار اسرائیل لابی گروه که قصد دارد یک رکورد $10m-plus درایو برای خواستگاری بیشتر رای دهندگان یهودی در نوسان کلید متحده آمریکا از جمله فلوریدا و اوهایو و پنسیلوانیا که مغلوب ساختن پیشی جستن است به امید پیروزی دوباره به عنوان او در سال 2016 می گویند RJC اهدا کنندگان.

این RJC ریاست سابق سناتور نورم کلمن DC لابی با قانون شرکت Hogan Lovells که گفته شده است که روابط قوی برای Adelson که به نفع RJC و دیگر سوپر پکس و تاریک پول لباس که در آن کلمن یک بازیکن بزرگ است.

کلمن کمک می کند تا منجر جمع آوری کمک مالی برای یک سوپر پک کنگره رهبری صندوق های پول ساز, آمریکا, اکشن, شبکه است که به ترتیب پشت جمهوریخواه مجلس و سیاست های خود را و دریافت هفت رقم چک از Adelsons در انتخابات اخیر.

در سال 2018 با توجه به حزبی مرکز پاسخگو سیاست Adelsons به عظیم $55m به کنگره رهبری صندوق که صرف در مجموع $138m در انتخابات گذشته در پیشنهاد ناموفق برای حفظ جمهوری خواه مجلس اکثریت.

در سال 2016 Adelsons به $82m کلی به سوپر پکس و کمیته ای که در حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن و از نامزدهای جمهوریخواه از جمله Super Pac آینده 45 دریافت کرده است که $25m از Adelson برای اجرای تبلیغات در برابر هیلاری کلینتون با توجه به گزارش های عمومی. این Adelsons اهدا دهها میلیون نفر بیشتر به برخی از تاریک پول گروه می گویند جمهوری اهدا می کنند.

در افتتاحیه جشن تهمت ستایش Adelsons ضمن تشکر از آنها را برای ponying تا $120 m برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود و دیگر جولان نامزدها در سال 2016 می گویند دو شرکت کنندگان در رویداد.

تهمت نیز به رسمیت شناخته شده Adelson را largess در برخی از جلسات خصوصی و دوره ای تلفن کرد.

روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه مه سال 2018 که ما بیرون کشیدن از توافق هسته ای با ایران Adelson پرواز به DC از خانه خود در لاس وگاس و ملاقات خصوصی را با تهمت و چند دستیاران از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و سپس مشاور امنیت ملی, جان بولتون با آنها Adelson تا به حال روابط قوی.

چند روز بعد Adelson بود در اورشلیم با چند ده همکار اعضای هیئت مدیره از RJC و برخی از تهمت و مشاوران از جمله Jared کوشنر به جشن مراسم رسمی مارک سفارت آمریکا حرکت به اورشلیم یک اولویت بالا برای Adelson و RJC.

جانباز ایران جمع آوری کمک مل Sembler که نشسته روی RJC مدیره فکر می کند Adelson ورودی معنیداری در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری برای حرکت به سفارت و خروج از ایران. “Adelson شد یک عامل مهم در تمام این تصمیمات” Sembler گفته مک کلاچی در مارس سال 2018 است.

کلمن نیز ابراز پشتیبانی قوی برای این دو حرکت می کند.

“از اسرائیل دیدگاه, رد ایران در مقابله و به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت [آشکار] برای حمایت از اسرائیل است که بی نظیر است و عمیقا قدردانی” کلمن گفته است.

میریام Adelson یک پزشک نیز به دست آورد توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن. در نوامبر سال 2018 تهمت به نام او یکی از هفت دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری در یک DC مراسم تنها چند روز پس از شوهرش با حضور در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن برای مشاهده نتایج انتخابات.

رئیس جمهور معاشرت از Adelsons در تضاد با ادعاهای خود در سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن donned پوپولیستی گوشته و متعهد به “تخلیه باتلاق” از پول و لابی.

“من لازم نیست کسی پول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواسط ماه ژوئن 2015. “من با استفاده از پول خود من. من با استفاده از این لابی است. من با استفاده از اهدا کنندگان. من اهمیتی نمی دهند. من واقعا غنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im