‘او یک جنگجو’: وارن حامیان جوشان در لاس وگاس پس از بحثبه عنوان حامیان شعار, “باقی بماند, باقی بماند, باقی بماند,” الیزابت وارن را کمی رقص. “همه می توانم بگویم این است که ما فقط گرفتن آغاز شده گفت:” سناتور ماساچوست که قوی بحث عملکرد اتحاد دوباره انرژی مبارزات انتخاباتی او و اخراج کردن هواداران در نوادا قبل از دولت دموکراتیک و قفقاز.

در لاس وگاس رویداد روز پنج شنبه صبح, کمپین حامیان و داوطلبان مشتاق به شنیدن خود را نامزد سیخ مایک بلومبرگ به عنوان او انجام داده بود در مرحله شب قبل از. بلومبرگ “فکر می کردم او می تواند خرید در انتخابات ریاست جمهوری”, او گفت:. “آنچه می تواند به اشتباه؟”

“الیزابت وارن!” کسی که فریاد از جمعیت است.

روز چهارشنبه به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته عملکرد تا به حال به وضوح با توجه به نامزد افزایش می دهد. زیر بعد از ظهر وارن مطرح کرده بود بیش از $5 متر با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. پس از عقب در آیووا و نیوهمشایر و محو در پس زمینه در طول قبلی مناظره نامزد به نظر می رسد به تازگی انرژی در لاس وگاس.

او داوطلب خدمت سربازی به ما نمایندگان Joaquin کاسترو از تگزاس و اندی لوین میشیگان برای کمک به او گرم تا جمعیت جمع آوری شده در کمپین شمالی وگاس زمینه کار قبل از محدوده به میکروفون…. “پس از مناظره شب گذشته ما آماده را کمی تغییر دهید؟” “چگونه در مورد برخی از بزرگ تغییر دهید؟”

حامیان او بودند جوشان. “من تماشا کرده ام همه این بحث گفت: Consuelo امرسون 57. “شب گذشته او یک جنگجو است.” امرسون یک نقاش مستقر در لاس وگاس نشان داد تا به این رویداد با “وارن دوقلو” – زندگی به اندازه برش مقوا که سناتور امضا قبل از ژست گرفتن برای عکاسی از خود با اواز یا موسیقی دو نفری. “من احساس بسیار با اعتماد به نفس و همچنین من می دانم که او را به عنوان بهترین رئیس جمهور” امرسون گفت.

Maanvi سینگ
(@maanvisings)

مقدار زیادی از هیجان در وارن رویداد در لاس وگاس بود ، حامی Consuelo امرسون آورده “وارن دوقلو” برای سناتور به ثبت نام. pic.twitter.com/6O1BHZiPRJ

فوریه 20, 2020

در جای دیگر در دولت در روز پنجشنبه صبح ما نماینده Deb Haaland وارن جانشین اخراج کردن جمعیت از داوطلبان آماده به کرباس در رنو که در آن حامیان آنها مبتلا به دوار سر بحث سناتور “حماسه” عملکرد در وگاس.

“شب گذشته! شگفت آور, راست? شگفت انگیز, شگفت انگیز, شگفت انگیز” Haaland گفت: به به سلامتی پس از او وارد شدند.

“این بهترین بود بحث من فکر می کنم من تا کنون دیده ام در زندگی من و من دیده ام بسیاری از مباحث” این کنگره گفت: نگهبان قبل از رفتن به دست کشیدن بر روی درب. او را رد کرد و صاحب نظر شده اند که نوشتن وارن در هفته های اخیر اشاره کرد که او مقام سوم آیووا برنده شد و تحت درمان مانند یک شکست در حالی که ctq سوم-محل پیروزی جشن گرفته شد: “او در این بازی است.”

ربکا ولف 34 ساله رنو حامی گفت که او احساس “دوباره انرژی” در مورد مبارزات انتخاباتی پس از مناظره: “او آمد و ما مورد نیاز است که … به نظر می رسد مانند ما در مسیر برگشت و به جایی که ما باید. که دلگرم کننده.”

سام لوین
(@SamTLevin)

در رنو @RepDebHaaland تشویق بی وارن حامیان آماده به کرباس پس از شب گذشته بحث است. او به من گفت: “این بهترین بود بحث من فکر می کنم من تا کنون دیده ام در زندگی من و من دیده ام بسیاری از بحث.” pic.twitter.com/uoA3EViaRk

فوریه 20, 2020

او همکار رنو حامی تام فلین و 70 و افزود: “من فقط نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد NDAs.”

اگر چه تقریبا 75,000 مردم در حال حاضر ساخته شده خود را انتخاب امید بستن به رای اولیه چند وارن حامیان آنها با اعتماد به نفس بحث خواهد به نوبه خود جزر و مد در زمان قفقاز در روز شنبه. “ما نگران شما می دانید که مردم رای دادند و بر اساس آنچه آنها دیده می شود اتفاق می افتد در آیووا و نوادا” گفت: Gwenn Craig, 68, در لاس وگاس رویداد. “اما من فکر می کنم آن را واقعا زود برای مردم به حساب الیزابت وارن ،

کریگ که سوار به نوادا از سان فرانسیسکو با او شریک اسپرانزا Macias به کرباس برای Warren اشاره کرد که برنی ساندرز تا کنون به نظر میرسد که حمایت بیشتر از افراد جوان و مردم از رنگ در پای صندوق های رای. اما او افزود: “من فکر می کنم آنها واقعا دست کم گرفته چقدر حمایت الیزابت به همراه مردم رنگ – به ویژه در میان زنان آفریقایی آمریکایی.”

کریگ گفت که در یک جامعه زمینه خالی از مردم از رنگ Warren شده در “صحبت کردن” در مورد مسائل بیشتر مؤثر بر سیاه پوست و لاتین تبار است. هنگامی که وارن خطاب بلومبرگ میراث توقف-و-frisk سیاست در نیویورک “من فکر می کردم او به خواندن آنچه من نوشته شده در این مورد؟” کریگ گفت. “از آنجا که آن را بسیار آینه آنچه که من فکر می کنم.”

در نوادا که در آن اکثریت جمعیت را شناسایی به عنوان یک اقلیت نژادی, Warren, حامیان گفت: آنها امیدوار بودند او مترقی پیام خواهد طنین انداز بلندتر از آن را در عمدتا سفید ابتدایی متحده است.

Maanvi سینگ
(@maanvisings)

بیشتر اعزام از وارن تجمع: شری Strothers و 53 بازنشسته دامپزشک گفت که او یک بایدن حامی اما در حال حاضر 100 ٪ برای Warren. “من خودم را به عنوان یک بارومتر برای بسیاری از رای دهندگان در اینجا,” او گفت:. “من می دانم که من برای متقاعد کردن. و او مرا متقاعد کرد.” pic.twitter.com/PtF33pVqbd

فوریه 21, 2020

در میان رای دهندگان او متقاعد شده بود که اسماعیل لوپز – که برنامه ای برای شرکت در قفقاز برای اولین بار پس از جشن تولد هجدهم خود را در روز جمعه. “من به اینجا آمدم چون من فقط می خواستم به او را در شخص او گفت:” در حالی که ایستاده در خط برای ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود با وارن. “من در واقع هرگز دیده می شود یک نامزد ریاست جمهوری قبل از.”

لوپز گفت که او امیدوار است برای ثبت نام در دانشگاه نوادا در رنو سال آینده و گرفتن یک مدرک در آموزش و پرورش ویژه. وارن که تا به حال مختصری از زندگی حرفه ای به عنوان یک نیازهای ویژه معلم در یک مدرسه ابتدایی در نیوجرسی “است که انجام بسیاری برای آموزش و پرورش”, او گفت:.

او قصد دارد برای لغو بدهی های دانشجویی و ارائه رایگان کالج در حال حاضر او را برنده شد اما عملکرد او در بحث افزایش اعتماد به نفس خود را در او, او گفت:. “او تنها هیچ کس تا به حال چیزی در” او گفت:. “پس از روز دیگر – oh yeah, البته, او را برنده شوید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im