“او هنوز هم زندگی می کند!’ مشهور یلو خرس ظهور از زمستان – با تولهچند هفته پیش یک عکاس طبیعت زندگی می کند که در نزدیکی پارک ملی یلوستون با ارسال چهار کلمه متن پیام به دکتر جین گودال انگلیسی primatologist.

“به طور معجزه آسایی او هنوز هم زندگی می کند!”

عکاس, Thomas Mangelsen بود با اشاره به یک خرس خاکستری به عنوان شناخته شده “399” احتمالا معروف ترین وحشی خرس در جهان است. در 24 نه تنها او یکی از قدیمی ترین گریزلیز زندگی در خارج از باغ وحش او همچنین ادامه داد: داشتن توله به یک ارجمند, سن, شدن یک کودک پوستر برای بهبود در بیشتر یلو اکوسیستم.

و هیچ grizzly انجام داده است و بیشتر از طریق خود رفتار برای تغییر یک ادراک است که اعضای گونه های احساسی پدیده آماده به حمله به مردم در کوچکترین تحریک.

در اواسط ماه مه 350lb grand dame پدید آمده در Grand Teton national park, striding زائر در کنار نهر. فرار, از پشت مادر چهار توله به دنیا آمد و در زمستان در بیابان دن در برفی backcountry.

Mangelsen شده است chronicling زندگی و زمان 399 برای نزدیک به 15 سال است. گودال شمارش خودش را در میان خرس را بیشتر تحسین سرسخت و پر از سوراخ در انگلستان بود و مشتاقانه در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا 399 تا به حال جان سالم به در برد بلند زمستان. Mangelsen گفت: او نشئه بود.

جمعیت گریزلیز در Yellowstone منطقه تحت حفاظت گونه های در معرض خطر عمل در سال 1975 پس از شماره های خود را آغشته به کمتر از 150 و دانشمندان می ترسید آنها می توانند ناپدید می شوند در دسترس نباشد. اما خود را بهبود با تشکر از زیستگاه حفاظت سرکوب شکار و ممنوعیت شکار در نظر گرفته شده است یکی از بزرگترین حفاظت از پیروزی در تاریخ ایالات متحده آمریکا. امروز حداقل 700 گریزلیز ساکن منطقه و برگشتاندن گردشگران آنها پرداخت می شود ملموس اقتصادی سود سهام.

متولد در سال 1996 399 نشان داده است اهمیت یک زن سالم خرس به جمعیت به طور کلی. حداقل 22 خرس تبار هستند از هر دو توله و توله توله (در شرایط انسانی و نوه). این امکان وجود دارد او می تواند تبدیل به یک مادر – یک شهروند ارشد که هنوز هم با داشتن فرزندان خود را.

به طور کلی اقیانوس آرام در طبیعت 399 مطرح است او broods توسط جاده در نظر گروه کنجکاو انسان از جمله برخی که در اعمال قضاوت ضعیف در حال حرکت و نزدیک به گرفتن عکس از او و توله اش. او با یک استثنا نشان داد باور نکردنی داری.
399 and her four cubs rest among sagebrush.

در سال 2007 او mauled یک وایومینگ یک معلم پس از او قدم با یک نقطه که در آن 399 و سه توله تغذیه شدند در یک الک لاشه در بوته. معلم جان سالم به در برد و پارک سرپرست تعیین می شود که مادر بود تنها رفتار طبیعی اقدام در دفاع از توله و وعده غذایی خود را.

در عین حال محققان توجه داشته باشید که این آسان نیست که یک جوان خاکستری حتی با یک مشتاق پدر و مادر مانند 399. در حدود نیمی از کسانی که در 399 را نسب کرده اند. یک شات بزرگ-بازی شکارچی دیگر کشته شد برای preying بر گاو و چند زده شده با اتومبیل. درام بازی کرده است را در مقابل سپاه از انسان تماشاچیان که به نوبه خود باید گردش اطلاعات در رسانه های اجتماعی به عنوان اگر 399 ستاره بودند از اپرا صابون.

قدیمی ترین گریزلی در Yellowstone منطقه مستند با توله 27 بود. Mangelsen تا به حال یک حدس است که 399 ظهور کرد و در این سال با بیش از خود او. در طول تابستان 2019 او دیده می شد در این شرکت از یک به طور منظم خواستگار بزرگ 600 پوند نر با نام مستعار Bruno که اعتقاد بر این است که sired برخی از 399 زودتر نوزادان. Mangelsen و دیگر ناظران نا امید نشد.

“چهار توله لیتر نادر گفت:” فرانک ون منن ارشد تحقیقات زیست شناس که نظارت Yellowstone منطقه Grizzly Bear تیم مطالعه. “ما باید مستند زنان تولید توله های خوبی را در اوایل تا اواسط 20s اما یک بستر چهار در آن سن است که قطعا منحصر به فرد است.”

اکثر بازدید کنندگان به یلو امیدوار به گرفتن یک نگاه اجمالی از خرس. وجود دارد یک گرم بحث های عمومی در مورد اینکه آیا ورزش شکار خرس باید دوباره اجازه داده می شود در میشیگان مونتانا و آیداهو که در آن بیشتر یلو جمعیت زندگی می کند. که سوال همراه با امکان حذف از گونه های در معرض خطر حمایت گره خورده است تا در دادگاه.

به مدیریت کثیری از خرس مراقب Grand Teton national park, درب بعدی را به Yellowstone بسیج است آن “خرس تیپ”. جدا از تلاش برای امن نگه دارید فاصله بین خرس و گردشگران آن اضافه شده coronavirus دوران وظیفه انجام همان بین مردم است. هفته گذشته آن را غیر معمول نیست برای دیدن مردم تجارت اطلاعات در مورد محل نگهداری از 399 طریق باز کردن پنجره ماشین.
399 the bear with her cubs.

برای استیو فرانکلین بازنشسته آتش نشان و آتش سوزی محقق از ققنوس 399 دارای رمز و راز خاص. فرانکلین گفت: نگهبان است که او فقط ساخته شده او سهم خود را به افسانه هاو روایات قومی از این افراد مشهور, خرس داشتن خال خال او قبل از هر کس دیگری.

“من خواب دیدم که کسی که می بیند او برای اولین بار در بهار و عکس” فرانکلین گفت. “هر کس می داند که میراث 399 می خواهد به آن شخص است.”

  • این ماده اصلاح شد و در 9 ژوئن 2020 به روشن شدن محل زائر نهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>