Shamima بگوم می تواند بازگشت به انگلستان به مبارزه برای حق خود را به باقی می ماند


بعدی چه کسی ؟ قضات متهم افتتاح بریتانیا floodgates به داعش عروس و تا 150 تروریست ها پس از, دفتر خانه از دست می دهد بمب Shamima بگوم دادگاه عالی به چالش

  • Shamima بگوم فرار انگلستان با سه دوست در سن 15 پیوستن به داعش در سوریه
  • او با یک زن هلندی ازدواج جهادی و آنها سه فرزند بود – همه از آنها فوت کرده اند
  • بگوم محروم از او تابعیت بریتانیا به دلیل بنگلادش میراث
  • اما 20 سال ادعای او بدون تابعیت را (که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی
  • امروز دادگاه تجدید نظر او را به نفع – ماه پس از دادگاه, داشت, در برابر او
  • قضات می گویند او باید قادر به بازگشت به انگلستان به موثر تجدید نظر

تا 150 انگلیسی جهادی و عروس خود را خواهد شد جشن امروز پس از اجلاس سران قضات حکم داد که Shamima بگوم باید مجاز به بازگشت به انگلستان برای مبارزه با این تصمیم به لغو او تابعیت بریتانیا برای پیوستن به قاتل اسلامی وزارت امور خارجه رژیم است.

بیگم – یکی از سه east London ای که در سفر به سوریه برای پیوستن به داعش زمانی که او 15 – محروم شد از او پاسپورت انگلستان پس از او یافت نه ماه باردار در سوریه به اردوگاه آوارگان فلسطینی در ماه فوریه سال گذشته است.

حزب محافظه کار MP اندرو Bridgen باقی مانده بود خشمگین امروز حاکم گفت: آن را در معرض خطر سیل نیروهای جهادی از بازگشت او به MailOnline گفت: ‘از آن باز می شود درب برای تمام هموطنان جهادی عروس برای بازگشت به بریتانیا – و به طور بالقوه تروریستی خود همکاران بیش از حد. اکثر استرالیایی ها را به درستی فکر می کنم که هنگامی که شما سوگند وفاداری به کشور دیگری که اعلام جنگ بریتانیا که به شما داده اند تا تمام حقوق و حمایت و امتیازات تابعیت انگلیسی خود را. پس از امروز حکم آن به نظر می رسد شما نه’.

این شامل طوبی گوندال سابق AK-47-دارای حق اعمال داعش عروس که مرتب دیگران آنلاین و bragged آنلاین در مورد ‘آزادی واقعی’ در سوریه قبل از خلافت فرو ریخت. او همچنین در Al Hol اردوگاه با بگوم و خواسته است به بازگشت به انگلستان به دلیل ‘وخیم شرایط وجود دارد.

انگلیسی جهادی مبارزان معتقد به زنده از جمله سابق قلعه فنری فروشنده تبدیل ادعا جلاد سیذارتا Dhar, 36, ‘جهادی جک’ Letts داعش قبر حفار Shahan Choudhury, ‘گرسنه’ حمزه Parvez و Aseel Muthan همچنین ممکن است سعی کنید برای به دست گرفتن در بگوم حقوقی پیروزی.

UK های حقوق مدنی از جمله آزادی کمک کرد راه اندازی نبرد قانونی خود را در بریتانیا و امروز دادگاه تجدید نظر در بر داشت او نمی توانست یک “موثر” درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) در ماه فوریه در حالی که او در خارج از کشور – و گفت: اجازه بازگشت او به انگلستان ‘هرحال نگرانی های امنیت ملی’.

سه قضات led با عدالت خداوند Flaux گفت: “دادگاه آمده است که خانم بیگم درخواست تجدید نظر به دادگاه تجدید نظر باید اجازه داده شود به طوری که او می تواند ترک برای ورود به انگلستان به منظور وجود دارد باید منصفانه و موثر تجدید نظر قبل از SIAC’.

مادر از سه بیگم, 20, کودکانی که با هلندی جهادی شوهر یگو Riedijk همه مرده است که هنوز هم در Al Hol اردوگاه در شمال سوریه اما می تواند به عنوان بازگشت به انگلستان در عرض چند هفته پس از امروز نقطه عطفی حاکم است.

او دو فرزند اول یک سال و سه ماه-پیر پسر مرده در خلافت پس از تبدیل شدن به بیمار و دچار سوء تغذیه در حالی که او فرزند سوم جراح مدت کوتاهی پس از درگذشت او متولد شده در اردوگاه که در آن مادر خود را هنوز هم زندگی می کند.

Appeal: Begum challenged the decision made by then Home Secretary Sajid Javid saying she now feared for her life. Her third child Jarrah, pictured in her arms, died at three weeks old

درخواست: بگوم به چالش تصمیم گیری ساخته شده و سپس توسط دبیر خانه ساجد جاوید گفت: او در حال حاضر ترس برای زندگی خود را. او فرزند سوم جراح تصویر در آغوش او درگذشت در سه هفته

Tooba Gondal, a former AK-47-wielding ISIS bride who groomed others online and bragged online about her 'real freedom' in Syria before caliphate collapsed. She is also in the Al Hol camp with Begum.

Tooba Gondal, a former AK-47-wielding ISIS bride who groomed others online and bragged online about her 'real freedom' in Syria before caliphate collapsed. She is also in the Al Hol camp with Begum.

طوبی گندا (سمت چپ)l سابق AK-47-دارای حق اعمال داعش عروس که مرتب دیگران آنلاین و bragged آنلاین در مورد ‘آزادی واقعی’ در سوریه قبل از خلافت فرو ریخت. او (حق) نیز در Al Hol اردوگاه با بگوم

Jihadi bride Amira Abase from Bethnal Green is rumoured to have been killed in an air strike but there are rumours that she is alive

جهادی عروس امیره Abase از Bethnal Green شایعه کشته شده اند در یک حمله هوایی وجود دارد اما شایعات که او زنده است

Former bouncy castle salesman Siddhartha Dhar, 36, known as jihadi Sid, could be among the male jihadis looking to get back to Britain following today's ruling

سابق قلعه فنری فروشنده سیذارتا Dhar, 36, شناخته شده به عنوان جهادی جهاد دانشگاهی می تواند در میان نر جهادی به دنبال بازگشت به بریتانیا پس امروز حکم

جهادی عروس Shamima بگوم: بعد چه اتفاقی می افتد و چگونه می توانید به سرعت او در بازگشت به انگلستان?

چه اتفاقی می افتد ؟

دفتر خانه عجله است به درخواست تجدید نظر امروز حاکم برای جلوگیری از Shamima بگوم بازگشت به بریتانیا است.

دولت به فایل مقالات با دیوان عالی کشور در روز.

قضات را در استدلال های خود را و سپس تصمیم می گیرید تا پایان ماه جولای که آیا آنها عطا خواهد کرد که یک جلسه کامل در مورد این مسئله.

اگر آنها رد درخواست تجدید نظر یا در مرحله اول و یا پس از یک جلسه کامل از بگوم خواهد بود به احتمال زیاد به بازگشت به انگلستان در ساعت است.

ویژه مهاجرت تجدید نظر کمیسیون نیمه راز دادگاه که می شنود امنیت ملی مورد حکم داد که خانم بیگم است ارائه شده است, بدون تابعیت بریتانیا چرا که او می تواند درخواست بنگلادش برای شهروندی است.

دادگاه همچنین حکم عادلانه بود به شنیدن در مورد او در حالی که او هنوز هم در سوریه اردوگاه.

آنها در حال حاضر به نوبه خود دوباره به در نظر گرفتن که آیا وزیران به حال مشروع امنیت ملی در این زمینه به نوار Ms بگوم از بازگشت به انگلستان – احتمالا با او در دادگاه.

چه اتفاقی می افتد اگر او نشانی از بازگشت به انگلستان?

او را دستگیر کردند. آقای والاس گفت: هر کسی که در بازگشت از در نظر گرفتن بخشی در جنگ در سوریه و عراق باید مورد بررسی توسط پلیس. اسکاتلندیارد خواهد راه اندازی یک بررسی برای تعیین اگر او مرتکب هیچ جرم و اگر او تهدیدی برای امنیت ملی است.

او می خواهد محاکمه?

پس از بگوم و دوستان او در سفر به سوریه از مبارزه با تروریسم در زمان ملاقات معاون کمیسر پلیس مارک رولی گفت: “آنها هیچ دلیلی برای ترس اگر هیچ چیز دیگری می آید به نور است که ما را توان درمان آنها را به عنوان تروریست ها است.’ Tasnime Akunjee وکیل برای خانواده های سه دختر گفت: ‘به طور موثر این است که ایمنی.’ مدیر تعقیب عمومی حداکثر تپه کنترل کیفیت گفت: در سال 2017 که این درست بود که کسانی که در سفر به سوریه از ساده لوحی در سنین جوانی و پس از بازگشت در حالت ‘مطلق سرخوردگی’ باید منحرف و دور از دادگاه های جنایی.

چه جرائم می تواند بگوم شارژ می شود ؟

وزرای معرفی ترور قوانین به هدف مبارزان که نمی توان تحت تعقیب جنایات دیگر به دلیل عدم اثبات است. مقابله با تروریسم و امنیت مرزی لایحه آن را یک جرم و مجازات به ده سال زندان برای هر کسی که برای ورود به یک منطقه تعیین شده’ در خارج از کشور مگر در مواردی که آنها ارائه می کنند یک “معقول بهانه ای’. اما این قانون پیشنهادی اعمال نمی شود می تواند به صورت گذشته نگر به بگوم. حکم برای عضویت یا حمایت از این گروه است که تا ده سال در زندان است. دیگر جرائم است که می تواند در نظر گرفته شود عبارتند از: انتشار تروریستی مواد تروریستی جمع آوری کمک های مردمی و تروریستی آموزش. هر گونه دخالت در قتل می تواند منجر به اتهام قتل.

چگونه می شود آن را آسان را به یک دادستان در بریتانیا?

حتی اگر بگوم کمک در جنایات و یا مرتکب جنایات دیگر مانند تشویق دیگران برای رفتن به سوریه, این امر می تواند دشوار به اثبات برساند. نیروهای جهادی از بازگشت به کشورهای خود شده اند تحت پیگرد قانونی بر اساس اثر انگشت بهبود توسط نیروهای نظامی آمریکا از بمب قطعات در میدان جنگ اما بعید است که مدارک جمع آوری شده اند در فعالیت های a 15-year-old جهادی عروس.

 

تبلیغات

حزب محافظه کار MP اندرو Bridgen باقی مانده بود خشمگین امروز حاکم گفت: آن را در معرض خطر سیل جهادی بازگشت

او به MailOnline گفت: ‘از آن باز می شود درب برای تمام هموطنان جهادی عروس برای بازگشت به بریتانیا – و به طور بالقوه تروریستی خود همکاران بیش از حد. اکثر استرالیایی ها را به درستی فکر می کنم که هنگامی که شما سوگند وفاداری به کشور دیگری که اعلام جنگ بریتانیا که به شما داده اند تا تمام حقوق و حمایت و امتیازات تابعیت انگلیسی خود را. پس از امروز حکم آن به نظر می رسد شما نه’.

دفتر خانه می گوید که درخواست تجدید نظر خواهد شد بگوم حکم به دیوان عالی کشور در تلاش برای متوقف کردن او را از ورود به انگلستان است. اما اگر Priti پاتل بخش از دست می دهد و آن چهره شرم آور, چشم انداز افراطی آنها ادعا می کنند خطری برای این کشور ایمنی اجازه بازگشت به بریتانیا و درب باز می شود به دیگر جهادی عروس و افراطی همکاران سیل بازگشت به بریتانیا است.

آن را در بیانیه ای گفت: “این بسیار ناامید کننده تصمیم توسط دادگاه. ما در حال حاضر درخواست برای اجازه به تجدید نظر در این حکم و به ماندن اثرات آن در انتظار هر یک به بعد تجدید نظر شود. دولت اولویت باقی مانده است حفظ امنیت ملی ما و نگه داشتن مکان امن”.

دادگاه تجدید نظر اذعان کرده است که او اجازه بازگشت به کشور را افزایش می دهد ‘نگرانی های امنیت ملی” اما گفت: “تنها راهی که در آن او می تواند عادلانه و موثر تجدید نظر قبل از SIAC است برای Ms بگوم به مجاز به آمدن به انگلستان به دنبال آن است که درخواست تجدید نظر”. داوری افزود: ‘انصاف و عدالت باید در حقایق این مورد بیشتر از نگرانی های امنیت ملی, به طوری که LTE (ترک برای ورود به UK) تجدید نظر باید اجازه داده شود’.

اگر بگوم بازگشت به انگلستان برای شهروندی مورد او خواهد شد یا برنده می شود و دست به انگلیسی پاسپورت و یا از دست دادن و در صورت اخراج از کشور با این روند انتظار می رود برای اجرا به 2021.

دانیل Furner از Birnberg Peirce وکلاء نمایندگی بگوم در بیانیه ای گفت: پس از تصمیم گیری: ‘دادگاه قضاوت امروز مهم است یادآوری است که عدالت و حکومت قانون باقی می ماند, اساس, انگلیسی, سیستم حقوقی و آنها که با مجموعه ای از محدودیت های قانونی که در آن دبیر خانه ممکن است عمل می کنند.

“عدالت نمی توان شکست داد و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد, به دلیل یک مورد دشوار است و یا به دلیل امنیت ملی مشغول است. حقوق اساسی خاموش است چرا که یک فرد در خارج از کشور و یا به دلیل اتهامات علیه آنها جدی هستند.

‘به عنوان مهم دوباره تکرار از کسانی که قرن ها’, پیر اصول بود دادگاه را بی حد و حصر رد دبیر خانه استدلال که مربوط به Ms بگوم مشارکت در تجدید نظر شد از خود ساخت. به عنوان دادگاه گفت: با نزدیک شدن به مورد بر این اساس خطرات قرار دادن این سبد قبل از اسب.

Ms بگوم تا به حال هرگز یک نمایشگاه فرصت را به او بدهد طرف داستان. دادگاه خود با اشاره به آشکار’ تفاوت بین مصاحبه های داده شده به روزنامه نگاران و دستورالعمل های ارائه شده به یک وکیل در دادگاه.

Ms بگوم ترس از رو به انگلیسی, عدالت او استقبال آن. اما سلب تابعیت او بدون فرصتی برای پاک کردن نام او است نه عدالت آن مخالف است.’

گروه های آزادی های مدنی را مورد ستایش قرار داد امروز تصمیم.

محمد شفیق مدیر عامل شرکت از ماه رمضان بنیاد گفت: “تصمیم دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد تا Shamima بگوم به بازگشت به انگلستان تصمیم درست است و شهروندان باید از آن استقبال.

“این یک پیروزی بزرگ برای همه کسانی است که معتقدند در یک جامعه برابر و مخالفت با تبعیض در استفاده از تابعیت قوانین. من امیدوارم که او را برمی گرداند به انگلستان برگزار می شود و به حساب او جرائم مانند هر شهروند بریتانیا’.

مایا Foa مدیر نه برای سود سازمان کردند که تماس به صورت تمام انگلیسی ها برگزار شد در اردوگاه در شمال شرق سوریه به عودت به انگلستان گفت: پس از Shamima بگوم حاکم: ‘آن را همیشه ناامن و ستم را استرالیایی در سوریه و شخص دیگری مشکل است.

“دولت باید به فوریت دوباره آن سیاست و بازگرداندن کوچک تعداد باقی مانده انگلیسی خانواده به صورت انگلیسی, عدالت, در هر کجا وجود دارد به اتهامات پاسخ دهد’.

حقوق بشر سازمان آزادی که مداخله در Ms بگوم درخواست تجدید استقبال حاکم.

آزادی وکیل کتی خطوط گفت: “حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه است و نه چیزی است که دولت می تواند دور در هوی و هوس. آن است که یک بخش اساسی از سیستم قضایی ما و دسترسی برابر به عدالت باید برای همه.

“طرد کسی است که عمل یک دولت طفره رفتن از مسئولیت های خود را و آن را حیاتی است که بی رحمانه و غیر مسئولانه دولت تصمیم گیری می تواند به درستی به چالش کشیده و لغو شد.”

منابع دولت که در توصیف این حکم به عنوان “ضربه تلخ’ به انگلستان امنیت ملی بودند شب گذشته گفت: به ‘ریختن بیش از” جزئیات راز قضاوت و تاثیر آن بر دیگر جهادی عروس که امید بازگشت به انگلستان مطرح شده است به طور قابل توجهی.

Citizenship fight: Shamima Begum's hope of having her British citizenship restored have been dashed

Jihadi bride: Shamima Begum revealed in February she was looking to return to Britain

جهادی عروس Shamima بیگم, 20, از جان گذشته است برای بازگشت به بریتانیا پنج سال پس از او به طور داوطلبانه به سمت چپ برای پیوستن به داعش در سوریه – او تابعیت بریتانیا لغو شد زمانی که او در بر داشت در یک اردوگاه پناهندگان پس از سقوط خلافت در سال گذشته

انگلیسی قضات که دستور بازگشت او به انگلستان

عدالت خداوند Flaux

صندلی نیمکت امروز در مورد منصوب شد عدالت خداوند تجدید نظر در دسامبر 2016.

یک سال بعد او در میان سه ارشد قضات ساخته شده اند فوق العاده ای درخواست پس از آشکار است که مهاجرت, پناهندگی و اخراج تجدید نظر در حال درد و رنج غیر قابل قبول به تاخیر می اندازد.

در اوایل این سال او پس از انتقاد او خودداری مورد آورده شده توسط پدر و مادر هری دان به فاش کردن اسناد مربوط به محرمانه ‘ایمنی’ مقابله با آن موافقت با آن Sacoolas پس از فرار از کشور پس از نوجوان مرگ است.

بانوی عدالت شاه

یکی از بریتانیا بالا خانواده قضات در ماه مه او حکم داد که کودکان در مراقبت می تواند واکسن در برابر پدر و مادر خود بخواهد بدون دادگاه نیاز به دخالت.

او همچنین حکومت در برخی از بریتانیا بزرگترین موارد طلاق ،

عدالت خداوند سینگ

او یکی از بریتانیا بالا قضات امنیت ملی مسائل و بریتانیا برای اولین بار سیک بالا قاضی دادگاه.

در ماه دسامبر سال گذشته او حکم داد که MI5 خال ها مجاز به طور بالقوه از ارتکاب قتل, ادم ربایی و شکنجه و یا انجام دیگر جدی و جرایم خشونت آمیز در غیر این صورت این امر می تواند غیر ممکن است برای آنها را به حفظ پوشش خود را.

در سال 2019 او در برابر حکومت های حقوق مدنی و گفت: این تحقیق قدرت عمل (IPA) – دوبله ‘Snoopers’ چارتر’ توسط منتقدان – که اجازه می دهد سازمان های اطلاعاتی برای به دست آوردن و ذخیره ارتباطات داده ها و کنترل از راه دور از دستگاه های الکترونیکی از طریق ‘به صورت فله هک شد و نه غیر قانونی.

تبلیغات

در حال حاضر 20 در لندن چپ انگلستان در فوریه 2015 و زندگی تحت حکومت داعش برای بیش از سه سال که در آن او با یک زن هلندی ازدواج جهادی.

سه فرزند خود را تمام درگذشت – آخر بچه جان در اردوگاه که در آن او در بر داشت پس از سقوط خلافت – و او ادعا می کند از دست دادن او تابعیت بریتانیا چپ خود را در خطر شکنجه و خطر واقعی از مرگ’.

سپس دبیر خانه ساجد جاوید او لغو تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی بعد از آن ماه است.

خانم بیگم در زمان اقدام قانونی در برابر دفتر خانه این ادعا تصمیم غیر قانونی به دلیل آن ارائه شده خود را بدون تابعیت و او را در معرض یک خطر واقعی از مرگ و یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

در ماه فوریه SIAC – یک متخصص دادگاه که می شنود و چالش های تصمیم گیری برای حذف کسی تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی حکومت تصمیم قانونی بود که خانم بیگم بود ‘یک شهروند بنگلادش توسط تبار’ در زمان تصمیم گیری است.

دولت بریتانیا با موفقیت استدلال کرد که تحت بنگلادش قانون Ms بگوم که والدین آنها از این کشور یک شهروند بنگلادش بوده بنابراین نمی توان بدون تابعیت با از دست دادن او تابعیت بریتانیا.

دادگاه همچنین نشان داد که او نمی تواند بازی کند و هر بخش معنی دار در دادگاه تجدید نظر است و به آن حد است که درخواست تجدید نظر خواهد بود نه عادلانه و موثر “اما حکومت که” آن نیست که درخواست تجدید نظر او موفق می شود’.

اما در روز پنج شنبه دادگاه تجدید نظر حکم داد که این تنها راه است که در آن او می تواند عادلانه و موثر درخواست تجدید نظر به مجاز به آمدن به بریتانیا به دنبال درخواست تجدید نظر”.

عدالت خداوند Flaux – نشسته با عدالت پادشاه و عدالت خداوند Singh – گفت: “انصاف و عدالت باید در حقایق این مورد بیشتر از نگرانی های امنیت ملی, به طوری که ترک برای ورود به تجدید نظر باید اجازه داده شود.’

قاضی در بر داشت که “نگرانی های امنیت ملی در مورد او می تواند خطاب و موفق اگر او را برمی گرداند به انگلستان’.

در حکم خود به دادگاه گفت: “اگر خدمات امنیتی و مدیر تعقیب عمومی در نظر بگیرید که شواهد و منافع عمومی آزمون برای پیگرد قانونی برای جرائم تروریستی در حال ملاقات او می تواند بازداشت و متهم به محض ورود خود را در انگلستان و remanded در بازداشت و در انتظار محاکمه است.’

عدالت خداوند Flaux همچنین گفت: “با توجه به SIAC آن غیر قابل تصور است که داشتن به این نتیجه رسیدند که خانم بیگم می تواند هر بخش معنی دار در دادگاه تجدید نظر به طوری که آن را نمی تواند عادلانه و موثر او باید برای ادامه با درخواست تجدید نظر با این وجود.’

وی افزود: ‘آن را دشوار است به تصور از هر مورد که در آن یک دادگاه یا دادگاه است گفت: ما نمی تواند نگه داشتن یک محاکمه عادلانه اما ما در حال رفتن به در هر حال.’

Begum was one of three schoolgirls (pictured) to leave Bethnal Green in east London to join the terror group ISIS in Syria in 2015, when she was aged 15. Pictured with friends Amira Abase and Kadiza Sultana, centre and left, who were both believed to have died in drone attacks

بیگم یکی از سه دانش آموز (در تصویر) به ترک Bethnal سبز در شرق لندن برای پیوستن به گروه تروریستی داعش در سوریه در سال 2015 زمانی که او در سن 15. تصویر با دوستان امیره تحقیر و Kadiza سلطانه مرکز و چپ که هر دو اعتقاد به فوت در حملات هواپیماهای بدون سرنشین

چه اتفاقی افتاد به بگوم دو مدرسه دوستان که زد به سوریه ،

امیره Abase

انگلیسی مدرسه ای که در سفر به سوریه برای پیوستن به دولت اسلامی با دو دوستان نوجوان در شهر حلب کشته شده اند در یک حمله هوایی.

از امیره Abase بود که فقط 15 زمانی که او فرار او به لندن برای پیوستن به است در سال 2015 تا به دوستان گفت که او می داند دخترش درگذشت تقریبا یک سال پیش.

و همچنین گفته منابع آگاه که دختر او بوده است و کشته Fetia Hussen از دست رفته تلفن همراه برنامه های ارتباطی او با امیره در تابستان گذشته.

دوستان از Fetia Hussen می گویند او معتقد است دخترش که ازدواج عبدالله Elmir, 18 سال, پیر استرالیا جهادی مرده است اما چسبیده به ضعف امیدوارم که او در اشتباه است. هر دو Fetia Hussen و امیره پدر Abase Hussen کاهش یافته است به نظر.

Kadiza سلطانه

Kadiza سلطانه 17 است و فکر می کرده در سال 2016 پس از خانه اش در ترور دولت دژ شهر رقه شد برخورد با یک بمب معتقد شده اند کاهش یافته است توسط یک هواپیمای روسی.

نوجوان به سرعت سرخورده تبدیل با داعش و به او گفت که خانواده در تابستان گذشته که او می خواست به بازگشت به خانه.

اخبار ITV نشان داد که Kadiza بود که یکی از سه Bethnal Green ای که در سمت چپ خانه های خود را برای پیوستن به اصطلاح دولت اسلامی مرده است.

خواهرش حلیمه خانوم گفت: “ما انتظار داشتند که این کار در راه است. اما حداقل ما می دانیم که او در یک جای بهتر.’

تبلیغات

Ms بگوم چالش به دفتر خانه تصمیم به رد به او اجازه دهد برای ورود به انگلستان به طور موثر به دنبال درخواست تجدید نظر نیز رد کرد.

صفحه اصلی دفتر سخنگوی گفت: “این بسیار ناامید کننده تصمیم توسط دادگاه.

‘ما در حال حاضر درخواست برای اجازه به تجدید نظر در این حکم و به ماندن اثرات آن در انتظار هر یک به بعد تجدید نظر شود.

‘دولت اولویت باقی مانده است حفظ امنیت ملی ما و نگه داشتن مکان امن است.

در ماه ژوئن Ms بیگم را مدافع تام Hickman QC گفت: دادگاه تجدید نظر که به از بین بردن خود مشتری تابعیت بریتانیا در زمان دور ‘امکان واقعی که او می تواند بازگشت به انگلستان’.

او گفت: تصمیم داشتیم نتیجه ‘افشای او به … واقعی خطر حذف به بنگلادش و یا عراق که در آن خانم بیگم مواجه اضافی-قضایی قتل به دست پلیس” یا ” کاملا ناعادلانه و از پیش تعیین شده ‘محاکمه’ و فوری حکم اعدام’.

روز پنج شنبه صبح عدالت خداوند Flaux بانو عدالت پادشاه و عدالت خداوند سینگ با توجه به حکم او تجدید نظر خواهد شد که تحویل داده از راه دور.

در جلسه ماه گذشته آقای Hickman استدلال کرد که خانم بیگم درخواست تجدید نظر در برابر محرومیت از تابعیت او باید اجازه داده شود به دلیل آن را نمی تواند به دنبال در یک شیوه ای که ارضا حتی حداقل الزامات روش عادلانه’.

او همچنین گفت که آقای جاوید تا به حال مطلع شده است که خانم بیگم نمی توانست عادلانه یا موثر تجدید نظر شود زمانی که او تصمیم به لغو تابعیت او.

آقای Hickman با اشاره به اینکه Ms بگوم که همچنان در al-Roj اردوگاه در سوریه شد تنها 15 هنگامی که او را ترک بریتانیا گفته: “او حتی او را گرفته امتحانات GCSE.’

Sir James Eadie, QC, نمایندگی دفتر خانه گفت: “این واقعیت که تجدیدنظرخواه به طور کامل نمی تواند تعامل با قانونی روش تجدید نظر شد و در نتیجه او تصمیم به ترک انگلستان, سفر به سوریه در برابر امور خارجه و مشترک المنافع مشاوره و چین با داعش.

“این منجر به برگزار می شود او را در شرایط شبیه به بازداشت خارجی در دولت در دست یک شخص ثالث سوریه نیروی دفاع.

‘آن را نمی شد در نتیجه از هر گونه اقدام توسط وزیر امور خارجه و محرومیت تصمیم نداشت مسبب تاثیر بر تجدیدنظرخواه در این رابطه است.’

خانم بیگم یکی از سه دانش آموز از Bethnal Green آکادمی که در سمت چپ خانه و خانواده خود برای پیوستن به این است که مدت کوتاهی پس از Sharmeena بگوم – که هیچ ارتباطی با سفر به سوریه در ماه دسامبر 2014.

Kadiza سلطانه و امیره Abase و سپس 16 و 15 به ترتيب خانم و بیگم سوار یک پرواز از گاتویک فرودگاه به شهر استانبول ترکیه در تاریخ 17 فوریه 2015, قبل از ساخت راه خود را به رقه در سوریه.

Ms بگوم ادعای او ازدواج هلندی تبدیل یگو Riedijk 10 روز پس از ورود به خاک با سه نفر از دوستان مدرسه اش نیز گزارش ازدواج با خارجی است که مبارزان.

او گفت: بار در ماه فوریه گذشته که او چپ رقه در ژانویه 2017 با شوهرش اما فرزندان او یک سال و سه ماه-پیر پسر هم از آنجا درگذشت.

فرزند سوم او مدت کوتاهی پس از درگذشت او متولد شد.

گاهشمار: چگونه Shamima بگوم رویای تبدیل شدن به یک جهادی عروس او را دیدم از او تابعیت انگلیس برای پیوستن به داعش

Escaping to Syria: Kadiza Sultana,16, Shamima Begum, then 15, and 15-year-old Amira Abase before they joined IS in Syria. Begum's friends are believed to be dead

فرار به سوریه: Kadiza سلطانه 16, Shamima بگوم و سپس 15 و 15 ساله و امیره Abase قبل از آنها پیوست است در سوریه. بگوم دوستان اعتقاد به مرده

در اینجا این است که یک جدول زمانی از حوادث پس از سه girls’ ناپدید شدن منجر به Shamima بگوم قانونی عمل است.

2015

– فوریه 17 – Kadiza سلطانه امیره تحقیر و Shamima بگوم ترک خود را در شرق لندن در خانه 8 صبح برای سفر به استانبول ترکیه از گاتویک فرودگاه. بگوم و تحقیر گزارش از دست رفته توسط خود خانواده ها بعد در همان روز.

– فوریه 18 – سلطانه گزارش شده است از دست رفته به پلیس.

– فوریه 20 – پلیس شهری راه اندازی یک درخواست عمومی برای اطلاعات از دست رفته از دختران که می ترسید رفته اند به سوریه است. این ملاقات ابراز نگرانی می کند که از دست رفته دختران ممکن است فرار کرده اند برای پیوستن به داعش.

– فوریه 21 – چهار روز پس از دختران مفقود شده پلیس بر این باورند که آنها هنوز هم ممکن است در ترکیه است.

– فوریه 22 – Abase پدر Abase Hussen می گوید: دختر خود را به او گفت او در حال رفتن به یک عروسی در روز او ناپدید شد.

– آوریل 10 – آن پدیدار می شود که دختران بودجه سفر خود را با سرقت جواهرات و اشیای قیمتی.

2016

– اوت 2016 – سلطانه و سپس 17 گزارش شده است که کشته شده اند در رقه در ماه مه هنگامی که یک مظنون روسی حمله هوایی obliterates خانه او.

2019

– فوریه 13 – بگوم سپس 19 می گوید آنتونی Loyd از زمان که او می خواهد به بازگشت به انگلستان به هنگام تولد به فرزند سوم.

صحبت از al-Hawl اردوگاه پناهندگان در شمال سوریه بگوم می گوید کاغذ: ‘من همان کمی احمقانه 15 ساله ای که فرار از Bethnal Green چهار سال پیش. و من نمی پشیمانی از آمدن به اینجا.’

فوریه 15 – دبیر خانه ساجد جاوید می گوید: او ‘دریغ نخواهد کرد” برای جلوگیری از بازگشت از بریتانیا که در سفر برای پیوستن به است.

– فوریه 17 – بگوم و پس از تولد سومین فرزند – نوزاد پسر جراح – در al-Hawl. او دو فرزند دختر به نام Sarayah و یک پسر به نام Jerah باید هر دو قبلا درگذشت.

– فوریه 19 – دفتر خانه می فرستد بگوم خانواده یک نامه بیان کرد که در آن در نظر گرفته شده برای او لغو تابعیت بریتانیا.

– فوریه 20 – بگوم شده نشان داده شده است یک کپی از نامه توسط ITV News, توصیف این تصمیم به عنوان ‘ناعادلانه’.

– فوریه 22 – بگوم خانواده نوشتن به آقای جاوید درخواست برای کمک به او را به پسر تازه متولد شده خود به بریتانیا. Shamima خواهر Renu بگوم نوشتن از طرف خانواده گفت: نوزاد پسر یک ‘true گناه” که نباید ” از دست دادن امتیاز از مطرح شدن در امنیت این کشور است.”

– اواخر فوریه – بگوم است نقل مکان کرد به al-Roj اردوگاه در شمال شرقی سوریه گزارش شده که به دلیل تهدید به زندگی او ساخته شده در al-Hawl پس از انتشار از روزنامه مصاحبه.

– آوریل 7 – جراح می میرد حدود سه هفته پس از او متولد شد.

– مارس 19 – بگوم وکلا فایل یک اقدام قانونی به چالش کشیدن تصمیم به لغو تابعیت او.

مارس 1 – در بیشتر مصاحبه با بار بگوم می گوید او را “شستشوی مغزی” و که او می خواست به ‘بازگشت به انگلستان برای یک شانس دوم برای شروع زندگی من بیش از دوباره.

– ممکن است 4 – بنگلادش وزیر خارجه Abdul Karim می گوید بگوم می تواند مجازات مرگ برای دخالت در تروریسم اگر او می رود به این کشور اضافه کرد که بنگلادش بود ‘هیچ چیزی برای انجام با او.

– 29 سپتامبر – دبیر خانه Priti پاتل می گوید وجود دارد ‘هیچ وجه او را اجازه بگوم بازگشت به بریتانیا افزود:” ما نمی توانیم مردم را که به ما آسیب مجاز به ورود به کشور ما – که شامل این زن است.’

– اکتبر 22-25 – بگوم درخواست تجدید نظر در برابر لغو از او تابعیت انگلیس در لندن آغاز می شود. او مدافع تام Hickman QC تسلیم تصمیم غیرقانونی ارائه شده خود را بدون تابعیت و در معرض خود را به یک خطر واقعی’ از شکنجه و یا مرگ.

2020

– فوریه 7 – SIAC قوانین در بیگم را با چالش قانونی

– جولای 16 – دادگاه تجدید نظر در قوانین در این مورد می یابد و در بیگم را به نفع

تبلیغات

از گاتویک به دولت اسلامی را در تاریخ و زمان آخرین پایه: Shamima بگوم سفر در سراسر جنگ زده سوریه که دیدم یک دختر مدرسه ای از Bethnal Green تبدیل به یک عاطفه داعش برای عروس که به نظر می رسد مجموعه ای برای بازگشت به بریتانیا

آن است که فقط بیش از پنج سال پس از Shamima بگوم در حال حاضر 20 و دو همکلاسی فرار برای تبدیل شدن به ‘جهادی عروس’ در سن 15.

زمانی که بگوم چپ برای پیوستن به دولت اسلامی را با دوستان از Bethnal Green آکادمی – 15 ساله و امیره تحقیر و Kadiza سلطانه 16 – آنها رسم حرکت خود را با بدبینانه دقت است.

جواهرات و اشیای قیمتی آنها را به سرقت برده از خانواده های خود و فروش آن به صندوق خود راز و نیم مدت پرواز به ترکیه در ماه فوریه سال 2015.

آنها به دروغ خود را مسلمان مؤمن خانواده ها در مورد اینکه چرا آنها تا به حال به بیرون رفتن که صبح روز هفته. دختر گفت: او در حال رفتن به کار در مدرسه دیگری که او تا به حال یک عروسی برای رفتن به.

Shamima Begum pictured with a Union Flag cushion and for the first time without her usual black burqa in February, which has been banned in the camp as part of attempts at de-radicalising the women and children

Shamima بگوم تصویر با پرچم اتحادیه کوسن و برای اولین بار بدون معمول سیاه و برقع در ماه فوریه که ممنوع شده است در این اردوگاه به عنوان بخشی از تلاش در د radicalising زنان و کودکان

Kadiza Sultana, then 16, Amira Abase, then 15 and Shamima Begum, then 15, (left to right) in images released by police in 2015 after they ran off to Syria. Only Begum is believed to have survived

Kadiza سلطانه و سپس 16, Amira Abase سپس 15 و Shamima بگوم و سپس 15, (چپ به راست) در تصاویر منتشر شده توسط پلیس در سال 2015 پس از فرار آنها به سوریه است. تنها بگوم اعتقاد بر این است که جان سالم به در برد

پس از ورود به استانبول, دختران در زمان اتوبوس به مرز سوریه که در آن یک نفر-قاچاقچی هدایت آنها را به خاک است. آنها گرفته شد به یک خانه برای زنان’ و هر یک ازدواج کرده بود به جنگجویان خارجی در سه هفته.

Pictured: Begum at Gatwick Airport heading for Turkey in 2015 where she crossed into Syria

تصویر: بگوم در گاتویک فرودگاه به سمت ترکیه در سال 2015 که در آن او عبور به سوریه

در دوربین گوشی فیلم که پدید آمده از این است که, Bethnal Green trio نشان داده شده trudging از طریق یک چشم انداز برفی برای بار کیسه های خود را به یک ماشین.

آنها را تضعیف و به خاک و ناپدید شد – تا بگوم به طور چشمگیری دوباره ظاهر شده یافت زمان ثبت نام به شماره 28,850 میان 39,000 دیگر پناهندگان در سوریه Hawl برگزاری کمپ در نزدیکی آخرین ناامید موضع محصور دفاعی کوچک باقی مانده چند صد توسط مبارزان.

او ممکن است صدای متاسفم برای خودش و جنین در حال حاضر. اما حقیقت این است که بگوم و همکار عروس جهادی شدند و در جاده به افراط گرایی قبل از آنها ترک خاک بریتانیا.

Abase رفته بود به رادیکال اسلامی تظاهرات در لندن با پدر و ضبط شده بود در تماس با یک زن است کارگزینی آنلاین قبل از اینکه او را ترک انگلستان است.

هر سه نفر با حضور در جلسات در یک تندرو اسلامی زنان که موعظه فضائل است و یک شاخه از مسجد محلی.

دوستان در Bethnal Green آکادمی باید گفت: چگونه این دو تغییر به عنوان آنها به جانبازان است.

سه تشکیل یک دسته. آنها شروع به پوشیدن حجاب به مدرسه و صحبت کردن در مورد جنگ در سوریه است. آنها همچنین شروع به badmouth غیر مسلمان همکلاسی خواستار آنها را “سرباره” و “kaffirs’ عربی ترم سوء استفاده برای یک کافر و یا غیر مؤمن.

سه نفر نیز فرستاده همکلاسی های خود را از یک کامپیوتر لینک ویدئو این ادعا که اسرائیلی عمدا سوزاندن کودکان فلسطینی در غزه.

بیگم بود با استفاده از حساب توییتر خود را برای تماس با سابق دانشجوی پزشکی به نام الاقصی محمود یک 21 ساله که در سمت چپ گلاسکو برای سوریه در سال 2013 به عضویت است و ازدواج با یک جهادی.

این Glaswegian شد یک وبلاگ نویس پرکار و همکاران برای دولت اسلامی, ستایش آن حملات تروریستی آنلاین. او هنوز زنده است و تصور می شود که منجر نور در al-Khansaa تیپ یک زن گروه اجرای دقیق قانون شریعت قوانین بر زنان و کودکان در قلمرو دولت اسلامی.

بیگم نیز زیر از ‘ 70 دیگر این است که تروریست ها از سراسر جهان – هر دو مرد و زن – در توییتر.

اما نزدیکتر خانه به وجود آمده بر سر نفوذ بیشتر در Shamima بگوم. آن را از یکی دیگر از نوجوان, Sharmeena بگوم که نه یک رابطه, اما, a 15-year-old school رفیق و همکار جهادی عروس.

Begum said previously she still loves Riedijk (pictured) very much and fears she'll never see him again

بیگم گفت: قبلا او هنوز هم دوست دارد Riedijk (تصویر) بسیار زیاد است و ترس او هرگز او را دوباره ببینم

Normal life: Shamima Begum (right) now wears a maroon headscarf. She is pictured alongside her Canadian roommate Kimberly Polman (centre)

زندگی عادی: Shamima بیگم (راست) در حال حاضر می پوشد مارون روسری. او که در تصویر در کنار خود کانادا هم اتاقی کیمبرلی Polman (مرکز)

The girls flew to Istanbul from Gatwick and were helped ISIS traffickers through Turkey to bus all the way to Raqqa

دختران پرواز به استانبول از گاتویک و کمک کرده بودند + تصاویر قاچاقچیان از طریق ترکیه به اتوبوس تمام راه را به رقه

Sharmeena ناپدید شد از انگلستان در صبح روز شنبه در دسامبر 2014 پرواز از گاتویک ظاهرا در خود به ترکیه قبل از عبور از مرز سوریه با کمک عربستان.

این نوجوان را به خانواده اجازه داده بود او را به باز کردن یک حساب بانکی با هدایای نقدی به او داده شده به علامت های اخیر از دست دادن مادر خود یک سنت در بنگلادش جامعه است. او خارج از £1.000 به صندوق پرواز خود را و به او گفت که خانواده او در حال رفتن به کلاس های مدرسه در صبح روز شنبه قبل از مصرف یک هواپیما به ترکیه است.

پس از ورود به این دژ رقه در سال 2015 او را در خانه برای زنان ” که در آن تازه وارد جهادی brides-to-be منتظر به ازدواج کردن.

“من اعمال می شود به ازدواج با یک انگلیسی زبان جنگنده بین 20 و 25′ او گفت: در این هفته. او بود که اولین بار دختران به ازدواج, به هلندی از آرنهم در حالی که سلطانه, ازدواج یک آمریکایی Abase استرالیا و Sharmeena بگوم بوسنی.

به زودی پس از Shamima بگوم دریافت اولین چک واقعیت از زندگی تحت حکومت اسلامی بود. شوهرش دستگیر شد و به اتهام جاسوسی.

‘آنها زندانی و شکنجه او را به مدت شش ماه و نیم’ او می گوید. ‘وجود دارد بسیاری از شبیه ستم از مردم بی گناه است.

Ahmed Ali, the father of a British teenager Shamima Begum who ran away to join the Islamic State group in Syria. He lives in Bangladesh

احمد علی پدر یک نوجوان Shamima بگوم که فرار برای پیوستن به گروه دولت اسلامی در سوریه است. او زندگی می کند در بنگلادش

در برخی موارد مبارزان که مبارزه برای خلافت اعدام شدند به عنوان جاسوس, حتی اگر آنها بی گناه بودند.’

گاهی اوقات او می گوید که به اشتباه متهم به شکنجه شدند تا hideously که آنها اعتراف به اینکه جاسوسان به طوری که آنها خواهد بود اعدام برای پایان دادن به درد.

با وجود اتهام او از زندان آزاد شد اما دیگر طبقه بندی شده به عنوان یک جنگنده. دو همچنان به زندگی می کنند زندگی زناشویی خود را با هم در رقه یک وجود است که جایگزین بین نرمال و وحشت است. ‘بیشتر از آن بود که یک زندگی عادی در رقه با در هر حال حاضر و پس از آن بمب گذاری و مسائل. اما وقتی دیدم اول من قطع سر در سطل آن نیست faze من در همه. آن را از یک اسیر مخالفت جنگنده در میدان جنگ با دشمن اسلام است.

در ژانویه 2017 ترک رقه با شوهرش به زندگی در حومه شهر Al – شهر میادین جایی که او بود و بعد کمی زخمی در یک حمله هوایی که به کشته شدن یک زن و کودک در همان خانه. در زمان او داده بود و تولد اولین فرزند او – یک دختر Sarayah – خانواده نقل مکان کرده بود در جنوب غرب در امتداد فرات دره در حال حرکت به دور از دولت سوریه پیشرفت.

خانواده نقل مکان کرد به Baghuz است که در حال حاضر آخرین دژ است. در حال حاضر باردار با فرزند سوم او سپس به تماشای او به عنوان پدر بزرگ بیمار وجود دارد و درگذشت ، او توضیح داد که چگونه در چند هفته گذشته است که به دستورالعمل ها را به خانواده ها از تمام جنگجویان خارجی به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد اینکه آیا آنها می ماند و در محاصره روستا به صورت بمب گذاری.

بیگم راه می رفت از Baghuz در طول سه مایل راه طولانی در شرق شهر که در آن شوهرش تسلیم به یک گروه از دولت سوریه مبارزان. بود که آخرین بار او را دیدم.

از دیگر Bethnal Green جهادی عروس او می گوید که سلطانه مرده است دمیده شده تا در خانه او در کنار او است جنگنده شوهر هنگامی که ساختمان هدف قرار داده بود توسط روسیه از متحدان دولت سوریه است.

او افزود: “من در انکار زمانی که من شنیده ام. من همیشه فکر می کردم که اگر ما کشته شدند, ما را کشته با هم.’

همانطور که برای Bethnal Green سر دسته Sharmeena بگوم و چهارم دختر بچه تحقیر کردن, آنها, آخرین شنیده ها از زنده دو هفته پیش در Baghuz با توجه به Shamima بگوم حساب از اردوگاه پناهندگان.

همسران و فرزندان مبارزان بودند دیروز سیل از محاصره روستا به عنوان 100 جنگنده ساخته شده تاریخ و زمان آخرین ایستادگی در برابر سوریه نیروهای دموکراتیک کمک غرب است. با تمام این بمبگذاری من مطمئن هستم که آنها جان سالم به در برد ” او گفت:.

یکی از سه فرزند در یک خانواده از مهاجران بنگلادشی, Shamima بگوم به فکر سفر تحت نام خواهر Aklima که دو سال مسن تر برای جلوگیری از موشکافی در فرودگاه گیتس از پلیس بیش از سن جوان خود را.

در ماه فوریه او تصویر برای اولین بار بدون معمول سیاه و برقع که ممنوع شده است در این اردوگاه به عنوان بخشی از تلاش در د radicalising زنان و کودکان است.

چادر او را که او سهام با ما-شهروند کانادا کیمبرلی Polman دارای گرمایش, برق, تلویزیون های ماهواره ای و لوازم پخت و پز. زنان را تزئین آن را با دل و چراغ پری برای روز ولنتاین.

آنها را ساخته اند یک مبل کوچک از پتو به آنها داده شده توسط سازمان ملل متحد و خانم بیگم یک بافتنی کوسن با پرچم بریتانیا ساخته شده برای او توسط هم اتاقی.

این چادر دارای اشعار در مورد عشق و آویختن با نقل قول الهام بخش.

بگوم محروم شد از انگلستان تابعیت سابق دبیر خانه ساجد جاوید پس از او سمت چپ انگلستان با دو نفر از دوستان مدرسه Kadiza سلطانه و امیره Abase پنج سال پیش در سن 15 سالگی برای پیوستن به دولت اسلامی در سوریه است.

ده روز پس از ورود او ازدواج یگو Riedijk هلندی تبدیل به اسلام بود که 23 سال در زمان.

Riedijk است که برگزار می شود در خلق و بازداشتگاه در شمال شرقی سوریه. بگوم به هنگام تولد به فرزند خود در اردوگاه پناهندگان در سال گذشته است. کودک بعد از درگذشت که تا به حال قبلی خود دو فرزند.

20 سال پیر شد و ضربه این ماه زمانی که او از دست رفته در مرحله اول از او درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم دولت برای حذف او شهروندی است.

او گفت: آمریکا شبکه ABC اخبار است که او ” تمام جهان را به هم ریخت, وقتی او بود محروم از تابعیت او سال گذشته است.

دادگاه حکم داد او می تواند از او تابعیت چرا که او تا به حال نشده است به سمت چپ بدون تابعیت.

بریتانیا حاضر به بازگشت ده ها تن از زنان و کودکان را از سوریه از ترس آنها در حال حاضر یک خطر امنیتی در بریتانیا است.

ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) گفت: بیگم با این حال می تواند به نوبه خود به بنگلادش برای شهروندی که در آن پدر است از.

او گفت: “زمانی که من تابعیت رو رد کرد من احساس مثل من تمام جهان را به هم ریخت درست در مقابل من.

“شما می دانید, به خصوص راه من گفته شد. من حتی گفته یک مقام دولتی. به من گفته شد توسط روزنامه نگاران.’

او افزود: “من فکر کردم من می تواند یک کمی متفاوت است چرا که من تا به حال انجام نشده است و هر چیزی اشتباه پیش من آمد + تصاویر.’

خواست در مورد او نظرات قبلی به زمان که در آن او به نظر می رسد مصر پس از در یافت Al-Hawl اردوگاه پس از فرار روستای Baghuz او گفت: او را “ترس برای زندگی من’.

او گفت: “من تا به حال فقط به اردوگاه. من فقط تولد داده می شود. من از شنیدن همه این داستان ها در مورد زنان تهدید زنان دیگر, شما می دانید, مردم, کشف چهره خود و یا صحبت کردن با مردان و یا انجام مصاحبه و یا هر چیزی شبیه به آن.

“من فقط نگران بود برای زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de