‘شرم بر شما”: دموکرات ها حمله Barr برای انجام تهمت را در دستور کاردموکرات ها درگیر شدند و با عصبانیت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل در روز سه شنبه بیش از تهاجمی استقرار ماموران فدرال به ما در شهرستانها از سه ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

ویلیام Barr مواجه دشوار کباب در طول یک جلسه در کنگره ثابت کرد که مجادله و ستیز و نشان دهنده واشنگتن تلخ تقسیم.

دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس با اشاره به استفاده از اجرای قانون فدرال برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت واشنگتن در ماه گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به مرحله یک op عکس و خشن سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان است.

“رئیس جمهور می خواهد فیلم مبارزات انتخاباتی خود برای تبلیغات شما به نظر می رسد به خدمت آن را به او را به عنوان دستور” جری Nadler این کمیته گفت: Barr.

“شما با استفاده از اسپری فلفل و باتوم بر شهروندان آمریکایی است. شما آن را در اینجا در واشنگتن است. شما آن را در لافایت مربع است. شما گسترش به پورتلند. در حال حاضر شما در حال طرح ریزی ترس و خشونت در سراسر کشور در تعقیب آشکار اهداف سیاسی. شرم بر شما آقای Barr. شرم بر شما.”

دادستان کل رد مداخلات انگیزه تهمت انتخابات.

“من فقط رد این ایده است که بخش آب گرفتگی در هر نقطه و اقدام به سرکوب تظاهرکنندگان” او گفت:. “واقعیت این است که اگر شما را به پورتلند دادگاه مورد حمله قرار گرفت.

“فدرال منابع در داخل محیط, اطراف دادگاه به دفاع از آن از تقریبا دو ماه روزانه حملات که در آن مردم آوریل به دادگاه سعی کنید برای به دست آوردن ورودی و مجموعه آتش انداخته چیز با استفاده از مواد منفجره و پلیس مجروح از جمله فقط این آخر هفته گذشته, شاید برای همیشه خیره کننده سه فدرال افسران با لیزر.”

Barr افزود: “ما در دفاع. ما به دنبال مشکل است.”

مانند بسیاری از دیگر جلسات از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر جلسه برجسته امریکا ناتوان کننده polarisation. بر نشسته قیافه به عنوان Nadler تحویل داغدار بیانیه افتتاحیه.

“تصرف خود را مشخص شده اند مداوم جنگ علیه گروه حرفه ای هسته ای در یک تلاش آشکار برای امن سوغات برای رئیس جمهور” از حزب دموکرات گفت. “در زمان خود را در این بخش شما باید غارتی بدترین شکست این رئیس جمهور.”

بر عدالت بخش Nadler ادامه داد: تا به نقض حقوق اساسی عنوان اثرات سیستمیک نژادپرستی ابراز خصومت باز به زندگی مهم جنبش گسترش دروغ در مورد تقلب انتخابات و موفق به اجرای رای گیری قوانین حقوق تکثير رئیس جمهور تئوری های توطئه در مورد مشاور ویژه رابرت مولر روسیه را بررسی و با دخالت تحقیقات جنایی برای حفاظت از رئیس جمهور و متحدان خود را.

“پیام این اقدامات ارسال روشن است: در این وزارت دادگستری رئیس جمهور دشمنان خواهد بود و دوستان خود را محافظت خواهد شد بدون توجه به هزینه” گفت: Nadler که دخالت در جزئی ماشین تصادف کرده بود باعث تاخیر.

جیم اردن نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و جمهوری خواه در کمیته داد کاملا متفاوت حساب.

“جاسوسی. که یک کلمه. به همین دلیل آنها پس از شما آقای دادستان.”

اردن گفت: بر صحبت کرده است “حقیقت” است که دولت باراک اوباما در جاسوسی از تهمت, کمپین یک ادعا می کنند که بارها و بارها افشا و خنثی.

او سپس اقدام به بازی های انتخابی ویرایش ویدئو برای نزدیک به هشت دقیقه است که نشان داد تلویزیون میزبان و اوباما گفت: واژه “تظاهرات مسالمت آمیز” و سپس برش به خانواده هایی از دیوید Dorn یک آفریقایی آمریکایی بازنشسته سروان پلیس کشته شده در ماه گذشته در St Louis, میسوری پس از آن به رتبه سازمان ملل متحد واقع فیلم از مردم پریدن از روی ماشین ها و ساختمان به آتش کشیده و یک مجروح افسر غارت مغازه ها و مردم دهنی, انگشت کردن و chainsawing حصار.

کلیپ های تکرار نقاط صحبت کردن با تهمت و رسانه های محافظه کار.

در خود به خود باز بیانیه بار اذعان کرد که “وحشتناک کشتن” جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس “jarred کل کشور” اما اصرار داشت نیروهای پلیس بودند متنوع تر از همیشه قبل از.

“با توجه به آمار گردآوری شده توسط واشنگتن پست تعداد غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس تا کنون در این سال هشت است. تعداد غیر مسلح مردان سفید پوست کشته شده توسط پلیس در طول همان دوره زمانی است که 11 … و به طور کلی تعداد تیراندازی پلیس کاهش بوده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نقل از آمار مشابه که موفق به اذعان کرد که مردم سیاه و سفید که حدود 13 درصد از جمعیت آمریکا هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر مرگبار پلیس با خشونت.
Jerry Nadler, the House judiciary committee chair.

Barr افزود: “متاسفانه برخی از را انتخاب کرده اند برای پاسخ به جورج فلوید مرگ در یک دور کمتر راه – توسط اهریمنی پلیس … و به شدت غیر مسئولانه پیشنهادات پال خواستار قطع بودجه دولت از … خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب در قربانیان بی گناه.”

فشرده Nadler, بار اذعان کرد که برنده انتخابات می آید تا در جلسات کابینه را تکذیب کرد اما او تا به حال مورد بحث آن را در ارتباط با عملیات در پورتلند شیکاگو و جاهای دیگر.

“من می خواهم به انتخاب شهرها بر اساس قانون و اجرای قانون نیاز به” او استدلال کرد.

دموکرات شیلا جکسون لی تگزاس سوال بر اینکه آیا او در نظر گرفته کشتن فلوید به تواند نشان دهنده یک مشکل سیستمیک در پلیس. او گفت: “من اصلا موافق وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در ادارات پلیس به طور کلی در این کشور است.”

دادستان کل مواجه hard-hitting سوال برای هل دادن ملایم تر حکم زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ محکوم شاهد دستکاری و اظهارات نادرست یک حرکت که باعث آزمایش کل تیم را به خروج. مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تبدیل سنگ جمله مقدار کمی از او زندان است.

Barr گفت: “سنگ تحت تعقیب قرار بود در دست من است. من گفتم همه همراه من فکر کردم که صالح محاکمه. من فکر کردم او باید به زندان برود.”

اما دادستان شد دفاع یک جمله دو بار به عنوان طولانی به عنوان وزارت دادگستری سیاست توصیه می کنم او چنین استدلال میکرد.

“من موافقت می کنم که رئیس جمهور دوستان آیا سزاوار ویژه می شکند, اما آنها نیز سزاوار نیست برای درمان بیشتر به شدت نسبت به افراد دیگر و گاهی اوقات که یک تصمیم دشوار به ویژه هنگامی که شما می دانید که شما در حال رفتن به castigated برای آن است.”

به DoJ داخلی دیده بان تحقیقات راه اندازی در هفته گذشته به فدرال دخالت در پورتلند و واشنگتن تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>