آب و هوایی شدید تهدید برای 70 میلیون نفر به عنوان “بسیار قوی’ بادها ممکن است تحت تاثیر غرب


بیش از 70 میلیون نفر آماده شدن برای آب و هوایی شدید است که می تواند با آسیب رساندن به باد به شمال شرق متحده که در آن زمینه بیمارستان ها راه اندازی شده اند در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

  • گفت: پیش بینی آسیب gusts باد بین 40-50mph ممکن است رخ دهد در اطراف ظهر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 راهرو از واشنگتن DC به شهر نیویورک
  • Gusts باد می تواند باعث قطع برق در شهر نیویورک فیلادلفیا و DC
  • که مطرح می تواند یک تهدید بزرگ اپل که در آن یک بیمارستان صحرایی پر از چادر راه اندازی شده است در پارک مرکزی به عنوان تایید موارد coronavirus به سرعت در حال افزایش
  • هزاران نفر از مشتریان ابزار در پنسیلوانیا در حال حاضر بدون قدرت پنج شنبه یک روز پس از رعد و برق شدید باعث کوچک دو گردباد

بیش از 70 میلیون نفر از مردم در حال آماده سازی برای یک سیستم آب و هوا است که می تواند بسیار قوی’ gusts باد در سراسر غرب ایالات که در آن اورژانس بیمارستان راه اندازی شده اند در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

با توجه به خدمات ملی آب و هوا را از طوفان مرکز پیش بینی آسیب به gusts باد بین 40-50mph ممکن است رخ دهد در اطراف ظهر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 راهرو از واشنگتن DC به شهر نیویورک است.

هواشناس جانیس دین گفت: در فاکس و دوستان که ما در واقع می تواند باید قطع برق در شهرهای بزرگ مانند نیویورک فیلادلفیا و DC’.

که مطرح می تواند یک تهدید بزرگ اپل که در آن یک بیمارستان صحرایی پر از چادر راه اندازی شده است در پارک مرکزی به عنوان تایید موارد coronavirus افزایش سرعت در این شهر است.

More than 70 million people are preparing for a weather system that could bring 'very strong' wind gusts across Northeast states where emergency field hospitals (pictured in New York City) have been set up in response to the coronavirus pandemic

بیش از 70 میلیون نفر از مردم در حال آماده سازی برای یک سیستم آب و هوا است که می تواند بسیار قوی’ gusts باد در سراسر غرب ایالات که در آن اورژانس بیمارستان (تصویر در شهر نیویورک) راه اندازی شده اند در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

Thousands of utility customers in Pennsylvania were already without power Thursday, a day after severe thunderstorms spawned two small tornadoes. Those storms, which came through Wednesday morning, tore the roofs off of a church (pictured) in New Kensington

هزاران نفر از مشتریان ابزار در پنسیلوانیا در حال حاضر بدون قدرت پنج شنبه یک روز پس از رعد و برق شدید باعث کوچک دو گردباد. آن توفان که آمد از طریق پنج شنبه صبح گچ بری سقف از یک کلیسا (در تصویر) در نیو کنسینگتون

شهر نیویورک تبدیل به مرکز, برای این ویروس در ایالات متحده با بیش از 80,000 coronavirus مورد و بیش از 4200 مرگ و میر.

هزاران نفر از مشتریان ابزار در پنسیلوانیا در حال حاضر بدون قدرت پنج شنبه یک روز پس از رعد و برق شدید باعث کوچک دو گردباد.

آن توفان که آمد از طریق پنج شنبه صبح گچ بری سقف از یک کلیسا و یک آبجوسازی در نیو کنسینگتون و منفجر دور یک آشیانه در آرنولد پالمر منطقه ای فرودگاه.

در کشورهای شمال بیشتر در اواخر فصل طوفان آوردن امکان برف برخی از آن سنگین به بخش هایی از مین نیوهمشایر و ورمونت.

طوفان را تشدید خواهد کرد بعد از ظهر پنجشنبه آوردن باران در امتداد ساحل و برف در غرب و شمال مین گفت: Derek Schroeter از خدمات ملی آب و هوا (NWS) به رنگ خاکستری است.

تا آنجا که یک پا و یا بیشتر از برف می تواند سقوط در ارتفاعات بالاتر از مین نیوهمشایر و ورمونت.

گردباد و طوفان و یا ویروس ؟ همه گیر به معنی دشوار پناه گیری

در حالی که میلیون ها نفر در حال تمرین های اجتماعی فاصله خود را در کشورهای مربوطه را به احتمال زیاد مجبور به انتخاب بین پناه در برابر coronavirus و پناه واقعی در پناهگاه از طوفان.

آوریل تا ژوئن است که اوج فصل گردباد در آمریکا که به طور متوسط حدود 1,250 گردباد سالانه در دهه منتهی به 2010, با توجه به آمار از NOAA مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی.

دشت های غرب میانه و جنوب شرقی به ویژه آسیب پذیر با شش دولت های منطقه از جمله کانزاس میسوری و اوکلاهما, آرکانزاس, تنسی و تگزاس به احتمال زیاد به ضربه قوی مقدس این سوابق نشان می دهد.

اورژانس برنامه ریزان مقامات بهداشت و پیش بینی هستند و به طور کلی مردم را به شانس خود را با این ویروس هنگامی که یک گردباد است که رهبری راه خود را.

“ما نباید اجازه دهید ترس از coronavirus کور ما را به خطر قریب الوقوع گردباد’ کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی در بیانیه ای گفت. “اگر شما به دنبال پناه در یک جامعه پناهگاه سعی کنید تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر به عنوان آنجا که ممکن است برای به حداقل رساندن خطر خود را.’

خدمات ملی آب و هوا و آلاباما وزارت بهداشت قرار داده و آن را با صراحت بیشتری در یک بیانیه مشترک به عنوان شدید آب و هوا با نزدیک شدن به ماه گذشته در حالی که ویروس نگرانی در حال رشد بودند.

‘اگر یک هشدار صادر شده است برای منطقه شما, شما به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار توسط گردباد از ویروس’ آن را گفت.

فصل گردباد در نهایت راه را برای فصل طوفان آغاز می شود که ژوئن 1 و مقامات در امتداد ساحل در حال حاضر با توجه به آنچه برای انجام کار باید یک طوفان گرمسیری سیستم قرعه کشی در نزدیکی در حالی که این منطقه هنوز تحت مستند به دلیل COVID-19.

در شهر پاناما که ویران شد از طوفان مایکل در ماه اکتبر 2018 اورژانس خدمات مدیر فرانکی Lumm گفت: او قصد دارد برای باز کردن پناهگاه بیشتر از حد معمول و دارای اتاق های بیشتر در هر یک از او به طور معمول می کند و اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

اما حتی است که نمی توان ساده: این منطقه است که هنوز هم کم در پناهگاه چرا که مدارس هنوز در حال بازسازی پس از مایکل, او گفت:, و تامین نیروی انسانی اضافی پناهگاه می تواند یک چالش در طول یک بیماری همه گیر.

“راک ملاقات یک محل سخت اگر من شروع به یک طوفان در حالی که این است که هنوز هم در حالت کامل,’ Lumm گفت.

‘هنگامی که طوفان آغاز می شود, سفر, خواهد, خطرناک,’ گفت: Jennifer هارپر, New Hampshire امنیت داخلی و مدیریت اضطراری مدیر.

در ضمن midcoast و شرق مین خواهد بود به شدت انتقاد کرد توسط بادها gusting به سمت بالا از 50mph, Schroeter گفت.

مرکزی مین قدرت (CMP) است اصرار مشتریان به آماده شود برای قطع برق. این شرکت حدود 80 CMP خط خدمه 85 قرارداد خدمه و 100 درخت خدمه آماده برای پاسخ گفته است.

یکی دیگر از نگرانی های ساحلی سیل Schroeter گفت. طوفان باید سیم پیچ را در اواسط صبح در روز جمعه گفت.

در جنوب شديد و رعد و برق با تگرگ های بزرگ و مخرب gusts باد انتظار می رود از تپه کشور را به جنوب و جنوب شرقی تگزاس این بعد از ظهر به اوایل امشب.

پیش بینی همچنین هشدار شدید آب و هوا شیوع بیماری با احتمال قوی آستین آهنگ گردباد در عید پاک یکشنبه در بخش هایی از آلاباما و جورجیا لوئیزیانا و می سی سی پی.

در میانه طوفان شدید با بادهای تگرگ و گردباد ممکن است باعث آسیب به ده ها تن از خانه و کسب و کار در بخش هایی از ایندیانا و آرکانزاس, مقامات گفت.

چند آسیب شد گزارش چهارشنبه شب طوفان.

در ایندیانا مرکزی جامعه مورسویل حدود 15 مایلی جنوب غربی Indianapolis, آجر پراکنده بودند در امتداد شهر اصلی و مرکز شهر عبور و ترافیک مسدود شده بود باقی مانده است.

افسر پلیس براک A. Chipman گفت: طوفان زدم دوم داستان کردن دو طبقه ساختمان خالی و یک زن بود و کمی پس از مجروح خطوط برق کاهش یافت و در ماشین خود را.

ایندیانا اقامت-در-خانه سفارش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد نگه داشته و مردم را از خطر به عنوان طوفان های منتقل شده از طریق پاره شدن سقف برخی از ساختمان ها و آسیب رساندن به مرکز شهر مغازه گفت: رئیس بخش جان رابینسون از مورسویل آتش نشانی.

‘ما باید برخی از رستوران های کوچک اینجا مرکز شهر و مردمی خواهد بود در آن تحت شرایط عادی است. خوشبختانه به دلیل ویروس همه رفته بود. راستش منم مرتب از برکت’ رابینسون گفت.

بیش از 100 ، 000 مشتریان ابزار در ایندیانا قدرت از دست رفته پس از طوفان در سراسر آسیای مرکزی و جنوب ایندیانا.

در مورد 62,000 باقی مانده است بدون قدرت از ساعت 7: 30 صبح پنج شنبه با دوک انرژی گزارش 47,000 طولانی قطع و Indianapolis قدرت و نور با بیش از 14 ، 000.

NWS در ایندیاناپولیس گفت: این برنامه ریزی برای کار با اورژانس مدیران در روز پنج شنبه به منظور تعیین نیاز برای هر طوفان نظرسنجی.

آسیب طوفان همچنین گزارش شده است در ایندیانا مرکزی جامعه Whiteland و همچنین در جای دیگر در دولت است.

در آرکانزاس شهر هریسبورگ حدود 105 مایلی شمال شرقی Little Rock بیش از 30 خانه هایشان آسیب دیده در Poinsett شهرستان و دو نفر مجروح شدند.

مقامات مشغول به کار بودند برای تایید اینکه آیا یک گردباد باعث آسیب.

منطقه ضربه طوفان حدود 20 مایلی جنوب جنسبرو که زده شد در ماه گذشته توسط یک EF3 گردباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>