شدید Covid-19 بیماری در جوان به ژن یا “viral load’, دانشمندان می گویندآن باقی مانده است یکی از بزرگترین پازل از Covid-19 بیماری همه گیر. این بیماری به طور کلی باعث مشکلات جدی تنها در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی. اما گاهی اوقات این اعتصاب کردن جوان ظاهرا مناسب افراد از جمله کارکنان پزشکی در معرض تماس با بیماران مبتلا به ویروس است.

در برخی موارد که قبلا تشخیص داده نشده در شرایط بعد نشان داد اما در برخی دیگر چنین توضیحات در دسترس هستند ترک دانشمندان در تلاش برای پیدا کردن دلایل رفتار coronavirus.

چند نظریه مطرح شده است. برخی از محققان معتقدند میزان ویروس که باعث عفونت یک فرد ممکن است بسیار مهم میباشد. دریافت یک دوز و خود را در نتیجه ممکن است بدتر است. دیگران استدلال می کنند که استعداد ژنتیکی ممکن است درگیر شود: به عبارت دیگر وجود دارد که افرادی که آرایش ژنتیکی برگ های آنها را بیشتر در معرض این ویروس به عنوان آن را از طریق بدن خود را.

این دومی از ایده های مورد علاقه virologist مایکل اسکینر در امپریال کالج لندن است. “آن است که بسیار ممکن است که برخی از ما می تواند یک خاص آرایش ژنتیکی است که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که ما به شدت به عفونت با این کوروناویروس” او گفت:.

یک مثال از چنین حساسیت ارائه شده است توسط ویروس هرپس سیمپلکس است که باعث زخم های سرد. در برخی از افراد یک جهش است که بر گیرنده های سلولی شناخته شده به عنوان TLR3 در سیستم عصبی مرکزی و برگ آنها را قادر به مقابله با بدترین تاثیر این ویروس: آنها قرارداد یک بیماری به نام herpes simplex encephalitis که می تواند منجر به تشنج و تشنج در کودکان است.

“این می تواند باشد که ما شاهد یک نوع مشابه حساسیت در برخی افراد که به Covid-19 و است که آنها را منجر به رنج می برند بیشتر حاد از عوارض جانبی جدی” اضافه شده اسکینر.

دیگران نشان می دهد که میزان ویروس است که یک فرد آلوده می تواند یک عامل بسیار مهم در تعیین نتیجه خود را. چنین افرادی گفته می شود تحت تاثیر یک بار ویروسی.

“یک فرد با یک بار ویروسی بیشتر ویروس از ذرات با بار کم” گفت: virologist آلیسون سینکلر در دانشگاه ساسکس. “ما هنوز نمی دانند که چه تاثیر بار ویروسی در علائم و نشانه های یک فرد آلوده با Covid-19. آیا وجود یک ارتباط بین یک بار ویروسی و نتایج بدتر است که مهم است برای پیدا کردن.”


این نقطه حمایت توسط ادوارد پارکر در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “برای Covid-19, گزارش های اولیه از چین نشان می دهد که بار ویروسی است که بیشتر در بیماران مبتلا شدید تر بیماری است و همچنین در مورد سارس و آنفلوانزا است.

“پس از آن بسیار مهم است برای ما برای محدود کردن همه ممکن است مواجهه با Covid-19 و اگر ما احساس ناخوشی ما نیاز به رعایت دقیق خود انزوا اقدامات برای محدود کردن شانس ما از آلوده کردن دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im