چند کشورهای آفریقایی رول از اقدامات برای مبارزه با ویروس

1 / 7

APTOPIX اتیوپی شیوع ویروس

یکی از شرکت کنندگان شستن دست با آب و صابون در برابر جدید کروناویروس در زنان 5 کیلومتر سرگرم کننده اجرا در پایتخت, آدیس آبابا, اتیوپی یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. اتیوپی گزارش روز پنج شنبه اول آن مورد جدید کروناویروس که باعث COVID-19. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (AP Photo/Mulugeta این)

ژوهانسبورگ (AP) — چندین کشور آفریقایی اعلام کرده اند محدودیت های گسترده سعی کنید برای جلوگیری از ثابت گسترش coronavirus که رسیده حداقل 25 از آفریقا 54 کشور جهان است.

آفریقای جنوبی و کنیا و سنگال و موریتانی در میان کشورهایی که اعمال محدودیت های مسافرتی و مدارس بسته.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام یک دولت ملی فاجعه است.

“این قبر اضطراری و با توجه به مقیاس و سرعت گسترش آن در هیچ کشور مصون است” گفت: Ramaphosa پرداختن به ملت یکشنبه شب. او گفت: این کشور به 61 مورد از جمله محلی انتقال COVID-19 و او انتظار می رود این تعداد به طور چشمگیری افزایش دهد

“ما باید اقدامات فوری و اقدامات شدید برای کاهش تاثیر بر سلامت آفریقای جنوبی و اقتصاد ما” گفت: Ramaphosa اعلام ممنوعیت ورود مسافران از کشورهای مبتلا به این بیماری از جمله چین و ایران و کره جنوبی, ایتالیا, اسپانیا, ایالات متحده و بریتانیا.

Ramaphosa گفت: تمام مدارس بسته خواهد شد به مدت 30 روز از شنبه و او ممنوع تمام مجامع عمومی از بیش از 100 نفر است. آفریقای جنوبی خواهد شد 35 از آن 53 زمین مرزها و تشدید خواهد شد غربالگری در فرودگاه بین المللی.

کاهش در تجارت بین المللی و گردشگری در حال حاضر منفی تحت تاثیر قرار آفریقای جنوبی اقتصاد است که او گفت: در مورد به تجربه مطالبات در هزینه برای افزایش سلامت اقدامات است.

کنیا و رئیس جمهور اوهورو کنیاتا اعلام محدودیت های پیشگیری از مسافران که از کشورهایی که مواردی از کروناویروس گفت: تنها کنیا شهروندان و کسانی که اجازه اقامت مجاز خواهد بود برای ورود را به خود قرنطینه به مدت دو هفته. او همچنین گفت: همه مدارس در کنیا که نزدیک به سه هفته است.

سنگال و موریتانی نیز اعلام کرد فوری از بسته شدن مدارس برای مدت سه هفته. سنگال نیز ممنوعیت تمام مجامع عمومی برای یک ماه و ممنوع کشتی های کروز از docking در سنگال و معلق مسلمان و مسیحی زیارت.

لزبین است به حالت تعلیق پرواز اتصالات و بسته مرزها با تمام کشورهای اروپایی و بسیاری از کشورهای دیگر در آفریقا و خاورمیانه است. همچنین در روز یکشنبه, اتیوپی گزارش داد که این سه مورد از COVID-19 و جمهوری کنگو اعلام کرد اولین مورد.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

___

AP روزنامه نگاران Carley Petesch در داکار, سنگال, الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی و اندرو Meldrum در ژوهانسبورگ کمک به این داستان.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de