هفده متحده سست با وجود محدودیت در ملاقات با کاخ سفید معیار


هفده متحده سست با وجود محدودیت در ملاقات با کاخ سفید معیار به عنوان برگ برنده می گوید: “امیدوارم آنها حق تصمیم گیری’

  • دستورالعمل از کاخ سفید می گویند متحده باید 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ قبل از بازگشایی
  • اما جمله بندی از دولت گسترده است و به تفسیر باز
  • مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما… ما به آنها اعتماد’
  • در بسیاری از کشورهای تست مثبت نرخ یا plateaued یا همچنان به صعود از این دستورالعمل برای اولین بار منتشر شده در آوریل 16
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

برخی از ما فرمانداران بوده و یا خلاقانه تفسیر کاخ سفید دستورالعمل در کاهش کشورهای خود را’ coronavirus مستندات و اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی شده است.

تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس در بر داشت 17 بازگشایی متحده به نظر می رسد دیده می شود 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ – یکی از کلیدی معیار تعیین شده توسط کاخ سفید برای آرامش مستندات.

با وجود این بسیاری از این کشورها هنوز به دیدار با این معیار یا شروع به بازگشایی و یا در حال آماده سازی برای انجام این کار از جمله آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

غیر الزام آور دستورالعمل عرضه شده توسط دولت فدرال در مورد بازگشایی نوشته شده در یک بسیار گسترده ای به شیوه ای که منجر به برخی از کشورها مانند گرجستان, جلسه, ظوابط فنی و بازگشایی دولت وجود ندارد و دستیابی به کاهش مداوم در موارد و مرگ و میر.

‘فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما’ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که درباره متحده بازگشایی بدون جلسه دولت معیار.

“ما می خواهیم آنها را به انجام این کار است. ما با تکیه بر آنها. ما به آنها اعتماد. و امیدوارم آنها حق تصمیم گیری ” او اضافه شده است.

‘تگزاس باز است و بسیاری از مکان های باز هستند. و ما می خواهیم به آن را انجام دهد و من مطمئن هستم که ما حتی یک انتخاب’ تهمت خبرنگاران در کاخ سفید دیدار از فرماندار تگزاس گرگ ابوت. “من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد. شما می دانید که این کشور نمی تواند اقامت در بسته و قفل شده است و برای سال.’

President Donald Trump speaks to reporters while hosting Texas Governor Greg Abbott about what his state has done to restart business during the novel coronavirus pandemic in the Oval Office on May 7

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران گفت در حالی که میزبانی تگزاس فرماندار گرگ ابوت در مورد آنچه که دولت انجام داده است به راه اندازی مجدد کسب و کار در طول رمان coronavirus همه گیر در دفتر بیضی در مارس 7

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل مارس 16, او گفت که او ‘ایجاد روشن معیارهای علمی و معیار در آزمایش جدید مورد رشد و بیمارستان ظرفیت است که باید قبل از ملاقات پیشبرد هر مرحله.’

از آن پس بسیاری از ایالت ها باید بازگشایی شد در حالی که روزانه موارد و تست مثبت نرخ یا plateaued یا همچنان به صعود تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس در بر داشت. برخی از آن رفتن به تنهایی و با استفاده از معیارهای خود را.

کاخ سفید بوده است نه خاص در مورد چگونه متحده باید محاسبه 14 روز رو به پایین مسیر. بسته به اینکه چگونه آن را انجام داده و یک دولت ممکن است تصویب و یا شکست است.

تحلیل شمارش تعداد تست و تایید موارد وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و نگاه اعداد با استفاده از نورد هفت روز به طور متوسط به حساب روز به روز تنوع در گزارش آزمون.

فشار به سهولت امور خارجه مستندات می آید در میان فشار از کسب و کار است که در حال فروپاشی ،

بیش از 33 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از گذشته هفت هفته و یک بسیار پیش بینی گزارش روز جمعه می رود که ایالات متحده افزایش بیکاری به عنوان بالا که 16 درصد سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 74,000 مرگ و میر و 1.2 میلیون تایید عفونت. اما این هفته دانشگاه محققان نزدیک به دو برابر شده طرح خود را از مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل ماه اوت تا حد زیادی منعکس کننده شل شدن stay-در-خانه محدودیت.

در ضمن تهمت و دولت کنار گذاشته 17-صفحه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) سند با گام به گام مشاوره برای کمک به مقامات محلی انجام آن با خیال راحت.

این گزارش قرار است منتشر شود آخرین جمعه — ” هرگز نور روز را مشاهده کنید,’ یک CDC رسمی آسوشیتدپرس گفت که مجاز به بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

وجود دارد تعداد کمی از جزئیات به کاخ سفید دستورالعمل ها است که می گویند که قبل از بازگشایی مجدد متحده باید یک روند رو به پایین در آنفولانزا و COVID-19-مانند بیماری برای 14 روز; بیمارستان ها باید قادر به درمان تمام بیماران بدون بحران مراقبت و قوی تست باید در محل برای در خطر سلامت کارگران است.

آن را می گوید مقامات محلی ‘ممکن است نیاز به خیاط استفاده از این معیارها به شرایط محلی.’

در نبراسکا موارد جدید و مثبت افزایش نرخ در هفته های اخیر اما رژیم صهیونیستی است. آیووا یک جمهوری خواه کاسته قوانین اجازه می دهد تا سالن تو سرو و رستوران ها برای بازگشایی با محدودیت در اکثر شهرستانهای استان است. کلیساها نیز اجازه داده شد به رزومه فرد در خدمات عروسی و مجالس ترحیم دوشنبه گذشته با برخی از محدودیت.

Ricketts گفت: تعداد موارد جدید است که به طور طبیعی به افزایش به عنوان تست رمپ و پیشنهاد یک ایالت مستند بیش از حد شدید.

‘ما می تواند ممنوعیت فقط در مورد تمام مرگ و میر در بین ایالتی با کاهش سرعت 5 mph اما نمی کنیم” او گفت:.

Barber Ray Cole (L) cuts the hair of Zachary Allen (R) in the Avondale Barber Shop in Avondale Estates, Georgia, on May 6 after the state has allowed the reopening of many businesses

آرایشگر ری کول (L) کاهش مو Zachary آلن (R) در اوندیل آرایشگاه در Avondale Estates, گرجستان, on May 6 بعد از دولت اجازه بازگشایی بسیاری از کسب و کار

گرجستان تهاجمی ترین بازگشایی برنامه در کشور است.

دولت ثبت یک کاهش در مثبت نرخ, جلسه, یکی کاخ سفید معیارهای اما آن را تا به حال نزدیک به 600 مرگ و میر بیشتر و ظهور نقطه داغ در یک مرغداری-پردازش منطقه از محدودیت های سست شد.

یوتا است پس خود را رنگی بازگشایی سیستم.

“ما تا به حال این طرح مدتها قبل از وجود دارد فدرال طرح گفت: بازنشسته گارد ملی ایالت یوتا مسلح ، ژنرال جف برتون که سر دولت را پاسخ. “این یک طرح جامد است که میسازد این جاده به بازیابی.’

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر هر کدام از موارد و یا تست مثبت نرخ 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز.

نوادا به لیبریا استیو Sisolak و گفت: این دولت آغاز خواهد شد, اجازه, رستوران ها سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار باز شروع شنبه. قمار کاباره ها چشمه های معدنی و سالن های ورزشی باید بسته باقی می ماند .

Nevada Democratic governor Steve Sisolak, pictured on Thursday during a news conference in Carson City, said that the state will being allowed some non-essential businesses to begin re-opening from Sunday

نوادا دموکراتیک فرماندار استیو Sisolak تصویر روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در, Carson City, گفت که دولت را مجاز برخی از غیر ضروری کسب و کار برای شروع دوباره باز از یکشنبه

کشورهای دیگر مانند ایلینوی, مریلند, مینه سوتا, New Mexico, ویرجینیا و ویسکانسین که باید دیده نمی شود 14 روز کاهش بسته باقی می ماند با وجود ملاقات با برخی از معیار. اورگان آمار جدید کم در موارد هفته گذشته و در حال حرکت است به شل محدودیت مارس 15 برای مراکز مهد کودک و خرده فروشان در سطح ایالت و در دیگر انتخاب کسب و کار در حداقل تحت تاثیر شهرستانهای استان است.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت و برای اولین بار به تحمیل جامع مستند است و اجازه دادن به خرده فروشان و تولید کنندگان بازگشایی با اقدامات ایمنی به عنوان به زودی به عنوان جمعه. دولت روبرو شده است حداقل یکی از فدرال معیار با توجه به آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشان داد که در کالیفرنیا COVID-19 شیوع شروع در یک سالن ناخن به عنوان او در توصیف این دولت آخرین مرحله برای بازگشایی اقتصاد آن است.

کالیفرنیا انتقال به فاز 2 آن چهار مرحله بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه که اجازه خواهد داد که برخی از بخش های “کم خطر” خرده فروشی از جمله لباس, فروشگاه کتاب فروشی ها و گل فروشی ها برای رسیدن به بالا و در حال اجرا با فاصله فیزیکی محدودیت و یا با عملیات محدود به منظقه وانت.

وقتی پرسیده شد که در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری در مورد اینکه چرا ناخن سالن و سالن مو شامل نمی شد, در مرحله دوم این طرح Newsom ماده از factly اظهار داشت که جامعه گسترش ویروس در دولت آغاز شد و در یک سالن ناخن.

‘تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا در جامعه گسترش در یک سالن ناخن’ او گفت. ‘اجازه دهید من فقط به یاد هر کس از آن است. من بسیار نگران است.’

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هدایت از کاخ سفید شده است اما هر چیزی روشن است. در علاوه بر این به دفن CDC گزارش دولت در تلاش است تا فشار مسئولیت برای گسترش آزمایش بر روی متحده است.

متحده به اشتراک گذاری برخی از سرزنش گفت: لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون اما ‘مسئولیت هماهنگی و اجرای, و اجرای یک طرح ملی می آید از کاخ سفید است.’

او در مقایسه با وضعیت به یک ارکستر بدون رهبر ارکستر.’

Protestors gathered in Sacremento, the California state capital, calling on Gov. Gavin Newson to ease the stay-at-home orders in place

معترضان با تجمع در Sacremento کالیفرنیا پایتخت خارجه, دعوت از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newson به سهولت اقامت در خانه سفارشات در محل

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘هنوز مطمئن شوید که ما حتی یک انتخاب’ در بازگشایی متحده

تهمت بود خود را از ادامه فشار به کشورهای بازگشایی شد به عنوان او در ستایش یکی دیگر جمهوری خواه فرماندار برای عقب دولت coronavirus محدودیت در حالی که استقبال که فرماندار گرگ ابوت از تگزاس به کاخ سفید است. که بازگشایی می آید با وجود تگزاس عدم پاسخگویی دولت توصیه می شود معیار.

تهمت نیز ملی برگزار شد بعد از نماز در باغ گل رز پنج شنبه, دعا برای خط مقدم کارگران و خانواده های کسانی که بیمار افتاده اند.

‘تگزاس باز است و بسیاری از مکان های باز هستند. و ما می خواهیم به آن را انجام دهد و من مطمئن هستم که ما حتی یک انتخاب,’ مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد. شما می دانید که این کشور نمی تواند اقامت در بسته و قفل شده است و برای سال.’

Abbotts بازدید می آید او به عنوان چهره فشار بازگشت به خانه به راه اندازی مجدد اقتصاد تگزاس در یک سرعت سریع تر و حتی به عنوان موارد در دولت خود را در شکوفایی. رستوران ها و خرده فروشان در دولت شده اند مجاز به رزومه محدود سرویس و سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی جمعه.

President Donald Trump speaks during a meeting about the coronavirus response with Gov. Greg Abbott, R-Texas, in the Oval Office of the White House, Thursday, May 7

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس پاسخ با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, R-تگزاس در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز شنبه, مه 7

تنها چند ساعت قبل از ظاهر شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن ابوت حذف زندان به عنوان یک مجازات برای نقض ویروس پادمان هنوز هم در جای خود در تگزاس به دلیل اعتراض بیش از یک دالاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای نگه داشتن کسب و کار خود را در سرپیچی از Abbotts محدودیت.

تگزاس است که در میان یک لیست طولانی از ایالت شده اند که به تدریج اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با وجود شکست برای رسیدن به دستورالعمل املای توسط کاخ سفید در ماه گذشته. این دستورالعمل توصیه می کنند که صبر کنید تا آنها را دیده اند دو هفته کاهش موارد مستند قبل از آغاز فاز reopenings.

تگزاس تا به حال بیش از 34,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 940 مرگ و میر. و موارد شده اند تا خزنده. دولت به طور متوسط 1,043 موارد جدید در روز در هفت روز پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در مارس 1, بالاتر از میانگین 846 موارد جدید روزانه در طول هفت روز قبل. که 23 درصد افزایش می دهد.

اما ابوت در پنجشنبه اصرار دولت بود شامل گسترش و ایجاد کرده بود ‘افزایش نیروهای’ برای مقابله با ویروس flareups با تمرکز بر زندان های بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و ارشد خانه که در آن ویروس ثابت شده است به خصوص کشنده است.

‘آن مانند قرار دادن یک آتش” او گفت: بازتاب زبان مورد استفاده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است دست در رویکرد به بازگشایی روند اصرار دارد که تصمیم گیری تواند به سمت چپ متحده است.

‘فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما,” او گفت:. رئیس جمهور است و مشخص نیست چه قدرت او با اشاره به.

در سفر خود به ارائه دنده محافظ برای یک خانه سالمندان در Alexandria, Virginia, معاون رئیس جمهور مایک پنس خار متحده’ بی اعتنایی به صورت فدرال ارشاد گفت: او بسیار با اعتماد به نفس است که فرمانداران در حال حرکت در راه به عهده دارند.’

‘به نظر می رسد به من که کشورهای در حال گرفتن یک رویکرد مرحله به مرحله’ او گفت. ‘آنها پس از داده های آنها پس از علم و آنها در حال اجرای این نوع تست و ارزیابی منابع است که در فکر رئیس جمهور دستورالعمل برای باز کردن امریکا دوباره.’

President Donald Trump gestures to Spirit of Faith Christian Center Choir as first Lady Melania Trump watches during a White House National Day of Prayer Service in the Rose Garden of the White House, Thursday, May 7

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات به روح ایمان مسیحی مرکز گروه کر به عنوان بانوی اول, Melania Trump ساعت در طول یک کاخ سفید روز ملی نماز در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مه 7

فرمانداران سراسر کشور مبارزه کرده اند, با رقابت اولویت های جلوگیری از مرگ و میر است که می تواند مانع در حالی که تلاش برای کاهش نزدیک-بی سابقه اقتصادی رنج می برند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر شده است در تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها به شرایط انسانی و هزینه بازگشت به حالت عادی به عنوان او تلاش می کند تا به سرعت معکوس بحران اقتصادی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

‘به دنبال به جلو به گرفتن با آن’ مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: بعد از اضافه کردن ‘ما همه رزمندگان با هم.’

بعد در باغ گل رز رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump ابراز همدردی برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده قبل از ایمان به رهبران مذهبی مختلف وابستگی نماز از یک جداگانه تریبون.

در روزهای اخیر و هفته کشور ما را تحمل قبر و سختی. ما دعا می کنیم برای هر خانواده زده با غم و اندوه و ویران با غم از دست دادن’ و همچنین پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ “جنگ علیه نامرئی دشمن’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تگزاس قاضی زندان مبارز سالن مو مالک که باز کسب و کار خود را با وجود اقامت در خانه سفارشات – اما او نشان می دهد هیچ ندامت و می گوید: نگه داشتن کارگران شاغل است و مهم تر از قانون

Shelley Luther was sentenced to seven days behind bars and $7,000 - $500 for each day she opened her business' doors

شلی لوتر محکوم به هفت سال پشت میله های زندان و 7000 دلار – $500 برای هر روز او را باز کسب و کار’ درب

این مبارز تگزاس سالن مالک که حاضر به بستن کسب و کار خود را با وجود اقامت در خانه محدودیت و تکرار دستور دادگاه بوده است محکوم به هفت سال در زندان است.

شلی لوتر صاحب سالن a la Mode در دالاس به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه که در آن او را محکوم به هفت سال پشت میله های زندان و 7000 دلار – $500 برای هر روز او را باز کسب و کار’ درب.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت را آغاز فاز یکی از تگزاس reopenings هفته گذشته اما اجازه نداد سالن به رزومه, کسب و کار – اما متوقف نمی لوتر از باز کردن.

Dallas County قاضی اریک Moyé یافت لوتر در امور کیفری و مدنی تحقیر دادگاه و به او گفت که او بدهکار رهبران محلی عذرخواهی.

او به او این فرصت را به اعتراف به خطا و ارائه به رفت و آمد حکم او اگر او عذرخواهی کرد برای بودن seflish’ اما لوتر حاضر به اعتراف او هر چیزی اشتباه است.

“من باید برای مخالفت با آقا شما وقتی به شما می گویند که من خودخواه به دلیل تغذیه بچه ها من این است که خودخواه نیست. من آرایشگران که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس لطفا برو جلو با تصمیم خود را. اما من قصد ندارم به بسته سالن, ” او گفت: قبل از قضاوت.

اگر سالن همچنان به کار قاضی دستور داد لوتر به پرداخت 500 دلار در هر روز از ماه 8 است که زمانی که تگزاس اجازه خواهد داد که سالن و آرایشگاه به بازگشایی شده است.

‘به سرپیچی از دادگاه به منظور باز بود آشکار و عمدی Moyé نوشت: در تصمیم خود. ‘متهمان اگر چه داشتن داده شده است یک فرصت برای انجام این کار ابراز کرده اند هیچ ندامت ندامت یا پشیمانی برای خود تحقیر عمل است.’

لوتر دریافت کرده بود چندین تقدیر نامه برای باز کردن کسب و کار خود را از 24 آوریل.

در تاریخ 24 آوریل او دریافت بس و دست برداشتن نامه از Dallas County قاضی رس جنکینز.

Luther, the owner of Salon a la Mode in Dallas, appeared in court on Tuesday where she was sentenced

لوتر صاحب سالن a la Mode در دالاس به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه که در آن او محکوم شد

او موفق به دریافت یک دادگاه صادر شده و سفارش ضابط موقت در آوریل 28 الزامی او نزدیک کسب و کار خود را.

هفته گذشته در روز چهارشنبه لوتر به اشتراک گذاشته Facebook Live video گفت: او در نظر گرفته شده و باقی می ماند به طور کامل باز است و حق او بود.

“من هنوز اینجا هستم و ایستاده برای خود حقوق و سالن A La Mode باز است برای کسب و کار’ او گفت.

در 25 آوریل در باز تگزاس تجمع به بازگشایی کسب و کار در Frisco, Texas او را پاره پاره او را متوقف و دست بردارد نامه ای که صادر شد جمعه به قطعات قبل از جمعیت تشویق.

لوتر می گوید که او کسب و کار نیاز به باز چون او مدل مو را برای خانواده خود فراهم. او استدلال می کند که سالن خود را امن و پاک کردن محیط نیست که یک تهدید در گسترش COVID-19.

‘من نمی تواند استطاعت به باز بماند و سبک نمی تواند به توقف کار دیگر,’ لوتر گفت: به ABC13 بیش از آخر هفته. “ما در مورد به از دست دادن همه چیز و بدست هر گونه کمک و بنابراین من تا به حال به تصمیم گیری.’

شده اند وجود اعتراضات گسترده به مستند اقدامات در تگزاس با صدها نفر دعوت از رژیم صهیونیستی است. ابوت کامل باز دولت با وجود افزایشی باز کردن برنامه.

در تگزاس وجود دارد بیش از 36,600 موارد COVID-19 و 1 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de