Sesame Street را همه گیر مشاوره برای والدین: ‘پیدا کردن آداب و رسوم, انعطاف پذیر, take a breath’از سال 1969 عروسک از خیابان کنجد را مطرح نسل از کودکان آماده سازی آنها برای مدرسه و کمک به آنها برای صحبت کردن با بزرگسالان در مورد چگونه آنها احساس.

زمانی که بحران زده کنجد خیابان است پاسخ داد: کمک به کودکان در فرایند احساسات بزرگ در مورد 9/11 حملات پدر و مادر که مبارزه با اعتیاد و یا حبس – و در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خیابان کنجد یکی از مهمترین و تحقیق کودکان برنامه های تلویزیونی در تاریخ شواهد شهادت به یادگیری دستاوردهای ساخته شده توسط کودکان به ویژه کودکان از رنگ و کسانی که در فقر زندگی می کنند. حدود 60 نفر – از جمله در خانه, کارشناسان, محققان و تولید اعضای تیم – همکاری برای آوردن یک قسمت به هوا.
Sesame Street’s Elmo with his parents.

به عنوان coronavirus بسته حداقل 124,000 مدارس سراسر countryand میلیون ها نفر از پدر و مادر هستند محوری به موقعیت تمام وقت مراقبان در اینجا Sesame Street مشاوره برای معلمان و کودکان است.

‘انعطاف پذیری کلمه کلیدی’

کودکان رشد در ساختار و چسبیده به روال آنها را به ارمغان می آورد احساس امنیت با توجه به روزماری Truglio معاون رئیس جمهور از برنامه درسی و محتوای خیابان کنجد.

متاسفانه فزاینده بحران بهداشتی که دارای ضعف بیمارستانها و مورد نیاز خانواده ها را به پناهگاه در محل آن ساخته شده است اما غیر ممکن است برای گفتن آنچه در آینده آینده.

پس چگونه پدر و مادر ایجاد روال در یک لحظه غیر قابل پیش بینی?

“انعطاف پذیری کلید کلمه” Truglio. “همه کودکان را با بهترین ساختار, اما ما همچنین نیاز به انعطاف پذیر باشید اگر برنامه ای به چپ چپ.”

ترفند برای پدر و مادر گفت: Truglio است به چوب به این روال است که در کنترل است. نگه دارید تا به شب مراسم مانند مسواک زدن دندان و خواندن داستان قبل از خواب هر زمان ممکن است. پیدا کردن زمان به طور منظم برای کودکان به تمرکز در مدرسه. روز ممکن است احساس از کوره در رفته اما لحظات کوچک از ساختار می تواند کمک به ایجاد یک حس ظاهر ،

اگر برنامه کار نمی کند, محور. اگر آن باران حرکت یک پیک نیک به اتاق نشیمن. اگر شما از دست یک صبح خواندن فعالیت آن را در بعد از ظهر. و فقط به عنوان مهم اجازه دهید کودکان به دیدن که شما قادر به تطبیق زمانی که برنامه از هم جدا. دست زدن به سرخوردگی و ناامیدی است که یک قطعه بسیار مهم از رشد کودک است.

“ساختمان انعطاف پذیری کلیدی است” Truglio گفت. “ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته. همه ما باید انعطاف پذیر شود.”

استقبال از لحظات روزمره

خبر خوب برای پدر و مادر است که کودکان یاد می گیرند از طریق لحظات روزمره.
Grover coughs into his elbow, in line with the show’s advice.

در کتاب خود Sesame Street: آماده برای مدرسه! راهنمای پدر و مادر به اهل تفریح و بازی یادگیری برای کودکان سنین 2 تا 5, Truglio می نویسد: در مورد عطف کارهای روزمره به یادگیری لحظات. جلب کودکان و نوجوانان به ایجاد یک لیست خرید می تواند یک راه برای استفاده از الفبا و ساخت واژگان. ساختمان برج با بلوک می تواند به معنای صحبت کردن در مورد شکل و عرض و ارتفاع است. پخت و پز شام و یا انجام لباس های شسته شده است یک فرصت برای تمرین ریاضی و اندازه گیری.

کلید گفت: Truglio است برای یادگیری تفریح و بازی است. “تکیه و به دنبال فرزند خود علاقه,” او گفت:.

“چه خوب است که برای انجام مرتبا و یادگیری صدای موج. آن را بسیار جالب است. هنگامی که کودکان در حال بازی در آنها فعال آنها در حال سرمایه گذاری در یادگیری است. زمانی که آنها در حال تلاش برای حل مشکل آنها یادگیری از طریق آزمون و خطا. آنها یاد نمی دهد.”

مقابله با “برای-در حال حاضر عادی است’

این بیماری همه گیر است که ارائه یک نوع جدید از تروما توضیح داد Akimi گیبسون معاون رئیس جمهور و آموزش و پرورش ناشر در کارگاه آموزشی کنجد غیر انتفاعی پشت Sesame Street. “این واقعه جهانی است. آن است که هیچ فرهنگی یا اقتصادی تعصب. و آن همه ما به همان اندازه شگفت زده” گیبسون گفت. .

تحقیقات گواه به تاثیر منفی تروما در رشد کودک – که آیا آن را ناشی از فقر پدر و مادر معتاد به مواد مخدر یا global outbreak. به همین دلیل خیابان کنجد است که با تکیه به “برای-در حال حاضر عادی” به عنوان سازندگان برنامه با اشاره به این لحظه با ارائه راهنمایی ها و منابع برای صحبت کردن و گوش دادن به فرزندان خود را به تازگی راه اندازی “مراقبت از هر یک از دیگر” ابتکار است.
Elmo works with a child.

“ما باید برای تحقق بخشیدن به این است که یک راه جدید برای نگاه در تروما گفت: Jeanette بتنکورت معاون ارشد رئیس جمهور از کارگاه کنجد را ما تاثیر اجتماعی. “اما مهمتر از همه ما نیاز به بپرسید که چگونه ما می توانیم بهترین حمایت از کودکان در بسیاری از سانحه زمانی که صدای خود را در حال اغلب از دست داده است.”

اگر شما از نزدیک گوش کودکان می گویند آنچه در ذهن خود را به عنوان آنها روایت خود بازی Truglio اشاره کرد.

مهم برای مراقبان به گوش دادن و کمک به کودکان درک آن را OK به ترس و یا نامشخص است. خوشبختانه حمایت از کودکان نیاز به انطباق به نظر می رسد بسیاری مانند آنچه که باید همیشه مورد نیاز است.

“بسیار مهم برای کودکان جوان روال اما حتی مهم تر از دانستن است که یو پی اس وجود دارد برای من. ما می دانیم آنچه که کودکان نیاز: روال ثبات و عشق است. یک بیماری همه گیر تغییر نمی کند که” بتنکورت گفت.

در آن با هم

کنجد خیابان های اطراف ساخته شده اما سازندگان آن را درک است که بزرگسالان نیاز به کمک بیش از حد. برای آنها خیابان کنجد پیام ساده است: درک می کنم که شما انسان هستید و یک نفس است.

“پدر و مادر نمی تواند کمک کند اگر فرزندان آنها مراقبت از خود. آن را مانند اکسیژن در هواپیما. ما می خواهیم برای اطمینان از وجود منابع وجود دارد بلکه به نوعی به خود” Truglio گفت.

برای Sesame Street, است که به معنای ارائه مربیان با اعتماد منابع یادگیری در یک زمان زمانی که آنها در مواجهه با یک حرص و ولع خوردن از تست نشده نکته ورق و راهنماهای. برای پدر و مادر و مراقبان آن را به معنای کمک به آنها برای درک آنها لازم نیست که برای تبدیل شدن به معلم.

“پدر و مادر باید مراقب اولین و مهمترین” گیبسون گفت. “و این مربی می خواهد برای حفظ یک وضعیت به عنوان معلم است. این دو در آن هم برای منافع کودک است.”

در هیچ نقطه ای فراموش سازندگان از خیابان کنجد می گویند هر یک از این آسان خواهد بود. اما نه آنها نشان می دهد آینده به گریم.

“من امیدوارم که [مردم می توانید ببینید] یک عکس از شادی در این لحظه” گیبسون گفت. “قانون محوری با هم به سوی یک هدف مشترک است و نه غمگین مناسبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>