سناتور رای در برابر شنیدن شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمهسنای آمریکا رای دادند در برابر شنیدن شاهدان در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

مجلس سنا رای دادند 51-49 برای جلوگیری از شاهدان تنها با دو جمهوری خواهان میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین عبور از خط حزب را به حمایت از حزب دموکرات تماس برای شهود.

سنا موکول آخر هفته با یک برنامه به reconvene روز دوشنبه برای بسته شدن بحث استیضاح محاکمه. یک رای نهایی در برابر اتهامات ناروا برنامه ریزی شده بود برای 4 بعد از ظهر جمعه.

شاهدان بان کی مون به پایان رسید دموکرات ها ” بهترین امید برای استراحت در آزمایشی که ممکن است شوک جمهوری خواهان از خود قدم اهسته پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در توضیح خود “نه” رای چند جمهوری خواهان گفت: آنها معتقد بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عمل نامناسب اما سزاوار نیست برداشته شود.

نانسی پلوسی مجلس گفت: رای در برابر تماس شاهدان ساخته شده خواهان “همدستان به رئيس جمهور در پوشش”.

مغلوب ساختن پیشی جستن “است استیضاح forever”, پلوسی در بیانیه ای گفت. “می تواند وجود داشته باشد هیچ تبرئه بدون محاکمه. و وجود دارد بدون محاکمه و بدون گواه اسناد و مدارک و شواهد است.”

شاهدان سوال نتوانست با وجود یک 11th-ساعت درخواست توسط سرب مدیر خانه, Adam Schiff, برای سنا برای تحقق نقش خود را به عنوان “بزرگ لنگر دولت” در سخنان رئیس جمهور جیمز مدیسون.

“وجود دارد یک طوفان در حال حرکت از طریق این کنگره. آن باد قوی هستند و آنها منفجر ما در نامشخص و خطرناک جهت” شیف گفت.

“حذف که لنگر و ما شناور. اما اگر ما درست است اگر ما ایمان داشته باشد که کشتی دولت می تواند زنده ماندن حقیقت این طوفان بگذرد.”

با وجود این هشدار تهمت را تبرئه در روز شنبه به نظر می رسید ، رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای ارائه دولت از آدرس اتحادیه در خانه اتاق در شب سه شنبه.

دادگاه روز جمعه بود و موجب ویرانی عمده تاب در خارج از اتاق از جمله وحی است که منجر وکیل که برای روز را رد کرده است در طبقه سنا که تهمت بود درگیر در اوکراین طرح خود ضروری به این تلاش با توجه به یک گزارش جدید در آینده کتاب های سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

دموکرات ها را به نام هفته برای سنا به حکم بولتون شهادت. حتی به عنوان اکثریت جمهوریخواه نقل مکان کرد و برای سرکوب است که به تازگی به بیرون درز گزیده ای از بولتون کتاب پشتیبانی مرکزی اتهام تهمت: که او مشروط کمک های نظامی برای اوکراین در دریافت او را از سیاسی به نفع.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بولتون در یک نشست ماه برای تماس با جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy و به او بگویید که برای دیدار با رودی جولیانی بولتون کتاب می گوید: با توجه به گزارش نیویورک تایمز. جولیانی رئیس جمهور وکیل شخصی بود مسئول در کشور تلاش اوکراین درک آنچه تهمت می خواستم – و برای ارائه آن است.

در بیشتر بمب بولتون نوشت که کاخ سفید مشاور پت Cipollone بود در میان شرکت کنندگان در نشست ماه. Cipollone رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع تیم. اگر بولتون حساب درست است Cipollone پنهان دانش خود را از اوکراین طرح در حالی که شمار این تصور وجود داشت تا کنون چنین طرح – و به طور همزمان متهم خانه مدیران کتمان شواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد بولتون حساب. او در بیانیه ای گفت: “من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ نیویورک به ملاقات با رئیس جمهور Zelenskiy. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است.”

شیف pounced در انکار به عنوان مجلس سنا شروع بحث روز جمعه در پاسخ به سوال از تماس شاهدان. او گفت: “در اینجا شما باید به رئیس جمهور گفت: جان بولتون است که گفتن حقیقت. بیایید پیدا کردن. بیایید عزل جان بولتون تحت سوگند. بیایید پیدا کردن که گفتن حقیقت است.

“همانطور که آقای Cipollone گفت: اجازه دهید مطمئن شوید که تمام حقایق بیرون می آیند.”

در میان کسانی که پیوستن به شیف تماس برای شاهدان روز جمعه به جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان که اشاره به نظرسنجی نشان قریب به اتفاق حمایت عمومی برای تماس با شاهدان.

“اگر شما به پاسخ نمی 75 درصد از رای دهندگان آمریکایی و باید شاهد این کار فقط نیم ساعت انجام می شود” کلی گفت. “شما خودتان را باز کنید تا برای همیشه به عنوان یک سنا که ثواب آن مسئولیت است.”

در روز پنج شنبه شب جمهوریخواه لامار الکساندر یک بازنشستگی سناتور گفت: رای در برابر شهود. الکساندر اعلام موثر درب بسته در امکان دموکرات ها قادر خواهد بود به زور سنا را در شاهدان برای شهادت در دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد اما آیا “برآورده نمی, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر گفت. “سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد.”
Trump at his rally in Des Moines on Thursday night.

سناتور مارکو روبیو از فلوریدا روز جمعه اعلام کرد که او مخالف محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود اعتقاد خود را در تهمت و گناه. “فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از دفتر” روبیو در بیانیه ای گفت.

اطلاعیه در شهود آمد و پس از نهایی بعد از بازجویی از سناتورهای. سوال بخش به نظر نمی رسد به نوسان قابل توجهی باریک از دموکرات یا جمهوری خواه مجلس.

در یک تجمع در آیووا در پنج شنبه شب و تهمت تمسخر آنچه که او به نام “استیضاح-lite”.

“در حالی که ما با افتخار در ایجاد شغل و کشتن تروریست ها و دموکرات کنگره در حال مصرف حزبی با خشم و با وسواس آشفته جادوگر-شکار جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استخراج بوس و thumbs-down حرکات از حامیان در Des Moines. “ما با داشتن احتمالا بهترین سال ما تا به حال در تاریخ کشور ما – و من فقط استیضاح!”

دیوید اسمیت کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de