سناتور اصرار رسمی کاوشگر نیروی دریایی حامل فرمانده شلیک بیش از coronavirus درخواست

فایل عکس: یو اس اس تئودور روزولت (CVN-71) دیده می شود در حالی که ورود به این بندر در دانانگ ویتنام

واشنگتن (العالم) – یک گروه از برجسته سناتورهای دموکرات به طور رسمی درخواست روز جمعه که پنتاگون مستقل و بازرس کل بررسی دریایی شلیک فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت که برای قوی تر اقدامات لازم برای توقف شیوع کروناویروس در هیئت مدیره.

کاپیتان برت Crozier برطرف شد از فرمان او روز پنج شنبه پس از او داغدار نامه به بیرون درز شد به رسانه ها.

“با توجه به شرایط فوق العاده زیر است که این حوادث در زمان ما معتقدیم یک بررسی دقیق تر توسط یک شخص ثالث بی طرف است ضروری” سناتور نوشت: به گفته یک کپی از متن دیده می شود خبر داد.

ایسنا برای اولین بار است به گزارش چنین کنگره درخواست بازرس کل ،

سناتور ریچارد بلومنتال کانکتیکات و سناتور کریس ون Hollen از مریلند به رهبری فشار و ملحق شدند 15 دیگر سناتور ایالات متحده آمریکا از جمله Bernie Sanders, Elizabeth Warren, ctq و کامالا هریس.

اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly به رویترز گفت در اوایل روز جمعه که Crozier مشترک این نامه بیش از حد و به طور گسترده ای مورد سوال فرمانده قضاوت. منتقدان را متهم به Modly شلیک Crozier چون این نامه خجالت نیروی دریایی است.

واکنش به Modly تصمیم به آتش Crozier شده است ،

در ویدئوها نوشته شده آنلاین ملوانان در تئودور روزولت تحسین Crozier مورد ستایش قرار داد و او را به عنوان یک قهرمان به دفاع از خدمه خود را – حتی در هزینه شخصی برای کار خود را.

بیش از 100 پرسنل از حامل آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تا کنون این تعداد به احتمال زیاد به افزایش با توجه به نزدیک محله های تحت آن زندگی می کنند و به کار گیرند.

این سناتورها در نامه خود به بازرس کل دفتر اشاره کرد: “قابل توجه نشان می دهد حمایت از سروان Crozier توسط اعضای خدمه اش” و ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا او شلیک خواهد تاثیر روحیه و آمادگی در نیروی دریایی است.

آنها همچنین خواسته بازرس کل به بررسی چگونگی نیروی دریایی در پاسخ به گزارش از شیوع COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس سرنشین حامل.

“ما به خصوص در مورد نیروی دریایی آمادگی برای حمایت فعلی و آینده اعزامهای بدون همه لازم است اقدامات پیشگیرانه و منابع مانند یو اس اس رونالد ریگان و آینده استقرار ناو یو اس اس نیمیتز” آنها نوشت.

(گزارش شده توسط فیل استوارت و علی ادریس; ویرایش توسط کریس ریس و لایحه Berkrot)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im