انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای coronavirus پاسخ

واشنگتن — مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش در صبح روز سه شنبه به توجیه خود را در پاسخ به تهدید در حال رشد از کروناویروس که بیمار حداقل 80,423 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 2,712.

داشتن گسترش فراتر از منشاء آن در شهر ووهان در چین COVID-19 به عنوان بیماری ناشی از این ویروس شناخته شده است در حال حاضر به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر. اگر چه وجود داشته است و هیچ ثبت مرگ و میر در ایالات متحده در عین حال شک و تردید اعضای سنای آمریکا روشن ساخته و به مقامات دولت است که آنها نمی باید اعتماد به نفس خود را پاسخ.

که به خصوص روشن شدن در طول زمان بین سن. جان کندی, R-La., و اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ که تلاش برای پاسخ به ظاهر سوال اساسی در مورد این بیماری از جمله در مورد آن میزان مرگ و میر نسبت به آنفولانزا.

در یک نقطه در طول خود را به عقب و جلو که بی درنگ رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی کندی اصرار داشت که گرگ به او بگویید که تعدادی از coronavirus موارد که ایالات متحده می تواند انتظار می رود.

گرگ قادر به پاسخ به این سوال گفت: تنها که تعدادی از موارد را “رشد” و “نیروی کار اعضای” در کار بود و در مسائل.

که ادعا تنها در خدمت به بیشتر تحریک سناتور لوئیزیانا. “شما وزیر,” کندی retorted. “من فکر می کنم شما باید جواب را می دانم.”

وجود دارد در حال حاضر 14 موارد تایید شده در ایالات متحده است.

سناتور. جان کندی, R-La., پس از یک جلسه از مقامات دولت روز شنبه در coronavirus. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

کندی و سپس اقدام به مسابقه Wolf در مورد چگونه coronavirus منتقل شد. گرگ شروع به پاسخ زمانی که کندی او را قطع کرد دوباره.

“چگونه است آن منتقل می شود؟” کندی گفت: دیگر آزار به پنهان کردن خود را تحریک لب های او پیچش یا حلقه زنی رو به پایین در دلخوری.

“انواع راه سناتور” گرگ پاسخ داد.

“به من بگویید چه هستند لطفا” کندی خواستار شدند.

گرگ پاسخ داد که به حالت اولیه انتقال بود “انسان به انسان” به این معنی که این ارتباط از یک فرد به دیگری است. است که در حالت اولیه که توسط ویروس ها در حال گسترش — هر چند آنها می تواند سرچشمه در حیوانات و اغلب انجام دهید.

“بدیهی است که انسان به انسان” کندی گفت. “چگونه؟”

گرگ, که ندارد, پزشکی, پس زمینه, تلاش برای پاسخ به این سوال به کندی رضايت ساخت نامشخص اشاره به “در همین نزدیکی” و “تماس فیزیکی” تکرار که “انسان-به-انسان” موارد نگران کننده است.

“شما از من درخواست تعدادی از سوالات پزشکی” یک برافروخته گرگ گفت: کمی بعد.

ارز ثابت سمبل به برخی از bungled پاسخ به یک تهدید در حال رشد.

“هر دو حزب توافق تهمت نیست به اندازه کافی جدی در مورد کوروناویروس ایم” سناتور. کریس مورفی, D-Conn., صبح روز سه شنبه بازتاب آنچه به نظر می رسد اجماع رو به رشد.

این درگیری صورت گرفت روز سه شنبه در آنچه بودند قرار بود بودجه مربوط به جلسات قبل از تخصیص بودجه سنا. قانونگذاران اغلب با استفاده از تخصیص جلسات — که در آن مقامات اجرایی شعبه ظاهر برای دفاع از بودجه فدرال درخواست — به سوال, انتقاد و سرزنش سران سازمان.

که قطعا مورد طول مربوطه تخصیص جلسات با حضور گرگ و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. هر دو مردان درگیر در این دولت در پاسخ به coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان آن بحث سیاست در مرز ایالات متحده با مکزیک.

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS), در حال سخنرانی در مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه شنوایی در واشنگتن در فوریه. 25, سال 2020 است. (استفانی رینولدز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن در ارائه نظرات خود در coronavirus از هند — جایی که او تا به حال شده است در دیدار با نخست وزیر نارندرا — گفت که “ما بسیار نزدیک به یک واکسن” و این که ایالات متحده “به احتمالا حدود 10” موارد است. یک گزارش در واشنگتن پست نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است که صدایی بلندتر هشدار در مورد ویروس می تواند بازار سهام به افت در نتیجه سرقت او از یکی از مورد علاقه خود را استدلال چرا برای ریاست جمهوری او موفقیت آمیز بوده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات برخورد با آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ظاهر می شود به این نتیجه رسیده اند. “ما در حال درخواست از آمریکا برای آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد” نانسی r. schultze ، بالا CDC اپیدمیولوژی هشدار داد در روز سه شنبه.

قبل از تخصیص بودجه کمیته ظاهر گرگ تا به حال در جریان قانونگذاران در پشت درهای بسته در مورد کوروناویروس. این جلسه به نظر می رسد به سمت چپ سناتور ناراضی. “من نمی شنیدن هر چیزی در این صبح است که من خوانده نشده در روزنامه” سناتور. جین شاهین D-N. H. شکایت به گرگ درخواست او برای برگزاری جلسات باز.

“OK” گرگ جواب داد.

دولت روز دوشنبه کنگره خواسته برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس هر چند دموکرات گفت که کافی نیست.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز سه شنبه. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

کندی جمهوری خواه از لوئیزیانا مواجه گرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات از هند است. ظاهرا unmollified توسط رئیس جمهور خوش اظهارات کندی خواستار گرگ فقط چگونه بسیاری از موارد ایالات متحده می تواند انتظار می رود.

“آیا کسی مدل سازی که ؟” تیز تعجب وکیل با یک قانون آکسفورد مدرک.

گرگ شروع به گفتن است که سلامت و خدمات انسانی بود “متخصصان پزشکی” احتمالا انجام این کار. اما او در بر داشت خود را قطع کندی که در حال رشد بود به سادگی ناراحت است.

“اما شما رئیس امنیت داخلی. شغل شما این است برای امن نگه داشتن ما” کندی اظهار داشت با شنیدن ” است.

مدت کوتاهی پس از آن کندی سوال در مورد گرگ دقیق مرگ و مير coronavirus که گرگ شد قادر به تولید گفت این زیر 2 درصد است.” او گفت که در مقایسه با میزان مرگ و میر برای آنفولانزا که او گفته بود: “درست است که در اطراف درصد” — است که 2 درصد است.

“شما مطمئن هستید که؟” کندی پرسید.

“بله, آقا” گرگ گفت.

میزان مرگ و میر برای آنفولانزا در حدود 0.1 درصد ساخت آن حدود 20 برابر کمتر کشنده از coronavirus.

کندی ادامه بازجویی گرگ در مورد اینکه آیا به اندازه کافی وجود دارد “ماسک” و “ماسک صورت است.” او به نظر می رسد با اشاره به عرضه کافی برای پوشش کل جمعیت آمریکا نه فقط پزشکان که ممکن است تشکیل اولین خط از پاسخ.

گرگ به نظر می رسد به اشتباه به این سوال که تنها بیشتر خشم کندی.

“آقای وزیر شما قرار است برای امن نگه داشتن ما” کندی گفت. “شما نیاز به دانستن پاسخ به این پرسش.”

گرگ گفت: علاوه بر این که یک واکسن بود: “چند ماه” به دور است. مقامات بهداشت عمومی در CDC اما تخمین می زنند که در حال توسعه یک واکسن است که آماده است برای انتشار را یک سال کامل برای توسعه و تست و تولید انبوه.

چاد Wolf اقدام DHS, منشی, شهادت در مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسه روز سه شنبه. (تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ)

بعد در پاسخ به مطلب آشتی جویانه سوال از بهداشت ، جان Hoeven R-N. D., گرگ سعی در برجسته کردن این واقعیت است که مقامات ایالات متحده به شدت در حال غربالگری آگهی بازگشت stateside در 11 فرودگاه که منجر به نمایش 50,000 افراد تا کنون.

گرگ اضافه شده است که او “بسیار راضی” by Homeland Security پاسخ به coronavirus تهدید. اما در آن زمان کلیپ از ارز با کندی مشاهده شده است هزاران بار در اینترنت. که و دیگر تحولات به احتمال زیاد برای قرار دادن برگ برنده دولت در موضع دفاعی دقیقا در زمانی که به آن نیاز دارد به طرح ریزی اعتماد به نفس و شایستگی.

آذر بهداشت و خدمات انسانی, وزیر نیز مواجه سختی سوال در مورد کوروناویروس هر چند به عنوان یک مقام عالی رتبه جانباز صنعت داروسازی — او یک بار در بالای اجرایی در Eli Lilly — او به نظر می رسد بهتر مجهز به رسیدگی به نگرانی در مورد در حال رشد بیماری همه گیر از گرگ شده بود.

در بیانیه افتتاحیه آذر گفت که خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus بود “پایین” اما گسترش ویروس به کشورهای خارج از شرق آسیا بود “عمیقا نگران.”

در عین حال او بیش از حد تلاش برای اطمینان بخشیدن به سناتور که احساس می کنم این دولت به سادگی انجام داده است و نه به اندازه کافی شده است و یا در آینده به اندازه کافی در مورد آنچه در آن در حال انجام است.

کمیته تخصیص را رئیس بهداشت ، ریچارد شلبی, R-Ala., گفت: دولت بود “lowballing” با درخواست برای تنها $2.5 میلیارد دلار در آن coronavirus پاسخ. “اگر شما lowball چیزی شبیه به این” شلبی هشدار داد آذر “شما پرداخت هزینه برای آن است.”

در پاسخ به سوال از بهداشت ، پتی موری, D-بشویید. آذر اعتراف کرد که ایالات متحده تا به حال نمی انبار منابع کافی برای مقابله با شیوع. “البته نه یا ما نمی تواند درخواست برای یک مکمل به دنبال پول بیشتر برای خرید بیشتر از این که” او به او گفت.

آنجا که گرگ تا به حال قبل از او آذر اذعان کرد که این کشور تنها 30 میلیون نفر از ماسک توصیه می شود N-95, مدل, در حالی که برخی از 300 میلیون نفر از آنها مورد نیاز صرفا برای حرفه ای پزشکی برای رسیدگی به بیماری پاسخ.

یک “واکسن نامزد” است که در آثار آذر گفت: اشاره به یک گزارش وال استریت ژورنال درباره بالقوه واکسن در حال توسعه توسط مدرن, یک بیوتکنولوژی شرکت در بوستون و حومه.

آذر افزود که او به خصوص در رابطه با گسترش coronavirus در ایران و ایتالیا. چگونه این بیماری در مهاجرت وجود دارد نامشخص است که باعث می شود که توسعه به ویژه نگران کننده است.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن او توییتی در مورد کوروناویروس روز سه شنبه در تماس تلفنی با رهبر اقلیت سنا چاک شومر “بی کفایت.” شومر تا به حال با انتقاد از $2.5 میلیارد درخواست بیش از حد کم است. پس از آن تهمت پشت به tweeting در مورد سفر خود به هند و آنچه او تلقی می شود “کل سقط جنین از عدالت” در مورد سابق متحد راجر سنگ.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im