سناتور می گوید کاخ سفید تبدیل اضطراری coronavirus بودجه در اوایل فوریه

واشنگتن — سن. کریس مورفی, کانکتیکات, حزب دموکرات می گوید که تهمت مقامات دولت کاهش یافته و پیشنهاد اولیه کنگره کمک مالی است که وی و دیگر سناتورهای ساخته شده در فوریه. 5 طی یک جلسه به بحث در مورد کوروناویروس.

مقامات از جمله بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: آنها “نیاز ندارد, بودجه اضطراری که آنها را قادر به رسیدگی به آن در داخل موجود تخصیص,” مورفی به یاد می آورد در مصاحبه با یاهو نیوز ” “Skullduggery” پادکست.

“افتضاح وحشتناک فاجعه بار اشتباه بود که” مورفی گفت.

در فوریه. 5 مورفی در توئیتر خود نوشت: “فقط چپ دولت در جلسه Coronavirus. خط پایین: آنها نیست این به طور جدی به اندازه کافی. قابل توجه بدون درخواست برای هر گونه کمک مالی اضطراری است که یک اشتباه بزرگ است. محلی سیستم های بهداشتی نیاز به منابع آموزشی و غربالگری کارکنان و غیره. و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

مورفی گفت: اخبار یاهو که کمک های مالی او و دیگر رهبران کنگره خواست به اختصاص حدود دو ماه پیش بود که برای پرداخت ضروری است اقدامات پیشگیرانه از جمله استخدام محلی غربالگری و آزمایش کارکنان تحقیق در مورد واکسن و درمان و انباشت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“عواقب ناشی از آن در کانکتیکات است که ما در حال رفتن به آزمون کمتر مردم امروز از ما آزمایش دیروز” مورفی گفت: “Skullduggery” میزبان مایکل Isikoff و دانیل Klaidman. “و این بدان معنی است که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مثبت هستند که در حال رفتن به آن را می دانم که پس از آن رفتن به در تماس با افراد دیگر که می خواهید به گسترش این بیماری است.”

یک HHS سخنگو گفت که چند روز قبل از Feb. 5 جلسه آذر تا به حال اجازه کنگره می دانم که او ممکن است نیاز به استفاده از “انتقال قدرت” به صندوق پاسخ به این ویروس. این گروه در حال حاضر با استفاده از یک بیماری عفونی و سریع پاسخ صندوق ذخیره که سخنگوی گفت: پرداخت مورد استفاده قرار گرفت CDC کمک های فنی و پزشکی و غربالگری و بیشتر در آزمایشگاه ظرفیت در میان چیزهای دیگر.

کانکتیکات است بنابراین undersupplied که مقامات مجبور به کاهش در آزمون اداره حتی به عنوان مشکوک به عفونت های جدید در حال افزایش مورفی گفت: کاهش اجباری در تست “مکروه.”

مورفی گفت: Connecticut شده است به خصوص به چالش در تلاش برای ساخت تا خود را عرضه مجدد عوامل ترکیبات مورد نیاز برای اجرای coronavirus آزمون. Re-عوامل عمدتا تولید شده در خارج از کشور و مورفی گفت: “تمام جهان در رقابت” برای آنها در حال حاضر.

این سناتور گفت: او صرف بخشی از روز شنبه بر روی گوشی با یک آزمایشگاه رسمی در کانکتیکات که گفت که او نمی تواند اداره آزمایشات به اندازه کافی با توجه به re-عامل کمبود.

“تا به حال ما اختصاص پول در ماه فوریه شروع به خرید مجدد عامل ما می خواهد در یک موقعیت برای انجام بسیاری از آزمون امروز از ما هستند” مورفی گفت. “در آن برای ما روشن است که دولت نمی فکر می کنم این خواهد بود یک مشکل است. ما خواهش کرد که آنها در آن جلسه به درخواست بودجه اضطراری از کنگره و آنها به ما گفت که آنها تا به حال همه چیز را که آنها نیاز به در دست است که نادرست بود.”

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., در کاپیتول هیل. (Jacquelyn مارتین/AP)

مورفی همچنین با انتقاد کاخ سفید تصمیم به کروناویروس تست کیت ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی در ماه ژانویه که به او گفته بود به خصوص ویرانگر اشتباه است چرا که در آزمون آماده بود برای رفتن و به راحتی تکراره. مورفی گفت که او معتقد است که به عنوان یک نتیجه از دولت را تست گیری تنها حدود 20 درصد به 30 درصد از افرادی که باید آزمایش می شود قادر به انجام این کار.

“ما نمی مناسب دلار لازم برای ساخت این تست زیرساخت” مورفی گفت.

دولت را به بی بند و مداخله رویکرد نیز کمک به این کشور را افزایش عفونت رای مورفی گفت: به دلیل تهمت مقاومت کرده بود تماس به استناد دفاع تولید عمل می کنند. دفاع تولید عمل می کنند و یا DPA اجازه می دهد تا رئیس جمهور را وادار شرکت های خصوصی برای تولید محصولات لازم برای امنیت ملی است.

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که او در نهایت با استناد به DPA به زور جنرال موتورز برای تولید به شدت مورد نیاز هواکش. اما مورفی گفت: رئیس جمهور کشیده بود پای خود را در استفاده از DPA به دلیل برخی از متحدان خود را تحت فشار او را در برابر استناد به آن است.

“رئیس جمهور این است که گرفتن فشار را از جناح راست پردازان از کسانی که بر این باورند که بخش خصوصی می تواند به رفع هر گونه مشکلات است که مقابله با ملت” مورفی گفت.

“ملی اتاق بازرگانی و دیگر محافظه کار رایگان-بازار پردازان در داخل کاخ سفید در حال مشاجره هستند رییس جمهور برای استفاده از DPA به سادگی از آنجا که آنها فلسفی مخالفت با این ایده که دولت باید هیچ نقشی در مدیریت منابع در یک زمان مثل این.”

سابرینا نیش سخنگوی اتاق بازرگانی پاسخ نمی دهند به اخبار یاهو’ درخواست برای نظر.

رییس جمهور این کشور را coronavirus استراتژی مدیریت یک “abysmal شکست” مورفی گفت: فقدان رهبری فدرال همچنان به طور مستقیم مرتبط با شهرها و کشورها ، ناتوانی برای انجام آزمایشات به اندازه کافی و جلوگیری از این بیماری از گسترش در آمریکا گفت که کمبود عرضه منجر به یک “‘ارباب مگس’ محیط زیست است که در آن هر دولت و هر یک بیمارستان است از چپ به اصل دفاع از خود و سعی کنید برای صرفه جویی همراه تجهیزات تا آنجا که آنها می توانند.”

پرسید که چه او در نظر گرفته می شود مهم ترین چیزی که تهمت می توانید انجام دهید برای کمک به کشور به نوبه خود گوشه ای در تلاش خود را برای جلوگیری از coronavirus مورفی گفت: رئیس جمهور باید تجدید نظر اخیر خود ادعا که این کشور ممکن است قادر به بازگشت به حالت عادی با عید پاک که می افتد این سال در آوریل 12.

“آنچه که من بیشتر نگران در مورد حق در حال حاضر این است که رئیس جمهور فقط رفتن به مرتب کردن بر اساس خسته از این اقدامات اضطراری,” مورفی گفت: با اشاره به اجتماعی فاصله تلاش اکثر آمریکایی ها در حال حاضر انجام. “نتیجه این خواهد بود که مردم شروع به بیرون آمدن از خانه های خود و ما را تا پایان با یک سیستم مراقبت های بهداشتی در مطلق شکست فاجعه بار.”

مورفی همچنین گفت که او در حال حاضر به پیشنهاد قانون است که به تقویت هماهنگی بین ایالات متحده و کشورهای دیگر به صورت همه گیر آمادگی و حفاظت به طوری که دفعه بعد یک ویروس پدیدار رهبران بهتری هستند قادر به پاسخ.

“می تواند وجود داشته باشد یکی دیگر در آستان ما بهار آینده در همان زمان که ما در پاسخ به این زمان ویروس,” او گفت:.

او همچنین مورد ستایش قرار داد عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک اواخر روز چهارشنبه. بسته است که به منظور تقویت اقتصاد متناوب تحت وزن از coronavirus همه گیر و شامل میلیاردها دلار اعتبار مالیاتی برای ضربه صنایع و مستقیم پرداخت نقدی به افراد در میان سایر مقررات.

اما در حالی که او گفت که او خوشحال بود این لایحه کمک به اقتصاد بازیابی “تا زمانی که بیمارستان ها باید آنچه را که آنها نیاز به منظور ادامه در پاسخ به این … نجات ما واقعا در دست ما است.”

“وجود دارد هیچ خطر زیاده در حال حاضر” مورفی گفت. “به تعداد افراد آلوده به رشد با فراز و نشیب هر روز بیشتر نقاط داغ ایجاد شده در سراسر کشور ما نیاز به اقدامات شدید.”

او گفت که او به شدت نگران دولت “پیام های مخلوط” به عموم در مورد مدت و اهمیت اجتماعی فاصله.

“همه چیز در این لایحه بی معنی است” مورفی گفت: از محرک “مگر همه ما شخصا بسیار جدی در مورد درگیر شدن در بهترین شیوه های لازم برای دفع این ویروس.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • اوباما جهانی مبارزه با ابولا می گوید coronavirus عفونت را منفجر ‘ در چند هفته آینده نمی خواهد کاهش تا زمانی که ممکن است

  • چرا صلیب سرخ و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی تبدیل به Infinite و Instagram برای صرفه جویی در زندگی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • چرا مردم نادیده اجتماعی فاصله مشاوره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de