‘سناتور سندرز من متاسفم’: Chris Matthews معذرت خواهی برای نازی قیاس


MSNBC

در مواجهه با خشم بیش از مقايسه ایالت ورمونت برنی ساندرز’ نوادا دموکراتیک حزبی پیروزی به فرانسه سقوط به نازی ها در جنگ جهانی دوم, کریس ماتیوز خطاب به بحث در بالای خود را دوشنبه شب پخش.

“همانطور که من به تماشای یک طرفه نتایج این جلسه در نوادا من رسیده برای یک قیاس تاریخی و با استفاده از” جانباز MSNBC شخصیت گفت. “من اشتباه بود برای اشاره به یک رویداد از روز گذشته و یا در واقع اولین روز از جنگ جهانی دوم است.”

“سناتور سندرز من متاسفم برای مقایسه هر چیزی که از آن عصر غم انگیز است که در آن بسیاری رنج می برد به خصوص مردم یهودی به یک نتیجه انتخاب که در آن شما به خوبی سزاوار برنده” ماتیوز ادامه داد. “این است برای رفتن به یک جنگ سخت گرم مبارزات انتخاباتی از ایده ها.”

این بیس بال میزبان نتیجه عذرخواهی خود را با گفتن او را “تلاش برای انجام یک کار بهتر” از “elevating سیاسی بحث و گفتگو” در هفته های آینده و ماه های قبل از تبریک دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار خود را در “پیروزی فوق العاده ای در نوادا است.”

متیوز و سپس استقبال در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio که به تازگی تایید شده ساندرز را مورد ورمونت سناتور نامزدی.

MSNBC آمده است در زیر آتش خود را به طور فزاینده ای منفی و انتقادی پوشش دموکراتیک سوسیالیستی نماینده مجلس به عنوان اصلی است گرم می شود. حتی قبل از ماتیوز ساخته شده تاسف خود را قیاس های دیرین میزبان شده بود لعنتی بیش از unhinged واکنش به ساندرز’ افزایش است.

قبل از روز دوشنبه mea culpa ماتیوز دریافت انتقاد از همکاران خود و برای سخنان خود با MSNBC تحلیلگر آناند Giridharadas کوبیدن ماتیوز در روز یکشنبه برای تشبیه ساندرز’ برنده شدن به یک تهاجم نازی ها اشاره کرد که ساندرز اقوام “قتل در هولوکاست است.”

پس ماتیوز’ در هوا عذرخواهی ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: واشنگتن آزما که کمپین قدردانی “برخی از مراحل MSNBC گرفته است و ما امیدواریم که برای دریافت عادلانه تر پوشش رفتن به جلو است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im