سناتور رند پل خواست به اتهام تهمت خلاف کاران در سنا


رند پل

رویترز/جان Sommers دوم

  • در روز سه شنبه سناتور رند پل خواندن یک سوال در سنا که خواست ادعا اوکراین whistleblower.

  • حرکت مگس در چهره رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که قبلا مسدود پولس سوال.

  • اگر یک بلوک از توافق اعضای بارها سعی کردن خلاف کاران وجود دارد اجماع دو حزبی که خلاف کاران هویت باید از آن محافظت شود.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در روز سه شنبه سناتور رند پل خواندن یک سوال در سنا که خواست ادعا اوکراین whistleblower. او به همراه سوال با پلاکارد چاپ با whistleblower نام.

این حرکت برای اولین بار گزارش شده توسط سیاسی را Kyle چنی در توییتر, پرواز در مواجهه با رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که قبلا مسدود پولس سوال.

 

رئیس دادگستری رابرتز ناظر از مجلس سنا استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول خواندن قانونگذاران ، هفته گذشته او حاضر به خواندن پولس سوال.

دموکرات ها باید tussled با hard-خط جمهوریخواهان بیش از حفاظت از هویت اوکراین خلاف کاران که می شده اند نشان داد اگر رابرتز به حال حاضر به عنوان خوانده شده برامدگی لبه طبقات سنگ ،

تصویری: کلمبیا دانشکده حقوق استاد توضیح می دهد که دقیقا چگونه استیضاح آثار

موسس محافظت شده توسط خلاف کاران قانون حفاظت محافظت می کند که کارکنان فدرال که “قانونی افشای اطلاعات آنها منطقی معتقدند شواهد نقض قانون, قانون و مقررات.”

با توجه به سی ان ان در هفته گذشته, پل نا امید شد توسط رابرت حرکت می کند. و تاریخ سناتور کنتاکی گفت که ادامه فشار دادن این مسئله است.

“این هنوز یک فرایند مداوم; این ممکن است اتفاق می افتد فردا” پل گفت: به گروهی از خبرنگاران در راه خود را به سنا مجلسی در هفته گذشته با اشاره به آنچه که او را دیدم به عنوان یک امکان برای دریافت سوال خود را در تاریخ ثبت است.

قانون فدرال خبرچین مانع از واکنش و مقابله به مثل. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها با حمله به خلاف کاران اما.

“موسس یک ننگ برای کشور ما است. یک رسوایی است. و خلاف کاران از آنجا که باید نشان داد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت در پاییز گذشته اضافه کرد که این افشاگر اطلاعاتی وکیل باید شکایت کرد “برای خیانت”.

 

اندرو Bakaj یکی از افشاگر اطلاعاتی وکلا ارسال بس-و-دست برداشتن نامه ای به کاخ سفید در آن زمان خواستار آن است که تهمت end عمومی خود را اقدامی تلافی جویانه در برابر فرد است.

“تماس های خود را به عموم مردم برای شناسایی مشتری من با نام و پیشنهاد او است که او را به حمایت از اعمال خشونت علیه موکل من هستند با صراحت برخی از خطرناک ترین و بی پروا همه چیز یک رئیس جمهور ایالات متحده می گویند” Bakaj نوشت.

  • ادامه مطلب:

  • قاضی جان رابرتز تعطیل جمهوری خواه خواسته های به نام اوکراین whistleblower و این می تواند جرقه اصلی بن بست

  • سنا شروع یک ماراتن 16 ساعته پرسش و پاسخ جلسه در روز چهارشنبه. در اینجا لحظات کلیدی.

  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تهمت را استیضاح فرایند: چه اتفاقی افتاد که بازیکنان در حال و چه می آید بعدی

خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im