سنا انتقاد درب در شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

واشنگتن — آمریکا در روز جمعه را رد کرد و با یک حاشیه باریک تماس شاهدان به استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یک رای نهایی برای پایان دادن به رسیدگی است.

دو واکنش — سناتور. میت رامنی از یوتا و بهداشت ، سوزان کالینز از مین — رای دادند با تمام 47 حزب دموکرات در حمایت از با توجه به رای به تماس شاهدان و به حکم اسناد از کاخ سفید است.

دو رای بیشتر مورد نیاز برای رسیدن به اکثریت مورد نیاز برای تصویب این قطعنامه است.

سنا صرف یک بلوک از زمان اواخر جمعه قبل و بعد از رای کار کردن یک توافق در مورد چگونگی محاکمه به پایان خواهد رسید و تصمیم به برگزاری یک رای نهایی در گناه یا بی گناهی چهارشنبه آینده. 67 رای فمن مورد نیاز است را محکوم و این که هرگز یک نتیجه به احتمال زیاد.

بدون شاهد نتیجه بوده است انتظار می رود از اواخر روز پنجشنبه هنگامی که یک کلید امکان پذیر است و نوسان رای دهندگان ایالت لامار الکساندر R دنیاست. اعلام کرد فقط قبل از نیمه شب است که او را مخالفت با تماس شاهدان.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. روز جمعه گفت که دادگاه بدون شاهد خواهد بود “محاکمه شم” و “بزرگترین پوشش پس از واترگیت.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر. (J. Scott Applewhite/AP)

الکساندر گفت: استیضاح “ثابت” رئیس جمهور نامناسب نکردن کمک نظامی از اوکراین برای فشار آوردن به دولت وجود دارد به اعلام تحقیقات است که می تواند صدمه دیده است, جو بایدن, رقیب برای ریاست جمهوری, اما او فکر نمی کنم آن merited از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

دموکرات ها اصرار داشتند که پس از مجلس نمایندگان به طور رسمی استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر سنا باید اجازه می دهد جدید شاهد به شهادت. از آنها خواسته است که چهار تهمت مقامات به نظر می رسد: میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد; John Bolton سابق مشاور امنیت ملی; Michael Villalpando دفتر مدیریت و بودجه دانشیار مدیر امنیت ملی و رابرت بلر مشاور ارشد اقدام کاخ سفید رئیس ستاد.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تاخیر در ارسال مقالات از استیضاح به مجلس سنا تا اواسط ژانویه در نهایت تلاش بی ثمر برای استخراج امتیاز از دخالت در این موضوع از تماس با این شهود است.

مک کانل نیز شکست تلاش برای به دست آوردن یک شاهد توافق در ابتدای محاکمه نزدیک به دو هفته پیش است. او به دست آمده پشتیبانی از تمام سناتور جمهوریخواه برای محاکمه قوانین که قرار این سوال تا پس از شش روز از افتتاح استدلال و دو روز از سوالات. او در بخشی از انتشار اولیه مجموعه ای از قوانین است که آنقدر دقیق است که آن را به او راه به سازش در ازای پشتیبانی از کلید سناتور که ممکن است در غیر این صورت در نظر گرفته شده رای گیری در حمایت از تماس شاهدان.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. (درو Angerer/گتی ایماژ)

این یکشنبه گذشته خبری از اتهامات در بولتون کتاب — که او تا به حال دست اول دانش از مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین — ارائه آخرین املاک تکان خوردن از انرژی به سمت تماس با شاهدان. اما بسیاری از سناتور جمهوریخواه coalesced در اطراف این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال رفتار بد اما این اقدامات خود را “آشنایی با قانون اساسی را ‘خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه “استاندارد برای یک impeachable جرم” به عنوان الکساندر گفت: در بیانیه شنبه شب.

سناتور. بن Sasse, R-Neb., سی ان ان گفت که الکساندر “صحبت می کند برای بسیاری از ما” سناتور جمهوریخواه. سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو تکرار اسکندر منطق در یک بیانیه صادر جمعه

“من باور دارم که برخی از رئيس جمهور اقدامات در این مورد — از جمله درخواست یک کشور خارجی به منظور بررسی پتانسیل حریف سیاسی و تاخیر در کمک به اوکراین — اشتباه بودند و نامناسب” پورتمن گفت. “اما من باور نمی کنم که رئیس جمهور اقدامات افزایش به سطح از بین بردن بموقع رئیس جمهور منتخب از دفتر و گرفتن او را به رای گیری در وسط از یک انتخابات است.”

سناتور. راب پورتمن. (J. Scott Applewhite/AP)

اگر رئیس جمهور مجرم شناخته شدند سنا و حذف از دفتر او نیز منع از برگزاری دولتی هرگز دوباره.

الکساندر و Portman شد بازتاب یک نسخه از این استدلال های ساخته شده توسط تهمت وکیل Alan Dershowitz که گفت که تنها یک عمل مجرمانه به معنای شخصا غنی رئیس جمهور می تواند پایه ای برای از بین بردن او.

منجر مجلس استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا به نام Dershowitz منطق یک “تبار به قانون اساسی جنون.”

قانون اساسی وکلا گفت: Dershowitz دفاع خواهد به این رئیس جمهور و هر آینده رئیس جمهور اختیار تام به سوء استفاده خود و یا قدرت.

دیگر سناتور جمهوریخواه اعلام کرد که مخالفت خود را با جدید شاهد روز جمعه ارائه شده از دیگر دلایل تصمیم خود را.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا روز جمعه گفت که او خواهد رای در برابر شاهدان در بخشی چرا که او نمی خواست برای ایجاد یک 50-50 کراوات که نیاز به قاضی جان رابرتز که ریاست بر محاکمه یا شکستن کراوات با یک حکم یا اجازه می دهد که اندازه گیری به شکست با پرهیز از وزن.

سناتور. لیزا Murkowski ايستاده کست هیچ رای برای تماس شاهدان در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (سنا تلویزیون از طریق یاهو نیوز)

و Murkowski در زمان هدف در همکاران مانند بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., که یک سوال در روز پنج شنبه در مورد رئیس دادگستری رابرتز. پس از سناتورهای ارسال سوالات خود را در نوشتن قرار داده است که رئیس دادگستری در موقعیت خواندن یک سوال در مورد خودش.

“آیا این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دیوان عالی کشور و قانون اساسی گفت:” رابرتز خواندن وارن سوال.

Murkowski به وضوح خوشحال نیست با وارن تاکتیک و اشاره به آن در بیانیه ای.

“آن را نیز تبدیل به روشن شدن برخی از همکاران من قصد بیشتر سیاسی این روند و کشیدن دیوان عالی کشور به نزاع, در حالی که حمله به رئیس دادگستری. من نه ایستاده و نه حمایت از این تلاش است. ما در حال حاضر تخریب موسسه ما به صورت حزبی و سیاسی بهره مند شوند و من نمی خواهد قادر می سازد کسانی که مایل به جلو و پایین دیگر” Murkowski گفت.

پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند شومر رفت و به اجتماع افراد یک تیم با همکار خود را دموکرات و خبرنگاران امتناع از شنیدن شاهدان به مبلغ “یک فاجعه در مقیاس بسیار بزرگ است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>