گزارش سنا انتقاد پاسخ به دخالت و تا حدودی مقصر مک کانل


رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) پیاده روی یک کنفرانس خبری پس از سنا رای به تبرئه رئیس جمهور در کاپیتول هیل در واشنگتن Feb. در 5 سال 2020 است. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

واشنگتن — جمهوری خواه کنگره رهبران امتناع علنا اذعان کرد در انتخابات روسیه دخالت در سال 2016 کمک به یک سیراب به پایین پاسخ دولت اوباما در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی سنا در گزارش منتشر شده در یکشنبه یافت.

سناتور. میچ مک کانل R-Ky. و رهبر اکثریت سنا, واکنش skeptically پس از دریافت اطلاعات جلسه در ماه سپتامبر سال 2016 در مورد روسیه دخالت سابق اوباما گفت: دولت در گزارش. “شما امنیت مردم باید مراقب باشید که شما با استفاده از مک کانل گفت: لیزا موناکو, کاخ سفید, امنیت میهن, مشاور رئیس جمهور, باراک اوباما, در این زمان, با توجه به گزارش.

بخش عمده ای از این گزارش بر آن نقد دولت اوباما و “به شدت سیاسی محیط زیست” است که مانع از یک قوی تر پاسخ روسیه به دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016. اما گنجاندن مک کانل را شک و تردید در یک گزارش از یک جمهوری خواه به رهبری آمریکا می تواند به اتهامات جدید زندگی است.

دموکرات ها از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قبلا متهم به دخالت برای توقف دولت اوباما از صحبت کردن بیشتر زور علیه روسیه دخالت. مک کانل به مدت طولانی رد آن اتهامات با اشاره به دو حزبی نامه ای که رهبران کنگره منتشر شده در اواخر ماه سپتامبر 2016.

پاسخ به روسیه را به دخالت در ارائه یک مشکل سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال برای: نشانههای عمومی اذعان قبل از انتخابات ممکن است منصرف مسکو و بهبود رای دهندگان اعتماد در نتیجه اما هیچ کدام از آن مطمئن بود و آن را نیز می تواند هزینه جمهوریخواهان کاخ سفید است.

با توجه به گزارش های متعدد مقامات دولت اوباما گفت برخی از اعضای کنگره در ماه سپتامبر 2016 توجیهی “در برابر دولت درخواست که هر دو حزب در بیانیه ای ساخته شده در مورد روسیه که مسئول دخالت کند.” این بود که در آن جلسه که در آن مک کانل گفت: در اهل موناکو است که او باید مراقب باشید با هوش.

گزارش کامل از کمیته رهبری سناتور. Richard M. Burr, R-N. C. مردد در اثر هر سطح بالا دولت ایالات متحده هشدار می توانست تا به حال در روسیه کمپین انتخابات خرابکاری. کرملین عملیات را ادامه داد و حتی به عنوان دولت اوباما در شروع بحث در مورد آنها را علنی سنا محققان در بر داشت.

“پس از هشدارهای روسیه ادامه داد: آن cyberactivity شامل بیشتر از انتشار عمومی به سرقت رفته, ایمیل, مخفی رسانه های اجتماعی مبتنی بر تاثیر عملیات و نفوذ دولت رای گیری زیرساخت از طریق انتخابات 2016” این گزارش گفت:.

این کمیته گفت که دولت اوباما نگران بود که آن را به روسیه می تواند به طور بالقوه تضعیف رای دهندگان اعتماد به نفس در انتخابات که خود به روسیه از تلاش. دولت نیز مانع از آنچه در آن نه می دانیم از جمله حد کامل از توانایی برای دستکاری در سیستم انتخابات.

این گزارش همچنین شامل برخی از جزئیات جدید در مورد دولت اوباما در تلاش برای متوقف کردن روسیه به دخالت در مبارزات انتخاباتی. دولت تحویل پنج مستقیم هشدارهای به “سطوح مختلف دولت روسیه” از جمله پیام ها از اوباما به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در این گزارش گفت:.

اوباما هشدار داد, پوتین در یک توجه داشته باشید که “این نوع از عواقب است که او می تواند پیش بینی خواهد بود با قدرت تاثیرگذار به اقتصاد خود و به مراتب بیش از هر چیزی که او دیده بود به تاریخ” در این گزارش گفت: با استناد به مصاحبه با سوزان E. برنج, اوباما, مشاور امنیت ملی در زمان.

برخی از مواد در این گزارش redacted از جمله زمان اولین هشدار است که بسیاری از دولت دریافت در قالب جلسات از مدیر سازمان سیا در آن زمان John O. Brennan.

حتی به عنوان آنها ارائه یافته های این گزارش به عنوان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در کمیته برجسته هنوز acrimonious حزبی تقسیم کمپین 2016 در پاسخ های خود را.

با مته سوراخ کردن با هدف نقد خود را در دولت اوباما را متهم به مقامات های بیش از حد اطلاعات کمی در داخل دولت است.

“منجمد توسط ‘فلج تجزیه و تحلیل,’ صالح با محدودیت های واقعی و درک اوباما مقامات مورد بحث دوره از عمل واقعا بدون در نظر گرفتن یک” با مته سوراخ کردن گفت.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا نماینده دموکرات کمیته سرزنش سیاست های حزبی در بخشی به صورت ناقص پاسخ در 2016 و هشدار داد که آنها هنوز هم یک مانع برای مبارزه با روسیه را به ادامه دخالت در سیاست آمریکا.

“من به ویژه نگران این موضوع است که مشروع ترس مطرح شده توسط دولت اوباما — که هشدار عمومی در روسیه حمله می تواند نتیجه معکوس سیاسی است که هنوز هم در حال حاضر در ما hyperpartisan محیط زیست” وارنر گفت.

در یک مکمل به گزارش دیابت Ron Wyden D-سنگ., گفت: شکست در بحبوحه مبارزات انتخاباتی به “دو حزبی عمومی تشکر و قدردانی از ادامه حمله روسیه” تا به حال پیامدهای جدی.

چنین بیانیه Wyden نوشت: ممکن است باعث شد که رسانه های خبری به بیشتر زمینه در گزارش خود از افشا شده توسط ویکی لیکس در مورد کلینتون در مبارزات انتخاباتی از همه مهمتر با اشاره به “انتشار خود را بخشی از یک نفوذ روسیه کمپین” طراحی شده برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

“تشکر و قدردانی از نفوذ روسیه عملیات ویژه عملیات در نظر گرفته شده برای کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را منعکس ضعیف نامزد خود کمپین” Wyden نوشت. “اما که نباید دلیلی برای دولت و اعضای کنگره را به خودداری از هشدار مداوم حمله یک دشمن خارجی.”

این کمیته گزارش شامل طیف وسیعی از توصیه های به اطمینان حاصل شود دولت بهتر است آماده واکنش به نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی در انتخابات آینده. قانون تصویب شده در سال گذشته نیاز به مدیر اطلاعات ملی را در حال حاضر به طور منظم ارزیابی از تهدید قبل از انتخابات در این گزارش اشاره کرد.

سناتور نیز نامیده می شود برای قوه مجریه به آینده بیشتر با مردم به خصوص اگر نفوذ خارجی عملیات اصطلاح “اقدامات فعال” توسط روس ها — در حال جریان است.

“در صورتی که چنین کمپین شناسایی شده است مردم باید آگاهانه در اسرع وقت با روشن و موجز بیانیه تهدید حتی اگر اطلاعات ناقص است” در این گزارش است.

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>