روحانی: جو بایدن درخواست برای جستجوی سوابق تارا Readeسنای آمریکا با رد درخواست از جو بایدن دموکرات نامزد برای جستجو و انتشار هر گونه سوابق از سال 1993 شکایت علیه او از یک دستیار است که او را متهم کرد از تجاوز جنسی.

معاون سابق رئیس جمهور به اولین مصاحبه تلویزیونی در این باره در روز جمعه به صراحت انکار سابق مشاور تارا Reade بدخشان که زمانی که او یک سناتور از دلاور او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و ضرب و شتم او.

بایدن همچنین نوشت: به Julie Adams, دبیر سنا درخواست کرد که او کردهاید و عمومی هر دنباله مقاله مربوط به شکایت Reade می گوید او ساخته شده به سنا پرسنل ،

اما در روز دوشنبه گفت: “سنا مشاور حقوقی بررسی کرده و قوانین مربوط را بر اساس سخت محرمانه مورد نیاز توصیه شده است که “وزیر امور خارجه بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه ممکن است 1”.

این بایدن کمپین در پاسخ سه سوال: می توانید سنا فاش اینکه آیا پرونده وجود داشته باشد; وجود دارد هر کسی که این پرونده می تواند قانونی افشا می شود و می توانید سنا انتشار هر گونه روش های مورد استفاده توسط این دفتر است که باید با نظارت یک آزار و اذیت جنسی شکایت در 1990s.

تصمیم سمت چپ سوالات بیش از پاسخ و کشف و ضبط شد توسط خواهان. استیو مهمان سریع پاسخ مدیر برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه نوشت: در یک ایمیل: “جو بایدن در تلاش برای ارائه faux شفافیت زمین به توقف screeching این صبح است.”

مهمان متهم بایدن ارسال رسانه ها در “تعقیب غاز وحشی” به دنبال سوابق در بایگانی ملی, گفت که آن را نمی کند و آنها را نگه دارید و سپس به مجلس سنا.

وجود و یا در غیر این صورت پرونده در سنا آرشیو ملی و دانشگاه دلاور تبدیل به یک قطعه حیاتی از اره منبت کاری اره مویی در اتهام علیه بایدن که روز جمعه گفت که او آگاه از هر گونه شکایت در پرونده.

بایدن MSNBC گفت: “این یک کتاب باز است. وجود دارد هیچ چیز برای من برای پنهان کردن دارد.”

Reade گفته او شکایت در زمان حادثه به اتهام شد و پس از آن از کار اخراج شدند. اما او هفته گذشته گفت که شکایت نمی کند به صراحت متهم بایدن از تجاوز جنسی.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و از آن ساخته شده من ناراحت کننده,” او گفت: آسوشیتد پرس. “من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی.”

Reade پس از آن, توییتی که AP گزارش “false”. او همچنین گفت که او تا به حال شده است در معرض تهدید است.

Reade بود و در میان هشت زنانی که ادعا شده در سال گذشته است که بایدن را احساس ناراحت کننده با ناخواسته لمس کردن یا نمایش از محبت. او عذر خواهی کرد و سپس به نظر می رسد برای ایجاد نور از ماده است.

پس از بایدن به طور موثر امن نامزدی حزب دموکرات را به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر Reade که مشغول به کار به عنوان یک هیات دستیار خود را در سنا از دسامبر 1992 اوت سال 1993 به اتهام بایدن دوخته خود را در برابر یک دیوار در زیرزمین یک کاپیتول هیل, اتاق کار, رسیده, زیر دامن او تحت فشار قرار دادند و انگشتان خود را داخل کند.

Reade, 56, گفت:, او تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات حمله به طول اولیه گفتگو با خبرنگاران بیش از یک سال پیش بود چرا که او هنوز هم در حال آمدن به شرایط با این حادثه و ترس یک واکنش. دو نفر از همکاران او را در هفته گذشته گفت: او تا به حال گفتگو با آنها که تایید جنبه های او دادند.

متعدد رهبران دموکرات و ارقام در #MeToo جنبش نشان داده اند همبستگی با بایدن. جمهوری خواهان را متهم و آنها را از نفاق استدلال آنها شده اند متعصب در زنان مؤمن که متهم به تهمت و دیگر محافظه کاران از حمله.

رئیس جمهور مواجه شده است و چند اتهام حمله و آزار و اذیت که همه او را انکار می کند.

Maureen Dowd نویس در نیویورک تایمز مشاهده: “دموکرات ها همیشه مجموعه ای از استانداردها است که به عقب آمده و آنها را نیش می زنند. آنها را به ایجاد یک قفس خود را ساخت.”

اما برگ برنده خود انتهایی بایدن در بسیاری از نظر سنجی شده است نحو نامشخصی مردد می رساند. در مصاحبه ای با مجری رادیویی محافظه کار دن richard shaw او گفت: اگر این اتهامات کاذب بودند بایدن باید انکار آنها.

“فقط بیرون رفتن و مبارزه با آن یکی از کسانی که همه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود. “من شده است در مجموع قربانی این مزخرف اتهامات نادرست است.”

بایدن است, اما, کشیده انتقاد از چپ حزب دموکرات است. نینا ترنر بود که ملی co-کمپین صندلی برای برنی ساندرز که کاهش یافته دموکراتیک مسابقه و تایید بایدن به رویترز گفت: “این نمی تواند به نظر می رسد که [Reade] است نادیده گرفته می شود فقط به خاطر این حقیقت ناخوشایند برای برخی افراد در حزب دموکرات است.”

بایدن نوشت: خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور آمد اما زیر آتش خود را برای دست زدن به آنیتا هیل 1991 سنا شهادت در برابر در حال حاضر دیوان عدالت کلارنس توماس.

او گفت: جمعه گذشته در MSNBC: “زنان مؤمن به معنی گرفتن زن ادعا می کنند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو و سپس دامپزشک آن را به آن نگاه کنید. درست است که در این مورد نیز …

“اما حقیقت این است که آنچه مهم است و در این مورد حقیقت این است که این ادعا نادرست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>