واکنش به تبرئه تهمت و پایان استیضاح روندسنای آمریکا آماده در روز چهارشنبه به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پایان دادن به روند استیضاح و بیشتر پاکسازی آسمان بیش کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور زاویه برای انتخاب مجدد.

سنا برنامه ریزی شده بود برای رای دادن به طور جداگانه در دو مقاله از استیضاح آغاز و در ساعت 4 عصر. رای مقدمه یک سوم بعد از سخنرانی سناتور استدلال نظرات خود را.

“سنا خواهد رای به تبرئه رئیس جمهور فردا گفت:” جمهوری خواه تد کروز از تگزاس در یک سخنرانی سه شنبه. “این است که به رای دهندگان برای تصمیم گیری است که سیاست های آنها می خواهند برای ادامه دهد.”

خارج از رسیدن به دو سوم اکثریت سناتورهای مورد نیاز خواهد بود برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل به سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح و سپس زنده ماندن سنا محاکمه.

حتی قبل از اینکه خود را تبرئه تهمت بود با بهره گیری از یک اجرا از مثبت سیاسی اخبار. در خود دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب او تبلیغ قوی اقتصادی و جدید در تجارت بین المللی می پردازد.

Botched رای گزارش در آیووا حزب دموکرات قفقاز در دوشنبه شب بدان معنی است که هیچ نامزد مخالفان به وضوح افزایش در روند, در حالی که حزب پدید آمده با چشم های سیاه و سفید و مخرب داخلی مبارزه در دست خود را.

یک نظرسنجی گالوپ منتشر شده در جمعه, در ضمن نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است و یا در نزدیکی اوج تمام وقت از جمله 94% تصویب در میان جمهوری خواهان و افزایش حمایت در میان مستقل.

با شتاب به ظاهر در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف شانس بهبود یافته که اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل را ارائه تمیز, حزب, خط تبرئه رای برای رئیس جمهور در روز چهارشنبه بعد از ظهر. جمهوریخواهان برگزاری 53-صندلی اکثریت در سنا است.

دو جمهوری خواهان میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین را شکست با این حزب در طول محاکمه به رای دادن به نفع خواستار شهود و صدور احضاریه برای اسناد مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

روز سه شنبه بعد از ظهر کالینز اعلام کرد او می خواهد رای به تبرئه در هر دو مقاله از استیضاح. “من اعتقاد ندارم که در خانه ملاقات کرد و بار ناشی از آن در نشان می دهد که رئیس جمهور انجام, اما ناقص حکم مرحله شدید از حذف از دفتر” او گفت:.

رامنی داده بود هیچ نشانه ای از چگونه او برنامه ریزی شده برای رای دادن.

سه دموکرات بودند نیز در کانون توجه به پتانسیل نوسان آرا. داگ جونز آلاباما که چهره یک مشکل انتخابات در ماه نوامبر اتحاد پیوست دموکرات Joe Manchin از غرب ویرجینیا خواستار سرزنش از مغلوب ساختن پیشی جستن – ممکن است نشانه ای که یک یا هر دو مشاهده نگر حذف از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک گام بیش از حد.

Kyrsten Sinema آریزونا متوسط دموکرات در دولت است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است نشان داد که چگونه او در حال برنامه ریزی برای رای دادن.

آمریکا یافت می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را توسط مطبوع کمک های نظامی و کاخ سفید برای ملاقات با اوکراین در دریافت های شخصی و سیاسی به نفع و تا به حال مسدود کنگره با صدور یک پتو عدم تطابق با درخواست از جمله احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک.

تنسی سناتور لامار الکساندر توضیح داد: هفته گذشته چرا به او رای دادند و در برابر شنیدن تازه شهادت شهود یک حرکت است که به کمک سرعت محاکمه پایان اما نمایش داده می شود نادر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه و افزایش برای دموکراتها ارائه حقایق است.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است و آن را برآورده نمی کند ما قانون اساسی را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر در بیانیه ای گفت.

او افزود: “آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق این بررسی است. اما قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de