سنا دفتر نمی تواند انتشار سوابق مربوط به تارا Reade

در روز جمعه به او زور رد اتهام تجاوز جنسی ساخته شده علیه او توسط یک سابق سنا aide, آمده است. نام در آرشیو ملی به انتشار هر گونه شکایت مربوط به اتهام.

اما ملی Archives بلافاصله پاسخ داد که هر گونه پرسنل ثبت نمی خواهد تحت کنترل خود خواهد اما بقیه با سنا خود را.

سپس بایدن کمپین با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه از مجلس سنا درخواست دفتر به “مستقیم جستجو” برای هر گونه سوابق مربوطه در صورتی که وجود داشته و نتایج حاصل از این جستجو ،

روز دوشنبه وزیر امور خارجه سنا گفت که تا به حال هیچ قانونی اختیار “به افشای هر گونه اطلاعات است.” که باعث شد آقای بایدن شخصی وکیل برای پاسخگویی به مجلس سنا دفتر درخواست در اثر آنچه در مبارزات انتخاباتی خود برای انجام کار نیاز به قرار دادن هر گونه اسناد و مدارک مربوطه و ترتیب خود را برای انتشار.

مبادلات را به سردرگمی انداخته آقای بایدن تلاش برای کسب هر گونه اسناد و مدارک مربوط به ادعای یک سطح از شفافیت او قول داده که او به نظر می رسد در MSNBC جمعه برای رسیدگی به این مسئله برای اولین بار به صراحت گفت که این حمله “هرگز اتفاق افتاده است.” حتی بایدن مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد نامشخص از چگونگی ادامه.

در موضوع اتهام توسط تارا Reade که می گوید که آقای بایدن حمله او در سال 1993 در مجلس سنا راهرو هل دادن او در مقابل یک دیوار و نافذ خود را به صورت دیجیتالی. خانم Reade مشغول به کار به عنوان یک مشاور در آقای بایدن را در مجلس سنا در اواخر سال 1992 و 1993.

او به نیویورک تایمز گفت که او شکایت با کنگره پرسنل دفتر اما او نمی باید یک کپی و مانند کاغذ بازی شده است واقع شده است. شکایت او گفت: مدعی آزار و اذیت, اما نه حمله.

در بیانیه منتشر شده در روز دوشنبه وزیر امور خارجه سنا گفت: “سنا مشاور حقوقی توصیه می کند که این کار بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه از آوریل 1.” در این بیانیه ذکر شده در بخش “محرمانه بودن سخت الزامات” قانون حاکم بر چنین سوابق آن را تایید نمی کند که وجود یک شکایت است.

مدت کوتاهی پس از آن بایدن کمپین گفت که باب بائر آقای بایدن شخصی وکیل تا به حال پاسخ از طرف آقای بایدن با سه سوال مربوط به انتشار یک شکایت که شامل توضیحات در هر شرایطی که اجازه می دهد به انتشار اطلاعات است.

“فقط وجود هر گونه سوابق موضوع به همان ممنوعیت افشای؟”

در اشاره آشکار به خانم Reade او همچنین پرسید که آیا وجود دارد “هر کسی از جمله به عنوان یک شاکی به آنها چنین سوابق و اگر آنها وجود داشته باشد می تواند قانونی فاش?”

و او پرسید: اگر سنا می تواند “آزادی مراحل و مواد مرتبط از جمله هر گونه فرم های استاندارد یا دستورالعمل که از سنا نمایشگاه اشتغال و شیوه ها به دنبال آن در سال 1993 برای مصرف و پردازش هر گونه شکایت از این نوع؟”

در روز دوشنبه دفتر وزیر از مجلس سنا گفت که آن را تا به حال در پاسخ به این سوال پیش از آن روز.

دفتر آن گفت: “توصیه شده توسط سنا مشاور حقوقی که افشای وجود چنین خاص پرونده را به مقدار ممنوع افشای تحت کارمند دولت حقوق قانون از سال 1991.”

آن افزود: “ما آگاه هستند از هر گونه استثنا در قانون اجازه دفتر ما به افشای هر گونه سوابق که وجود دارد اگر حتی به اصلی شرکت کنندگان در یک ماده است.”

دفتر گفت: آن را به حال نیز آقای بایدن مشاور یک سند عمومی با قوانین حاکم بر دفتر سنا نمایشگاه اشتغال و شیوه های.

اما آقای بایدن دریافت یک افزایش در روز دوشنبه هنگامی که سناتور الیزابت وارن شد آخرین مشخصات بالا دموکراتیک به دفاع از شخصیت او.

تماس خود را انکار از خانم Reade بدخشان “معتبر و قانع کننده” خانم وارن گفت: “من حمایت معاون رئیس جمهور از من حمایت خود را از کمپین و من با افتخار به حمایت از او برای رئيس جمهور.”

امیلی کوکران کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>