سنا روحانی هشدار استیضاح دادگاه هیئت منصفه آنها را درو خواهد کرد آنچه را که آنها ایجادروزانه نماز سنای آمریکا, روحانی, بری, سیاه, به نمایندگان مجلس انجام استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در یک تاول زمینه روز جمعه در تولید هر دو ستایش و انتقاد مجلس سنا در کف و آنلاین. این داغدار اظهارات شامل هشدار سناتور که آنها را “درو آنچه را که آنها ایجاد”.

“به یاد ما سناتور که آنها به تنهایی پاسخگو به شما برای انجام,” او گفت:. “خداوند به آنها کمک کند به یاد داشته باشید که آنها نمی تواند شما را نادیده بگیرد و دور با آن.”

الی Honig
(@eliehonig)

کاملا مطمئن سنا روحانی فقط کاهش یافته نه چندان ظریف “گناه” رای دادن.

ژانویه 31 سال 2020

باز نماز آمد به عنوان قانونگذاران آماده برای رای گیری در مورد اینکه آیا برای مجوز جدید شاهد یا شواهد احتمالا یکی مانده به آخر عمل قبل از رای گیری در کل مورد اینکه آیا برای حذف و یا تبرئه رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره حذف از دفتر پس از استیضاح در مجلس نمایندگان آمریکا برای تلاش های خود را به اجبار مقامات اوکراین برای بررسی خود را رئیس 2020 دموکراتیک سیاسی رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

برخی از بینندگان تفسیر نماز به عنوان قوی ملامت از آمریکا استیضاح دفاع از رئیس جمهور. اوباما به احتمال زیاد به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود تماس های اضافی برای تحقیقات.

“من یک خدا ترس مرد اما در مجلس سنا روحانی شده است یک ستاره از این استیضاح درام ایم” فیلم ساز نیل میلر “این یک افراطی غوطه دادن در بالاترین مرتبه است.”

دیگران را دیدم جمعه سخنرانی به عنوان بخشی از به طور فزاینده ای از جان گذشته دادخواستی به دموکرات home را فشار داده و در مورد آنها و کسانی که ناراضی استیضاح دادگاه تا کنون.

کتی ساقی
(@KButler1169)

آیا هر کس دیگری فکر می کنم سنا روحانی را بپردازد و صدا مانند تهدیدات? که شخص شدید است! #ImpeachmentTrialSham #ImpeachmentHoax

ژانویه 31 سال 2020

در حالی که سیاه و سفید است که نشانه رفته با هر دو انتقاد و ستایش قدرت خود نماز است که جدید نیست. سیاه قبلا عناوین ساخته شده برای روح-تکان دهنده پرتوی از اخلاق است. در کلیساها در سراسر امریکا تماس های به عمل معمولا با مخلوط کتاب از طریق موعظه و نماز است.

برگرد Melech توماس شیکاگو پاستور و شناخته شده برای سال. او اشاره می کند که آمریکایی آفریقایی سنت های مذهبی باید “همیشه در خدمت به عنوان یک شکل از براندازی” از ظالم.

“نماز خود را به از جان گذشته. شما به دنبال مداخله از یک قدرت الهی” او گفت:. “دریاسالار سیاه است درخواست از خدا برای گرفتن کنترل کنگره به جای رفتن-P در تلاش برای بازی Go-D.”

Rev. Dr. William J. باربر دوم
(@RevDrBarber)

سنا روحانی هشدار داد که مجلس سنا در نماز امروز گفت: به خدا “آنها نمی تواند شما را نادیده بگیرد و دور با آن. ما همیشه درو آنچه ما افشانده.”
آیا مک کانل می دانیم که وی و دیگر سناتورهای این کشور را درو خواهد کرد آنچه را که آنها در حال کاشت?

ژانویه 31 سال 2020

سیاه Seventh-day Adventist و فارغ التحصیل از دانشگاه Oakwood یک موسسه شناخته شده به عنوان یک HBCU یا تاریخی سیاه و سفید کالج. بازنشسته نیروی دریایی دریادار خدمت کرده است به عنوان قطب نمای اخلاقی برای سنای آمریکا برای نزدیک به 20 سال است.

او به پایان رسید نماز خود را با دعوت از خالق به “قالب و [هستهای] پس [خدا] خواهد شد”.

“ایستادن قادر مطلق خدا کشش خود را و اجازه دهید این ملت و جهان می دانند که شما به تنهایی مستقل” او گفت:.

بعد از یک انتظار رای در برابر شاهدان سناتور خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید که آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. توماس نیست با اعتماد به نفس.

“چیزی که می تواند روح و تکان دهنده بود و نه روح-صرفه جویی در,” او گفت:. “سیاه و سفید در تلاش بود به استناد نیاز به صرفه جویی در روح و امریکا و برخی از مردمی گوش دادن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>