سنا آغاز می شود یکی از عجیب ترین جلسات در تاریخ


پلکسی گلاس و موانع ماسک شیر و خالی از دالان ها و مترو: سنا آغاز می شود یکی از عجیب ترین جلسات در تاریخ به عنوان میچ مک کانل می گوید coronavirus را ندارد ‘روز’ و كم تا رای هسته ای حسابرس نامزد

  • سنا رای گیری خواهد شد در یک نامزدی دوشنبه برای اولین بار پس از عبور از coronavirus قانون در اواخر ماه گذشته
  • سخنران نانسی پلوسی نگه داشتن خانه از جلسه
  • کنگره آراسته شده است با پیاده رو نشانه ضمن تشکر از مردم برای اجتماعی فاصله
  • برخی از سناتورهای انتظار می رود به همین ماسک در داخل کنگره
  • کاپیتول پلیس کارکنان رستوران و ساختمان دیگر کارکنان مورد نقل مکان کرد در غیر این صورت ساختمان خالی در روز دوشنبه بعد از ظهر
  • کنگره جلسات در نامزد رزومه کاری این هفته
  • اتاق ملاقات با بیش از 60 ، 000 آمریکایی مرده از ویروس و بیش از 30 میلیون برای پر کردن بیکاری
  • میچ مک کانل گفت: coronavirus را ندارد ‘روز’
  • دموکرات ها لعنتی او برای برگزاری جلسه و گفت که به نصب خود را در حمایت قدرتمند دادگاه
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تقریبا خالی از سکنه کنگره پیچیده نمایش جدید اقدامات احتیاطی به عمل در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در روز دوشنبه به صورت ماسک بر ارائه در کنگره زیرزمین اما تنها چند نشانه هایی از زندگی در دالان خالی به مجلس سنا آماده برای آمدن به جلسه.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر آن را به نام یکی از عجیب ترین جلسات این کشور ایالات متحده آمریکا, در تاریخ ایالات متحده آمریکا.’ او گفت: در یک طبقه سخنرانی که همکار سناتور خواهد پاک کردن میکروفن دراز کردن دست می لرزد و پوشیدن ماسک در راهرو.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که به نام اتاق به جلسه descried قانونی جلسه به عنوان یک نشان از یک کار قوی-اخلاق – اگر چه واشنگتن دی سی در عین حال به آمار آن coronavirus اوج با نزدیک به 5000 موارد تایید شده.

‘این کشنده coronavirus را ندارد روز و پس از این کشور ایالات متحده آمریکا است یا نه,’ مک کانل گفت.

اما در حال حاضر زمان آن رسیده است برای ما برای ادامه اجرای ملت ما کسب و کار در راه است که تنها ممکن است با سناتورها در اینجا در کنگره گفت

The Capitol grounds were frequented by joggers Monday, as the chamber prepared to come back in session for the first time since passing coronavirus legislation

کاپیتول زمینه شد آباد جاگر دوشنبه به عنوان اتاق آماده به آمده به عقب در جلسه برای اولین بار پس از عبور از coronavirus قانون

Senator Richard Durbin ایلینوی, دموکراتیک, شلاق زدن, لعنتی تصمیم به بازگشت در جلسه دیگر از coronavirus کسب و کار و مک کانل گفت: بنابراین به منظور نصب سابق خود کارآموز و حمایت در قدرتمند سی دادگاه تجدید نظر.

قوه قضائیه کمیته در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه پنج شنبه در نامزدی جاستین واکر یک قاضی دادگاه منطقه از نشانههای اصلی دولت است.

‘جاستین واکر تمایز او یکی از 9 نامزد ریاست جمهوری فرستاده شده به کمیته قضایی مجلس سنا توسط کاخ سفید بودند که با قضاوت بی حد و حصر توسط American Bar Association,’ Durbin گفت برای او هیچ توجهی محاکمه تجربه زمانی که نامزد برای پست فعلی خود را.

‘من آن را درک نمی کنند. آن را قطعا سخت به استدلال می کنند که این یک پاسخ به یک ملی بهداشت و درمان اضطراری در امریکا’ او گفت. واکر زندانی برای مک کانل شد و یک شاگرد مشغول به کار در دولت بوش-چنی مبارزات انتخاباتی در سال 2004 و به دانشگاه هاروارد رفت قانون پیوست Federalist جامعه و clerked برای قاضی برت Kavanaugh.

سنا تایید Walker, 37, به پست فعلی خود را در ماه اکتبر.

آلاینده کنگره پیچیده باقی مانده عمدتا خالی به عنوان مجلس سنا بود به شروع اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامزد با یک منطقه به طور معمول پرتکاپو با کارکنان و نمایندگان مجلس در حال حاضر توسط تعداد کمی از ساختمان و کارکنان.

عمومی ورودی محافظت شده توسط کنگره پلیس شد و عملا بلا استفاده, با, روشن, زرد نشانه ضمن تشکر از مردم برای تمرین های اجتماعی فاصله. نخست پارکینگ تعیین شده به خوبی متصل کارکنان شد و خالی شد.

مترو که به طور معمول کشتی سناتورهای بین دفاتر خود و کنگره فرار به جلو و عقب به طور معمول در کنترل خودرو شد اما بیشتر استفاده نشده حتی در قلب نرمال روز کاری است.

اتاق ملاقات با بیش از 60 ، 000 آمریکایی مرده از ویروس و بیش از 30 میلیون برای پر کردن بیکاری

این مجموعه به رای روز دوشنبه در نامزدی رابرت Feitel به بازرس کل کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای – یک رای با حذف اتصال به کروناویروس بحران است.

COVER-UP: A box of masks was placed on a table at the basement entrance to the Capitol

پوشش: یک جعبه ماسک های قرار داده شده در یک جدول در زیرزمین ورود به کنگره

Plexiglass has been installed to but a barrier between staff and reporters in the Senate press gallery

پلکسی گلاس نصب شده است اما یک مانع بین کارکنان و خبرنگاران در مجلس سنا مطبوعات گالری

A subway connecting two Senate office buildings ran back and forth virtually empty to the Capitol

مترو و اتصال دو مجلس سنا ساختمان های اداری فرار به جلو و عقب تقریبا خالی به کنگره

Some Capitol entrances remained closed. All had sidewalk signs about social distancing

برخی از کاپیتول ورودی باقی مانده بسته شده است. همه به حال پیاده رو در مورد علائم اجتماعی فاصله

People feeling ill were urged to stay home

مردم احساس بد شد و خواست به ماندن در خانه

A masked restaurant employee makes a sandwich inside the Senate Dirksen office building

یک نقاب کارکنان رستوران باعث می شود یک ساندویچ در داخل سنا Dirksen ساختمان اداری

There were plenty of tables available

وجود دارد مقدار زیادی از جداول موجود

Senate Majority Leader Mitch McConnell called the Senate back into Session Monday

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام مجلس سنا به جلسه دوشنبه

'This deadly coronavirus does not take days off and so the United States Senate has not either,' said Senate Majority Leader Mitch McConnell

‘این کشنده coronavirus را ندارد روز و پس از این کشور ایالات متحده آمریکا است یا نه گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل

Senate Minority Leader Charles Schumer called it 'one of the strangest sessions of the United States Senate in United States history'

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر آن را به نام یکی از عجیب ترین جلسات این کشور ایالات متحده آمریکا, در تاریخ ایالات متحده آمریکا’

رئیس جمهور تهمت fumed روز پیش که خود را نامزد بودند متوقف شده و حتی تهدید به تلاش برای وادار کردن کنگره به موکول به منظور ایجاد زنگ تفریح appoinments های.

سنا هوش پنل دارای شنوایی اواخر این هفته در جان Ratcliffe محافظه کار مجلس جمهوری خواه که نامزدی خود جلب کرد اپوزیسیون ماه پیش زمانی که اولین بار بود در اینده نزدیک.

دیگر نامزد برای دیدن کمیته اقدام برای وزیر نیروی دریایی و پنتاگون شغل. مک کانل نیز می خواهد به جلو حرکت کند بر مغلوب ساختن پیشی جستن عمر قرار ملاقات برای پر کردن قضایی, جای خالی.

زمانی که آنها می رسند و بسیاری از سناتورهای شد و انتظار می رود به پوشیدن ماسک به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس را هفته گذشته در یک کارخانه تور – پس از مواجهه با مقاومت برای عدم انجام این کار در کلینیک مایو. 53-قوی جمهوریخواه کنفرانس قصد دارد برای ناهار روز سه شنبه – اگر چه با تنها سه سناتور به یک جدول.

در یک منطقه مشترک به طور معمول با کارکنان قبل از ناهار سنا هدیه نشان می دهد دردار با نشانه آن است که هنوز هم گفت: “عید پاک مبارک.’

در خارج از ساختمان کنگره را سبز رنگ زمینه شد و در حال استفاده توسط یک سری از جاگر پدر و مادر با کالسکه و گاه به گاه سگ واکر. در خارج از مجلس سنا مجلسی مزین طبقه 2 بود تقریبا خالی است.

Joggers had free ran on the Capitol grounds while senators prepared to return to session.  Some wore masks, while others did not

جاگر تا به حال رایگان زد در کنگره زمینه در حالی که سناتورهای آماده به بازگشت به جلسه. برخی از ماسک عینک در حالی که دیگران نمی

A protester holds a sign calling for more testing

یک معترض نگه می دارد ثبت تماس برای تست بیشتر

Aides made arrangements for an upcoming Judiciary Committee hearing on President Trump's court nominees

دستیاران ساخته شده ترتیبات برای آینده قوه قضائیه در جلسه کمیته جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه نامزد

بسیاری از درب دفتر تا به حال دسته خود به دوو دستگیره بیان ‘تمیز کردن مورد نیاز نمی باشد.’

یک گروه از کارکنان با پوشیدن ماسک صورت ملاقات خارج از کمیته قوانین مجلس سنا اتاق در Dirksen سنا ساختمان اداری به برنامه ریزی برای آینده و شنوایی. وجود دارد چند این هفته که پیشرفت خواهد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برخی از آنها برگزار شده است تا با توجه به مخالفت جمهوری خواهان و همچنین دموکرات ها.

یکی از امکانات که باز بود دوشنبه زیادی کافه تریا در داخل Dirksen ساختمان. یک نوار سوشی باقی مانده توقیف اما یک کوره بود عملیاتی و یک نقاب غذایی خدماتی کارگر مونتاژ ساندویچ برای سنا کارکنان پوشیدن لباس کسب و کار.

مزین مطبوعات گالری تقریبا خالی بود, با, جدید پلکسی گلاس جدا کردن مناطق که در آن کارکنان نشستن.

مجلس نانسی پلوسی نگه داشتن خانه از جلسه این هفته با استناد به هدایت کنگره پزشک.

مک کانل گفت: فاکس نیوز یکشنبه سنا “را تغییر روال در راه است که در حال هوشمند و امن است.”

ماسک محافظ که دشوار است برای پیدا کردن در شروع این بیماری همه گیر شد ارائه شده در یک جعبه در بالای یک میز چوبی در زیرزمین سنا.

بسیاری از دموکرات ها بودند نه مشتاق در مورد بازگشت به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن را نامزد. “من در جاده به DC. این یک روز زیبا برای یک درایو — اما نه برای سنا در جلسه که disregards نیاز به بیشتر COVID-19 امداد توییتی بهداشت ، ریچارد بلومنتال در کانکتیکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de