سنا adjourns قبل از رای گیری در coronavirus بسته محرک

سنا برنامه ریزی یک رای برای روز یکشنبه به ادامه coronavirus بسته محرک رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: روز شنبه. سنا موکول شنبه بعد از ظهر تا 2 بعد از ظهر یکشنبه و آنها را به رای دادن در 3 p. m. در مورد اینکه آیا برای حرکت رو به جلو و رای در بسته بندی نهایی در روز دوشنبه.

سناتور ادامه مذاکرات بیش از آخر هفته در گسترده بسته محرک. نهایی اندازه گیری است و انتظار می رود به هزینه بین $1 و $2 تریلیون دلار با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

مک کانل وظیفه جمهوریخواه کمیته صندلی به کار خود دموکراتیک همتایان مذاکره بسته است. او به خبرنگاران گفت: در روز شنبه گفت امیدوار است که به یک رویه رای فردا که مورد نیاز است را به قانون به طبقه.

“من فکر می کنم ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر به یک توافق است. و تمام بحث شده در ایمان خوب” مک کانل گفت.

صحبت کردن در کف مجلس سنا روز شنبه, مک کانل خواست همکار خود سناتورها برای نهایی کردن این قانون است.

“من تحت تاثیر قرار گرفته و heartened با سرعت و مرکب روح است که مشخص می شود روز گذشته به بحث. اما ما نیاز به آن را نگه دارید. ما کاملا نمی توانید اجازه دهید در حال حاضر. ما نیاز داریم به پایان این مذاکرات و حرکت رو به جلو” مک کانل گفت.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow و کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland شد در کنگره در روز شنبه برای دیدار با قانونگذاران. Kudlow در ابتدا به خبرنگاران گفت که او انتظار می رود این قانون به هزینه بیش از 2 تریلیون دلار. او بعدها توضیح داد که بسته محرک اقتصادی خود را در اطراف هزینه $1.4 تریلیون و بقیه هزینه خواهد آمد از ضمانت وام از طریق ارز صندوق تثبیت.

مک کانل پرده برداری از یک 247-صفحه لایحه در روز پنج شنبه که شامل مستقیم و پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها. دموکرات ها استدلال کرده اند این لایحه به عنوان نوشته شده است انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به کارگران می دهد و بیش از حد به صنایع خاص. در نامه ای به همکاران در جمعه مجلس نانسی پلوسی به نام این لایحه پیشنهاد شده توسط مک کانل یک “غیر استارتر.”

اما حزب جمهوری خواه اکثریت سنا شلاق جان Thune به خبرنگاران گفت: روز شنبه که قانونگذاران در توافق بسیاری از مقررات در این پیشنهاد است.

“وجود دارد برخی از سست به پایان می رسد و برخی از سیاست قطعات است که هنوز هم تصمیم گرفته شده است اما من فکر می کنم در رشته – طرح خطوط معامله عمده دسته بندی ها – من فکر می کنم وجود دارد به طور کلی توافق” Thune گفت.

رئیس جمهور تهمت ستایش تلاش های دو حزبی از قانونگذاران در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه گفت این یک چیز بسیار خوب برای دیدن” دموکرات ها و جمهوری خواهان “گرفتن همراه است.”

“آنها در حال گرفتن بسیار نزدیک” آقای ترامپ گفت.

پنس می گوید او و همسرش را آزمایش می شود برای coronavirus

Alicia Keys: در زندگی ما نمی آنچه ما بخواهید

شنبه جلسات: Chris Thile انجام “Laysong”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de