سناتور. لیندزی گراهام می گوید: دولت می تواند تعهد ’70 درصد’ از ایالات متحده آمریکا حقوق و دستمزد اگر Coronavirus مهار همچنان


سناتور لیندزی گراهام (R. S. C.) در روز جمعه هشدار داد که دولت های فدرال و دولت می تواند مجبور به حمایت بخش بزرگی از نیروی کار آمریکا اگر اقدامات طراحی شده شامل ووهان coronavirus در محل باقی می ماند.

“من در صحبت با [خزانه داری, منشی, Steve] Mnuchin این صبح است. در اینجا چالش و ما فقط باید به بگویید, عمومی حقیقت: ما در حال رفتن به شناور احتمالا 70 درصد از ملت حقوق و دستمزد” گراهام به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “دولت فدرال در برخی از فرم همکاری با دولت و بخش خصوصی اما اغلب دولت فدرال در حال رفتن به تعهد 70 درصد از حقوق و دستمزد در این کشور اگر مهار سیاست همچنان به این تهاجمی است.”

گراهام گفت: محرک اقتصادی در حال حاضر در حال درهم با سناتورها در رابطه با کاخ سفید خواهد بود بسیار گران تر از آنچه در ابتدا تصور.

“این رفتن به جهنم خیلی بیش از $1 تریلیون” گراهام گفت. دیگر جمهوری خواه و سناتور دموکرات باید به بخش خصوصی موافقت کردند که محرک خواهد شد بیش از $1 تریلیون مارک سی ان ان روز جمعه گزارش داد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفت: بدن خواهد بود آماده برای رای دادن روی محرک در روز دوشنبه.

“ما انتظار داریم به یک توافق تا پایان امروز” مک کانل با سی ان ان گفت. “برنامه بازی همان باقی می ماند. ما خواهد بود با رای گیری در یک بسته بندی نهایی در سنا در روز دوشنبه.”

این ووهان coronavirus همه گیر شده و باعث بزرگ ردیف هایی از ایالات متحده برای اجرای تعطیلی مدارس, تئاتر و دیگر مکانهای عمومی با نیویورک و کالیفرنیا سفارش غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه و ساکنان باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است. برای رفع بیکاری باید رسید توسط 281,000 پس از 8 مارس که بالاترین افزایش از سپتامبر سال 2017.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • کاخ سفید خواسته لیندزی گراهام برای جلوگیری از قطعنامه نسل کشی ارامنه
  • لیندزی گراهام هل در Def. Sec. Esper بیش از آفریقا سربازان برداشت: من می تواند زندگی شما را جهنم’
  • لیندزی گراهام می گوید او را در مخالفت با تلاش به وادار هانتر بایدن شهادت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de